Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 115 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
brainiac
20. Nov 2015, 18:25 #17301

Kopš: 23. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: E91

Steidzami meklēju uz e91 lietos diskus uz R16.
ss.lv jav izskatīts.
Offline
Ingussan
20. Nov 2015, 18:59 #17302

Kopš: 10. Nov 2011

No: Liepāja

Ziņojumi: 298

Braucu ar: E46 3.0D/E30 2.5I


19 Nov 2015, 21:45:54 way rakstīja:
nu ko nevienam nav style 95 ?


kas.Tev.neapmierina.tajos.chetros.komplektos.kas.ss.lv.tirgojas????

[ Šo ziņu laboja Ingussan, 20 Nov 2015, 19:04:06 ]

Offline
aivis21
20. Nov 2015, 21:59 #17303

Kopš: 22. Aug 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 353

Braucu ar: 3x AO

Bmw style 172 replika 400 eiro, PM vai 27447071
SS.LV

[ Šo ziņu laboja aivis21, 21 Nov 2015, 04:33:28 ]

Offline
way
20. Nov 2015, 23:08 #17304

Kopš: 06. Jun 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 196

Braucu ar: E53 n62 F07 n57

Nopirku shrota, ssa viens komplekts neoriginal 1 pizdets saskrapeti, vieni loti labi itka bet talu jabrauc

[ Šo ziņu laboja way, 20 Nov 2015, 23:09:30 ]

Offline
Fashion
20. Nov 2015, 23:24 #17305

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:


20 Nov 2015, 23:19:40 M5owner rakstīja:

20 Nov 2015, 23:08:43 way rakstīja:
Nopirku shrota, ssa viens komplekts neoriginal 1 pizdets saskrapeti, vieni loti labi itka bet talu jabrauc


apgaismojiet parastu cilveku kada ir atškiriba originalam un neoriginalam?

pa lielam ja braukt nemāk tad arī oriģināls šķiļās ļoti labi, te pat nesen bija bilde ar oem izbirušu disku kkad.. lielākais mīnuss ka tie st95 ir 18mitie
Offline
Klavs
20. Nov 2015, 23:24 #17306

Kopš: 18. Jul 2008

No: Limbaži

Ziņojumi: 517

Braucu ar:


20 Nov 2015, 21:59:35 aivis21 rakstīja:
Bmw style 172 400 eiro, PM vai 27447071
SS.LV

Pieraksti ka nav orģināli.
Offline
Ivn
20. Nov 2015, 23:24 #17307

Kopš: 30. Sep 2008

Ziņojumi: 605

Braucu ar: F15

Pārdod R18 diskus no bmw x5 e53 ar vel braucamām ziemas riepām.. Diski bez skrāpējumiem..
300eur

[ Šo ziņu laboja Ivn, 20 Nov 2015, 23:25:22 ]

Offline
Kapcis
21. Nov 2015, 08:29 #17308

Kopš: 06. May 2008

No: Ogre

Ziņojumi: 811

Braucu ar: Giant, Scott, BMW un Opeļ


16 Nov 2015, 19:37:03 Kapcis rakstīja:
Pārdošu diskus BMW no e46 derēs arī e36 gan jau vel kādam

40 euriki
tel. - 29356392

Pārdotc

[ Šo ziņu laboja Kapcis, 24 Nov 2015, 10:24:09 ]

Offline
OskarsArE39
21. Nov 2015, 09:02 #17309

Kopš: 10. Jul 2015

Ziņojumi: 315

Braucu ar:


21 Nov 2015, 08:29:12 Kapcis rakstīja:

16 Nov 2015, 19:37:03 Kapcis rakstīja:
Pārdošu diskus BMW no e46 derēs arī e36 gan jau vel kādam

40 euriki
tel. - 29356392

35einar

R17?
Offline
DoubleR
21. Nov 2015, 14:07 #17310

Kopš: 09. Aug 2012

Ziņojumi: 3

Braucu ar:

Ļoti vajag E39 R17 diskus, vienalga kādus pēc iespējas lētāk. PM vai 2979pieci684
Offline
Piiters
21. Nov 2015, 14:08 #17311

Kopš: 19. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 282

Braucu ar: 535d

R16 style 156 ar mazlietotām 205/55 sava eskimo s3+.
300€.
PM.
Offline
Pikis
21. Nov 2015, 17:11 #17312

Kopš: 26. Dec 2013

No: Liepāja

Ziņojumi: 94

Braucu ar: BMW E46-E21


Pardodu BBS diskus nav sisti un lociti vajag parkrasot. Diski R17×8J ET38 Modelis BBS RC 304
250€ Cena nebus runajama. Bildes katram personigi.

Ja kas PM vai 28892254 pa dienam sms vai whatsapp
Atrodas LIEPAJA


Offline
way
21. Nov 2015, 18:25 #17313

Kopš: 06. Jun 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 196

Braucu ar: E53 n62 F07 n57


20 Nov 2015, 23:24:01 Fashion rakstīja:

20 Nov 2015, 23:19:40 M5owner rakstīja:

20 Nov 2015, 23:08:43 way rakstīja:
Nopirku shrota, ssa viens komplekts neoriginal 1 pizdets saskrapeti, vieni loti labi itka bet talu jabrauc


apgaismojiet parastu cilveku kada ir atškiriba originalam un neoriginalam?

pa lielam ja braukt nemāk tad arī oriģināls šķiļās ļoti labi, te pat nesen bija bilde ar oem izbirušu disku kkad.. lielākais mīnuss ka tie st95 ir 18mitie
R19 ir
Offline
kurlis
21. Nov 2015, 18:41 #17314

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:


20 Nov 2015, 23:24:01 Fashion rakstīja:

20 Nov 2015, 23:19:40 M5owner rakstīja:

20 Nov 2015, 23:08:43 way rakstīja:
Nopirku shrota, ssa viens komplekts neoriginal 1 pizdets saskrapeti, vieni loti labi itka bet talu jabrauc


apgaismojiet parastu cilveku kada ir atškiriba originalam un neoriginalam?

pa lielam ja braukt nemāk tad arī oriģināls šķiļās ļoti labi, te pat nesen bija bilde ar oem izbirušu disku kkad.. lielākais mīnuss ka tie st95 ir 18mitie


Māki vai nemāki
https://youtu.be/vaJixxQeosQ?t=2m

2:00

Eju jau eju

[ Šo ziņu laboja kurlis, 21 Nov 2015, 18:41:48 ]

Offline
Mikuzz
21. Nov 2015, 18:42 #17315

Kopš: 19. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 41384

Braucu ar: Transporta līdzekli


20 Nov 2015, 23:24:20 Klavs rakstīja:

Pieraksti ka nav orģināli.


Tas tak uzreiz skaidrs, tapēc cena ir puse no oriģināliem.
Offline
edzhaans
21. Nov 2015, 18:49 #17316

Kopš: 15. Jan 2012

Ziņojumi: 7337

Braucu ar:


21 Nov 2015, 18:41:02 kurlis rakstīja:

20 Nov 2015, 23:24:01 Fashion rakstīja:

20 Nov 2015, 23:19:40 M5owner rakstīja:

20 Nov 2015, 23:08:43 way rakstīja:
Nopirku shrota, ssa viens komplekts neoriginal 1 pizdets saskrapeti, vieni loti labi itka bet talu jabrauc


apgaismojiet parastu cilveku kada ir atškiriba originalam un neoriginalam?

pa lielam ja braukt nemāk tad arī oriģināls šķiļās ļoti labi, te pat nesen bija bilde ar oem izbirušu disku kkad.. lielākais mīnuss ka tie st95 ir 18mitie


Māki vai nemāki
https://youtu.be/vaJixxQeosQ?t=2m

2:00

Eju jau eju

Tie ir kaltie vai lietie ?
Offline
kurlis
21. Nov 2015, 18:55 #17317

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

Schmidt disku testiņš arī bij piemirsies
https://youtu.be/ToLH5gQY3Xc
Offline
aivis21
21. Nov 2015, 20:59 #17318

Kopš: 22. Aug 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 353

Braucu ar: 3x AO

Pārdod Bmw e39 alumīnija diskus ar ļoti labām ziemas riepām un kalpakiem. Riepas, Bridgstone Blizzak ws70 205/65/r15. Divas riepas 8mm, divas 7mm. Diski ideālā stāvoklī.
SS.LVPardoti

[ Šo ziņu laboja aivis21, 24 Nov 2015, 06:51:47 ]

Offline
daticho
22. Nov 2015, 15:23 #17319

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15


19 Nov 2015, 21:50:25 daticho rakstīja:
Kādam vajag OEM Alpinas R19?
600 EUR

PM



pārdoti, nu nerakstiet lūdzu
Offline
kurlis
22. Nov 2015, 16:41 #17320

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

Rondell M Contour 17x8,5/17x10j edišens, ET uz sitiena neatceros, kaut kad nočekošu/atmērīšu
195/45 GY F1 pa perimetru, 2gb iespējams jāmaina
500e sets, PM ar piedāvājumu

Izskatīšu maiņu uz citiem 17" platiem diskiem





PM
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo