| Autors | Ziņojums |
| BANDITOS | |
 Kopš: 20. Jan 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 998
Braucu ar: 730D
| Ir kāds , kurš ārda ROVER 416 97' 1.6 82KW Vajag šo to, jeb tosla temp dačiku.. kods: es 120-4
[ Šo ziņu laboja BANDITOS, 05 Sep 2012, 09:15:52 ] |
Offline | |
|
| Peecis | |
 Kopš: 27. Jan 2003
No: Aizkraukle
Ziņojumi: 2318
Braucu ar: 02’ 530dA M Touring Individual Messing, A8 D2 4.2q un Passat B5 Variant TDI
| Pārdodu lietotus palešu ratiņus, jeb tā saukto rohlu.
50Ls |
Offline | |
|
| lossia | |
 Kopš: 04. Jan 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 710
Braucu ar: Volgo & Cube
| Lēti nopirkšu ledusskapi.
Var bez saldētavas, derēs no 80-180cm.
Pārdodu maz brauktu velosipēdu Specialized 23collas.
145Ls
SS.LV
Pārdodu Alutec R18 (Germany) lietos diskus.
ET45 8J 5x114.3 labā stāvoklī.
200Ls
|
Offline | |
|
| kkas | |
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10313
Braucu ar: Alfu
| universāls vārstu atsperu atspiedējs, komplektā ar kompresora adapteriem sveču caurumiem.
baigi ērtais, bez otra cilvēka palīdzības vients pats visu var atspiest un samainīt.
Cena: 35 ls
vārstu blīvslēgu stangas
Cena: 15 ls
Viss komplekts: 45 ls
Atrodas Rīgā
PM |
Offline | |
|
| brug | |
 Kopš: 27. Dec 2008
Ziņojumi: 171
Braucu ar:
|
Business RDS 10ls  |
Offline | |
|
| Armis91 | |
Kopš: 31. Jul 2010
Ziņojumi: 91
Braucu ar: AUDI Coupe Quattro typ 89
| Pārdodu attēlā redzamos RECARO sporta sēdekļus
Regulējama atzveltne
Atlokaama atzveltne
http://foto2.inbox.lv/armis99/30-08-2012/IMG-0479.jpg
Cenu piedāvājat paši  |
Offline | |
|
| Armis91 | |
Kopš: 31. Jul 2010
Ziņojumi: 91
Braucu ar: AUDI Coupe Quattro typ 89
| Iztirgoju daļās Audi A3 quattro 1998 gada tumši zilā krāsā. Visas detaļas izņemot Motoru un motora pravodku.
Bildes 1
Bildes 2
Bildes 3
Ja kaut kas interese droši rakstat PM
UP |
Offline | |
|
| power_lv | |
 Kopš: 02. May 2007
Ziņojumi: 284
Braucu ar: Gilera sp
| pardodu mazlietotu dargo gaze sistemu BRC, ar dargam forsunkam preks v8 motoru,ar balonu(pilns komplekts).varu ari uzstatid vinu.cena par komplektu 300ls
Var ari uzstadit uz 6 cilindru auto ! |
Offline | |
|
|
|
| power_lv | |
 Kopš: 02. May 2007
Ziņojumi: 284
Braucu ar: Gilera sp
| nopirksu sitas lampinas ,pret angel eyes [ Šo ziņu laboja power_lv, 05 Sep 2012, 10:45:19 ] |
Offline | |
|
| Kashelz | |
 Kopš: 09. Sep 2005
No: Kuldīga
Ziņojumi: 2178
Braucu ar: E34 2.5i 24v, Suzuki GSX750E
| Ir te kāds kas ņemas ar CO2 balonu uzpildi? Ir viens mazais balons, ko vajadzētu uzpildīt. Argona miksi jau tur iekša nevar iepildit?  |
Offline | |
|
| unregistred | |
 Kopš: 27. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 514
Braucu ar: bme
| Rez daļas no šiem auto, 320 un 318tds. Lēti. 29838833, 22111553
|
Offline | |
|
| Podniex | |
 Kopš: 17. Nov 2008
Ziņojumi: 189
Braucu ar: 7er
| kurš nodarbojas ar ksenona spuldžu tirdzniecību uzsit PM  |
Offline | |
|
| Stiwin | |
Kopš: 11. Oct 2010
Ziņojumi: 62
Braucu ar: 728i
| Pardodu 4 PDC datčikus 3 kontakta. Deres e38, e39, e46 un varbūt citiem.
Riga, Purvciems.
28292530 |
Offline | |
|
| oskars11 | |
 Kopš: 13. Aug 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 3120
Braucu ar: bbrent.lv
|
04 Sep 2012, 22:06:39 AB1304 rakstīja:
mainu savu ķekavieti pret stock vai M. tā kā man viena reste sānā nav un ieplīsis, tad piemaksa no manas puses.
jauns bampers 25 ls. Jelgavā.
šaubos vai kādam vajadzēs tavu saplēsto ķekavu. |
Offline | |
|
| martinjsh | |
 Kopš: 13. Jan 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 791
Braucu ar: mazlitrāžzas e38
| pardodu auto magnetolu
kenwood kdc-w4044u
usb ligzda loti samociita,bet to tuvakaja laika ielodesu jaunu
35ls
pastiprinatajs magnat
defektu nav
35ls
divjoslu subis apalaja blaupunkt kastee.
subim kipa katrs kanals 1.4kw
35ls
pioneer skalruni (praktiski jauni)380wt max
20ls
vai viss kopa 110ls
29866389[ Šo ziņu laboja martinjsh, 05 Sep 2012, 15:23:53 ] |
Offline | |
|
| marxxx | |
 Kopš: 28. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 311
Braucu ar:
| mekleeju http://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=makita+bo5030 saadu sliipeni, lietotu, var buut netiira utt, galvenais lai straadaa, vajag ljoti steidzami, kaut sodien... |
Offline | |
|
|
|
| Lew | |
 Kopš: 01. Aug 2011
Ziņojumi: 413
Braucu ar: 1.1bar
| Perku! Steidzami!!! e36 kupeja.
M - Bamperu, laba stavokli, velams ar lupu!
Sanu slieksnus.
Pagriezienus, orandzos, vai parastos
Aizmugureja bampera M, difozoru! :hahaha: |
Offline | |
|
| mazzais5 | |
Kopš: 01. Aug 2012
No: Valmiera
Ziņojumi: 25
Braucu ar: BMW X5 e70
| Mekleju priekšējo bamperi BMW e39 sudraba krasa ar miglam pa sapratigam cenam..! |
Offline | |
|
| oskars11 | |
 Kopš: 13. Aug 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 3120
Braucu ar: bbrent.lv
|
05 Sep 2012, 15:46:23 mazzais5 rakstīja:
Mekleju priekšējo bamperi BMW e39 sudraba krasa ar miglam pa sapratigam cenam..!
parasto vai facelift? |
Offline | |
|
| mazzais5 | |
Kopš: 01. Aug 2012
No: Valmiera
Ziņojumi: 25
Braucu ar: BMW X5 e70
|
05 Sep 2012, 15:50:44 oskars11 rakstīja:
05 Sep 2012, 15:46:23 mazzais5 rakstīja:
Mekleju priekšējo bamperi BMW e39 sudraba krasa ar miglam pa sapratigam cenam..!
parasto vai facelift?
Īsti vienalga katik normala naudā un sudraba krasa butu labi ja butu miglas [ Šo ziņu laboja mazzais5, 05 Sep 2012, 16:07:41 ] |
Offline | |
|