Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 273 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Amakatanav
18. Feb 2012, 22:37 #1674

Kopš: 06. Jul 2009

Ziņojumi: 1795

Braucu ar: muti pa ausīm.

ķīnā laikam kopā 13 bija
Offline
Trin
18. Feb 2012, 22:38 #1675

Kopš: 02. Nov 2008

Ziņojumi: 329

Braucu ar:


18 Feb 2012, 22:35:37 BMW530 rakstīja:

18 Feb 2012, 22:32:36 Trin rakstīja:
pats arii dienaa nostaveeju 2h... bet coms tikko zvaniija,teica tagad veel lielaaka rinda! jau 3h staav!

Vai varētu gadīties arī tā, ka dēļ nepietiekamas ''caurlaidības'' iecirkņos ārzēmēs arī kāds varētu nepaspēt nobalsot?

Dzirdēju, ka šur tur zīmes ir pietrūkušas,
un esot bijis tās jākopē

nezinu,bet nedomaaju ka aizveers durvis deguna prieksaa!
Offline
Red_Rocket
18. Feb 2012, 22:38 #1676

Kopš: 24. Oct 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 4444

Braucu ar: C124 E320


18 Feb 2012, 22:33:52 Jonis rakstīja:

18 Feb 2012, 22:31:49 Marteens rakstīja:
Pipec.....Patreiz izskatās ka katrs trešai ir balsojis par krievu valodu,bet šie dati patreiz cik dzirdēju ir no ārvalstīm.

Pa ltv1 iet raidījums.

šitas varētu būt reāli - ap 30 vai bišķi zem 30% PAR kopumā galā.
IMHO 75%-80% PRET
Offline
JohnyB
18. Feb 2012, 22:39 #1677

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1555

Braucu ar:

neprecīza
delete

[ Šo ziņu laboja JohnyB, 18 Feb 2012, 22:42:10 ]

Offline
tomick
18. Feb 2012, 22:40 #1678

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D

Tā kam neiiet CVK

Austrālija PAR 30 PRET 960
Baltkrievija 47/57
Krievija 547 / 260
Offline
tomick
18. Feb 2012, 22:41 #1679

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D

Nu ja bez lieliem pārsteigumiem tad ap 25% PAR. (ap 200-250k cilvēkiem)

1,8 milj PRET
Offline
gengis
18. Feb 2012, 22:44 #1680

Kopš: 08. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 163

Braucu ar:


18 Feb 2012, 22:35:37 BMW530 rakstīja:

18 Feb 2012, 22:32:36 Trin rakstīja:
pats arii dienaa nostaveeju 2h... bet coms tikko zvaniija,teica tagad veel lielaaka rinda! jau 3h staav!

Vai varētu gadīties arī tā, ka dēļ nepietiekamas ''caurlaidības'' iecirkņos ārzēmēs arī kāds varētu nepaspēt nobalsot?

Dzirdēju, ka šur tur zīmes ir pietrūkušas,
un esot bijis tās jākopē

Tak ziņās teica,kautvai Tu esi paspējis iedot pasi un kamēr tev spiež to zīmogu,un zvans nozvana pl.22-ierodas cilvēki kas aizzīmogo urnu un tu paliec gribošs.
Offline
tomick
18. Feb 2012, 22:45 #1681

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D

Vislielākie patrioti ir Ķīnā Par 0 Pret 26
Offline
Amakatanav
18. Feb 2012, 22:46 #1682

Kopš: 06. Jul 2009

Ziņojumi: 1795

Braucu ar: muti pa ausīm.

Tagad būtu tikai loģiski, ka būs referendums par slēdzam krievu skolas...
Offline
Ksneps
18. Feb 2012, 22:49 #1683

Kopš: 02. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1546

Braucu ar:

Ja godīgi - tas viss tikai vieno latviešus!

Nekad iepriekš man tas nav bijis tik svarīgi, lai Latvija būtu latviska. Iecirknī bija daudz latviešu un nav šaubas ka viņi izdarīja pareizo izvēli. Jāiet iestāties korī un tad jau Dziesmu Svētki!
Offline
dzejnieks
18. Feb 2012, 22:49 #1684

Kopš: 12. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4183

Braucu ar: ņAudi TDI - Dieselpower, Renault Master (RIX 02)


18 Feb 2012, 22:40:00 tomick rakstīja:
Tā kam neiiet CVK

Austrālija PAR 30 PRET 960
Baltkrievija 47/57
Krievija 547 / 260




Kur to var redzēt???
Offline
stucers
18. Feb 2012, 22:49 #1685

Kopš: 11. Jan 2012

Ziņojumi: 1573

Braucu ar:


18 Feb 2012, 22:46:30 Amakatanav rakstīja:
Tagad būtu tikai loģiski, ka būs referendums par slēdzam krievu skolas...

Īstais laiks balsot par dekolonizāciju. Patrieksim nelūgtos viesus no mūsu mājām!!!!!!!

Ja būtu balsojums par dekolonizācijas veikšanu, tad tu balsotu par?
Offline
LINIS
18. Feb 2012, 22:50 #1686

Kopš: 10. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2172

Braucu ar:

Tracina tas Saša Fileja pa LTV1 :@ Kāpēc žurnālisti savāc visādus kretīnus, kuri viltīgi cenšas propagandēt kirlicu Un kāpēc tas rabīns šindermans vēl ir uz brīvām kājām Ierosinu vākt parakstus, lai viņu norok!
Offline
Dzhanis
18. Feb 2012, 22:50 #1687

Kopš: 29. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3734

Braucu ar: kreiso labejo


18 Feb 2012, 22:46:30 Amakatanav rakstīja:
Tagad būtu tikai loģiski, ka būs referendums par slēdzam krievu skolas...
nebutu ar slinkums aiziet nobalsot par tadu referendumu
Offline
Wilde
18. Feb 2012, 22:51 #1688

Kopš: 22. Dec 2009

Ziņojumi: 1465

Braucu ar: top Zustand W220


18 Feb 2012, 22:46:30 Amakatanav rakstīja:
Tagad būtu tikai loģiski, ka būs referendums par slēdzam krievu skolas...

Un domāju, ka šoreiz cilvēki būtu aktīvāki, nekā pirmajā reizē, kad tika vākti paraksti.
Offline
JohnyB
18. Feb 2012, 22:51 #1689

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1555

Braucu ar:

jāsāk radināties lamāties ar vārdiem, bitīt matos, tavu neražu, ka tevi jupis rāvis.

pie joda tos krieviskos vārdus
Offline
xjs_4
18. Feb 2012, 22:51 #1690

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

PAR 4828 (11,96%)
PRET 35436 (87,8%)
Nederīgas * 97 (0,24%)
Balsošanas kastēs atrasto zīmju kopskaits: 40361




-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
HannibalLecter
18. Feb 2012, 22:52 #1691

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61


18 Feb 2012, 22:50:01 LINIS rakstīja:
Tracina tas Saša Fileja pa LTV1 :@ Kāpēc žurnālisti savāc visādus kretīnus, kuri viltīgi cenšas propagandēt kirlicu Un kāpēc tas rabīns šindermans vēl ir uz brīvām kājām Ierosinu vākt parakstus, lai viņu norok!

Jā, tas piena ūsa pa LTV1 ir labs.Man te blakus skan komentāri, ka tur ar nerviem čalim viss nav labi - galerts ar šaudīgām acīm.
Offline
mc
18. Feb 2012, 22:54 #1692

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


18 Feb 2012, 22:52:56 HannibalLecter rakstīja:

18 Feb 2012, 22:50:01 LINIS rakstīja:
Tracina tas Saša Fileja pa LTV1 :@ Kāpēc žurnālisti savāc visādus kretīnus, kuri viltīgi cenšas propagandēt kirlicu Un kāpēc tas rabīns šindermans vēl ir uz brīvām kājām Ierosinu vākt parakstus, lai viņu norok!

Jā, tas piena ūsa pa LTV1 ir labs.Man te blakus skan komentāri, ka tur ar nerviem čalim viss nav labi - galerts ar šaudīgām acīm.
tas skanjas ko vinsh izdvesh (chaapsinaashana) mani dara nervozu

-----------------


Offline
Muzilla
18. Feb 2012, 22:55 #1693

Kopš: 01. Nov 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1480

Braucu ar: Biturbo OPC


18 Feb 2012, 22:51:49 xjs_4 rakstīja:
PAR 4828 (11,96%)
PRET 35436 (87,8%)
Nederīgas * 97 (0,24%)
Balsošanas kastēs atrasto zīmju kopskaits: 40361




tie ir tikai 119 iecirkņi no 1035, bet sākums patīkami labs

-----------------
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo