| Autors | Ziņojums |
| emchuks | |
 Kopš: 16. Oct 2011
No: Olaine
Ziņojumi: 71
Braucu ar: e46
| Nopirkšu E36 sliekšņus,neizrūsējušus,tāpēc ka pašam jāmetina un gribu pamēģināt dabūt,varbūt,kādam ir normālā stāvoklī (: PM |
Offline | |
|
| Sormis | |
 Kopš: 20. Jun 2011
No: Alūksne
Ziņojumi: 1651
Braucu ar: Ziemas sitamo.
| Samsung
Druška pārdod vai maina pret Nokia E5
PM |
Offline | |
|
| Seeya | |
 Kopš: 07. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 83
Braucu ar: e-talonu
| Pardodu:
E34 3.5L blokji ar 3.64 attiecibu - 50ls
Perku:
E36 videjo "lielo" blokji prieksh 328  [ Šo ziņu laboja Seeya, 11 Sep 2012, 22:01:51 ] |
Offline | |
|
| Timur | |
 Kopš: 09. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 621
Braucu ar:
| Handmade hidrauliska rokas bremze
20ls
lidziga ka bilde |
Offline | |
|
| CC | |
 Kopš: 25. Jan 2011
Ziņojumi: 174
Braucu ar:
| Kurš te pārdeva xenon komplektus? |
Offline | |
|
TD91  | |
 Kopš: 20. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 2715
Braucu ar: MB
|
11 Sep 2012, 22:32:25 CC rakstīja:
Kurš te pārdeva xenon komplektus?
lietotājs GS |
Offline | |
|
| Vova | |
Kopš: 19. Oct 2005
No: Daugavpils
Ziņojumi: 1306
Braucu ar: 540
| Pardodu aluminija balvankas
var piegadat Riga.
D= 200mm, augstums 250, 400, 840mm.
cena pa 2.00ls kg. (piemieram 250mm augsta 40ls) bet ja bus interese tad diskutesim par cenu.
Aluminijs it ka 6082 jau taisiti kadi prastaffki un it ka viss ok.
|
Offline | |
|
| kapustella | |
 Kopš: 28. Jul 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1933
Braucu ar: VW T6 ABT
|
06 Sep 2012, 09:06:45 kapustella rakstīja:
HUGO BOSS Da Vinci Super 100 Vilnas žakete.
Izmērs 52
Uzvalks palicis neddaudz par šauru tāpēc tirgoju.
Bildes kā veikala 
25Ls Āgenskalns 26099606 or PM
Ņemam žaketi pa 15Ls[ Šo ziņu laboja kapustella, 12 Sep 2012, 16:49:07 ] |
Offline | |
|
|
|
| deletman | |
 Kopš: 26. Apr 2010
No: Zilupe
Ziņojumi: 344
Braucu ar:
| Pārdodu objektīvu priekš canon fotoaparāta.
SIGMA DG MACRO 70-300mm pāris reizes tik lietots oriģīnāl iepakojumā + soma, 80ls
[ Šo ziņu laboja deletman, 12 Sep 2012, 09:55:00 ] |
Offline | |
|
valvoline  | |
 Kopš: 16. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2489
Braucu ar: PP-78
| Ir pokera galds , cena 100ls , nav mans bet zajebal pie manis atrasties. Stāvoklis labs ar skrūvējamam kājām.
Pm vai 25484937
[ Šo ziņu laboja valvoline, 12 Sep 2012, 17:00:48 ] |
Offline | |
|
| 8203 | |
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 992
Braucu ar: BMW
|
Pārdodu 2000. gada ford transit 2.0 dīzeļa bloku ar visām iekšām [ kloķene, virzuļi ]. Nobraukums 30k.
Cena 200Ls
|
Offline | |
|
| guntis456 | |
 Kopš: 26. Dec 2009
Ziņojumi: 191
Braucu ar:
| Pardodu Olympus E500.
Komplektā ietilpst:
Spoguļkamera Olympus E 500
Objektīvs 14-45mm(1:3. 5-5. 6)
Lādētājs
Automašīnas lādētājs
3 baterijas
Pults
512MB (CF) un 2GB (CF) atmiņas kartes
8. 0 miljonu pikseļu un pilna kadra pārneses CCD (Fft Ccd), 6. 4cm HyperCrystal LCD ekrāns, Ultraskaņas viļņu filtra nodrošināta aizsardzība no putekļiem. Viegla un kompakta penta-tipa konstrukcija. Auto / M / P / S / A un 20 sižetu programmas. Divu veidu atmiņas karšu sloti CompactFlash/Microdri ves un xD-Picture atmiņas kartēm.
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=u2pwh1pgujs0hfm5m42.jpg][/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=zlvuq7ga5ex67p1u0ep.jpg][/URL]
Cena: 90ls
Atrodas Talsos |
Offline | |
|
| Zigulists | |
 Kopš: 24. Feb 2003
Ziņojumi: 1939
Braucu ar: e talonu.
| Ir te kāds kas ar logiem ņemas? Interesē balts plastmasas logs. Ne pats sūdīgākais poļu variants.
(bilde tikai paraugam)
- 2 daļīgs logs 1740x1490 (atverama tikai kreisā puse)
- 3 kāršā stikla pakete (36mm)
- Iekšējā palodze 200x1860
- Ārējā palodze Zn 170x1840
- Demontāža, montāža
- Transports uz vietu netālu no "333" trases.
Lūdzu cenu un citas detaļas uz PM.[ Šo ziņu laboja Zigulists, 12 Sep 2012, 13:43:05 ] |
Offline | |
|
| intc | |
 Kopš: 22. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 217
Braucu ar: e30
| Pērku e36 stūres pastiprinātāja trubas (visas)
Pm vai 28318128 |
Offline | |
|
| monster_xx | |
 Kopš: 09. Jan 2010
No: Tukums
Ziņojumi: 905
Braucu ar: VW
| Pārdodu portatīvo datoru:
1) ACER ASPIRE 5737Z, stāvoklis ļoti labs, komplektā nāk soma, cena - 220,- ls
2)HP DV 6000, arī neslikts dators, viss darbojas cena- 90,-ls
Nokia 5230, nedaudz jau ir apskrāpēts, bet viss darbojas, visiem tīkliem pieejams- 40,-ls
PM/28389182 |
Offline | |
|
| psih2 | |
 Kopš: 21. Aug 2012
Ziņojumi: 56
Braucu ar:
| PerKu:
M50B25/28 laba stavokli , ar visu nepieciesamo! lai budu plug&play
e36 touringa adas salonu, vaj varu mainit pret alcantra salonu ar manu piemaksu.
e36 M-spoguljus |
Offline | |
|
|
|
| TP | |
 Kopš: 18. Jul 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4047
Braucu ar: e36 323ti e46 318i
| Kurs te to ledusskapi tirgoja un vai ir vel dabonsms?? |
Offline | |
|
| djmax | |
 Kopš: 07. Jun 2007
No: Ogre
Ziņojumi: 638
Braucu ar: e30
| Kādam ārējo HDD WD 3,5" 250GB ar ārējo barošanu?
20lvl
jauns WD blue 500GB
30Lvl
1GB DDR II = 8LVL
2GB DDR2 800Mhz = 15LvL
512MB DDR II vairāki pa 5LVL
ASUS HD3450 512mb DVI,VGA, HDMI AGP video karte 15LVL
Asus HD5450 512mb PCI-express - 15LvL
Geforce fx5500 128mb AGP, velk Win7 aero
T.29733190 (Var PM, bet labāk zvanīt vai sms) |
Offline | |
|
| Wilde | |
 Kopš: 22. Dec 2009
Ziņojumi: 1465
Braucu ar: top Zustand W220
| Varbūt kādam ir piedāvājumā Audi c4 avanta aizmugurējais spoileris. Kaut kas apmēram šāds:
Ja nu kas, tad PM. |
Offline | |
|
| Erchijs | |
 Kopš: 30. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 662
Braucu ar:
| Pērku:
*Reduktoru bloķējošo(LSD) priekš bmw e30, der arī no e34(Vidējā korpusā)
*M50 stūres pastiprinātaj sūkni
*Stūres reiku no e36 vai Z3
Cenas un piedāvājumus PM[ Šo ziņu laboja Erchijs, 12 Sep 2012, 14:32:38 ] |
Offline | |
|