Online

Pašreiz BMWPower skatās 109 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
barker
30. Aug 2012, 07:04 #14101

Kopš: 26. Jan 2006

Ziņojumi: 401

Braucu ar:



Varbūt kādam mājās mētājas nevajadzīgs iesācēju teleskops?Labprāt pa nelielām naudiņām nopirktu.
PM lūdzu.

[ Šo ziņu laboja barker, 30 Aug 2012, 07:14:30 ]

Offline
Stream
30. Aug 2012, 14:10 #14102

Kopš: 20. Jan 2005

Ziņojumi: 594

Braucu ar:

Ir 2 gabali Alpine monitori, izskatas sadi

Cena 25 LVL/gab.
Offline
RuFFijS
30. Aug 2012, 14:21 #14103

Kopš: 07. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 270

Braucu ar:

draudzenes dators uz pārdošanos

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/c....html?1346325638
Offline
emils_s
30. Aug 2012, 14:32 #14104

Kopš: 17. Jul 2007

Ziņojumi: 106

Braucu ar:

Gribētu iegādāties planšeti, kko ap 150-200 ls, 10 collas, vismaz divi kodoli, USB, HDMI, karšu lasītājs. Ja kas piedāvājumā tad PM vai [email protected]
Offline
Armis91
30. Aug 2012, 16:11 #14105

Kopš: 31. Jul 2010

Ziņojumi: 91

Braucu ar: AUDI Coupe Quattro typ 89

Pārdodu attēlā redzamos RECARO sporta sēdekļus

Regulējama atzveltne
Atlokaama atzveltne

http://foto2.inbox.lv/armis99/30-08-2012/IMG-0479.jpg

Cenu piedāvājat paši
Offline
Armis91
30. Aug 2012, 16:19 #14106

Kopš: 31. Jul 2010

Ziņojumi: 91

Braucu ar: AUDI Coupe Quattro typ 89

Iztirgoju daļās Audi A3 quattro 1998 gada tumši zilā krāsā. Visas detaļas izņemot Motoru un motora pravodku.

Bildes 1

Bildes 2

Bildes 3

Ja kaut kas interese droši rakstat PM

UP
Offline
Noname
30. Aug 2012, 17:00 #14107

Kopš: 17. Feb 2005

No: Baldone

Ziņojumi: 3553

Braucu ar: cauru izpūtēju

Ir santehnikas/siltumtehnikas fitingi, cu caurule, ventīļi. Ja kādam interesē atsit PM.
Offline
guntinjs
30. Aug 2012, 20:10 #14108

Kopš: 13. Mar 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1341

Braucu ar: VOLVO 850

Varbūt kāds grib iepriecināt savu mazo ķiparu ar attīstošām vannas spēlēm? Vai varbūt kādam ir nepieciešama dāvana?

Munchkin burti un cipari 36.gab

Uzlīmes vannas istabai - "Burti un cipari". Komplektā ietilpst 26 burti un 10 cipari.
Uzlīmes viegli var piestiprināt pie sienas, ja tās tiek samitrināti ar ūdeni.

Ls 4,-.
Pārdaugava. Bet, tākā sanāk braukāt nedaudz arī pa pārējo Rīgas daļu, varu paķert līdzi. PM.
Offline
Mixa
30. Aug 2012, 20:23 #14109

Kopš: 16. Apr 2011

Ziņojumi: 79

Braucu ar:






Visas detaļas no Mk3 Golf 1.6Benzins/gaze un 1.9 TD... LETI...





28203016 vai PM



Offline
jux
30. Aug 2012, 21:17 #14110

Kopš: 04. Aug 2009

Ziņojumi: 22

Braucu ar:

Varbūt kādām mētājas nevajadzīga Lamda zonde ar 4 vadiem,labprāt iegādātos .Vajag priekš Opel Astra G .Ja kādām ir un ir vēlme pārdot,PM.
Offline
BANDITOS
30. Aug 2012, 22:23 #14111

Kopš: 20. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 998

Braucu ar: 730D

Pārdodu visas 200 riepas R14/R15/R16/R17 ar labiem protektoriem 5-7mm. M+S/Ziemas/Vasaras
NO VĀCIJAS.Cena: 1100,-LVL (5.5,-gab)
ATSEVIŠĶI NETIRGOJU

PM

[ Šo ziņu laboja BANDITOS, 30 Aug 2012, 22:35:47 ]

Offline
Micuks
30. Aug 2012, 22:58 #14112

Kopš: 17. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 631

Braucu ar: E30/E36


29 Aug 2012, 15:32:51 Micuks rakstīja:
Pārdodu masāžas kušeti labā stāvoklī, izskatās tāda kā bildē:

Cena=75Ls
Tel.Nr.26737955
Offline
RuFFijS
31. Aug 2012, 10:16 #14113

Kopš: 07. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 270

Braucu ar:

ir dažas liekas jaunas bmw 82mm emblēmas

5ls/gab

pm
26446455

rīga un rajons

Offline
Golca
31. Aug 2012, 11:49 #14114

Kopš: 18. Aug 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 43

Braucu ar: 27

Peerku HP 6715b portatiivaa kompja laadeetaaju !
Varbuut kaadam ir lieks vai kompis izbeidzies !

PM vai 29347130
Offline
Archyz
31. Aug 2012, 12:14 #14115

Kopš: 02. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 594

Braucu ar: smaidu uz lūpām!!!


Pārdošanā nedaudz lietotas Hi-End austiņas Sennheiser CX 400 II. Stāvoklis - kā jaunas, bez lietošanas pazīmēm. Lietotas mēnesi, pirktas LV, ir garantija, iepakojums! Cena: 30Ls

[ Šo ziņu laboja Archyz, 31 Aug 2012, 12:14:28 ]

Offline
martinjsh
31. Aug 2012, 14:26 #14116

Kopš: 13. Jan 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 791

Braucu ar: mazlitrāžzas e38

pareizais topiks ir slegts tapec rakstu seit.
ir no e36 touringa
prieksejie elektro logi
melnas adas elkonblsts
melna storka ar sunu sietu

viss no e36 touringa


29866389
Offline
Czars
31. Aug 2012, 14:42 #14117

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

Pilnīgi jauni keponi. 7Ls/gab. Savākšana Purvciemā.


PM vai divi septiņi 17 četri četri 13
Offline
MaarcisM
31. Aug 2012, 15:26 #14118

Kopš: 30. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1679

Braucu ar:

Pasvaigs HTC S730 25 ls, PM

Offline
nutastur
31. Aug 2012, 15:58 #14119

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO


Pārdodu jaunu ģitārsiksnu.
Lock strap 10Ls


Un wifi karti

PM

[ Šo ziņu laboja nutastur, 31 Aug 2012, 15:59:10 ]

Offline
Atmars
31. Aug 2012, 16:13 #14120

Kopš: 01. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1389

Braucu ar: e100


29 Aug 2012, 22:53:04 Atmars rakstīja:

28 Aug 2012, 12:36:36 Atmars rakstīja:

12 Jul 2012, 14:37:19 Atmars rakstīja:
UWAGA
Nopirkšu PORTATĪVAJAM Lcd Led matricu (monitoru) HP-Compaq PRESARIO CQ62-A10SY (matricas nr. LP156WH2 (TL)(QB)
Ja der kāds cits monitors uz šo kompi, tad varat arī to piedāvāt.
Bilde uzmanībai


?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo