Tēma: DPF jeb dīzeļa kvēpu filtrs
| Autors | Ziņojums |
| Mizx | |  Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7683
Braucu ar:
|
24 Jun 2026, 22:01:03 @kkas rakstīja:
24 Jun 2026, 17:46:37 @haxlul rakstīja:
Vai ir kads izmantojis Mods.lv opcijas?
cik laba ir ideja izmantojot vinu opcijas iziet TA?
Jēga katru gadu viņiem maksāt, tur cipars bezsakarā saskrien. Uzmet kkādu strādājošu uz TA un pēcāk noņem. Pirkt tāpat vien pa 4k dpf, neizlabojot kasjakus kas nobeidza iepriekšējo ir līdzvērtīgi naudas dedzināšanai un laišanā no tilta Daugavā.
Šī shēma nederēs, jo to strādājošo vari ar sabojātu sistēmu nokaut jebkura brauciena laikā. DPF jau nav nekāds brīnumrīks, kas spēs tikt galā ar jebkuru sū, ko tajā pūtīs iekšā, sliktā scenārijā sačakarēt varēs pa 100 km. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo