Online

Pašreiz BMWPower skatās 116 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Lauriko
26. Jun 2012, 19:27 #12821

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4144

Braucu ar: Visādiem VW

http://stickershop.lv/uzlimes/
Offline
tirgonis
26. Jun 2012, 19:30 #12822

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: E53

http://foto.inbox.lv/macuks13/Pardodu-uzlimes
Offline
Kalnz
26. Jun 2012, 21:04 #12823

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Pārdodu
1) ASC no M52B28 10 LVL
2) Droseli no M52B28 10 LVL
3) e36 sedana gumijas paklājiņus 10 LVL
4) e36 sedana priekšējie pagrieziena lukturi (dzeltenie) 5 LVL
5) Radaru detektors, A380, links 25 LVL

PM
Offline
mandariins
26. Jun 2012, 22:24 #12824

Kopš: 23. Jul 2009

Ziņojumi: 256

Braucu ar: matiem uz aizmuguri


25 Jun 2012, 22:28:53 mandariins rakstīja:
Sakarā ar pārvākšanos, lai nedaudz atvieglotu visu procesu atdošu izlaižamu dīvānu par ~30 Ls cilvēkam, kas 3dien grib atbraukt tam pakaļ Rīgā uz Mežciemu.
nav bildes, bet kkas līdzīgs bildē redzamajam, tik smilšu krāsā ar rakstiem un kājas no metāla iet dīvānam gar sāniem, kas veido arī roku balstus.

20 Ls !!!
zvanīt 29123909

Offline
guntinjs
26. Jun 2012, 22:28 #12825

Kopš: 13. Mar 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1341

Braucu ar: VOLVO 850

Eļļas:

Eurol Turbosyn 10W40 5L pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
Eurol Super Lite 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 16,-
Eurol Turbo DI 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 18,-
Eurol Optence 5W-30 5L sintētiska motoreļļa Ls 21,-

Mobil Super 2000 10W-40 4 Litri pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
MOBIL Super 3000 5W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 17,-
MOBIL 1 Rally Formula 5W-50 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 ESP Formula 5W-30 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 New Life 0W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 32,-

Litri norādīti par iepakojumu.
PM.

[ Šo ziņu laboja guntinjs, 27 Jun 2012, 15:55:13 ]

Offline
MaarcisM
27. Jun 2012, 08:55 #12826

Kopš: 30. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1679

Braucu ar:

Pārdodu kameras garo kāju ar piesūcekni pie stikla, 10 ls

Offline
capone
27. Jun 2012, 10:07 #12827

Kopš: 21. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 980

Braucu ar: f31

Pārdodu labu AGV open face ķiveri, maz lietota 35ls.
Ķivere
Offline
xtreme21
27. Jun 2012, 10:12 #12828

Kopš: 24. Jan 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 2553

Braucu ar: Bobiku

Lieliska iespēja tikt "na haļavu" pie šādas kepkas:



Draugos Motoring lapa izlozēs starp sekotājiem. Sekotāju nav pārāk daudz - tā kā iespēja ir liela.

Ja gribi piedalīties - Links uz draugiem
Offline
jim-beam
27. Jun 2012, 10:23 #12829

Kopš: 29. Mar 2009

Ziņojumi: 11096

Braucu ar: veļasmašīnu ~300hp

kam tur tās sumer soud festa biļetes vajag? Man te atnāca sms uz O'Karti ka varu vienu biļeti uz 2 dienām pa 10.-ls iepirkt iekš Mājas lapas.
Offline
BANDITOS
27. Jun 2012, 11:35 #12830

Kopš: 20. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 998

Braucu ar: 730D

Kādam zemenes vajag?? 2ls/kg Braukšu pakaļ, jau lasa nost
Offline
RuFFijS
27. Jun 2012, 11:37 #12831

Kopš: 07. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 270

Braucu ar:

Specialized Stumpjumper elite 2011

1150ls

vairāk info un fotogrāfijas šeit: http://ruffijs.lv/detalas/

PM, 26446455, [email protected]

p.s. ričuks prakstiski jauns, nav pat neviena vērā ņemama skrāpējuma

[ Šo ziņu laboja RuFFijS, 05 Jul 2012, 11:06:05 ]

Offline
Skeivs
27. Jun 2012, 13:18 #12832

Kopš: 13. Jul 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 220

Braucu ar: visiem lipekļiem

Kur,lai dabūn Audi a4 quattro šiltītes,gan priekšā restē,gan aizmugurē līmējamo? Iekš Rīg.
Offline
Rom4iks_328
27. Jun 2012, 13:34 #12833

Kopš: 01. Dec 2008

Ziņojumi: 1587

Braucu ar: 316i

ir 2L m52b20 dzinejs pilna komplektavija ar kompi un pravodku cena 90ls!
Offline
Maa
27. Jun 2012, 15:06 #12834

Kopš: 21. Jan 2011

No: Dobele

Ziņojumi: 2544

Braucu ar: "Sniedziņu"


27 Jun 2012, 11:35:53 BANDITOS rakstīja:
Kādam zemenes vajag?? 2ls/kg Braukšu pakaļ, jau lasa nost

Dārgi......naktiniekā pat varēja lv audzētās pa 1.10ls/kg beigās dabūt!!!!
Offline
Wicked
27. Jun 2012, 15:12 #12835

Kopš: 21. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 14869

Braucu ar: Z3/TeslaM3

Moš kāds var pārdot ārējo cieto uz kādiem 250gb PM

-----------------
www.carcare.lv Detailing Store
www.pinole.lv
Offline
Jur
27. Jun 2012, 15:13 #12836

Kopš: 29. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 841

Braucu ar: 407SW


27 Jun 2012, 15:06:30 Maa rakstīja:

27 Jun 2012, 11:35:53 BANDITOS rakstīja:
Kādam zemenes vajag?? 2ls/kg Braukšu pakaļ, jau lasa nost

Dārgi......naktiniekā pat varēja lv audzētās pa 1.10ls/kg beigās dabūt!!!!


Kur tagad notiek nakts tirgus ?
Offline
oskars11
27. Jun 2012, 16:10 #12837

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv


27 Jun 2012, 15:13:40 Jur rakstīja:

27 Jun 2012, 15:06:30 Maa rakstīja:

27 Jun 2012, 11:35:53 BANDITOS rakstīja:
Kādam zemenes vajag?? 2ls/kg Braukšu pakaļ, jau lasa nost

Dārgi......naktiniekā pat varēja lv audzētās pa 1.10ls/kg beigās dabūt!!!!


Kur tagad notiek nakts tirgus ?

tirgus teritorijā. Ja kādam vajag zemenes, avenes, ķiršus var griesties pie manis .
Offline
jankijss
27. Jun 2012, 16:19 #12838

Kopš: 31. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 882

Braucu ar: e46,Octavia RS

pazina mekle diezgan steidzami mtb ri4uku. Ap 200ls ja kadm ir ko piedavat rakstat, tikai maximniekus nepiedavat. Ri4uks var but gan jauns gan lietos izskatisim visus variantus
Offline
ciglins
27. Jun 2012, 18:18 #12839

Kopš: 08. Sep 2010

No: Kuldīga

Ziņojumi: 106

Braucu ar: Bobiku

vajag Audi 100 2,5 tdi nekvatro atruma karbu
Offline
wanksta
27. Jun 2012, 18:46 #12840

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Ir kkāds DVD maģis ar 4" ekrānu, atmiņas kartes, ipod, aux, video ieejas/izejas.


55Ls
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo