| Autors | Ziņojums |
| CLEO | | 18. Feb 2012, 10:52 |
#1414
|
|
 Kopš: 16. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 542
Braucu ar: zirgu
|
18 Feb 2012, 10:48:01 IELEJAM rakstīja:
Jaunākā meita(4 gadi)skatās pa logu un redz kaimiņu, kurš izkar karogu, un jautā "vai latvieši šodien kaut ko nosita?" 
PRET
Sasmeejos  |
Offline | |
|
| KATO2 | | 18. Feb 2012, 11:02 |
#1415
|
|
Kopš: 10. Oct 2008
Ziņojumi: 105
Braucu ar:
|
18 Feb 2012, 08:39:28 ciiTrons rakstīja:
18 Feb 2012, 01:22:31 him rakstīja:
Normāli... viens prātiņu izkūkojis latviešu jampampiņš, pat nemākot sakarīgi izskaidrot kāpēc, balsos ''par'', bet viņa draugs, kurš ar grūtībām runā latviski, balsos ''pret''....
Jo majo šitas taču pie prikoliem jāliek 
Šitas ir pilnīgs pī!!! 
Dēļ tādiem, kas valsti jau grauj pašā pamatā apdiršot un apmīžot sabiedriskās tualetes poda malu, mums jāčakarējas ar visādiem referendumiem. |
Offline | |
|
| Srakans | | 18. Feb 2012, 11:09 |
#1416
|
|
 Kopš: 07. Aug 2005
Ziņojumi: 27800
Braucu ar:
|  Spied "Play", lai skatītos video! |
Offline | |
|
vadims  | | 18. Feb 2012, 11:28 |
#1417
|
|
 Kopš: 27. Feb 2005
No: Baldone
Ziņojumi: 1951
Braucu ar: piedziņu
| Darīta tā lieta  |
Offline | |
|
| Amakatanav | | 18. Feb 2012, 11:29 |
#1418
|
|
 Kopš: 06. Jul 2009
Ziņojumi: 1795
Braucu ar: muti pa ausīm.
| |
Offline | |
|
| HannibalLecter | | 18. Feb 2012, 12:08 |
#1419
|
|
 Kopš: 13. Jan 2011
Ziņojumi: 2804
Braucu ar: E61
| Latvieša pienākums izpildīts. 
|
Offline | |
|
| nick147 | | 18. Feb 2012, 12:35 |
#1420
|
|
Kopš: 30. Jun 2005
Ziņojumi: 242
Braucu ar: auto
|
18 Feb 2012, 11:59:07 48mm rakstīja:
Pienākums izpildīts @ Natālijas Draudziņas vidusskola - PRET 
Liela rinda, bet iet uz priekšu ļoti ātri.
Rinda bija gara, jā - PRET  |
Offline | |
|
| PASSATizhi | | 18. Feb 2012, 12:36 |
#1421
|
|
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| iecirkņos ka kapos, klusums, cilveki nerunīgi. vajadzeja tak kādu muziciņu ieviest  |
Offline | |
|
|
|
| MatissC | | 18. Feb 2012, 12:37 |
#1422
|
|
Kopš: 04. Jul 2008
No: Cēsis
Ziņojumi: 1304
Braucu ar:
| darīts  |
Offline | |
|
| JohnyB | | 18. Feb 2012, 12:41 |
#1423
|
|
Kopš: 18. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1555
Braucu ar:
| iecirknī 777
visi pret 
es ar
[ Šo ziņu laboja JohnyB, 18 Feb 2012, 12:42:53 ] |
Offline | |
|
| BaNgY | | 18. Feb 2012, 12:45 |
#1424
|
|
 Kopš: 06. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 511
Braucu ar:
| Nobalsots ir pret 
pirms manis balsot bija izcils PAR balsotajs sarkana RUSSIA terpa (skolas ielas iecirknis).. bija padaudz krievu omites.. |
Offline | |
|
| kkas | | 18. Feb 2012, 12:49 |
#1425
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
| darīts 
sajūta gan ne visai, dvēselē nedaudz iedirsts, labi, ka nav ar ieročiem jāiet. |
Offline | |
|
kalmens  | | 18. Feb 2012, 13:00 |
#1426
|
|
 Kopš: 01. Oct 2007
Ziņojumi: 12271
Braucu ar: kartupeļiem bagāžniekā
|
18 Feb 2012, 12:41:11 JohnyB rakstīja:
iecirknī 777
visi pret 
es ar
kas Tu tāds, ka 777ajā balso ?
-----------------
|
Offline | |
|
| JohnyB | | 18. Feb 2012, 13:02 |
#1427
|
|
Kopš: 18. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1555
Braucu ar:
|
18 Feb 2012, 13:00:44 kalmens rakstīja:
18 Feb 2012, 12:41:11 JohnyB rakstīja:
iecirknī 777
visi pret 
es ar
kas Tu tāds, ka 777ajā balso ?
Ādažnieks  |
Offline | |
|
| ledusskapis- | | 18. Feb 2012, 13:03 |
#1428
|
|
 Kopš: 19. Jun 2008
No: Saldus
Ziņojumi: 1569
Braucu ar: VW golf2 & Kia Ceed
| Darīts  |
Offline | |
|
| artis83 | | 18. Feb 2012, 13:12 |
#1429
|
|
 Kopš: 24. Jul 2010
No: Liepāja
Ziņojumi: 6255
Braucu ar: audi
|
18 Feb 2012, 08:39:28 ciiTrons rakstīja:
18 Feb 2012, 01:22:31 him rakstīja:
Normāli... viens prātiņu izkūkojis latviešu jampampiņš, pat nemākot sakarīgi izskaidrot kāpēc, balsos ''par'', bet viņa draugs, kurš ar grūtībām runā latviski, balsos ''pret''....
Jo majo šitas taču pie prikoliem jāliek 
man liekas, ka ja tas latviesju jampampinjs taa nerunaatu, tad rajonaa par to dabuutu pa galvu, ieskaitot no taa sava krievu "drauga""
[ Šo ziņu laboja artis83, 18 Feb 2012, 13:13:19 ] |
Offline | |
|
|
|
| e2xd | | 18. Feb 2012, 13:16 |
#1430
|
|
 Kopš: 17. Apr 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 896
Braucu ar: e46 un spirtu
| darīts :lv: |
Offline | |
|
| RolandsK | | 18. Feb 2012, 13:19 |
#1431
|
|
 Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3650
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
|  |
Offline | |
|
| agaFU | | 18. Feb 2012, 13:28 |
#1432
|
|
 Kopš: 21. May 2006
No: Madona
Ziņojumi: 1785
Braucu ar: E91 turrboo
| pirmo reizi muuzaa gaaju balsot.30gados  |
Offline | |
|
| BeamerGuru | | 18. Feb 2012, 13:35 |
#1433
|
|
 Kopš: 01. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1347
Braucu ar: BimmerParts.lv
| Nobalsots PRET! Arī visi radi gan LV, gan ārzemēs balsos PRET.
|
Offline | |
|