Online

Pašreiz BMWPower skatās 191 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
emchuks
11. Sep 2012, 21:15 #14441

Kopš: 16. Oct 2011

No: Olaine

Ziņojumi: 71

Braucu ar: e46

Nopirkšu E36 sliekšņus,neizrūsējušus,tāpēc ka pašam jāmetina un gribu pamēģināt dabūt,varbūt,kādam ir normālā stāvoklī (: PM
Offline
Sormis
11. Sep 2012, 21:26 #14442

Kopš: 20. Jun 2011

No: Alūksne

Ziņojumi: 1651

Braucu ar: Ziemas sitamo.

Samsung

Druška pārdod vai maina pret Nokia E5

PM
Offline
Seeya
11. Sep 2012, 21:58 #14443

Kopš: 07. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 83

Braucu ar: e-talonu

Pardodu:

E34 3.5L blokji ar 3.64 attiecibu - 50ls

Perku:

E36 videjo "lielo" blokji prieksh 328

[ Šo ziņu laboja Seeya, 11 Sep 2012, 22:01:51 ]

Offline
Timur
11. Sep 2012, 22:07 #14444

Kopš: 09. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 621

Braucu ar:

Handmade hidrauliska rokas bremze
20ls

lidziga ka bilde
Offline
CC
11. Sep 2012, 22:32 #14445

Kopš: 25. Jan 2011

Ziņojumi: 174

Braucu ar:

Kurš te pārdeva xenon komplektus?
Offline
TD91
11. Sep 2012, 22:46 #14446

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB


11 Sep 2012, 22:32:25 CC rakstīja:
Kurš te pārdeva xenon komplektus?

lietotājs GS
Offline
Vova
11. Sep 2012, 23:55 #14447

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540

Pardodu aluminija balvankas
var piegadat Riga.
D= 200mm, augstums 250, 400, 840mm.
cena pa 2.00ls kg. (piemieram 250mm augsta 40ls) bet ja bus interese tad diskutesim par cenu.
Aluminijs it ka 6082 jau taisiti kadi prastaffki un it ka viss ok.

Offline
kapustella
12. Sep 2012, 09:48 #14448

Kopš: 28. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1933

Braucu ar: VW T6 ABT


06 Sep 2012, 09:06:45 kapustella rakstīja:
HUGO BOSS Da Vinci Super 100 Vilnas žakete.

Izmērs 52

Uzvalks palicis neddaudz par šauru tāpēc tirgoju.

Bildes kā veikala









25Ls Āgenskalns 26099606 or PM


Ņemam žaketi pa 15Ls

[ Šo ziņu laboja kapustella, 12 Sep 2012, 16:49:07 ]

Offline
deletman
12. Sep 2012, 09:54 #14449

Kopš: 26. Apr 2010

No: Zilupe

Ziņojumi: 344

Braucu ar:

Pārdodu objektīvu priekš canon fotoaparāta.
SIGMA DG MACRO 70-300mm pāris reizes tik lietots oriģīnāl iepakojumā + soma, 80ls

[ Šo ziņu laboja deletman, 12 Sep 2012, 09:55:00 ]

Offline
valvoline
12. Sep 2012, 12:05 #14450

Kopš: 16. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2489

Braucu ar: PP-78

Ir pokera galds , cena 100ls , nav mans bet zajebal pie manis atrasties. Stāvoklis labs ar skrūvējamam kājām.


Pm vai 25484937

[ Šo ziņu laboja valvoline, 12 Sep 2012, 17:00:48 ]

Offline
8203
12. Sep 2012, 12:29 #14451

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 992

Braucu ar: BMW


Pārdodu 2000. gada ford transit 2.0 dīzeļa bloku ar visām iekšām [ kloķene, virzuļi ]. Nobraukums 30k.
Cena 200Ls

Offline
guntis456
12. Sep 2012, 13:13 #14452

Kopš: 26. Dec 2009

Ziņojumi: 191

Braucu ar:

Pardodu Olympus E500.
Komplektā ietilpst:
Spoguļkamera Olympus E 500
Objektīvs 14-45mm(1:3. 5-5. 6)
Lādētājs
Automašīnas lādētājs
3 baterijas
Pults
512MB (CF) un 2GB (CF) atmiņas kartes



8. 0 miljonu pikseļu un pilna kadra pārneses CCD (Fft Ccd), 6. 4cm HyperCrystal LCD ekrāns, Ultraskaņas viļņu filtra nodrošināta aizsardzība no putekļiem. Viegla un kompakta penta-tipa konstrukcija. Auto / M / P / S / A un 20 sižetu programmas. Divu veidu atmiņas karšu sloti CompactFlash/Microdri ves un xD-Picture atmiņas kartēm.

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=u2pwh1pgujs0hfm5m42.jpg]
[/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=zlvuq7ga5ex67p1u0ep.jpg]
[/URL]
Cena: 90ls

Atrodas Talsos
Offline
Zigulists
12. Sep 2012, 13:42 #14453

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Ir te kāds kas ar logiem ņemas? Interesē balts plastmasas logs. Ne pats sūdīgākais poļu variants.


(bilde tikai paraugam)

- 2 daļīgs logs 1740x1490 (atverama tikai kreisā puse)
- 3 kāršā stikla pakete (36mm)
- Iekšējā palodze 200x1860
- Ārējā palodze Zn 170x1840
- Demontāža, montāža
- Transports uz vietu netālu no "333" trases.

Lūdzu cenu un citas detaļas uz PM.

[ Šo ziņu laboja Zigulists, 12 Sep 2012, 13:43:05 ]

Offline
intc
12. Sep 2012, 13:44 #14454

Kopš: 22. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 217

Braucu ar: e30

Pērku e36 stūres pastiprinātāja trubas (visas)
Pm vai 28318128
Offline
monster_xx
12. Sep 2012, 13:59 #14455

Kopš: 09. Jan 2010

No: Tukums

Ziņojumi: 905

Braucu ar: VW

Pārdodu portatīvo datoru:
1) ACER ASPIRE 5737Z, stāvoklis ļoti labs, komplektā nāk soma, cena - 220,- ls
2)HP DV 6000, arī neslikts dators, viss darbojas cena- 90,-ls


Nokia 5230, nedaudz jau ir apskrāpēts, bet viss darbojas, visiem tīkliem pieejams- 40,-ls



PM/28389182
Offline
psih2
12. Sep 2012, 14:15 #14456

Kopš: 21. Aug 2012

Ziņojumi: 56

Braucu ar:

PerKu:

M50B25/28 laba stavokli , ar visu nepieciesamo! lai budu plug&play


e36 touringa adas salonu, vaj varu mainit pret alcantra salonu ar manu piemaksu.


e36 M-spoguljus
Offline
TP
12. Sep 2012, 14:21 #14457

Kopš: 18. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4047

Braucu ar: e36 323ti e46 318i

Kurs te to ledusskapi tirgoja un vai ir vel dabonsms??
Offline
djmax
12. Sep 2012, 14:22 #14458

Kopš: 07. Jun 2007

No: Ogre

Ziņojumi: 638

Braucu ar: e30

Kādam ārējo HDD WD 3,5" 250GB ar ārējo barošanu?
20lvl

jauns WD blue 500GB

30Lvl


1GB DDR II = 8LVL
2GB DDR2 800Mhz = 15LvL
512MB DDR II vairāki pa 5LVL

ASUS HD3450 512mb DVI,VGA, HDMI AGP video karte 15LVL
Asus HD5450 512mb PCI-express - 15LvL
Geforce fx5500 128mb AGP, velk Win7 aero

T.29733190 (Var PM, bet labāk zvanīt vai sms)
Offline
Wilde
12. Sep 2012, 14:25 #14459

Kopš: 22. Dec 2009

Ziņojumi: 1465

Braucu ar: top Zustand W220

Varbūt kādam ir piedāvājumā Audi c4 avanta aizmugurējais spoileris. Kaut kas apmēram šāds:



Ja nu kas, tad PM.
Offline
Erchijs
12. Sep 2012, 14:30 #14460

Kopš: 30. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 662

Braucu ar:

Pērku:
*Reduktoru bloķējošo(LSD) priekš bmw e30, der arī no e34(Vidējā korpusā)
*M50 stūres pastiprinātaj sūkni
*Stūres reiku no e36 vai Z3
Cenas un piedāvājumus PM

[ Šo ziņu laboja Erchijs, 12 Sep 2012, 14:32:38 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo