Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 167 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
suslik
13. Sep 2012, 16:35 #14501

Kopš: 19. Mar 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 477

Braucu ar: Craftsman, Cub Cadet, Vespa

pērku HP portatīvā lādētāju/adapteri, Rīga(centrs) vai Jelgavā.
pārdodu jaunas gaisenes, lētāk kā veikalā, ja kas PM vai 25977552
Offline
divkosigais
13. Sep 2012, 16:44 #14502

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:



09 Aug 2012, 10:39:46 divkosigais rakstīja:
Pārdodu rezerves daļas no emachines e525.
Ir visas korpusa detaļas, monitora stirpinājumi utt., DVD RW rakstītājs, Hdd 160gb (nav redzams bildē ), Barošanas bloks, nestrādājoša mātesplate.
!!!! (Nav pati LCD matrica un RAM)
Pārdodu visu kopā vai detaļas atsevišķi.
Rīga, Pļavnieki.

Rakstiet PM.





Arvien veel ir pieejams...
Offline
djmax
13. Sep 2012, 16:54 #14503

Kopš: 07. Jun 2007

No: Ogre

Ziņojumi: 638

Braucu ar: e30

Kādam ārējo HDD WD 3,5" 250GB ar ārējo barošanu?
20lvl

jauns WD blue 500GB

30Lvl


1GB DDR II = 8LVL
2GB DDR2 800Mhz = 15LvL
512MB DDR II vairāki pa 5LVL

ASUS HD3450 512mb DVI,VGA, HDMI AGP video karte 15LVL
Asus HD5450 512mb PCI-express - 15LvL
Geforce fx5500 128mb AGP, velk Win7 aero

T.29733190 (Var PM, bet labāk zvanīt vai sms)
Offline
Vekio
13. Sep 2012, 17:07 #14504

Kopš: 20. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 317

Braucu ar: elektroauto

Pērku lietotu apkures cirkulācijas sūkni.
Offline
matrixxxx
13. Sep 2012, 17:15 #14505

Kopš: 29. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 8446

Braucu ar: 106 zirgiem


17 Jan 2011, 18:23:22 riddler rakstīja:
vecajam jau 150+ Lpp
atgaadinu tiem kas nezin vai piemirsies

takaa es nedaudz pievakteeju sho un citus tirdzinja topikus tad:
bez liekas diršanas, ko pa cik, dārgi/lēti visu to tikai caur PM
ja tiek refrešots sludinājums veco OBLIGĀTI izdzēst, ja nē izdzēsīšu visus tā usera sludinājumus šajaa topikā
sludinājumos cešamies salikt vienā postā maksimāli daudz priekšmetu, lai nav par katru uzgriezni posts
tas viss mūsu pašu labā, jo vecajos topikos ne sūda nevar atrast, nesaskaņas ko kurš uzmetis risinam tikai PM vai pa telefoniem vai dzīvajā

izlasam un atceramies shito


Kaut viens sho izlasa ?
Domaajams, ka nee.
Admini/moderi galiigi nav uzdevuma augstumos.
Daudziem sludekljiem buutu jaapazuud pavisam, kaa arii buutu jaabuut briidinaajumiem.

WTF ?
Offline
Czars
13. Sep 2012, 17:19 #14506

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

jā, derētu padzēst gan, citādāk katrā lapā boss žakete un golfs zb.
Offline
snooze
13. Sep 2012, 17:49 #14507

Kopš: 15. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 20034

Braucu ar: 2 un 4 riteniem

WEKEM produkcija
Offline
ZRauto
13. Sep 2012, 17:54 #14508

Kopš: 05. Sep 2012

Ziņojumi: 7

Braucu ar: Continental Flying Spur

Steidzami tirgoju bmw e38 oriģinālos Xenon priekšējos lukturus ar visiem Xenon blokiem + pagriezieni 2gab.

80LvL

PM

Offline
Kristapello
13. Sep 2012, 18:02 #14509

Kopš: 31. Aug 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 7

Braucu ar: E36

Pārdodu labu M40B18 motoru, nav izdilis. 45Ls

PM
Offline
Horacijs_Keins
13. Sep 2012, 18:33 #14510

Kopš: 14. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2484

Braucu ar:


Pērku aizmugurējo disku priekš e60. Tikai oriģinālu.
telefons: divi 8328833
Offline
karlo2
13. Sep 2012, 21:07 #14511

Kopš: 07. May 2008

No: Valmiera

Ziņojumi: 702

Braucu ar: BMW

uz detaļām e38 750i 1999 gada feislifts ,pakešlogi,mazais tv ,sēdekļu masāžas apsildes,utt. iespējama detaļu piegāde uz rīgu.
reku links uz bildēm,nemācēju šeit ievietot.

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...ries/bxnfec.html

tv,bloki ,dsp sistēma,salons,štorkas ,durvju apakšmalas moldingi,priekšas lampas ,kapots,buferis,spārni,dzinējs,aizmugurējie amortiņi,jau pārdoti.

ir DSC bloks,visādas apakšas plastmasas,kkas vēl ir no piekares svirām,pilns pakešu stiklu komplekts,durvis bez rūsas,u.c sīkumi. sīkāk rakstot uz PM vai zvanot 26186533
Offline
nomme
13. Sep 2012, 21:16 #14512

Kopš: 25. Sep 2011

No: Ventspils

Ziņojumi: 184

Braucu ar:

Pārdodu bmw e34,525tds,2.5dīzelis detaļas,pašlaik ir gandrīz visas.LĒTI! Ir labs dzinējs ar sūkni,laba ritošā.Izpūtējs utt Tālrunis:29738479

[ Šo ziņu laboja nomme, 13 Sep 2012, 23:59:19 ]

Offline
jaseks
13. Sep 2012, 21:18 #14513

Kopš: 05. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 60

Braucu ar: UX

e34 V8 universāls....vajag coiloverus...pm.
Offline
Mixa
13. Sep 2012, 21:18 #14514

Kopš: 16. Apr 2011

Ziņojumi: 79

Braucu ar:


Visas detaļas no Mk3 Golf 1.6Benzins un 1.9 TD... LETI...





28203016 vai PM








Pardodu sekretku komplektu

10ls,atrodas dreiliņos

28203016


Offline
MAXixt
13. Sep 2012, 23:12 #14515

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13


13 Sep 2012, 16:23:40 RS7 rakstīja:
pardodu jaunus Bosch svecvadus 4 gab + centralais cena 30 ls
pm vai 25906322

autoplusa maksa 3.5ls gab bez atlaides.
Offline
Kashelz
14. Sep 2012, 00:14 #14516

Kopš: 09. Sep 2005

No: Kuldīga

Ziņojumi: 2178

Braucu ar: E34 2.5i 24v, Suzuki GSX750E

Varbut kāds jauc arā E34 un ir pieejama klimata kontrole visa. Velams no Kurzemes.
Offline
sonx33
14. Sep 2012, 00:40 #14517

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Meklēju angāru uz īri Rīga, prasibas, lai var brīvi piebraukt ar fūri, vārti pietiekami lieli, lai ari iekša var iebraukt! vēlamie rajoni sarkandaugava teika čieris, der ari ziepniekkalna puse! ja nu kas pm!

[ Šo ziņu laboja sonx33, 14 Sep 2012, 00:45:35 ]

Offline
Seeya
14. Sep 2012, 01:38 #14518

Kopš: 07. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 83

Braucu ar: e-talonu

Pardodu E34 bloki ar 3.64 attiecibu

50Ls
M52B28 varstu vaku, ir mazinjsh defekts!
http://content25-foto.inbox.lv/albums/m/marexxx...G-1936.sized.jpg
5Ls
3.73 attieciba - der E36 un E34
http://content25-foto.inbox.lv/albums/m/marexxx...G-1935.sized.jpg
15Ls
M52B28 sajuga izspiedejgultnis (Jauns"Sachs" - der noteikti arii daudziem citiem modeliem
http://content25-foto.inbox.lv/albums/m/marexxx...G-1934.sized.jpg
10Ls

PEERKU:

E36 blokji

PM vai 26438671

[ Šo ziņu laboja Seeya, 14 Sep 2012, 01:40:03 ]

Offline
RS7
14. Sep 2012, 08:08 #14519

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu


13 Sep 2012, 23:12:37 MAXixt rakstīja:

13 Sep 2012, 16:23:40 RS7 rakstīja:
pardodu jaunus Bosch svecvadus 4 gab + centralais cena 30 ls
pm vai 25906322

autoplusa maksa 3.5ls gab bez atlaides.


nevar ta but (pakalj darinajumi varbut) es vinjus vispar pirku pa 50ls uz ciekurkalna otras linijas bosch kantori
Offline
Bmwpowerists
14. Sep 2012, 08:36 #14520

Kopš: 03. Jun 2010

Ziņojumi: 272

Braucu ar: ///M

Pērku e36 kupejas adas benkus pm.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo