Online

Pašreiz BMWPower skatās 154 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
RenegadeX
20. Sep 2016, 11:38 #17681

Kopš: 23. Oct 2015

No: Jelgava

Ziņojumi: 3448

Braucu ar: e39, pc34


19 Sep 2016, 22:55:27 @bills rakstīja:

19 Sep 2016, 19:03:03 @Araajz rakstīja:

19 Sep 2016, 18:46:13 @bills rakstīja:

19 Sep 2016, 16:58:27 @Ards rakstīja:
Kāds ir strādājis Hausmaster apsaimniekošanā par strādnieku?
Ir ok vai jāiet ar līkumu?



Man liekās viņus burtiski pāris nedēļas atpakaļ leiši nopirka.

Civinity, bet ko tas maina, šancējot par strādnieku



Tas tik tas ko zinu. bet jā, piekrītu, leiši parasti izpildītājus neaiztiek tik vadībā saliek savējos.

Viņi man liekas regulāri meklē strādniekus. Lai gan ar tiem strādniekiem laikam ir pačābīgi visiem (arī mums)
Offline
volceens
20. Sep 2016, 13:22 #17682

Kopš: 07. Oct 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 274

Braucu ar: tavu divriteni


20 Sep 2016, 11:38:17 @RenegadeX rakstīja:

19 Sep 2016, 22:55:27 @bills rakstīja:

19 Sep 2016, 19:03:03 @Araajz rakstīja:

19 Sep 2016, 18:46:13 @bills rakstīja:

19 Sep 2016, 16:58:27 @Ards rakstīja:
Kāds ir strādājis Hausmaster apsaimniekošanā par strādnieku?
Ir ok vai jāiet ar līkumu?



Man liekās viņus burtiski pāris nedēļas atpakaļ leiši nopirka.

Civinity, bet ko tas maina, šancējot par strādnieku



Tas tik tas ko zinu. bet jā, piekrītu, leiši parasti izpildītājus neaiztiek tik vadībā saliek savējos.

Viņi man liekas regulāri meklē strādniekus. Lai gan ar tiem strādniekiem laikam ir pačābīgi visiem (arī mums)


visur ir chaabigi ar normaliem stradniekiem, kas butu gatavi ar rokaam stradat, par 800e meenesii atrodas arii tadi, kas pajautaa: "a,pusdienas kur?". Lielaaka dalja izmacijusies par PRistiem, personiigajiem karjeras konsultantiem un taada veida hujepljotiem
Offline
phaeton
20. Sep 2016, 13:46 #17683

Kopš: 23. Oct 2013

Ziņojumi: 52

Braucu ar: e34 2.5


20 Sep 2016, 11:18:14 @Reliboy rakstīja:
Ir kāds no AirBaltic? PM. Jautājums var vienu,konkrētu vakanci.


Esmu no Airbaltic, par kādu vakanci iet runa?
Offline
kkas
20. Sep 2016, 14:08 #17684

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10313

Braucu ar: Alfu


20 Sep 2016, 11:38:17 @RenegadeX rakstīja:

19 Sep 2016, 22:55:27 @bills rakstīja:

19 Sep 2016, 19:03:03 @Araajz rakstīja:

19 Sep 2016, 18:46:13 @bills rakstīja:

19 Sep 2016, 16:58:27 @Ards rakstīja:
Kāds ir strādājis Hausmaster apsaimniekošanā par strādnieku?
Ir ok vai jāiet ar līkumu?



Man liekās viņus burtiski pāris nedēļas atpakaļ leiši nopirka.

Civinity, bet ko tas maina, šancējot par strādnieku



Tas tik tas ko zinu. bet jā, piekrītu, leiši parasti izpildītājus neaiztiek tik vadībā saliek savējos.

Viņi man liekas regulāri meklē strādniekus. Lai gan ar tiem strādniekiem laikam ir pačābīgi visiem (arī mums)

darba teritorijas sētnieks par puslodzi saņem ~130 eur uz rokas... tas ir kkāds lielais apsaimniekošanas uzņēmums. tad, kad onka saslimst, tad ir pilnīgs , jo vietā viņi nekad nav varējuši neko normālu atrast vai aizvietot. man liekas pat tās firmas nodaļas vadītāja onkulītim pati zāles pērk, lai tik šis ātrāk tiktu uz kājām, citādi katru dienu viņai jābrauc pie mūsu vadības tas pats ar apkopējām.
Offline
jim-beam
20. Sep 2016, 14:56 #17685

Kopš: 29. Mar 2009

Ziņojumi: 11096

Braucu ar: veļasmašīnu ~300hp


20 Sep 2016, 13:22:05 @volceens rakstīja:


visur ir chaabigi ar normaliem stradniekiem, kas butu gatavi ar rokaam stradat, par 800e meenesii

http://www.delfi.lv/news/national/politics/lai-...ro.d?id=47927243

Ja būs šādi un augstāki cipari domājams ka nebūs problēmu ar kadriem!
Offline
sonx33
20. Sep 2016, 15:26 #17686

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Darba ir paradijies padaudz brīvais laiks, ta ka mekleju kadu haltūru, varu padarboties ap un par elektroinstalacijam, savilkt, savienot. Vecas dzivokļu instalācijas gan nelāpīšu!.
Ja ir kas piedavajams, pm.
Vēlams Daugavas labais krasts, bet varu apskatit ari otru rigas pusi ka iespeju...

[ Šo ziņu laboja sonx33, 20 Sep 2016, 15:29:57 ]

Offline
xn3x
20. Sep 2016, 16:03 #17687

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2812

Braucu ar: sieviešu auto


20 Sep 2016, 14:56:21 @jim-beam rakstīja:

20 Sep 2016, 13:22:05 @volceens rakstīja:


visur ir chaabigi ar normaliem stradniekiem, kas butu gatavi ar rokaam stradat, par 800e meenesii

http://www.delfi.lv/news/national/politics/lai-...ro.d?id=47927243

Ja būs šādi un augstāki cipari domājams ka nebūs problēmu ar kadriem!

Tas cipars ir kaut kas uz powera algas pusi - vienmēr 50%-100% lielāks par šībrīža ienākumiem
Offline
Taspac
20. Sep 2016, 17:21 #17688

Kopš: 15. Feb 2007

Ziņojumi: 3563

Braucu ar:

Tas cipars ir x 2 ja gribās dzīvot forši.

Ja ir ģimene ir divi pelnītāji vai viens pelnītājs tad tas ir 2.5 EUR.


Ja viens tad varbūt var iztikt ar 1.2 eur, bet tad tāpat ir tusiņi, koks, dāmas', dzīvoklis, auto..

Respektīvi ja tev alga ir zem 1000 EUR tad motivācija ir 0.

Mūsu dārdzības līmenis sen jau ir pārsniedzis algas.

Ir vai nu jākruķijās, vai jābūt labam darbam vai kaut kam savam, vai mantojumam vai ilgai pieredzei vienā jomā. Citādi var nošauties ar tām algām, kuras tiek piedāvātas lielākoties.




Offline
8203
20. Sep 2016, 17:42 #17689

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 992

Braucu ar: BMW

Meklēju auto metinātāju/skārdnieku, uz pilnu slodzi, priekš auto restaurācijas. Padomju auto nebūs jāmetina.

PM.
Offline
starlit
20. Sep 2016, 21:42 #17690

Kopš: 11. Aug 2008

Ziņojumi: 2020

Braucu ar: BMW

Kādu laiku atpakaļ runa gāja par Kurbadu te. Sanāca parunāt ar vienu cilvēku no Kurbada. Šofers vidēji pelna 1800 eur uz rokas.
Offline
e34
20. Sep 2016, 22:05 #17691

Kopš: 11. Feb 2004

Ziņojumi: 4184

Braucu ar: e53 V8/KTM 1290 SAS


20 Sep 2016, 21:42:03 @starlit rakstīja:
Kādu laiku atpakaļ runa gāja par Kurbadu te. Sanāca parunāt ar vienu cilvēku no Kurbada. Šofers vidēji pelna 1800 eur uz rokas.


Es teikšu nepavisam nav slikta alga šoferim.
Offline
Asch
21. Sep 2016, 09:59 #17692

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4537

Braucu ar:

Hvz, iespejams ta ari maksa viniem, kaut gan tas nav tik specifisks darbs, ka piemeram ekskavatoristam, tiem zinu konkretu vietu, kur ta ari maksa.
Offline
Machida
21. Sep 2016, 10:37 #17693

Kopš: 28. Jun 2007

Ziņojumi: 3406

Braucu ar: V8 bet neiet


20 Sep 2016, 21:42:03 @starlit rakstīja:
Kādu laiku atpakaļ runa gāja par Kurbadu te. Sanāca parunāt ar vienu cilvēku no Kurbada. Šofers vidēji pelna 1800 eur uz rokas.


Zinot to, ka tur maksā 10 centus par kilometru (un vēl kaut kādas piemaksas), tad domāju, ka tās ir muļķības pilnīgākās!!!
Offline
Taspac
21. Sep 2016, 10:37 #17694

Kopš: 15. Feb 2007

Ziņojumi: 3563

Braucu ar:


20 Sep 2016, 22:05:28 @e34 rakstīja:

20 Sep 2016, 21:42:03 @starlit rakstīja:
Kādu laiku atpakaļ runa gāja par Kurbadu te. Sanāca parunāt ar vienu cilvēku no Kurbada. Šofers vidēji pelna 1800 eur uz rokas.


Es teikšu nepavisam nav slikta alga šoferim.



Atkarīgs no maršruta un stopiem. Galvenais ir neapskādēt mašinas, kas ir virsū uz treilera. Tad tā alga sarūk.

Offline
JG1990
21. Sep 2016, 12:40 #17695

Kopš: 27. Feb 2011

Ziņojumi: 469

Braucu ar:


21 Sep 2016, 10:37:15 @Machida rakstīja:

20 Sep 2016, 21:42:03 @starlit rakstīja:
Kādu laiku atpakaļ runa gāja par Kurbadu te. Sanāca parunāt ar vienu cilvēku no Kurbada. Šofers vidēji pelna 1800 eur uz rokas.


Zinot to, ka tur maksā 10 centus par kilometru (un vēl kaut kādas piemaksas), tad domāju, ka tās ir muļķības pilnīgākās!!!


Tu gribi pateikt ka fūres šoferim 18k kilometri mēnesī ir kkas unreal?
Offline
sn
21. Sep 2016, 12:45 #17696

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

10 centus pirms nodokļu nomaksas

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
Turbomen
21. Sep 2016, 12:46 #17697

Kopš: 15. Sep 2009

Ziņojumi: 1063

Braucu ar: ,... ..KTM un ar,lielu smaidu uz sejas , ,, , ,.,, ,..

Ir te kads kurs , strada norvegija , autoservisu nozare?
Offline
Kalnz
21. Sep 2016, 12:52 #17698

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


21 Sep 2016, 12:40:51 @JG1990 rakstīja:

21 Sep 2016, 10:37:15 @Machida rakstīja:

20 Sep 2016, 21:42:03 @starlit rakstīja:
Kādu laiku atpakaļ runa gāja par Kurbadu te. Sanāca parunāt ar vienu cilvēku no Kurbada. Šofers vidēji pelna 1800 eur uz rokas.


Zinot to, ka tur maksā 10 centus par kilometru (un vēl kaut kādas piemaksas), tad domāju, ka tās ir muļķības pilnīgākās!!!


Tu gribi pateikt ka fūres šoferim 18k kilometri mēnesī ir kkas unreal?


18 000km / 20 darba dienas mēnesī = 900km dienā / 8h darba dienu ir 112,5km stundā

Ņemot vērā ka šoferis nebrauc nonstopā ar vidējo ~150km/h tad tas ir vairāk kā unreal
Offline
Rudzins
21. Sep 2016, 13:05 #17699

Kopš: 06. Oct 2011

Ziņojumi: 2573

Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu


21 Sep 2016, 12:46:15 @Turbomen rakstīja:
Ir te kads kurs , strada norvegija , autoservisu nozare?

Pats leģenda Olijs ibiem
Offline
Janchux_g
21. Sep 2016, 13:11 #17700

Kopš: 24. Nov 2003

Ziņojumi: 628

Braucu ar: X5 4.6is


20 Sep 2016, 22:05:28 @e34 rakstīja:

20 Sep 2016, 21:42:03 @starlit rakstīja:
Kādu laiku atpakaļ runa gāja par Kurbadu te. Sanāca parunāt ar vienu cilvēku no Kurbada. Šofers vidēji pelna 1800 eur uz rokas.


Es teikšu nepavisam nav slikta alga šoferim.


Par 40h slodzi nedēļā tā būtu ļoti laba alga priekš šofera. Bet šis skaitlis 1800 EUR/mēn. pilnīgi neko neizsaka bez mēnesī nostrādāto stundu skaita. Par šo bija jau cepiens vairāku lapu garumā un cerams tas nesāksies no jauna.
Pajautā tam paziņam, cik stundas viņš mēnesī reāli nobrauca, cik stundas bija prom no mājām. Tad varēs parēķināt. Ir tas ok, vai nē.

[ Šo ziņu laboja Janchux_g, 21 Sep 2016, 13:13:16 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo