| Autors | Ziņojums |
| Edzhhhaa | |
 Kopš: 25. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 684
Braucu ar: e60/e53/e36
| Pērku no e34 m5 m system 2 diskus bēz riepām var būt bēz propeleriem. |
Offline | |
|
| kaalis | |
 Kopš: 13. Jul 2014
Ziņojumi: 125
Braucu ar: e46
|
Pārdodu 3SDM 0.01 diskus 5x120 R18 8.5J et45 un 9.5j et40 ar toyo proxes 225/40/18 riepām. diski pirkti stanced.co.uk un uz mašīnas kopš maija, riepas vēl kā jaunas.
Cena 600E
Rīga, āgenskalns.
pm vai 294744 viens.divi
|
Offline | |
|
Ga4a  | |
Kopš: 13. Jun 2003
Ziņojumi: 4113
Braucu ar: F15 M50D
| R19 touareg OEM diski, taisni, nemetināti 450 EUR ar riepām 285/40/19
vai varu apmainīt pret labām R18 ziemenēm un EUR. PM  |
Offline | |
|
| JL-LJ | |
Kopš: 30. Jun 2014
Ziņojumi: 201
Braucu ar:
| http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/m....html?1409574930
125,- EUR
PM vai 26565500[ Šo ziņu laboja JL-LJ, 01 Sep 2014, 15:35:42 ] |
Offline | |
|
| delfins01 | |
 Kopš: 13. Feb 2011
No: Ventspils
Ziņojumi: 801
Braucu ar:
| Pērku oriģinālos diskus priekš 5 GT, 18 collas un vēlams bez riepām.
PM vai 22009275
|
Offline | |
|
| Progress | |
Kopš: 25. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 11
Braucu ar: x5
| Pārdodu AC Schnitzer 19 collu diskus(komplekts, visi 8,5J oriģinālie, ne replikas) ET neatceros kopā ar 225/35 Hankok Ventus S1 vasaras riepām, riepu atlikums: divām 6-7mm divām 4-5mm, diski stāvēja uz e46 un e92, der e36, e46, e90, e91, e92, e93, z3, z4, x3, x5 iespējams der arī citiem bmw modeļiem - bet tad jāmēra 500eur
[ Šo ziņu laboja Progress, 01 Sep 2014, 17:35:06 ] |
Offline | |
|
| StraiF | |
Kopš: 18. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 76
Braucu ar: #379
|
31 Aug 2014, 11:37:01 Bullis rakstīja:
Cik aptuveni maksā noiet ar smilšu strūklu un nokrāsot R17 diskus 4 gab? 
http://blast.lv/cenas |
Offline | |
|
| mazzais5 | |
Kopš: 01. Aug 2012
No: Valmiera
Ziņojumi: 25
Braucu ar: BMW X5 e70
| Sveiki.
Intresētu diski priekš X5 e53 R17 ko uzlikt uz ziemu var būt ar riepām.
Paldies. |
Offline | |
|
|
|
| zogs | |
 Kopš: 20. Jul 2013
Ziņojumi: 254
Braucu ar:
| nopirksu r15 4x100 metalniekus 4gab |
Offline | |
|
| agang | |
Kopš: 11. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 176
Braucu ar: melnu kupeju
| Pārdodu m contour r17 diskus. et35
priekšā toyo proxes 205/50 riepas, stabili 6mm ; aizmugurējās metamas.
var bez riepām, tad cena 140euro. stāvoklis labs, nemet. viens aizmugurējais iekšpusē metināts (viss kvalitatīvi, no ārpuses neredz) . ar tām toyo riepām 180euro
bildi slinkums likt, linkā ir.
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b....html?1408903572
4gb westlake sp06 r15 195/50 riepas ar 8mm atlikumu (vienu vakaru brauktas) 110euro
|
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Pārdodu - Bleķiniekus/R16/5x120/bez riepām/4 diski - 40€ .. PM [ Šo ziņu laboja Fashion, 02 Sep 2014, 01:24:36 ] |
Offline | |
|
| fluffy | |
 Kopš: 09. Jan 2014
Ziņojumi: 90
Braucu ar:
| Pardodu R16 Style33 diskus ar ziemas riepam
ss.lv link
|
Offline | |
|
| Misterstvisters | |
Kopš: 24. Nov 2013
Ziņojumi: 343
Braucu ar: ra ucuarB
| Meklēju 14" 4x100 divas vai četras, ar kaut ko kūpināmu ar būtu labi. Lēti, e30 oriģinālie lietie būtu tieši laikā. |
Offline | |
|
| Misterstvisters | |
Kopš: 24. Nov 2013
Ziņojumi: 343
Braucu ar: ra ucuarB
|
29 Aug 2014, 12:00:05 aivis21 rakstīja:
Pardod diskus 4x100 r16 et28 j7.5 poweram cena 180€ 27447071 Diski iekš ss.lv
Sludinajums cits. |
Offline | |
|
| Hel4a | |
 Kopš: 09. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 105
Braucu ar: Igauņu Begimotu
|
150eur
5x120 Et35 OZ originalie diski. Ļoti labā stāvoklī ar labu Vasaras Gumiju 205.55 Iespējama maiņa pret bmw e39diskiem 17, 18 19 ar manu piemaksu
tel 20060906
[IMG][URL=http://lejup.lv/viewer.php?id=54058504384d7vvpemfn1409647876.JPG][/URL][/IMG] |
Offline | |
|
| RS32 | |
 Kopš: 27. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 81
Braucu ar: 318ia -> m50+lsd 3.45+mkpp
| steidzami perku vienu lietu disku Style 5 R16 bez vacina un riepas.
pm  |
Offline | |
|
|
|
| switch | |
Kopš: 12. Mar 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 762
Braucu ar: 30
| ir divi metāla diski, r13 4x100. ar kaut kādām riepām 3-4mm. 10euro. pm |
Offline | |
|
| GP | |
Kopš: 29. Jul 2002
Ziņojumi: 173
Braucu ar: MINI un bobiku
| Meklēju R18 uz X3 F25 (et 43 to 47)! |
Offline | |
|
| edgarsrivitis | |
Kopš: 02. Sep 2014
Ziņojumi: 6
Braucu ar:
| Vēlētos iegādāties diskus R19 style 63 9j un 10j bez riepām. Taisnus bez īpašiem skrāpējumiem. [ Šo ziņu laboja edgarsrivitis, 02 Sep 2014, 15:29:37 ] |
Offline | |
|
| ZHPH | |
Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 793
Braucu ar: Flančiem
| Pārdodu Kosei K1 2x18x8J ET40 5x114, 2x18x7.5J ET36 5x114, 399Eur
2708 2313[ Šo ziņu laboja ZHPH, 13 Oct 2014, 22:26:18 ] |
Offline | |
|