Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 172 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
BANDITOS
05. Sep 2012, 09:04 #14281

Kopš: 20. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 998

Braucu ar: 730D

Ir kāds , kurš ārda ROVER 416 97' 1.6 82KW Vajag šo to, jeb tosla temp dačiku.. kods: es 120-4

[ Šo ziņu laboja BANDITOS, 05 Sep 2012, 09:15:52 ]

Offline
Peecis
05. Sep 2012, 09:41 #14282

Kopš: 27. Jan 2003

No: Aizkraukle

Ziņojumi: 2318

Braucu ar: 02’ 530dA M Touring Individual Messing, A8 D2 4.2q un Passat B5 Variant TDI

Pārdodu lietotus palešu ratiņus, jeb tā saukto rohlu.
50Ls
Offline
lossia
05. Sep 2012, 09:46 #14283

Kopš: 04. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 710

Braucu ar: Volgo & Cube

Lēti nopirkšu ledusskapi.
Var bez saldētavas, derēs no 80-180cm.


Pārdodu maz brauktu velosipēdu Specialized 23collas.
145Ls
SS.LV


Pārdodu Alutec R18 (Germany) lietos diskus.
ET45 8J 5x114.3 labā stāvoklī.
200Ls
Offline
kkas
05. Sep 2012, 09:49 #14284

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10311

Braucu ar: Alfu

universāls vārstu atsperu atspiedējs, komplektā ar kompresora adapteriem sveču caurumiem.
baigi ērtais, bez otra cilvēka palīdzības vients pats visu var atspiest un samainīt.
Cena: 35 ls

vārstu blīvslēgu stangas
Cena: 15 ls


Viss komplekts: 45 ls

Atrodas Rīgā


PM
Offline
brug
05. Sep 2012, 10:07 #14285

Kopš: 27. Dec 2008

Ziņojumi: 171

Braucu ar:



Business RDS 10ls
Offline
Armis91
05. Sep 2012, 10:35 #14286

Kopš: 31. Jul 2010

Ziņojumi: 91

Braucu ar: AUDI Coupe Quattro typ 89

Pārdodu attēlā redzamos RECARO sporta sēdekļus

Regulējama atzveltne
Atlokaama atzveltne

http://foto2.inbox.lv/armis99/30-08-2012/IMG-0479.jpg

Cenu piedāvājat paši
Offline
Armis91
05. Sep 2012, 10:36 #14287

Kopš: 31. Jul 2010

Ziņojumi: 91

Braucu ar: AUDI Coupe Quattro typ 89

Iztirgoju daļās Audi A3 quattro 1998 gada tumši zilā krāsā. Visas detaļas izņemot Motoru un motora pravodku.

Bildes 1

Bildes 2

Bildes 3

Ja kaut kas interese droši rakstat PM

UP
Offline
power_lv
05. Sep 2012, 10:38 #14288

Kopš: 02. May 2007

Ziņojumi: 284

Braucu ar: Gilera sp

pardodu mazlietotu dargo gaze sistemu BRC, ar dargam forsunkam preks v8 motoru,ar balonu(pilns komplekts).varu ari uzstatid vinu.cena par komplektu 300ls
Var ari uzstadit uz 6 cilindru auto !
Offline
power_lv
05. Sep 2012, 10:44 #14289

Kopš: 02. May 2007

Ziņojumi: 284

Braucu ar: Gilera sp

nopirksu sitas lampinas ,pret angel eyes

[ Šo ziņu laboja power_lv, 05 Sep 2012, 10:45:19 ]

Offline
Kashelz
05. Sep 2012, 12:04 #14290

Kopš: 09. Sep 2005

No: Kuldīga

Ziņojumi: 2178

Braucu ar: E34 2.5i 24v, Suzuki GSX750E

Ir te kāds kas ņemas ar CO2 balonu uzpildi? Ir viens mazais balons, ko vajadzētu uzpildīt. Argona miksi jau tur iekša nevar iepildit?
Offline
unregistred
05. Sep 2012, 12:17 #14291

Kopš: 27. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 514

Braucu ar: bme

Rez daļas no šiem auto, 320 un 318tds. Lēti. 29838833, 22111553

Offline
Podniex
05. Sep 2012, 12:33 #14292

Kopš: 17. Nov 2008

Ziņojumi: 189

Braucu ar: 7er

kurš nodarbojas ar ksenona spuldžu tirdzniecību uzsit PM
Offline
Stiwin
05. Sep 2012, 14:58 #14293

Kopš: 11. Oct 2010

Ziņojumi: 62

Braucu ar: 728i

Pardodu 4 PDC datčikus 3 kontakta. Deres e38, e39, e46 un varbūt citiem.

Riga, Purvciems.
28292530
Offline
oskars11
05. Sep 2012, 15:04 #14294

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv


04 Sep 2012, 22:06:39 AB1304 rakstīja:
mainu savu ķekavieti pret stock vai M. tā kā man viena reste sānā nav un ieplīsis, tad piemaksa no manas puses.

jauns bampers 25 ls. Jelgavā.
šaubos vai kādam vajadzēs tavu saplēsto ķekavu.
Offline
martinjsh
05. Sep 2012, 15:18 #14295

Kopš: 13. Jan 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 791

Braucu ar: mazlitrāžzas e38

pardodu auto magnetolu
kenwood kdc-w4044u

usb ligzda loti samociita,bet to tuvakaja laika ielodesu jaunu
35ls
pastiprinatajs magnat

defektu nav
35ls
divjoslu subis apalaja blaupunkt kastee.
subim kipa katrs kanals 1.4kw

35ls
pioneer skalruni (praktiski jauni)380wt max

20ls


vai viss kopa 110ls
29866389

[ Šo ziņu laboja martinjsh, 05 Sep 2012, 15:23:53 ]

Offline
marxxx
05. Sep 2012, 15:25 #14296

Kopš: 28. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 311

Braucu ar:

mekleeju http://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=makita+bo5030 saadu sliipeni, lietotu, var buut netiira utt, galvenais lai straadaa, vajag ljoti steidzami, kaut sodien...
Offline
Lew
05. Sep 2012, 15:30 #14297

Kopš: 01. Aug 2011

Ziņojumi: 413

Braucu ar: 1.1bar

Perku! Steidzami!!! e36 kupeja.
M - Bamperu, laba stavokli, velams ar lupu!
Sanu slieksnus.
Pagriezienus, orandzos, vai parastos
Aizmugureja bampera M, difozoru! :hahaha:
Offline
mazzais5
05. Sep 2012, 15:46 #14298

Kopš: 01. Aug 2012

No: Valmiera

Ziņojumi: 25

Braucu ar: BMW X5 e70

Mekleju priekšējo bamperi BMW e39 sudraba krasa ar miglam pa sapratigam cenam..!
Offline
oskars11
05. Sep 2012, 15:50 #14299

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv


05 Sep 2012, 15:46:23 mazzais5 rakstīja:
Mekleju priekšējo bamperi BMW e39 sudraba krasa ar miglam pa sapratigam cenam..!

parasto vai facelift?
Offline
mazzais5
05. Sep 2012, 16:04 #14300

Kopš: 01. Aug 2012

No: Valmiera

Ziņojumi: 25

Braucu ar: BMW X5 e70


05 Sep 2012, 15:50:44 oskars11 rakstīja:

05 Sep 2012, 15:46:23 mazzais5 rakstīja:
Mekleju priekšējo bamperi BMW e39 sudraba krasa ar miglam pa sapratigam cenam..!

parasto vai facelift?

Īsti vienalga katik normala naudā un sudraba krasa butu labi ja butu miglas

[ Šo ziņu laboja mazzais5, 05 Sep 2012, 16:07:41 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo