Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 163 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
henis
03. Nov 2015, 17:21 #17121

Kopš: 23. Dec 2005

No: Saulkrasti

Ziņojumi: 1340

Braucu ar: V70


17 Oct 2015, 12:11:36 henis rakstīja:
Pārdodu Audi R18 diskus ar ļoti labām vasaras riepām. Divas Michelin, divas Continental. Izmērs 225/40 R18. Protektors 5-6 mm. Uz epastu varu nosūtīt vairāk bilžu.

400 eur.




R18
Offline
Fashion
03. Nov 2015, 23:58 #17122

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:

Ir te kāds kurš var piedāvāt R19/R20 VOSSEN CVT3 par zemāku ciparu nekā ssā PM

Bilde ieskatam..

Offline
ozo
04. Nov 2015, 08:21 #17123

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Bildē ir FAKE, šie uz R20 nav pieejami.
Offline
Fashion
04. Nov 2015, 08:38 #17124

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:

I know i know, oem vossenus es tak nepirkšu
Offline
erwinn
04. Nov 2015, 10:03 #17125

Kopš: 07. Aug 2006

Ziņojumi: 919

Braucu ar:


10 Oct 2015, 15:02:37 erwinn rakstīja:
ir orģinālie E70 style 213 R19 diski.
divi riepu komplekti - vasaras un M+S, abi ap 3-4mm
Pārdodu visu kopā vai mainu pret R20 ziemas/M+S riepu komplektu. Diski taisni, nemetināti, labi.
Bilde informatīva:


PM


600eur ar diviem riepu komplektiem
Offline
Misterstvisters
04. Nov 2015, 10:53 #17126

Kopš: 24. Nov 2013

Ziņojumi: 343

Braucu ar: ra ucuarB

Nopirkšu šādus



var rakstit ari wacap 2763277cetri

[ Šo ziņu laboja Misterstvisters, 04 Nov 2015, 10:53:56 ]

Offline
zeltinsh
04. Nov 2015, 13:38 #17127

Kopš: 18. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 95

Braucu ar: mīkstu jumtu


29 Oct 2015, 09:29:07 zeltinsh rakstīja:
Pārdodu dažāda platuma R19 Style 95
400Eur

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1446103697


UP
Offline
dzuris
04. Nov 2015, 19:10 #17128

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


01 Nov 2015, 19:48:54 dzuris rakstīja:
Diski no manas kutinas. Priekšā 245/45/17 - 6-7mm aizmugurē 255/45/17 - 2-3mm
Ar riepām 320euro bez 280euro. Vienam diskam mazina švīka, acis nekrīt. Nav locīti, metināti vai kā savādāk mociti. argumentēti varam parunāt.



UP..

p.s piejams viens style 6 r16 ar centra uzrbumu 74mm cena 20euro bet runajama.. mosk kadam ka zapasku vajag jo nav perfekts..
Offline
richzyy
04. Nov 2015, 19:16 #17129

Kopš: 21. Oct 2015

Ziņojumi: 22

Braucu ar:

Varbūt kādam mētajas viens jebkāds R17/18 disks kas uz e46 derēs? vajag zapasku (varat piedāvāt arī cīsiņu par ne-kosmosu )

[ Šo ziņu laboja richzyy, 04 Nov 2015, 19:20:51 ]

Offline
richzyy
04. Nov 2015, 19:17 #17130

Kopš: 21. Oct 2015

Ziņojumi: 22

Braucu ar:

meklēju R17 (priekš e46) diskus. ziemai, tāpēc dārgus nepiedāvāt. Var piedāvāt ar visām riepām. pm
Offline
ralfijs99
05. Nov 2015, 10:55 #17131

Kopš: 04. Oct 2015

Ziņojumi: 12

Braucu ar:

Meklēju Style 214 20" parasto sudrabaino priekšai, labā stāvoklī. 1 gb.

29210260
Offline
HoodieBro
05. Nov 2015, 11:53 #17132

Kopš: 16. Oct 2010

Ziņojumi: 168

Braucu ar: e70 3.0d, E61 535d, gsxr 600

Pārdod diskus r17, e39 centru diametrs, aizmugurējie 10j et 17 ar lielu plauktu, priekšējie 8.5j et 13, ja nemaldos, stāvoklis - vajag strūklot un krāsot , 200 eur

Offline
jims
05. Nov 2015, 12:24 #17133

Kopš: 20. Jul 2003

No: Viļāni

Ziņojumi: 1441

Braucu ar: izslēgtu DTC


02 Nov 2015, 18:36:04 jims rakstīja:
ir taisni,nensaskrāpēti,LV nebraukti style 48.
180eur.pm

170eur
Offline
xsicko
05. Nov 2015, 13:42 #17134

Kopš: 27. Jun 2010

Ziņojumi: 189

Braucu ar: e46

Mekleju R17 diskus prieks e46. Velams lidz 150 eur. Piedavajumus PM.
Offline
se7en
05. Nov 2015, 18:56 #17135

Kopš: 28. Dec 2004

No: Dobele

Ziņojumi: 27668

Braucu ar: SE7EN, MV-989

Eeee, kur bija tas džeks kurš vareja uzpulet visu disku vai jebkuru aluminija detaļu?!


-----------------
In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all."
Offline
dzuris
05. Nov 2015, 19:56 #17136

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

Opela R14 dzelzs diski 4x100 25euro
Offline
add
05. Nov 2015, 23:24 #17137

Kopš: 27. Nov 2011

Ziņojumi: 2094

Braucu ar:

Ir viens lieks komplekts style 66, diski taisni, no angļa.
gribētu apmainīt pret style 5, style 42 vai kaut ko citu interesantu.
Offline
Nylon
06. Nov 2015, 09:57 #17138

Kopš: 03. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 157

Braucu ar: Avataru

Nopirkšu centrejošus gredzenus, lai uzliktu e39 diskus uz e36 (4gab)
Pats netieku galā ar to, kāds tieši diametrs ir vajadzīgs, 72.6 > 74.1 vai 72.5 > 74.1
Offline
Achtung
06. Nov 2015, 10:32 #17139

Kopš: 13. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 870

Braucu ar: hergestellt in deutschland / made in germany


06 Nov 2015, 09:57:10 Nylon rakstīja:
Nopirkšu centrejošus gredzenus, lai uzliktu e39 diskus uz e36 (4gab)
Pats netieku galā ar to, kāds tieši diametrs ir vajadzīgs, 72.6 > 74.1 vai 72.5 > 74.1


pirmais variants.

Links
Offline
se7en
06. Nov 2015, 11:32 #17140

Kopš: 28. Dec 2004

No: Dobele

Ziņojumi: 27668

Braucu ar: SE7EN, MV-989


06 Nov 2015, 10:20:23 Still rakstīja:
Jauni BMW disku centriņi 68mm. Uzraksts ir noņēmams, var lietot ka uzlīmi. Par 4gb.17Eur

PM vai




Tu man šitos varetu uzdavinat to aliņu vietā, kurus nepaņemu un tavi ćomi izdzera

-----------------
In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all."
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo