Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 90 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
CLEO
18. Feb 2012, 10:52 #1414

Kopš: 16. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 542

Braucu ar: zirgu


18 Feb 2012, 10:48:01 IELEJAM rakstīja:
Jaunākā meita(4 gadi)skatās pa logu un redz kaimiņu, kurš izkar karogu, un jautā "vai latvieši šodien kaut ko nosita?"
PRET


Sasmeejos
Offline
KATO2
18. Feb 2012, 11:02 #1415

Kopš: 10. Oct 2008

Ziņojumi: 105

Braucu ar:


18 Feb 2012, 08:39:28 ciiTrons rakstīja:

18 Feb 2012, 01:22:31 him rakstīja:
Normāli... viens prātiņu izkūkojis latviešu jampampiņš, pat nemākot sakarīgi izskaidrot kāpēc, balsos ''par'', bet viņa draugs, kurš ar grūtībām runā latviski, balsos ''pret''....


Jo majo šitas taču pie prikoliem jāliek


Šitas ir pilnīgs pī!!!
Dēļ tādiem, kas valsti jau grauj pašā pamatā apdiršot un apmīžot sabiedriskās tualetes poda malu, mums jāčakarējas ar visādiem referendumiem.
Offline
Srakans
18. Feb 2012, 11:09 #1416

Kopš: 07. Aug 2005

Ziņojumi: 27800

Braucu ar:

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
vadims
18. Feb 2012, 11:28 #1417

Kopš: 27. Feb 2005

No: Baldone

Ziņojumi: 1951

Braucu ar: piedziņu

Darīta tā lieta
Offline
Amakatanav
18. Feb 2012, 11:29 #1418

Kopš: 06. Jul 2009

Ziņojumi: 1795

Braucu ar: muti pa ausīm.

Offline
HannibalLecter
18. Feb 2012, 12:08 #1419

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61

Latvieša pienākums izpildīts.

Offline
nick147
18. Feb 2012, 12:35 #1420

Kopš: 30. Jun 2005

Ziņojumi: 242

Braucu ar: auto


18 Feb 2012, 11:59:07 48mm rakstīja:
Pienākums izpildīts @ Natālijas Draudziņas vidusskola - PRET

Liela rinda, bet iet uz priekšu ļoti ātri.


Rinda bija gara, jā - PRET
Offline
PASSATizhi
18. Feb 2012, 12:36 #1421

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

iecirkņos ka kapos, klusums, cilveki nerunīgi. vajadzeja tak kādu muziciņu ieviest
Offline
MatissC
18. Feb 2012, 12:37 #1422

Kopš: 04. Jul 2008

No: Cēsis

Ziņojumi: 1304

Braucu ar:

darīts
Offline
JohnyB
18. Feb 2012, 12:41 #1423

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1555

Braucu ar:

iecirknī 777
visi pret
es ar

[ Šo ziņu laboja JohnyB, 18 Feb 2012, 12:42:53 ]

Offline
BaNgY
18. Feb 2012, 12:45 #1424

Kopš: 06. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 511

Braucu ar:

Nobalsots ir pret

pirms manis balsot bija izcils PAR balsotajs sarkana RUSSIA terpa (skolas ielas iecirknis).. bija padaudz krievu omites..
Offline
kkas
18. Feb 2012, 12:49 #1425

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu

darīts
sajūta gan ne visai, dvēselē nedaudz iedirsts, labi, ka nav ar ieročiem jāiet.
Offline
kalmens
18. Feb 2012, 13:00 #1426

Kopš: 01. Oct 2007

Ziņojumi: 12271

Braucu ar: kartupeļiem bagāžniekā


18 Feb 2012, 12:41:11 JohnyB rakstīja:
iecirknī 777
visi pret
es ar


kas Tu tāds, ka 777ajā balso ?

-----------------
Offline
JohnyB
18. Feb 2012, 13:02 #1427

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1555

Braucu ar:


18 Feb 2012, 13:00:44 kalmens rakstīja:

18 Feb 2012, 12:41:11 JohnyB rakstīja:
iecirknī 777
visi pret
es ar


kas Tu tāds, ka 777ajā balso ?


Ādažnieks
Offline
ledusskapis-
18. Feb 2012, 13:03 #1428

Kopš: 19. Jun 2008

No: Saldus

Ziņojumi: 1569

Braucu ar: VW golf2 & Kia Ceed

Darīts
Offline
artis83
18. Feb 2012, 13:12 #1429

Kopš: 24. Jul 2010

No: Liepāja

Ziņojumi: 6255

Braucu ar: audi


18 Feb 2012, 08:39:28 ciiTrons rakstīja:

18 Feb 2012, 01:22:31 him rakstīja:
Normāli... viens prātiņu izkūkojis latviešu jampampiņš, pat nemākot sakarīgi izskaidrot kāpēc, balsos ''par'', bet viņa draugs, kurš ar grūtībām runā latviski, balsos ''pret''....


Jo majo šitas taču pie prikoliem jāliek

man liekas, ka ja tas latviesju jampampinjs taa nerunaatu, tad rajonaa par to dabuutu pa galvu, ieskaitot no taa sava krievu "drauga""

[ Šo ziņu laboja artis83, 18 Feb 2012, 13:13:19 ]

Offline
e2xd
18. Feb 2012, 13:16 #1430

Kopš: 17. Apr 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 896

Braucu ar: e46 un spirtu

darīts :lv:
Offline
RolandsK
18. Feb 2012, 13:19 #1431

Kopš: 06. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3650

Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni

Offline
agaFU
18. Feb 2012, 13:28 #1432

Kopš: 21. May 2006

No: Madona

Ziņojumi: 1785

Braucu ar: E91 turrboo

pirmo reizi muuzaa gaaju balsot.30gados
Offline
BeamerGuru
18. Feb 2012, 13:35 #1433

Kopš: 01. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1347

Braucu ar: BimmerParts.lv

Nobalsots PRET! Arī visi radi gan LV, gan ārzemēs balsos PRET.

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo