| Autors | Ziņojums |
| Raicha | | 02. Apr 2008, 11:57 |
#1481
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| tad stresa nav |
Offline | |
|
| NightWing | | 02. Apr 2008, 11:57 |
#1482
|
|
 Kopš: 27. May 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 848
Braucu ar: 325
| kaa var cereet, ka akal cenas nenormaali augs? tak tas tik te Latvijaa taadas cenas. pa sava dziivoklja cenu varu nopirkt sidnejas tieshaa tuvumaa villu okeaana krastaa... a pie mums smirdiigu dziivokli 70 vai cik tur gadus vecaa maaajaa. tak Latvijaa nekaa nav un visas shitaas dziivoklju un maaju veertiibas ir miljons reizes paarveerteetas un uzskruuveetas maakleru un citu spekulantu deelj. neredzu iemeslu taam cenaam kaapt. |
Offline | |
|
| NightWing | | 02. Apr 2008, 11:58 |
#1483
|
|
 Kopš: 27. May 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 848
Braucu ar: 325
| un labaak saglabaat zemi, nevis iemainiit pret kaadu dziivokli. |
Offline | |
|
| Raicha | | 02. Apr 2008, 12:03 |
#1484
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
02 Apr 2008, 11:58:51 NightWing rakstīja:
un labaak saglabaat zemi, nevis iemainiit pret kaadu dziivokli.
tas ir naglaas varkas projekts, un es neesmu vieniigais daliibnieks - saglabaat ilgterminjaa un "sev" nav opcija.
man tikai vajag saprast, kurp doties, kam un kad atdoties, un par cik |
Offline | |
|
barracuda  | | 02. Apr 2008, 12:08 |
#1485
|
|
 Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 11777
Braucu ar:
| tāda austrālijā gan jau ir citas problēmas un izmaksas . piem jebkurā štatā ASV, kurš ir tuvu pie ūdeņiem ( vai arī vienkārši ir bīstamajā zonā - hurricane un citi zvēri ) ir nežēlīgās apdrošināšanas maksas . |
Offline | |
|
stuntman  | | 02. Apr 2008, 12:08 |
#1486
|
|
 Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Paliels kusaks Tev tur ir?
Ja vari, sadali un uzbliez mājas, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem.
Ja nevar sadalīt, tāpat uzbliez māju, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem. |
Offline | |
|
| Raicha | | 02. Apr 2008, 12:12 |
#1487
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| 1500metri.
maaju uzbliezt butu visas iespeejas, bet - lietot to gabalu privaatapbuuvei butu nelietderiiba un izshkjeerdiiba imo
a komercobjektu "uzbliezt" es nepavilkshu, turklaat jau es nevaru uzmineet, tieshi kada tipa objekts ir vajadzigs potenciaalajiem pirceejiem blabla |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 02. Apr 2008, 12:23 |
#1488
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
02 Apr 2008, 12:08:49 stuntman rakstīja:
Paliels kusaks Tev tur ir?
Ja vari, sadali un uzbliez mājas, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem.
Ja nevar sadalīt, tāpat uzbliez māju, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem.
šodienas tirgus situācijā vienkārši ideāls ieteikums  |
Offline | |
|
|
|
Puuchuks  | | 02. Apr 2008, 12:26 |
#1489
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
02 Apr 2008, 12:12:17 Raicha rakstīja:
turklaat jau es nevaru uzmineet, tieshi kada tipa objekts ir vajadzigs potenciaalajiem pirceejiem blabla
nu tieši tā.
ja tev ir kas interesantāks, ko iepirkt vietā, tad pārdod.
vienkārši tāpat pārdot un tad inflācijas apstākļos sēdēt uz naudas... nu 
tai pašā laikā, moš šodienas pārdošanas cena +9% depozītā pēc gada būs vairāk nekā pārdošanas cena pēc gada un pēc tā gada tev vēl pircēju vajadzēs atrast (ja pašreizējais negribēs tik ilgi gaidīt).
citiem vārdiem, tiec pats galā  |
Offline | |
|
| Martini22 | | 02. Apr 2008, 13:19 |
#1490
|
|
 Kopš: 28. Apr 2003
Ziņojumi: 717
Braucu ar: AA4070
| Piedāvājums:
1. Jūrmalas gatve (Imanta) 3400 kv.m. atļauts celt daudzstāvu māju no 13 - 17 stāviem;
2. Drustu iela (Bieriņi) 2400 kv.m. privmāju celtniecībai;
3. Lielupes iela (Bolderāja) 1550 kv.m. pretī Jahtu klubam privātmāju celtniecībai;
4. Jaunciema 4.līnija (Jaunciems) 3500 kv.m. uz paugura privātmājas celtniecībai;
5. Imantas 3.līnija 3400 kv.m. (Imanta) privātmāju celtniecībai;
6. Vēja iela (Torņkalns) 750 kv.m. sabiedriskā apbūve;
7. Parādes iela (Bolderāja) Dzīvojamās apbūves teritorijas līdz 5 stāviem 2850 kv.m;
8. Lemešu iela (Bolderāja) Dzīvojamās apbūves teritorijas līdz 5 stāviem 1300 kv.m.;
9. Dzelzceļa iela (Bieriņi) 743 kv.m. privātmāju celtniecībai;
10. Apguldes iela (Bieriņi) 820 kv.m. privātmāju celtniecībai. Uz ielas ievilkta gāze, ūdens, centrālā kanalizācija;
11. Gramzdas iela 1 ha (netālu no lidostas);
12. Hāpsalas iela 9 stāvu apbūve 1000 kv.m;
13. Jaunciema 6. šķērslīnija 600 kv.m. privātmāju celtniecība;
14. Dzintara iela (Buļļi) 1300 kv.m. privātmāju celtniecība.
Sīkāk PM. |
Offline | |
|
| Raicha | | 02. Apr 2008, 13:21 |
#1491
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
02 Apr 2008, 12:26:25 Puu rakstīja:
citiem vārdiem, tiec pats galā 
es jau tieku, bet komunikaaciju vajag - vismaz varu saliidzinaat citu viedokljus un attieciigos argumentus ar saviem, uztaisiit bug test'u logjikas kjeedeem un domaat taalaak |
Offline | |
|
stuntman  | | 02. Apr 2008, 15:21 |
#1492
|
|
 Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
|
02 Apr 2008, 12:23:47 Puu rakstīja:
02 Apr 2008, 12:08:49 stuntman rakstīja:
Paliels kusaks Tev tur ir?
Ja vari, sadali un uzbliez mājas, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem.
Ja nevar sadalīt, tāpat uzbliez māju, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem.
šodienas tirgus situācijā vienkārši ideāls ieteikums 
Nerājies, aprīls klāt, tūliņ tirgus atkusīs ka nebūs ko redzēt. |
Offline | |
|
barracuda  | | 02. Apr 2008, 15:58 |
#1493
|
|
 Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 11777
Braucu ar:
| Puu tevi pērs !  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 04. Apr 2008, 12:13 |
#1494
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
02 Apr 2008, 15:58:08 barracuda rakstīja:
Puu tevi pērs ! 
uzraksti saprotamāk - kurš kuru pērs un kāpēc  |
Offline | |
|
| snooze | | 04. Apr 2008, 13:31 |
#1495
|
|
 Kopš: 15. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 20034
Braucu ar: 2 un 4 riteniem
|
02 Apr 2008, 11:58:51 NightWing rakstīja:
un labaak saglabaat zemi, nevis iemainiit pret kaadu dziivokli.
+1 |
Offline | |
|
| Raicha | | 04. Apr 2008, 13:34 |
#1496
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| es tachu teicu, nav iespeejams pat kaa teoreetiska opcija |
Offline | |
|
|
|
| NightWing | | 04. Apr 2008, 13:35 |
#1497
|
|
 Kopš: 27. May 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 848
Braucu ar: 325
| tad maini pret mazaaku zemi. |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 04. Apr 2008, 13:37 |
#1498
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
04 Apr 2008, 13:34:22 Raicha rakstīja:
es tachu teicu, nav iespeejams pat kaa teoreetiska opcija
nu tad pārdod nost un miers  |
Offline | |
|
| Raicha | | 04. Apr 2008, 13:42 |
#1499
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| taa jau es daru. tik vien ka negribas pakaast 15-20keur gada/divu deelj, taapeec jau ari aptaujajos par prognozeem attieciibaa uz situaaciju. man taa ir liela nauda
bet interese saak rasties, nav viss itk slikti arii shobriid. tiesa, nu es arii uz savas aadas juutu probleemas ar krediteeshanu valstii |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 04. Apr 2008, 13:49 |
#1500
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
04 Apr 2008, 13:42:23 Raicha rakstīja:
taa jau es daru. tik vien ka negribas pakaast 15-20keur gada/divu deelj, taapeec jau ari aptaujajos par prognozeem attieciibaa uz situaaciju. man taa ir liela nauda
nekādu daudzmaz ticamu scenāriju tev ne1 nepateiks. tas, kurš to zin, uzvāris pa nopietnam 
vispārējā ideja ir, ka tagad ir slikti, cenas krīt, bet kaut kad drīzumā cenām vajadzētu stabilizēties, un tad kāpt. kad tas notiks,  |
Offline | |
|