Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 105 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
R_S
27. Dec 2012, 23:12 #17121

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku

Perku jaunu Iphone 5, velams baltu
Pardodu gadu vecu, melnu Iphone 4s 16gb ar sadauziitu pakaljeejo stiklu un pasuudiigu prieksheejo, bet tehniski viss kaa naakas.

Par cenaam un piedaavaajumiem PM
Offline
krissis
28. Dec 2012, 00:10 #17122

Kopš: 19. Sep 2011

Ziņojumi: 132

Braucu ar:

Pērku LPG balonu, vienalga zapaskas vietā vai "lielais" , reduktoru un maisītāju pirmajai paaudzei. Var piedāvāt arī visu iekārtu komplektā . PM!
Offline
zubex
28. Dec 2012, 00:12 #17123

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Pārdodu jaunu SYSTEM 6 SHARP EDGED 58/59
300 Ls mob.20012340



Jauna DOUBLE R 58/59 270 Ls

Offline
zebra
28. Dec 2012, 00:26 #17124

Kopš: 13. Aug 2009

Ziņojumi: 2083

Braucu ar: tavu mammu

Pērku sīkajiem šādu!
Varbūt kāds ir gatavs šķirties no sava, jo vairs netiek lietots?
Kur jaunu nopirkt, zinu.
Offline
briedis333
28. Dec 2012, 10:15 #17125

Kopš: 28. Dec 2012

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

Ir iespēja iesist rekvizītus čekos par auto remontiem un daļām. Ja kas PM.
Offline
kalnins666
28. Dec 2012, 10:49 #17126

Kopš: 18. Dec 2008

Ziņojumi: 182

Braucu ar: BMW-318TIs drift edišen, E39 530d ikdienā

Interesē Opel motors 2.0l 16v ecotec priekš omegas 96. gada. Pa lielam vajag tikai apakšu bet izskatīšu visus piedāvājumus.

22466286
Offline
Filips
28. Dec 2012, 10:50 #17127

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4542

Braucu ar: E 61.

Pārdodu>
VISU VEIDU ŽALŪZIJAS!!!

Gan jaunas, pēc jūsu izmēriem, tieši jūsu logiem,
gan atlikumus no noliktavas par saldām cenām.

Rullo
Kasešu rullo
Horizontālās
Vertikālās
Koka
Aizsargžalūzijas
Markīzes
Pretinsektu sietus
Romiešu
Plisē
Žalūzijas jumta logiem

Brīvības 155/4 t. 26602255 www.thomsonsolutions.lv


-----------------
VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!!!
markīzes, slēģi, rulo, kasešu rullo, vertikālās, romiešu utt..
TAGAD ARĪ PACEĻAMIE GARĀŽU VĀRTI!!!!!
mob: 26602255
[email protected]
Offline
Filips
28. Dec 2012, 10:50 #17128

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4542

Braucu ar: E 61.

Pārdodu>
VISU VEIDU ŽALŪZIJAS!!!

Gan jaunas, pēc jūsu izmēriem, tieši jūsu logiem,
gan atlikumus no noliktavas par saldām cenām.

Rullo
Kasešu rullo
Horizontālās
Vertikālās
Koka
Aizsargžalūzijas
Markīzes
Pretinsektu sietus
Romiešu
Plisē
Žalūzijas jumta logiem

Brīvības 155/4 t. 26602255 www.thomsonsolutions.lv


-----------------
VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!!!
markīzes, slēģi, rulo, kasešu rullo, vertikālās, romiešu utt..
TAGAD ARĪ PACEĻAMIE GARĀŽU VĀRTI!!!!!
mob: 26602255
[email protected]
Offline
Marteens
28. Dec 2012, 12:06 #17129

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:

Redline - refrešējot savu sludinājumu divreiz dienā neesi pamanījis ka tās mantas nevienam nevajag..Nokiu moš kāds hipsters paņēmt,bet pa 30ls jau sakarīgi telefoni. Minidisku atskaņotāju uz muzeju vari aiznest....utt.
Offline
kli
28. Dec 2012, 12:44 #17130

Kopš: 05. Mar 2012

Ziņojumi: 434

Braucu ar:

Ir dizeldegvielas ceki no oktobra otras puses vertiba ap 300Ls, novembra vertiba ap 170Ls+, decembra ap 200Ls. Ja kadam interese, PM
Offline
yanjux
28. Dec 2012, 13:30 #17131

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu


27 Dec 2012, 19:26:15 allahs rakstīja:
varbūt kāds var piedāvāt šādu planšeti. protams lētāk kā veikalā, var arī lietotu, bet bez defektiem.
GoClever TAB T76GPS with Baltic Maps




PM

neesmu drošs ka šāds, bet iekš Swedbank tā biznesa tīkla viens uzņēmums piedāvā šādu "viss vienā" pa 85Ls
Offline
Purcha
28. Dec 2012, 13:31 #17132

Kopš: 01. Mar 2006

No: Smiltene

Ziņojumi: 3101

Braucu ar: Z3 M52B30 stroker, M3 E46

meklēju E36/E46 benzīna sūkni, kas nāk bākā. Piedāvājumus PM.
Offline
kapeikpisejs
28. Dec 2012, 14:43 #17133

Kopš: 30. Jun 2011

Ziņojumi: 670

Braucu ar:


Piedāvāju šādus divus pastiprinātājus, lietoti.

Magnat RX-44
Max. power output (sine burst 2:8, 1 kHz) @ 4 ohms, 14.4 V: 4 × 250 W / 2 × 650 W
RMS power output (DIN 45 324) @ 4 ohms, 14.4 V: 4 × 125 W / 2 × 325 W
Max. power output (sine burst 2:8, 1 kHz) @ 2 ohms, 14.4 V: 4 × 320 W


Blaupunkt GTA-290

2 / 1-channel power amplifier
Max. power 2 x 200 / 1 x 700 W
RMS power 2 x 100 / 1 x 350 W


Vēl ir 1.2kw Fly pasīvais subwoofer, bet ir beigts pats skaļrunis.

[ Šo ziņu laboja kapeikpisejs, 28 Dec 2012, 14:47:27 ]

Offline
abit
28. Dec 2012, 15:12 #17134

Kopš: 27. Jul 2010

No: Madona

Ziņojumi: 388

Braucu ar: Chevy, jē30 un Fūl Saspenšan

Pērku:
Chevrolet aveo, hečbeks, 2006. gads pr. buferi, šādu:


un kreisās puses miglas lukturi!

PM, vai 26572856!
Offline
gliemezis666
28. Dec 2012, 17:40 #17135

Kopš: 28. Dec 2012

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

Tiem kam grūtības gada beigās savilkt bilanci, varu piedāvāt tuvākajās dienās iesist Jūsu rekvizītus pirkumos par būvmateriāliem, plānojas visai lielas summas. Sīkāk PM.
Offline
romoo
28. Dec 2012, 17:53 #17136

Kopš: 05. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 217

Braucu ar: BMW e36: 323, 325, 328

ja ir kadam vajadziba varu piedavat cekus par buvmatrealiem un visu parejo kas saistits ar dzivokla kapitalo remontu kopeja summa ap 1300ls
Offline
KristsK
28. Dec 2012, 17:55 #17137

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv


28 Dec 2012, 14:43:48 kapeikpisejs rakstīja:

Piedāvāju šādus divus pastiprinātājus, lietoti.




pa cik?


-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
jurxx
28. Dec 2012, 18:01 #17138

Kopš: 11. Oct 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 4392

Braucu ar:

Atnāca neistā baterija, līdz ar to pa 20ls piedāvāju

Battery For Dell Studio 1735,1736,1737 un iespējams (1535 1536 1555 1557 MT264 MT276 ) 9 Cell moš der arī citiem, ja ir interese PM un braucat pakaļ - pilnīgi jauna.

[ Šo ziņu laboja jurxx, 28 Dec 2012, 18:06:01 ]

Offline
Mar4ello
28. Dec 2012, 18:14 #17139

Kopš: 13. Feb 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 5721

Braucu ar: Bmw un Vag

Dabūnami čeki ar rekvizītiem uz auto detaļam !

Par pārējo PM

[ Šo ziņu laboja Mar4ello, 28 Dec 2012, 18:15:31 ]

Offline
xjs_4
28. Dec 2012, 18:27 #17140

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Ir BB9900 , iepliisis stikls , plaisu pat nevar isti pamaniit.

Biznesa telefons

Pa 120Ls atdoshu lai pa 750Ls panjemtu BB9900 porsche design

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo