Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 131 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
nekaads
16. Feb 2016, 21:37 #16761

Kopš: 15. Sep 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 799

Braucu ar: pirkstu


16 Feb 2016, 17:11:51 mbx rakstīja:
Miami ASV - joprojām aktuāli kam interesē kaut kas savādāks. Sīkāk PM

"kaut kas savādāks" ir sēdēšana par karšu datu zagšanu?
Offline
Zivis
17. Feb 2016, 21:49 #16762

Kopš: 07. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: nēģi

Čoms meklē meistaru darbam ar sistu auto taisnošanu un metināšanu.
Pārsvarā tiek iegādāti vienāda tipa auto, cits mazāk, cits vairāk sists, bet ne lupatās!
Metināšana nav tikai sistajiem, par rutīnu var nesūdzēties!
Nav nepieciešami sertifikāti, bet būtu patīkami redzēt kaut ko no paveiktā!

Vieta: Norvēģija, Askim
Dzīvošana blakus darbavietai, apmaksāts viss (dzīvesvieta, ēšana utt.) - nav izdevumu.
Alga par stundām + virsstundas, kuras vari strādāt kamēr pirksti nenovīst.

Ja esi ar nopietniem nodomiem, tad raksti PM vai uz 29416777, sazināšos!
Offline
sn
17. Feb 2016, 22:03 #16763

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

Varēji vismaz algu minēt.

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
Kristaps879
17. Feb 2016, 22:40 #16764

Kopš: 17. Feb 2016

Ziņojumi: 2

Braucu ar:

Sveiki!
Vēlos mainīt e46 dzinēju no 1.9 uz 2.5., bet no elektrības neko daudz nesaprotu. Vai kāds Rīgā zin un varētu savienot vadus? Un cik tas varētu izmaksāt?
Offline
stereophonic
17. Feb 2016, 22:56 #16765

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

If kàdam kontakti kàdàtransféru kantorī alpos , izñemot 123 drivers?

-----------------

Offline
stereophonic
17. Feb 2016, 22:56 #16766

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

If kàdam kontakti kàdàtransféru kantorī alpos , izñemot 123 drivers?

-----------------

Offline
stereophonic
17. Feb 2016, 22:56 #16767

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

If kàdam kontakti kàdàtransféru kantorī alpos , izñemot 123 drivers?

-----------------

Offline
V.I.P.
18. Feb 2016, 10:24 #16768

Kopš: 18. May 2005

Ziņojumi: 17404

Braucu ar: AA numuriem [///M4, G wagon, GSX-R]

kur tev kontaktus vajag?
Offline
dzuris
18. Feb 2016, 10:25 #16769

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

123 drivers reali sasaet.. tur nav arsana..
Offline
elwys
18. Feb 2016, 10:30 #16770

Kopš: 16. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: Mogo atbalstu

Varbūt kādam ir kas piedāvājumā mediķim?

Darba pieredze: 35gadi ātrajā palīdzība, ir kaudzīte ar kvalifikācijas celšanas sertifikātiem.

Ja kas piedāvājams, vai jautājumi - 29106492, Dainis.
Offline
frenksmx
18. Feb 2016, 10:42 #16771

Kopš: 09. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 163

Braucu ar: TM Racing MX300

Draudzene grib pamainīt darbu.
Līdz šim strādājusi apkalpojošā sfērā, dažus gadus bijusi vienā no vecrīgas restorāniem par vadītāju... Saprot visu kas ar šo jomu saistīts, apķērīga...
Ja ir kas piedāvājams, var uzsist PM!
Offline
Lala
18. Feb 2016, 12:49 #16772

Kopš: 16. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 3460

Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.


17 Feb 2016, 21:49:51 Zivis rakstīja:
Čoms meklē meistaru darbam ar sistu auto taisnošanu un metināšanu.
Pārsvarā tiek iegādāti vienāda tipa auto, cits mazāk, cits vairāk sists, bet ne lupatās!
Metināšana nav tikai sistajiem, par rutīnu var nesūdzēties!
Nav nepieciešami sertifikāti, bet būtu patīkami redzēt kaut ko no paveiktā!

Vieta: Norvēģija, Askim
Dzīvošana blakus darbavietai, apmaksāts viss (dzīvesvieta, ēšana utt.) - nav izdevumu.
Alga par stundām + virsstundas, kuras vari strādāt kamēr pirksti nenovīst.

Ja esi ar nopietniem nodomiem, tad raksti PM vai uz 29416777, sazināšos!


Izklausās legāli
Offline
snowy
18. Feb 2016, 12:58 #16773

Kopš: 05. Feb 2011

Ziņojumi: 1281

Braucu ar: Nepīpētu salonu

Nav steigas, bet varbūt kādam ir kāda vakance IT jomā? Tirdzniecība neinteresē. PM un pastāstīšu sīkāk, ko māku/nemāku.
Offline
AndrisK
18. Feb 2016, 14:49 #16774

Kopš: 20. Mar 2006

Ziņojumi: 1891

Braucu ar: Xu

Sencis meklē autovadītāja/šofera darbu vēlams pa Baltijas valstīm uz fūrēm,benzīna vedējiem vai busiem. Ir visas kategorijas izńemot autobusu. Darba pieredze ~10 gadi uz fūrēm un 20 gadi uz benzīna vedēja. PM
Offline
ElementY
19. Feb 2016, 15:13 #16775

Kopš: 19. Feb 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 288

Braucu ar:

Izskatīšu un pieņemšu piedāvājumu darbam ārpus LV. Pienācis arī man laiks jauniem piedzīvojumiem un pieredzei. Darba nebīstos, galva strādā, slinks neesmu. Vēlamais virziens, Skandināvija, jo cilvēki un to kultūra simpatizē.

Vis părējais protams PM.
Offline
AAE
19. Feb 2016, 15:30 #16776

Kopš: 01. Jul 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2356

Braucu ar: pirkstu pa rasējumu


17 Feb 2016, 21:49:51 Zivis rakstīja:
Čoms meklē meistaru darbam ar sistu auto taisnošanu un metināšanu.
Pārsvarā tiek iegādāti vienāda tipa auto, cits mazāk, cits vairāk sists, bet ne lupatās!
Metināšana nav tikai sistajiem, par rutīnu var nesūdzēties!
Nav nepieciešami sertifikāti, bet būtu patīkami redzēt kaut ko no paveiktā!

Vieta: Norvēģija, Askim
Dzīvošana blakus darbavietai, apmaksāts viss (dzīvesvieta, ēšana utt.) - nav izdevumu.
Alga par stundām + virsstundas, kuras vari strādāt kamēr pirksti nenovīst.

Ja esi ar nopietniem nodomiem, tad raksti PM vai uz 29416777, sazināšos!


Ja šis neder, tad iepriekš bija salds piedāvājums uz ASV
Offline
sn
19. Feb 2016, 15:35 #16777

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


19 Feb 2016, 15:30:31 AAE rakstīja:

17 Feb 2016, 21:49:51 Zivis rakstīja:
Čoms meklē meistaru darbam ar sistu auto taisnošanu un metināšanu.
Pārsvarā tiek iegādāti vienāda tipa auto, cits mazāk, cits vairāk sists, bet ne lupatās!
Metināšana nav tikai sistajiem, par rutīnu var nesūdzēties!
Nav nepieciešami sertifikāti, bet būtu patīkami redzēt kaut ko no paveiktā!

Vieta: Norvēģija, Askim
Dzīvošana blakus darbavietai, apmaksāts viss (dzīvesvieta, ēšana utt.) - nav izdevumu.
Alga par stundām + virsstundas, kuras vari strādāt kamēr pirksti nenovīst.

Ja esi ar nopietniem nodomiem, tad raksti PM vai uz 29416777, sazināšos!


Ja šis neder, tad iepriekš bija salds piedāvājums uz ASV
var jau apvienot - no sākuma aizlidos uz USA un piedalīties kredītkaršu/bankas kontu scamā un pirms tevi sāk vajāt doties uz NO un celt auto zombijus uz prodažu

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
Janchux_g
19. Feb 2016, 15:39 #16778

Kopš: 24. Nov 2003

Ziņojumi: 628

Braucu ar: X5 4.6is


18 Feb 2016, 12:58:22 snowy rakstīja:
Nav steigas, bet varbūt kādam ir kāda vakance IT jomā? Tirdzniecība neinteresē. PM un pastāstīšu sīkāk, ko māku/nemāku.


Vismaz varēji jau uzrakstīt, kurā virzienā Tu ceri sagaidīt piedāvājumus vai kādas ir Tavas prasmes. A tagad man ir speciāli jāraksta Tev, lai noskaidrotu vai Tu māki vadīt IT projektus, programmēt vai mainīt printeriem tonerus.
Offline
armenijs
20. Feb 2016, 16:36 #16779

Kopš: 02. Feb 2016

Ziņojumi: 35

Braucu ar:


18 Feb 2016, 10:25:34 dzuris rakstīja:
123 drivers reali sasaet.. tur nav arsana..


kaada vaina 123 drivers?
Offline
dzuris
20. Feb 2016, 16:49 #16780

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

Algas salidzinosi bedigas, lielaki ienemumi sanak no tejas naudas. Zinams kadrs gadu norulleja un pargaja uz vienu citu firmu ar labakiem nosacijumiem un atalgojumiem . tagad parcelas uz uk un vada elitaros laudis..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo