Online

Pašreiz BMWPower skatās 128 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Raicha
02. Apr 2008, 11:57 #1481

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

tad stresa nav
Offline
NightWing
02. Apr 2008, 11:57 #1482

Kopš: 27. May 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 848

Braucu ar: 325

kaa var cereet, ka akal cenas nenormaali augs? tak tas tik te Latvijaa taadas cenas. pa sava dziivoklja cenu varu nopirkt sidnejas tieshaa tuvumaa villu okeaana krastaa... a pie mums smirdiigu dziivokli 70 vai cik tur gadus vecaa maaajaa. tak Latvijaa nekaa nav un visas shitaas dziivoklju un maaju veertiibas ir miljons reizes paarveerteetas un uzskruuveetas maakleru un citu spekulantu deelj. neredzu iemeslu taam cenaam kaapt.
Offline
NightWing
02. Apr 2008, 11:58 #1483

Kopš: 27. May 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 848

Braucu ar: 325

un labaak saglabaat zemi, nevis iemainiit pret kaadu dziivokli.
Offline
Raicha
02. Apr 2008, 12:03 #1484

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:


02 Apr 2008, 11:58:51 NightWing rakstīja:
un labaak saglabaat zemi, nevis iemainiit pret kaadu dziivokli.


tas ir naglaas varkas projekts, un es neesmu vieniigais daliibnieks - saglabaat ilgterminjaa un "sev" nav opcija.

man tikai vajag saprast, kurp doties, kam un kad atdoties, un par cik
Offline
barracuda
02. Apr 2008, 12:08 #1485

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:

tāda austrālijā gan jau ir citas problēmas un izmaksas . piem jebkurā štatā ASV, kurš ir tuvu pie ūdeņiem ( vai arī vienkārši ir bīstamajā zonā - hurricane un citi zvēri ) ir nežēlīgās apdrošināšanas maksas .
Offline
stuntman
02. Apr 2008, 12:08 #1486

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu

Paliels kusaks Tev tur ir?
Ja vari, sadali un uzbliez mājas, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem.

Ja nevar sadalīt, tāpat uzbliez māju, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem.
Offline
Raicha
02. Apr 2008, 12:12 #1487

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

1500metri.

maaju uzbliezt butu visas iespeejas, bet - lietot to gabalu privaatapbuuvei butu nelietderiiba un izshkjeerdiiba imo

a komercobjektu "uzbliezt" es nepavilkshu, turklaat jau es nevaru uzmineet, tieshi kada tipa objekts ir vajadzigs potenciaalajiem pirceejiem blabla
Offline
Puuchuks
02. Apr 2008, 12:23 #1488

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


02 Apr 2008, 12:08:49 stuntman rakstīja:
Paliels kusaks Tev tur ir?
Ja vari, sadali un uzbliez mājas, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem.

Ja nevar sadalīt, tāpat uzbliez māju, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem.

šodienas tirgus situācijā vienkārši ideāls ieteikums
Offline
Puuchuks
02. Apr 2008, 12:26 #1489

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


02 Apr 2008, 12:12:17 Raicha rakstīja:
turklaat jau es nevaru uzmineet, tieshi kada tipa objekts ir vajadzigs potenciaalajiem pirceejiem blabla

nu tieši tā.

ja tev ir kas interesantāks, ko iepirkt vietā, tad pārdod.

vienkārši tāpat pārdot un tad inflācijas apstākļos sēdēt uz naudas... nu

tai pašā laikā, moš šodienas pārdošanas cena +9% depozītā pēc gada būs vairāk nekā pārdošanas cena pēc gada un pēc tā gada tev vēl pircēju vajadzēs atrast (ja pašreizējais negribēs tik ilgi gaidīt).

citiem vārdiem, tiec pats galā
Offline
Martini22
02. Apr 2008, 13:19 #1490

Kopš: 28. Apr 2003

Ziņojumi: 717

Braucu ar: AA4070

Piedāvājums:
1. Jūrmalas gatve (Imanta) 3400 kv.m. atļauts celt daudzstāvu māju no 13 - 17 stāviem;
2. Drustu iela (Bieriņi) 2400 kv.m. privmāju celtniecībai;
3. Lielupes iela (Bolderāja) 1550 kv.m. pretī Jahtu klubam privātmāju celtniecībai;
4. Jaunciema 4.līnija (Jaunciems) 3500 kv.m. uz paugura privātmājas celtniecībai;
5. Imantas 3.līnija 3400 kv.m. (Imanta) privātmāju celtniecībai;
6. Vēja iela (Torņkalns) 750 kv.m. sabiedriskā apbūve;
7. Parādes iela (Bolderāja) Dzīvojamās apbūves teritorijas līdz 5 stāviem 2850 kv.m;
8. Lemešu iela (Bolderāja) Dzīvojamās apbūves teritorijas līdz 5 stāviem 1300 kv.m.;
9. Dzelzceļa iela (Bieriņi) 743 kv.m. privātmāju celtniecībai;
10. Apguldes iela (Bieriņi) 820 kv.m. privātmāju celtniecībai. Uz ielas ievilkta gāze, ūdens, centrālā kanalizācija;
11. Gramzdas iela 1 ha (netālu no lidostas);
12. Hāpsalas iela 9 stāvu apbūve 1000 kv.m;
13. Jaunciema 6. šķērslīnija 600 kv.m. privātmāju celtniecība;
14. Dzintara iela (Buļļi) 1300 kv.m. privātmāju celtniecība.

Sīkāk PM.
Offline
Raicha
02. Apr 2008, 13:21 #1491

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:


02 Apr 2008, 12:26:25 Puu rakstīja:

citiem vārdiem, tiec pats galā




es jau tieku, bet komunikaaciju vajag - vismaz varu saliidzinaat citu viedokljus un attieciigos argumentus ar saviem, uztaisiit bug test'u logjikas kjeedeem un domaat taalaak
Offline
stuntman
02. Apr 2008, 15:21 #1492

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu


02 Apr 2008, 12:23:47 Puu rakstīja:

02 Apr 2008, 12:08:49 stuntman rakstīja:
Paliels kusaks Tev tur ir?
Ja vari, sadali un uzbliez mājas, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem.

Ja nevar sadalīt, tāpat uzbliez māju, tā kudiš izdevīgāk realizēsi. Kredītu paņem.

šodienas tirgus situācijā vienkārši ideāls ieteikums


Nerājies, aprīls klāt, tūliņ tirgus atkusīs ka nebūs ko redzēt.
Offline
barracuda
02. Apr 2008, 15:58 #1493

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:

Puu tevi pērs !
Offline
Puuchuks
04. Apr 2008, 12:13 #1494

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


02 Apr 2008, 15:58:08 barracuda rakstīja:
Puu tevi pērs !

uzraksti saprotamāk - kurš kuru pērs un kāpēc
Offline
snooze
04. Apr 2008, 13:31 #1495

Kopš: 15. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 20034

Braucu ar: 2 un 4 riteniem


02 Apr 2008, 11:58:51 NightWing rakstīja:
un labaak saglabaat zemi, nevis iemainiit pret kaadu dziivokli.


+1
Offline
Raicha
04. Apr 2008, 13:34 #1496

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

es tachu teicu, nav iespeejams pat kaa teoreetiska opcija
Offline
NightWing
04. Apr 2008, 13:35 #1497

Kopš: 27. May 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 848

Braucu ar: 325

tad maini pret mazaaku zemi.
Offline
Puuchuks
04. Apr 2008, 13:37 #1498

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


04 Apr 2008, 13:34:22 Raicha rakstīja:
es tachu teicu, nav iespeejams pat kaa teoreetiska opcija

nu tad pārdod nost un miers
Offline
Raicha
04. Apr 2008, 13:42 #1499

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

taa jau es daru. tik vien ka negribas pakaast 15-20keur gada/divu deelj, taapeec jau ari aptaujajos par prognozeem attieciibaa uz situaaciju. man taa ir liela nauda


bet interese saak rasties, nav viss itk slikti arii shobriid. tiesa, nu es arii uz savas aadas juutu probleemas ar krediteeshanu valstii
Offline
Puuchuks
04. Apr 2008, 13:49 #1500

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


04 Apr 2008, 13:42:23 Raicha rakstīja:
taa jau es daru. tik vien ka negribas pakaast 15-20keur gada/divu deelj, taapeec jau ari aptaujajos par prognozeem attieciibaa uz situaaciju. man taa ir liela nauda

nekādu daudzmaz ticamu scenāriju tev ne1 nepateiks. tas, kurš to zin, uzvāris pa nopietnam

vispārējā ideja ir, ka tagad ir slikti, cenas krīt, bet kaut kad drīzumā cenām vajadzētu stabilizēties, un tad kāpt. kad tas notiks,
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo