| Autors | Ziņojums |
| Amakatanav | | 18. Feb 2012, 22:37 |
#1674
|
|
 Kopš: 06. Jul 2009
Ziņojumi: 1795
Braucu ar: muti pa ausīm.
| ķīnā laikam kopā 13 bija  |
Offline | |
|
| Trin | | 18. Feb 2012, 22:38 |
#1675
|
|
Kopš: 02. Nov 2008
Ziņojumi: 329
Braucu ar:
|
18 Feb 2012, 22:35:37 BMW530 rakstīja:
18 Feb 2012, 22:32:36 Trin rakstīja:
pats arii dienaa nostaveeju 2h... bet coms tikko zvaniija,teica tagad veel lielaaka rinda! jau 3h staav! 
Vai varētu gadīties arī tā, ka dēļ nepietiekamas ''caurlaidības'' iecirkņos ārzēmēs arī kāds varētu nepaspēt nobalsot?
Dzirdēju, ka šur tur zīmes ir pietrūkušas,
un esot bijis tās jākopē 
nezinu,bet nedomaaju ka aizveers durvis deguna prieksaa!  |
Offline | |
|
| Red_Rocket | | 18. Feb 2012, 22:38 |
#1676
|
|
 Kopš: 24. Oct 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 4444
Braucu ar: C124 E320
|
18 Feb 2012, 22:33:52 Jonis rakstīja:
18 Feb 2012, 22:31:49 Marteens rakstīja:
Pipec.....Patreiz izskatās ka katrs trešai ir balsojis par krievu valodu,bet šie dati patreiz cik dzirdēju ir no ārvalstīm.
Pa ltv1 iet raidījums.
šitas varētu būt reāli - ap 30 vai bišķi zem 30% PAR kopumā galā.
IMHO 75%-80% PRET |
Offline | |
|
| JohnyB | | 18. Feb 2012, 22:39 |
#1677
|
|
Kopš: 18. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1555
Braucu ar:
| neprecīza
delete[ Šo ziņu laboja JohnyB, 18 Feb 2012, 22:42:10 ] |
Offline | |
|
| tomick | | 18. Feb 2012, 22:40 |
#1678
|
|
 Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
| Tā kam neiiet CVK
Austrālija PAR 30 PRET 960
Baltkrievija 47/57
Krievija 547 / 260
|
Offline | |
|
| tomick | | 18. Feb 2012, 22:41 |
#1679
|
|
 Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
| Nu ja bez lieliem pārsteigumiem tad ap 25% PAR. (ap 200-250k cilvēkiem)
1,8 milj PRET  |
Offline | |
|
| gengis | | 18. Feb 2012, 22:44 |
#1680
|
|
Kopš: 08. Jan 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 163
Braucu ar:
|
18 Feb 2012, 22:35:37 BMW530 rakstīja:
18 Feb 2012, 22:32:36 Trin rakstīja:
pats arii dienaa nostaveeju 2h... bet coms tikko zvaniija,teica tagad veel lielaaka rinda! jau 3h staav! 
Vai varētu gadīties arī tā, ka dēļ nepietiekamas ''caurlaidības'' iecirkņos ārzēmēs arī kāds varētu nepaspēt nobalsot?
Dzirdēju, ka šur tur zīmes ir pietrūkušas,
un esot bijis tās jākopē 
Tak ziņās teica,kautvai Tu esi paspējis iedot pasi un kamēr tev spiež to zīmogu,un zvans nozvana pl.22-ierodas cilvēki kas aizzīmogo urnu un tu paliec gribošs.  |
Offline | |
|
| tomick | | 18. Feb 2012, 22:45 |
#1681
|
|
 Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
| Vislielākie patrioti ir Ķīnā Par 0 Pret 26 |
Offline | |
|
|
|
| Amakatanav | | 18. Feb 2012, 22:46 |
#1682
|
|
 Kopš: 06. Jul 2009
Ziņojumi: 1795
Braucu ar: muti pa ausīm.
| Tagad būtu tikai loģiski, ka būs referendums par slēdzam krievu skolas... |
Offline | |
|
| Ksneps | | 18. Feb 2012, 22:49 |
#1683
|
|
Kopš: 02. Sep 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1546
Braucu ar:
| Ja godīgi - tas viss tikai vieno latviešus! 
Nekad iepriekš man tas nav bijis tik svarīgi, lai Latvija būtu latviska. Iecirknī bija daudz latviešu un nav šaubas ka viņi izdarīja pareizo izvēli. Jāiet iestāties korī un tad jau Dziesmu Svētki!  |
Offline | |
|
| dzejnieks | | 18. Feb 2012, 22:49 |
#1684
|
|
 Kopš: 12. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4183
Braucu ar: ņAudi TDI - Dieselpower, Renault Master (RIX 02)
|
18 Feb 2012, 22:40:00 tomick rakstīja:
Tā kam neiiet CVK
Austrālija PAR 30 PRET 960
Baltkrievija 47/57
Krievija 547 / 260
Kur to var redzēt??? |
Offline | |
|
| stucers | | 18. Feb 2012, 22:49 |
#1685
|
|
Kopš: 11. Jan 2012
Ziņojumi: 1573
Braucu ar:
|
18 Feb 2012, 22:46:30 Amakatanav rakstīja:
Tagad būtu tikai loģiski, ka būs referendums par slēdzam krievu skolas...
Īstais laiks balsot par dekolonizāciju. Patrieksim nelūgtos viesus no mūsu mājām!!!!!!!
Ja būtu balsojums par dekolonizācijas veikšanu, tad tu balsotu par? |
Offline | |
|
LINIS  | | 18. Feb 2012, 22:50 |
#1686
|
|
Kopš: 10. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2172
Braucu ar:
| Tracina tas Saša Fileja pa LTV1 :@ Kāpēc žurnālisti savāc visādus kretīnus, kuri viltīgi cenšas propagandēt kirlicu Un kāpēc tas rabīns šindermans vēl ir uz brīvām kājām Ierosinu vākt parakstus, lai viņu norok! |
Offline | |
|
| Dzhanis | | 18. Feb 2012, 22:50 |
#1687
|
|
 Kopš: 29. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3734
Braucu ar: kreiso labejo
|
18 Feb 2012, 22:46:30 Amakatanav rakstīja:
Tagad būtu tikai loģiski, ka būs referendums par slēdzam krievu skolas...
nebutu ar slinkums aiziet nobalsot par tadu referendumu  |
Offline | |
|
| Wilde | | 18. Feb 2012, 22:51 |
#1688
|
|
 Kopš: 22. Dec 2009
Ziņojumi: 1465
Braucu ar: top Zustand W220
|
18 Feb 2012, 22:46:30 Amakatanav rakstīja:
Tagad būtu tikai loģiski, ka būs referendums par slēdzam krievu skolas...
Un domāju, ka šoreiz cilvēki būtu aktīvāki, nekā pirmajā reizē, kad tika vākti paraksti. |
Offline | |
|
| JohnyB | | 18. Feb 2012, 22:51 |
#1689
|
|
Kopš: 18. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1555
Braucu ar:
| jāsāk radināties lamāties ar vārdiem, bitīt matos, tavu neražu, ka tevi jupis rāvis.
pie joda tos krieviskos vārdus |
Offline | |
|
|
|
xjs_4  | | 18. Feb 2012, 22:51 |
#1690
|
|
 Kopš: 31. Mar 2008
Ziņojumi: 23880
Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2
| PAR 4828 (11,96%)
PRET 35436 (87,8%)
Nederīgas * 97 (0,24%)
Balsošanas kastēs atrasto zīmju kopskaits: 40361

----------------- Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli. |
Offline | |
|
| HannibalLecter | | 18. Feb 2012, 22:52 |
#1691
|
|
 Kopš: 13. Jan 2011
Ziņojumi: 2804
Braucu ar: E61
|
18 Feb 2012, 22:50:01 LINIS rakstīja:
Tracina tas Saša Fileja pa LTV1 :@ Kāpēc žurnālisti savāc visādus kretīnus, kuri viltīgi cenšas propagandēt kirlicu Un kāpēc tas rabīns šindermans vēl ir uz brīvām kājām Ierosinu vākt parakstus, lai viņu norok!
Jā, tas piena ūsa pa LTV1 ir labs.Man te blakus skan komentāri, ka tur ar nerviem čalim viss nav labi - galerts ar šaudīgām acīm.  |
Offline | |
|
mc  | | 18. Feb 2012, 22:54 |
#1692
|
|
 Kopš: 11. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 48018
Braucu ar: lēnu žurciņu
|
18 Feb 2012, 22:52:56 HannibalLecter rakstīja:
18 Feb 2012, 22:50:01 LINIS rakstīja:
Tracina tas Saša Fileja pa LTV1 :@ Kāpēc žurnālisti savāc visādus kretīnus, kuri viltīgi cenšas propagandēt kirlicu Un kāpēc tas rabīns šindermans vēl ir uz brīvām kājām Ierosinu vākt parakstus, lai viņu norok!
Jā, tas piena ūsa pa LTV1 ir labs.Man te blakus skan komentāri, ka tur ar nerviem čalim viss nav labi - galerts ar šaudīgām acīm. 
tas skanjas ko vinsh izdvesh (chaapsinaashana) mani dara nervozu 
-----------------
|
Offline | |
|
Muzilla  | | 18. Feb 2012, 22:55 |
#1693
|
|
 Kopš: 01. Nov 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1480
Braucu ar: Biturbo OPC
|
18 Feb 2012, 22:51:49 xjs_4 rakstīja:
PAR 4828 (11,96%)
PRET 35436 (87,8%)
Nederīgas * 97 (0,24%)
Balsošanas kastēs atrasto zīmju kopskaits: 40361

tie ir tikai 119 iecirkņi no 1035, bet sākums patīkami labs 
-----------------
|
Offline | |
|