| Autors | Ziņojums |
| brainiac | |
 Kopš: 23. Oct 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 235
Braucu ar: E91
| Steidzami meklēju uz e91 lietos diskus uz R16.
ss.lv jav izskatīts. |
Offline | |
|
| Ingussan | |
 Kopš: 10. Nov 2011
No: Liepāja
Ziņojumi: 298
Braucu ar: E46 3.0D/E30 2.5I
|
19 Nov 2015, 21:45:54 way rakstīja:
nu ko nevienam nav style 95 ?
kas.Tev.neapmierina.tajos.chetros.komplektos.kas.ss.lv.tirgojas????
[ Šo ziņu laboja Ingussan, 20 Nov 2015, 19:04:06 ] |
Offline | |
|
| aivis21 | |
 Kopš: 22. Aug 2008
No: Jūrmala
Ziņojumi: 353
Braucu ar: 3x AO
| Bmw style 172 replika 400 eiro, PM vai 27447071
SS.LV[ Šo ziņu laboja aivis21, 21 Nov 2015, 04:33:28 ] |
Offline | |
|
| way | |
 Kopš: 06. Jun 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 196
Braucu ar: E53 n62 F07 n57
| Nopirku shrota, ssa viens komplekts neoriginal 1 pizdets saskrapeti, vieni loti labi itka bet talu jabrauc [ Šo ziņu laboja way, 20 Nov 2015, 23:09:30 ] |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
|
20 Nov 2015, 23:19:40 M5owner rakstīja:
20 Nov 2015, 23:08:43 way rakstīja:
Nopirku shrota, ssa viens komplekts neoriginal 1 pizdets saskrapeti, vieni loti labi itka bet talu jabrauc
apgaismojiet parastu cilveku kada ir atškiriba originalam un neoriginalam? 
pa lielam ja braukt nemāk tad arī oriģināls šķiļās ļoti labi, te pat nesen bija bilde ar oem izbirušu disku kkad.. lielākais mīnuss ka tie st95 ir 18mitie |
Offline | |
|
| Klavs | |
 Kopš: 18. Jul 2008
No: Limbaži
Ziņojumi: 517
Braucu ar:
|
20 Nov 2015, 21:59:35 aivis21 rakstīja:
Bmw style 172 400 eiro, PM vai 27447071
SS.LV
Pieraksti ka nav orģināli. |
Offline | |
|
| Ivn | |
 Kopš: 30. Sep 2008
Ziņojumi: 605
Braucu ar: F15
| Pārdod R18 diskus no bmw x5 e53 ar vel braucamām ziemas riepām.. Diski bez skrāpējumiem..
300eur[ Šo ziņu laboja Ivn, 20 Nov 2015, 23:25:22 ] |
Offline | |
|
| Kapcis | |
 Kopš: 06. May 2008
No: Ogre
Ziņojumi: 811
Braucu ar: Giant, Scott, BMW un Opeļ
|
16 Nov 2015, 19:37:03 Kapcis rakstīja:
Pārdošu diskus BMW no e46 derēs arī e36 gan jau vel kādam
40 euriki
tel. - 29356392
Pārdotc[ Šo ziņu laboja Kapcis, 24 Nov 2015, 10:24:09 ] |
Offline | |
|
|
|
| OskarsArE39 | |
Kopš: 10. Jul 2015
Ziņojumi: 315
Braucu ar:
|
21 Nov 2015, 08:29:12 Kapcis rakstīja:
16 Nov 2015, 19:37:03 Kapcis rakstīja:
Pārdošu diskus BMW no e46 derēs arī e36 gan jau vel kādam
40 euriki
tel. - 29356392
35einar
R17? |
Offline | |
|
| DoubleR | |
 Kopš: 09. Aug 2012
Ziņojumi: 3
Braucu ar:
| Ļoti vajag E39 R17 diskus, vienalga kādus pēc iespējas lētāk. PM vai 2979pieci684  |
Offline | |
|
| Piiters | |
 Kopš: 19. Aug 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 282
Braucu ar: 535d
| R16 style 156 ar mazlietotām 205/55 sava eskimo s3+.
300€.
PM. |
Offline | |
|
| Pikis | |
Kopš: 26. Dec 2013
No: Liepāja
Ziņojumi: 94
Braucu ar: BMW E46-E21
|
Pardodu BBS diskus nav sisti un lociti vajag parkrasot. Diski R17×8J ET38 Modelis BBS RC 304
250€ Cena nebus runajama. Bildes katram personigi.
Ja kas PM vai 28892254 pa dienam sms vai whatsapp
Atrodas LIEPAJA
|
Offline | |
|
| way | |
 Kopš: 06. Jun 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 196
Braucu ar: E53 n62 F07 n57
|
20 Nov 2015, 23:24:01 Fashion rakstīja:
20 Nov 2015, 23:19:40 M5owner rakstīja:
20 Nov 2015, 23:08:43 way rakstīja:
Nopirku shrota, ssa viens komplekts neoriginal 1 pizdets saskrapeti, vieni loti labi itka bet talu jabrauc
apgaismojiet parastu cilveku kada ir atškiriba originalam un neoriginalam? 
pa lielam ja braukt nemāk tad arī oriģināls šķiļās ļoti labi, te pat nesen bija bilde ar oem izbirušu disku kkad.. lielākais mīnuss ka tie st95 ir 18mitie
R19 ir |
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
|
20 Nov 2015, 23:24:01 Fashion rakstīja:
20 Nov 2015, 23:19:40 M5owner rakstīja:
20 Nov 2015, 23:08:43 way rakstīja:
Nopirku shrota, ssa viens komplekts neoriginal 1 pizdets saskrapeti, vieni loti labi itka bet talu jabrauc
apgaismojiet parastu cilveku kada ir atškiriba originalam un neoriginalam? 
pa lielam ja braukt nemāk tad arī oriģināls šķiļās ļoti labi, te pat nesen bija bilde ar oem izbirušu disku kkad.. lielākais mīnuss ka tie st95 ir 18mitie
Māki vai nemāki
https://youtu.be/vaJixxQeosQ?t=2m
2:00
Eju jau eju  [ Šo ziņu laboja kurlis, 21 Nov 2015, 18:41:48 ] |
Offline | |
|
Mikuzz  | |
 Kopš: 19. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 41384
Braucu ar: Transporta līdzekli
|
20 Nov 2015, 23:24:20 Klavs rakstīja:
Pieraksti ka nav orģināli.
Tas tak uzreiz skaidrs, tapēc cena ir puse no oriģināliem. |
Offline | |
|
| edzhaans | |
 Kopš: 15. Jan 2012
Ziņojumi: 7337
Braucu ar:
|
21 Nov 2015, 18:41:02 kurlis rakstīja:
20 Nov 2015, 23:24:01 Fashion rakstīja:
20 Nov 2015, 23:19:40 M5owner rakstīja:
20 Nov 2015, 23:08:43 way rakstīja:
Nopirku shrota, ssa viens komplekts neoriginal 1 pizdets saskrapeti, vieni loti labi itka bet talu jabrauc
apgaismojiet parastu cilveku kada ir atškiriba originalam un neoriginalam? 
pa lielam ja braukt nemāk tad arī oriģināls šķiļās ļoti labi, te pat nesen bija bilde ar oem izbirušu disku kkad.. lielākais mīnuss ka tie st95 ir 18mitie
Māki vai nemāki
https://youtu.be/vaJixxQeosQ?t=2m
2:00
Eju jau eju 
Tie ir kaltie vai lietie ? |
Offline | |
|
|
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
| Schmidt disku testiņš arī bij piemirsies 
https://youtu.be/ToLH5gQY3Xc |
Offline | |
|
| aivis21 | |
 Kopš: 22. Aug 2008
No: Jūrmala
Ziņojumi: 353
Braucu ar: 3x AO
| Pārdod Bmw e39 alumīnija diskus ar ļoti labām ziemas riepām un kalpakiem. Riepas, Bridgstone Blizzak ws70 205/65/r15. Divas riepas 8mm, divas 7mm. Diski ideālā stāvoklī.
SS.LVPardoti[ Šo ziņu laboja aivis21, 24 Nov 2015, 06:51:47 ] |
Offline | |
|
daticho  | |
Kopš: 11. Jun 2007
No: Zilupe
Ziņojumi: 11432
Braucu ar: FN-15
|
19 Nov 2015, 21:50:25 daticho rakstīja:
Kādam vajag OEM Alpinas R19?
600 EUR
PM
pārdoti, nu nerakstiet lūdzu  |
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
| Rondell M Contour 17x8,5/17x10j edišens, ET uz sitiena neatceros, kaut kad nočekošu/atmērīšu
195/45 GY F1 pa perimetru, 2gb iespējams jāmaina
500e sets, PM ar piedāvājumu
Izskatīšu maiņu uz citiem 17" platiem diskiem
PM |
Offline | |
|