Online

Pašreiz BMWPower skatās 112 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
yanjux
23. Oct 2012, 11:37 #15621

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu

Šodien man izsūta kārtējo kravu no Polijas ar LED produktiem.
Ja kāds kautko vēlas - laipni lūdzu, PM.

ir arī mājaslapa led-pasaule Taču tā nav pabeigta un tur ir ļoti maz produktu, tapēc labāk pagaidām apjautāties man personīgi.

p.s. ja šodien izsūta, prece ir klāt pēc četrām dienām. Un tās nav ķīniešu diodes, ar kurām jau ir pilna Latvija!
Offline
Martinsse
23. Oct 2012, 12:29 #15622

Kopš: 13. Jun 2008

No: Baloži

Ziņojumi: 2452

Braucu ar: Turbo Cosworth

Varbūt kādam kaut kur ir nomētājies Ford Scorpio/Sierra bloķis?. PM lūdzu.
Offline
Warz
23. Oct 2012, 12:31 #15623

Kopš: 02. Aug 2007

Ziņojumi: 875

Braucu ar: Dīzeli.

http://www.salidzini.lv/click.php?itemid=60500594&q=lg+w2243s Tiek tirgots labs monitors - full HD 21.5 colas!
Vēl pat plēvītes nav noplēstas nost... ar visu oriģinālo iepakojumu un veikala garantijas čeku.Garantija derīga lidz nakamā gada apriļa mēnesim! Steidzami - vēletos 50ls! Info . rus
Offline
aa9
23. Oct 2012, 12:35 #15624

Kopš: 28. Sep 2012

Ziņojumi: 9

Braucu ar:

Jauns, nelietots, iepakojumā!
SONOS
Info: http://www.sonos.com/shop/products/play5
Cena: 120Ls

Offline
Emik
23. Oct 2012, 14:56 #15625

Kopš: 23. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 73

Braucu ar: BMW 318i e46

tirgoju e36 visu kas bilde sikak PM



Offline
martins221
23. Oct 2012, 15:37 #15626

Kopš: 18. Oct 2012

No: Alūksne

Ziņojumi: 33

Braucu ar: e36 316


21 Oct 2012, 17:08:53 martins221 rakstīja:

18 Oct 2012, 13:59:12 martins221 rakstīja:
Detaļās aiziet mans melnis 1991g 318 (m40) sedans!
lukturis 15.-
Aizmugurējais logs ( tonēts ar antenu) 10.-
Stikli ( durvju, visi ) 15.-
Priekšējais panelis ( melns) 10.-
Spidometrs ( 220km/h) 5.- rezervets
Ģenerātors 10.-
Starteris ( remontējams) 10.-
Stūres pastiprinātāja sūknis 10.-
Stūres statnis ( bez EWS, ar atslēgu) 5.-
Bagāžnieka vāks 15.-
Bardaks 5.-
„Sony” magnetola 10.-
Oriģinālās tumbas ( visas, 4 ) 5.-
u.c. sīkumi

bildes http://failiem.lv/u/flwjdya
arī tirgojas dīvainās lampas (kupejas), un pr. bampers!

cenas runājamas, steidzami ;
dikti steidzos
Offline
guntinjs
23. Oct 2012, 15:58 #15627

Kopš: 13. Mar 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1341

Braucu ar: VOLVO 850

Eļļas:

Eurol Turbosyn 10W40 5L pussintētiska motoreļļa Ls 13,-
Eurol Super Lite 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 17,-
Eurol Turbo DI 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 19,-
Eurol Optence 5W-30 5L sintētiska motoreļļa Ls 22,-

Mobil Super 2000 10W-40 4 Litri pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
MOBIL Super 3000 5W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 17,-
MOBIL 1 Rally Formula 5W-50 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 ESP Formula 5W-30 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 New Life 0W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 31,-

PM.
Offline
Skeivs
23. Oct 2012, 16:04 #15628

Kopš: 13. Jul 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 220

Braucu ar: visiem lipekļiem

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/high....html?1350997363
Offline
BANDITOS
23. Oct 2012, 16:10 #15629

Kopš: 20. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 998

Braucu ar: 730D

Steidzami Pērku pakaļējo bamperu Carismas +/- 98' gada

Ideāli ja sudraba, bet nu vienalga,
Offline
iillii
23. Oct 2012, 17:18 #15630

Kopš: 29. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 79

Braucu ar:

Nopirkšu E36 compacta griestus ar lūku - Rīga. Piedāvājumus PM.

[ Šo ziņu laboja iillii, 23 Oct 2012, 17:39:54 ]

Offline
zozolins
23. Oct 2012, 18:09 #15631

Kopš: 19. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: VW

pēc remonta pārdodu:


- skapītis (40x66x28cm) - 5ls
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=gzwt9mg5g87o71vbrpn.jpg]
[/URL]

- ūdens krāns kopā ar klausuli - 5ls
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=xqiy4c0pd54q8x4k32s.jpg]
[/URL]

interesenti PM - atrodos pārdaugavā
Offline
ozo
23. Oct 2012, 18:16 #15632

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Pērku sadzīves tehniku:
Iebūvējamo ledusskapi
Iebūvējamo plīti un virsmu (elektrisku)
Iebūvējamo tvaiku nosūcēju


Zem interneta veikala cenām, ja laba cena, čeku nevajg.
Offline
Jancs
23. Oct 2012, 18:26 #15633

Kopš: 03. Nov 2009

Ziņojumi: 36

Braucu ar: E34

Ir iespēja iegādāties divas biļetes uz SIGULDAS PIEDZĪVOJUMU PARKU "TARZĀNS"
Cena par abām - 12Ls
Ja nu kādam interesē tad PM.
Offline
Arnej
23. Oct 2012, 18:53 #15634

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 340

Braucu ar: Lohu auto

Pārdodas MSI CR700x 17" portatīvais dators. Celeron Dual-Core T3000 1.8MHz Video: GeForce 8200M, RAM: 3072mb, HDD:320GB. Ir daži defekti, nestrādā klaviatūras dažas pogas (F3-F6), bet drukāšanai netraucē un taisot ciet vāku monitora korpusā salaiduma vietā parādās šķirba. Pats portatīvais strādā ideāli, uzlikts Windows 7. Cena: 120Ls PM

Pārdodu Lenovo T60 14", HDD:80Gb, Ram:2Gb, Procesors: T5500 Intel Core 2 1, 66GHz, Video: Mobile Intel 945 Chipset. Labā stāvoklī, virsū stāv Windows XP ar visām darbam nepieciešamajām programmām. 100Ls PM
Offline
Schwins
23. Oct 2012, 19:10 #15635

Kopš: 02. Apr 2006

Ziņojumi: 5480

Braucu ar: s13

Rit Rīgā kāds negrib šķirties no ejoša LCD 15/17" monitora? 10-15ls dodu!

PM
29863286
Offline
zhibis
23. Oct 2012, 19:48 #15636

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 912

Braucu ar:


23 Oct 2012, 18:16:16 ozo rakstīja:
Pērku sadzīves tehniku:
Iebūvējamo ledusskapi
Iebūvējamo plīti un virsmu (elektrisku)
Iebūvējamo tvaiku nosūcēju


Zem interneta veikala cenām, ja laba cena, čeku nevajg.

Arī interesē, taču tikai cepeškrāsns.
Offline
Besiii
23. Oct 2012, 20:37 #15637

Kopš: 15. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 203

Braucu ar: e36 328i


Pārdodu stūres pāreju e36 5-10ls



tirgoju Vācu Navigáciju Targa, tiesham maz lietotu, iegādāta Kādu laiku atpakaļ Anglijā - ar to atbraucu uz Latviju un vairāk nelietoju, ja kādam ir interese droši zvaniet, Komplektā Lādētājs - Mājas / Auto, Anglijas - rozetes pārveidotājs, Auto Turētājs, Bakstāmkociņš, Maciņš, Disks ar vairāk kā 20 valstu ceļiem un balss izvēlēm, uwb. Naviācijas Funkcijas Photo, Media, un GPS - ar iespēju pieslēgt austiņas un ievietot sD karti. Iekārtas bāzes atmiņa 2gb.
20 ls

Tel e72 - 45 ls , lādētājs , kkādas austinjas ,
null

[ Šo ziņu laboja Besiii, 23 Oct 2012, 20:53:45 ]

Offline
Besiii
23. Oct 2012, 20:41 #15638

Kopš: 15. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 203

Braucu ar: e36 328i



Tiek tirgoti bmw oriģinālie R16 4 5x120 Dzelzs Diski ar plauktu no 118d
Der uz Viesiem 3serijas ka ari uz (e36,e34,e39,e46,e60,e87,e90,)
BONUSÁ m+s riepas - ¬ 4mm , dekorativie uzlikni 3.gab ja kadam ir interese zvaniet. sludinájumu iznemshu kad diskus pārdošu.

[ Šo ziņu laboja Besiii, 31 Oct 2012, 16:58:26 ]

Offline
chaboska
23. Oct 2012, 21:02 #15639

Kopš: 22. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1354

Braucu ar:


21 Oct 2012, 22:27:49 chaboska rakstīja:
Pārdodu labu fočuku Nikon S3100, stāvoklis ļoti labs, dodu līdzi arī maciņu. Cena : 45ls

Fočuka parametri:
*Plāns 18,4 mm korpuss
*NIKKOR platleņķa 5x tālummaiņas objektīvs
*14 megapikseļu CCD attēla sensors
*HD (720 p) formāta video ierakstīšana


Offline
jonyboy
23. Oct 2012, 23:58 #15640

Kopš: 20. Mar 2010

Ziņojumi: 415

Braucu ar:

pardodas 318is dzinejs vel ieksh auto.

ir ari viens preiksh izjauksahasn vel pilns komplekts un ar kārbu!
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo