Online

Pašreiz BMWPower skatās 155 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
edzulis
15. Apr 2008, 22:36 #1581

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

Nu tās bildes ir taisītas ar domu atbaidīt klientus, nevis piesaistīt Izskatās toč kā uz kaut kāda grimstoša gabala
Offline
Puuchuks
15. Apr 2008, 22:38 #1582

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

edzul, apskaties bildes manā galerijā - tur viss ir labi

gan jau, ka bildēts visslapjākajā laikā, un bilžu ielicējs nav piedomājis pie tā, kā tas izskatīsies no malas.
Offline
stuntman
15. Apr 2008, 22:40 #1583

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu


14 Apr 2008, 14:34:29 Siipols rakstīja:
Nekas nav vienads!
Rīgas Notaru cenas atšķiras 2 un vairak reizes! ja piemeram Jelgava esmu sledzis tadu ligumu par 55ls,tad Rīgā prasa 200ls
Un Notāra butiba vispar ir neskaidra,neesmu sapratis,kam viņi vajadzigi,jo parasti visur ir kļudas,un viņi par dokumenta saturu neatbild,tik apstiprina parakstu un dokumentu tiesiskumu!


Vecīt, ir divas atšķirīgas lietas - Tu aizej parakstīt savu līgumu pie notāra, vai iepriekš sazvanies un sarunā, lai Tev sagatavo tādu vai tādu līgumu.


13 Apr 2008, 23:26:08 VLD rakstīja:
Zv. notare Inga Muciņa - Ģertrūdes iela 9 - 7, Rīga LV-1010, tel: +37167275440, fakss: +37167311700.


Jopcik, tieši taisījos to pašu Muciņu ieteikt, jo es pie viņas gāju, kad dzīvokli pirku, un pilnīgi visus papīrus apstiprināju, pat priekšlīgumu, vopšem nolēmu labāk pāris simtus veltīt notāram, nekā ieberzties.
Offline
radiaators
15. Apr 2008, 22:40 #1584

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3687

Braucu ar: F11 525d

Da tagad vispaar Maarupee muura divstaavu privaatmaajas par pashizmaksu - 80shtukaam sit gaisaa - nafig taadu koka buuvi ?!
Offline
Puuchuks
15. Apr 2008, 22:41 #1585

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

p.s. man Engurē dārzā vienā vietā arī šobrīd biš stāv ūdens. un no purva te nav ne miņas - beigsies vienreiz tas lietus, nožūs viss, ka nebūs ko redzēt (ar 2 platajiem "e" ).
tā kā ir zālājs, tad izskatās normāli. ja būtu ar traktoru izbraukāta plika melnzeme, noteikti izskatītos šausmīgi
Offline
sejejs
15. Apr 2008, 22:43 #1586

Kopš: 12. May 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 6472

Braucu ar: V8 TwinTurbo AR-5900 & Moskvič 412 VS-412 Motormuzejā


15 Apr 2008, 22:33:36 Puu rakstīja:

15 Apr 2008, 22:19:56 sejejs rakstīja:
Jopcik, tas tak purvs gandrīz. Mitrums visu laiku, sekas...

no kurienes tev tur purvs blakus dambim ir baigā drenāža, par augstu gruntsūdens līmeni, mitrumu vai odiem jau nu toč tur nebūtu jāuztraucas.

un KM koments par nogrimšanu vispār

Bļa, nevajag uztvert tik tieši tak.
Vajadzēja teikt, "kā purvs", tā moš precīzāk. Un tās PEĻĶES toč nav labi uz nenoblietētas zemes un kur nu vēl melnzemes.

P.S.Tas tak tikai koments, nevajag kašķēties, nav jēgas.
Offline
radiaators
15. Apr 2008, 22:47 #1587

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3687

Braucu ar: F11 525d


15 Apr 2008, 22:41:22 Puu rakstīja:
p.s. man Engurē dārzā vienā vietā arī šobrīd biš stāv ūdens. un no purva te nav ne miņas - beigsies vienreiz tas lietus, nožūs viss, ka nebūs ko redzēt (ar 2 platajiem "e" ).
tā kā ir zālājs, tad izskatās normāli. ja būtu ar traktoru izbraukāta plika melnzeme, noteikti izskatītos šausmīgi
Ja zemes gabalaa shaadaa veidaa uzkraajas uudens tad jebkuram celtnieciibas jomaa daudzmaz izgliitotam un ar sajeegu apveltiitam cilveekam ir skaidrs, ka tas ir purvs un bez kaartiigiem sagatavoshaanaas darbiem nekaadu celtnieciibu tur veikt nevar un ja taadaa zemes gabalaa ir kaut kas uzcelts bez visa pa,atnes sagatavoshanas procesa, tad to buuvi viennoziimiigi sagaida pilniigs auzas !

Offline
KM
15. Apr 2008, 22:47 #1588

Kopš: 28. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 7484

Braucu ar: ///M

tu gadijuma netirgo to maaju?
nu logiski,ka teiksi ka viss labakaja kartiba un ka mitrums tas ir ok
Offline
nrcha
15. Apr 2008, 22:50 #1589

Kopš: 16. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2643

Braucu ar: smaidu

ko njematies, buutu taa maaja veel smuka, a to taada kastiite vien ir

-----------------
"Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell
Offline
Puuchuks
15. Apr 2008, 22:53 #1590

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


15 Apr 2008, 22:47:02 radiaators rakstīja:
Ja zemes gabalaa shaadaa veidaa uzkraajas uudens tad jebkuram celtnieciibas jomaa daudzmaz izgliitotam un ar sajeegu apveltiitam cilveekam ir skaidrs, ka tas ir purvs un bez kaartiigiem sagatavoshaanaas darbiem nekaadu celtnieciibu tur veikt nevar un ja taadaa zemes gabalaa ir kaut kas uzcelts bez visa pa,atnes sagatavoshanas procesa, tad to buuvi viennoziimiigi sagaida pilniigs auzas !

ja jau tu esi tik zinošs, tad mani vēl vairāk nekā 2 minūtes iepriekš interesētu, tieši kura no Mārupes 2stāvu mūra mājām par 80k tev ir iepatikusies

citiem vārdiem, ieliec linku uz konkrētu māju
Offline
Puuchuks
15. Apr 2008, 22:54 #1591

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


15 Apr 2008, 22:47:10 KM rakstīja:
tu gadijuma netirgo to maaju?
nu logiski,ka teiksi ka viss labakaja kartiba un ka mitrums tas ir ok

to ar slapjo zemesgabalu es netirgoju, nē
Offline
radiaators
15. Apr 2008, 22:57 #1592

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3687

Braucu ar: F11 525d


15 Apr 2008, 22:53:37 Puu rakstīja:

15 Apr 2008, 22:47:02 radiaators rakstīja:
Ja zemes gabalaa shaadaa veidaa uzkraajas uudens tad jebkuram celtnieciibas jomaa daudzmaz izgliitotam un ar sajeegu apveltiitam cilveekam ir skaidrs, ka tas ir purvs un bez kaartiigiem sagatavoshaanaas darbiem nekaadu celtnieciibu tur veikt nevar un ja taadaa zemes gabalaa ir kaut kas uzcelts bez visa pa,atnes sagatavoshanas procesa, tad to buuvi viennoziimiigi sagaida pilniigs auzas !

ja jau tu esi tik zinošs, tad mani vēl vairāk nekā 2 minūtes iepriekš interesētu, tieši kura no Mārupes 2stāvu mūra mājām par 80k tev ir iepatikusies

citiem vārdiem, ieliec linku uz konkrētu māju

Linku ielikt nevareeshu, jo tas gadiijums ir reaals no dziives - to maaju iegaadaajaas mans shefs - un nekaads mulkjis jau nu vinsh nav ja reiz pasham ir celtnieiibas firma - taakaa maakleriem kaput - jaabrauc uz IIriju bekas lasiit !
Offline
radiaators
15. Apr 2008, 23:03 #1593

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3687

Braucu ar: F11 525d

Un vispaar ja veel pirms gada taadaam divstaavu muura privaatmaajaam cena bija ap 160shtukaam tad tagad prasiit par kaut kaadu koka karkaseni 180shtukas ir vairaak nekaa nesakariigi - gribeetu redzeet to pirceeju, kas uz ko taadu parakstiitos !
Offline
Puuchuks
15. Apr 2008, 23:04 #1594

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


15 Apr 2008, 22:57:46 radiaators rakstīja:
Linku ielikt nevareeshu, jo tas gadiijums ir reaals no dziives - to maaju iegaadaajaas mans shefs -

labi, uzraksti tad vismaz aptuvenu adresi, lai zinām, par kuru vietu ir runa
Offline
radiaators
15. Apr 2008, 23:12 #1595

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3687

Braucu ar: F11 525d


15 Apr 2008, 23:04:02 Puu rakstīja:

15 Apr 2008, 22:57:46 radiaators rakstīja:
Linku ielikt nevareeshu, jo tas gadiijums ir reaals no dziives - to maaju iegaadaajaas mans shefs -

labi, uzraksti tad vismaz aptuvenu adresi, lai zinām, par kuru vietu ir runa

Labpraat - diemzheel neesmu tiesiigs ko taadu dariit !
Offline
sejejs
15. Apr 2008, 23:12 #1596

Kopš: 12. May 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 6472

Braucu ar: V8 TwinTurbo AR-5900 & Moskvič 412 VS-412 Motormuzejā

A kļuči ot seifa,gde deņgi ļežat ņenado?

Just for fun.
Offline
Puuchuks
15. Apr 2008, 23:16 #1597

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


15 Apr 2008, 23:12:24 radiaators rakstīja:

15 Apr 2008, 23:04:02 Puu rakstīja:

15 Apr 2008, 22:57:46 radiaators rakstīja:
Linku ielikt nevareeshu, jo tas gadiijums ir reaals no dziives - to maaju iegaadaajaas mans shefs -

labi, uzraksti tad vismaz aptuvenu adresi, lai zinām, par kuru vietu ir runa

Labpraat - diemzheel neesmu tiesiigs ko taadu dariit !

runa bija par aptuvenu adresi, lai varētu noprast rajonu, par kuru ir runa. tipa - Zeltiņu un Stīpnieku ceļa stūris.

bet, ja neesi tiesīgs, tad neko. nav jau arī svarīgi
Offline
Siipols
15. Apr 2008, 23:28 #1598

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


15 Apr 2008, 22:33:36 Puu rakstīja:

15 Apr 2008, 22:19:56 sejejs rakstīja:
Jopcik, tas tak purvs gandrīz. Mitrums visu laiku, sekas...

no kurienes tev tur purvs blakus dambim ir baigā drenāža, par augstu gruntsūdens līmeni, mitrumu vai odiem jau nu toč tur nebūtu jāuztraucas.

un KM koments par nogrimšanu vispār

Man Tur blakus Bij serviss pagāšgad,Regulēri braukāju tur garām,redzeju visu celtniecibas gaitu-NAV TUR PURVA!!!!!!
Tagad visur udens stav vairak,nekā citus gadus,hvz kapec ,bet tā ir...
Tur zem melnzemes ir smiltiņa dzeltenā,un dolomīts
ap 4 metri,jeb augstak.
Vienīgā lieta,kas tur nav labi,ir celtniecibas darbu rezultātā sačakarētā meloriācijas drenāžu sistēma kas novada liekos lietus ūdeņus....
Tapec arī peļķes...

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Puuchuks
15. Apr 2008, 23:37 #1599

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


15 Apr 2008, 23:28:00 Siipols rakstīja:
Tagad visur udens stav vairak,nekā citus gadus,hvz kapec ,bet tā ir...

tāpēc, ka nebija, kā normālā ziemā - uzsnieg, sasalst, stāv, pēc tam lēnām nokūst.
šogad taču ziema praktiski viens vienīgs lietus, zeme dabūja biš piesalt, ūdenim nav, kur iesūkties, attiecīgi arī stāv virs zemes
Offline
edzulis
15. Apr 2008, 23:40 #1600

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

Izbraucot no Bauskas uz Vecsaules pusi, lauka vietā normāls ūdens izveidojies un pat gulbjie peldās
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo