Online

Pašreiz BMWPower skatās 167 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Yanny
17. Feb 2012, 15:06 #1294

Kopš: 19. Jul 2002

Ziņojumi: 18643

Braucu ar: 18

ja cilvēkam ir iespēja iegūt pilsonību un viņš to nedara, tā ir nevis diskriminācija, bet indivīda brīva izvēle.

nepilsoņi ir katrā valstī.

sāciet dzīvot citā informācijas vidē, pašiem vieglāk būs.

-----------------
No matter how big your house is,how recent your car is,or how big your bank account is. Our graves will always be the same size. Stay humble.
Offline
stanley
17. Feb 2012, 15:07 #1295

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:


17 Feb 2012, 14:56:27 shmurger rakstīja:

vispār, kāpēc krieviem nepatīk ka viņus sauc par krieviem, tas ir lamuvārds??


ne kadu problemu nav, man patik "krievs"
Offline
zulus
17. Feb 2012, 15:08 #1296

Kopš: 18. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3342

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:04:20 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 14:53:21 Yanny rakstīja:
pajautāšu Nilzirgam vēlreiz. kā izpaužas etniskā diskriminācija?

Nepilsoņi. Tādas grupas pastavēšāna demokrātiskā valstī 21. gadsimtā ir nepieļaujāma.

Konkrēti man ir pie kājas, jo visi mani radi ir pilsoņi. Bet tas ir principiāls jautājums.


Kas tev ir nepieļaujams, krievs,ko? Kurš tam nepilsonim liedz iegūt pilsonību? nav taču nekādu šķēršļu,ne? bet tur jau tā lieta, ka nepilsonis (99% gadījumu krievs) negrib mācīties valodu, vēsturi, bet grib, lai viņam automātiski piešķir pilsonību - Tu esi par tādu kārtību? Kāpēc tad USA visiem nepiešķir pilsonību, bet ir uzturēšanās atļaujas utt? Visās valstīs ir noteikumi pilsonības iegūšanai - NEKUR tas nenotiek automātiski, vienkārši tāpat - ir, protams, izņēmumi - par īpašiem nopelniem. Bet diez, kādi īpaši nopelni ir Slavikam no Purčika, kura lielākais dzīves sasniegums ir Piekauts Valdis no 5b kalses un "zalpam" izrauts 2L Vanags.

[ Šo ziņu laboja zulus, 17 Feb 2012, 15:10:09 ]

Offline
LG
17. Feb 2012, 15:08 #1297

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70

Aaaa man ir uzradies jautajums kas man uz viņu var atbildet, ja sporta kostīma ar pivci un edot semo4kas ir Urilks, tad tiesi tāds pats latvietis ka saucams, jo tādi ari ir noveroti?
Offline
envy
17. Feb 2012, 15:08 #1298

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2220

Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S


17 Feb 2012, 15:04:20 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 14:53:21 Yanny rakstīja:
pajautāšu Nilzirgam vēlreiz. kā izpaužas etniskā diskriminācija?

Nepilsoņi. Tādas grupas pastavēšāna demokrātiskā valstī 21. gadsimtā ir nepieļaujāma.

Konkrēti man ir pie kājas, jo visi mani radi ir pilsoņi. Bet tas ir principiāls jautājums.
ar ko atšķiras pilsonis no nepilsoņa?
1) iespējams otrais nezina valsts vēsturi
2) iespējams otrais nezina valsts valodu
3) otrajam nav balstiesību vēlēšanās un tautas nobalsošanās

Vai grūti ir kļūt par pilsoni?
Offline
LG
17. Feb 2012, 15:09 #1299

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70


17 Feb 2012, 15:07:01 stanley rakstīja:

17 Feb 2012, 14:56:27 shmurger rakstīja:

vispār, kāpēc krieviem nepatīk ka viņus sauc par krieviem, tas ir lamuvārds??


ne kadu problemu nav, man patik "krievs"



A kapēc latvietim nepatīk ka viņu sauc par labusu
Offline
Tune-L
17. Feb 2012, 15:09 #1300

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


17 Feb 2012, 15:04:20 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 14:53:21 Yanny rakstīja:
pajautāšu Nilzirgam vēlreiz. kā izpaužas etniskā diskriminācija?

Nepilsoņi. Tādas grupas pastavēšāna demokrātiskā valstī 21. gadsimtā ir nepieļaujāma.

Konkrēti man ir pie kājas, jo visi mani radi ir pilsoņi. Bet tas ir principiāls jautājums.


Nilzirg, Tu mani paarsteidz ar katru jaunu ierakstu !
Varbuut ieliec savu foto ? Grubu redzeet, kaa taads izskataas !
Piefikseeshu Tavu veidolu, lai naakotnee ietu taadiem ar liikumu un redzottaadu seju TV ar ziedojumu taalruni apakshaa, neziedotu !

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
EimZ
17. Feb 2012, 15:10 #1301

Kopš: 09. Jan 2008

No: Daugavpils

Ziņojumi: 3763

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:04:38 stanley rakstīja:

17 Feb 2012, 14:59:21 EimZ rakstīja:

Arī esi no tiem, kas pret Coca-colas lietošanu protestē dzerot šņabi?


no kurienes jums tik daudz negativa es pilnigi nevaru saprast.
Katram savs, galvenais lai cilveks labs...
p.s. šnabi ne dzeru un Krievijas karoga man ari nav

Kāds "negatīvs"? Kur? Tu apgalvo, ka referendums, kurā tiek izlemts skaidrs, nepārprotams jautājums, patiesībā nav par šo jautājumu, bet gan par kaut ko citu. Paskaidro, es nesaprotu.Par ko tad ir šis referendums?
Sņabis un cola bija tikai līdzības, nekas vairāk.

-----------------
Paldies par manu ļoti svarīgo viedokli, bez kura šis Visums vienkārši neizdzīvos!™
Offline
stanley
17. Feb 2012, 15:10 #1302

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:06:32 Yanny rakstīja:
ja cilvēkam ir iespēja iegūt pilsonību un viņš to nedara, tā ir nevis diskriminācija, bet indivīda brīva izvēle.

nepilsoņi ir katrā valstī.

sāciet dzīvot citā informācijas vidē, pašiem vieglāk būs.


Pikritu uz 80%.
Jo ir daudz pilnīgi stulbas lietas - piemeram esmu latvijas pilsonis, bet krievs un man vajag sanemt trešo kategoriju valsts val.

(ps kategorija ir no skolas...)
Offline
envy
17. Feb 2012, 15:11 #1303

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2220

Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S


17 Feb 2012, 15:08:33 LG rakstīja:
Aaaa man ir uzradies jautajums kas man uz viņu var atbildet, ja sporta kostīma ar pivci un edot semo4kas ir Urilks, tad tiesi tāds pats latvietis ka saucams, jo tādi ari ir noveroti?
urļiks
Offline
Tune-L
17. Feb 2012, 15:12 #1304

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


17 Feb 2012, 15:10:57 stanley rakstīja:

17 Feb 2012, 15:06:32 Yanny rakstīja:
ja cilvēkam ir iespēja iegūt pilsonību un viņš to nedara, tā ir nevis diskriminācija, bet indivīda brīva izvēle.

nepilsoņi ir katrā valstī.

sāciet dzīvot citā informācijas vidē, pašiem vieglāk būs.


Pikritu uz 80%.
Jo ir daudz pilnīgi stulbas lietas - piemeram esmu latvijas pilsonis, bet krievs un man vajag sanemt trešo kategoriju valsts val.

(ps kategorija ir no skolas...)


Un tevi tas pazemo ? ja jau esi pilsonis, tad tam jaabuut viegli

Mani piemeeram pazemo tas, ka jaunaa parauga pasees vajag manus pirkstu nospiedumus


-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Yanny
17. Feb 2012, 15:12 #1305

Kopš: 19. Jul 2002

Ziņojumi: 18643

Braucu ar: 18

Nilzirg. redz, VVP ( ceru, ka saproti, kuru cilvēku apzīmē ar šo burtu kombināciju) , vēl nesen noformulēja pamatprasību kaimiņvalsts pilsonības ( un arī uzturēšanās atļaujas iegūšanai, ja nekļūdos) iegūšanai.
zini, kāda tā ir ?
jeb "čurkām" būs runāt krieviski, bet krieviem latviski nav obligāti? pat tajā bērnudārza līmenī, kurš tiek prasīts kārtojot pilsonības exāmenu?

-----------------
No matter how big your house is,how recent your car is,or how big your bank account is. Our graves will always be the same size. Stay humble.
Offline
EimZ
17. Feb 2012, 15:12 #1306

Kopš: 09. Jan 2008

No: Daugavpils

Ziņojumi: 3763

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:08:33 LG rakstīja:
Aaaa man ir uzradies jautajums kas man uz viņu var atbildet, ja sporta kostīma ar pivci un edot semo4kas ir Urilks, tad tiesi tāds pats latvietis ka saucams, jo tādi ari ir noveroti?

Arī urla. Vienā ciemā, ja pareizi atceros, Sabilē, netālu no Tukuma, tur tādi ir prāvā slānī.

-----------------
Paldies par manu ļoti svarīgo viedokli, bez kura šis Visums vienkārši neizdzīvos!™
Offline
uldens1
17. Feb 2012, 15:12 #1307

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17343

Braucu ar:


17 Feb 2012, 14:56:27 shmurger rakstīja:
krieviem, atvainojos, krievvalodīgajiem patīk pieminēt ka jāmaksā nodokļi valstij ,kurā dzīvo, kur ir problēma
vispār, kāpēc krieviem nepatīk ka viņus sauc par krieviem, tas ir lamuvārds?? reiz pat redzēju ,ka 15.troļļukā viens krievs līda gandrīz dot pa muti sievietēm divām, kuras apsprieda "krievu laikus", tā teikt, kavējās atmiņās par cccp tiklīdz šis izdzirdēja frāzi"krievu laiki", uzreiz meta savu ādas jaku jau nost un ar putām uz lūpām kaut ko sāka aurot kaut ko savā mātes valodā
nenolaidismies tik zemu ka izmantosim "krievs" ka lamu vardu,ta ir tautiba,ja saksim izmantot ka lamu vardu tad nu....
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 15:13 #1308

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:06:32 Yanny rakstīja:
ja cilvēkam ir iespēja iegūt pilsonību un viņš to nedara, tā ir nevis diskriminācija, bet indivīda brīva izvēle.

nepilsoņi ir katrā valstī.

sāciet dzīvot citā informācijas vidē, pašiem vieglāk būs.

Bet ja cilvēks ir dzimis šeit, kāpēc viņam ir kaut ko jāpierada?

Nu kur vēl ir nepilsoņa pases?
Offline
divkosigais
17. Feb 2012, 15:13 #1309

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:00:55 stanley rakstīja:


FAIL!
Egliiti riikoja budzeta iestaade! Nevis privaata firma
Tu nezini par ko runaa ! Tev nav nemazaakaas sajeegas




Man patik ka te visiem interese cits viedoklis


Man ,savukaart, nepatiik,kad atsaucas uz "faktiem" ,kuri nav patiesi
Offline
stanley
17. Feb 2012, 15:15 #1310

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:10:21 EimZ rakstīja:


Kāds "negatīvs"? Kur? Tu apgalvo, ka referendums, kurā tiek izlemts skaidrs, nepārprotams jautājums, patiesībā nav par šo jautājumu, bet gan par kaut ko citu. Paskaidro, es nesaprotu.Par ko tad ir šis referendums?
Sņabis un cola bija tikai līdzības, nekas vairāk.


runajot par tituljautajumu, man interese jusu viedoklis:
sakiet ludzu, jums ne liekas divaini ka piemeram Daugavpīlī, kur 80% cilvēku ir krievvalodigas - krievu val var but teiksim oficiāla (nav otra valsts val) bet oficiala?

[ Šo ziņu laboja stanley, 17 Feb 2012, 15:16:17 ]

Offline
LG
17. Feb 2012, 15:17 #1311

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70


17 Feb 2012, 15:12:16 EimZ rakstīja:

17 Feb 2012, 15:08:33 LG rakstīja:
Aaaa man ir uzradies jautajums kas man uz viņu var atbildet, ja sporta kostīma ar pivci un edot semo4kas ir Urilks, tad tiesi tāds pats latvietis ka saucams, jo tādi ari ir noveroti?

Arī urla. Vienā ciemā, ja pareizi atceros, Sabilē, netālu no Tukuma, tur tādi ir prāvā slānī.

Tatad latvieti automātiski kronejat par krievu cūku? tobis urļiku?
Offline
zulus
17. Feb 2012, 15:18 #1312

Kopš: 18. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3342

Braucu ar:

Nilzirg - http://www.pmlp.gov.lv/lv/pakalpojumi/Naturaliz.../atv_durvis.html - lūdzu, ej,iepazīsties vai izdali materiālu tiem, kas jūtas aizvainoti par to, ka nav pilsoņi.
Offline
zZveers
17. Feb 2012, 15:18 #1313

Kopš: 13. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 2094

Braucu ar: taksi


17 Feb 2012, 15:15:57 stanley rakstīja:

17 Feb 2012, 15:10:21 EimZ rakstīja:


Kāds "negatīvs"? Kur? Tu apgalvo, ka referendums, kurā tiek izlemts skaidrs, nepārprotams jautājums, patiesībā nav par šo jautājumu, bet gan par kaut ko citu. Paskaidro, es nesaprotu.Par ko tad ir šis referendums?
Sņabis un cola bija tikai līdzības, nekas vairāk.


runajot par tituljautajumu, man interese jusu viedoklis:
sakiet ludzu, jums ne liekas divaini ka piemeram Daugavpīlī, kur 80% cilvēku ir krievvalodigas - krievu val var but teiksim oficiāla (nav otra valsts val) bet oficiala?
Kad Daugavpili uzdāvināsim Krievijai, tad manis pēc!
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo