Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 139 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Muxa
17. Feb 2012, 14:08 #1254

Kopš: 03. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 290

Braucu ar: B4Tquattro, E60, 7xRX8, C3Corvette, 968M


17 Feb 2012, 14:01:19 Devil rakstīja:
Tu esi galvu liftā iespiedis, protams ka mums Latviešiem jāparāda vieta visiem līdzskrējējiem, jo man visi zināmie krievi ies un balsos "PRET" izmaiņām !!!


Balsosiet vai ne, tapat krievu valoda nebūs otra valsts valoda. Kāpēc jāiet un balsot "Pret"?
Jūs tiešam nesaprotat, ka referenduma galvēna doma - atkal sadalīt iedzīvotājus uz LAT/RUS frontiem?
Kāpēc nevar mierīgi ignorēt to šaizi?
Offline
tomick
17. Feb 2012, 14:09 #1255

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


17 Feb 2012, 14:07:40 Yanny rakstīja:
kā Tu zini ?

Viņš ir arī mans paziņa. Būtu Piterā dzīvošana un būtu man attiecīgā pieredze es būtu ar mieru, bet nu tajos laukos nu nē. Tur jābūt īpašām mazohistam lai ar to nodarbotos.
Offline
shmurger
17. Feb 2012, 14:10 #1256

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


17 Feb 2012, 14:08:48 Muxa rakstīja:

17 Feb 2012, 14:01:19 Devil rakstīja:
Tu esi galvu liftā iespiedis, protams ka mums Latviešiem jāparāda vieta visiem līdzskrējējiem, jo man visi zināmie krievi ies un balsos "PRET" izmaiņām !!!


Balsosiet vai ne, tapat krievu valoda nebūs otra valsts valoda. Kāpēc jāiet un balsot "Pret"?
Jūs tiešam nesaprotat, ka referenduma galvēna doma - atkal sadalīt iedzīvotājus uz LAT/RUS frontiem?
Kāpēc nevar mierīgi ignorēt to šaizi?


tu otru pusi, cerams, aģitē ,lai neiet balsot PAR,
Offline
tomick
17. Feb 2012, 14:12 #1257

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


17 Feb 2012, 14:10:24 shmurger rakstīja:

17 Feb 2012, 14:08:48 Muxa rakstīja:

17 Feb 2012, 14:01:19 Devil rakstīja:
Tu esi galvu liftā iespiedis, protams ka mums Latviešiem jāparāda vieta visiem līdzskrējējiem, jo man visi zināmie krievi ies un balsos "PRET" izmaiņām !!!


Balsosiet vai ne, tapat krievu valoda nebūs otra valsts valoda. Kāpēc jāiet un balsot "Pret"?
Jūs tiešam nesaprotat, ka referenduma galvēna doma - atkal sadalīt iedzīvotājus uz LAT/RUS frontiem?
Kāpēc nevar mierīgi ignorēt to šaizi?


tu otru pusi, cerams, aģitē ,lai neiet balsot PAR,


Nē viņam savādāka saprašāna par referendumu nozīmi. Viņš domā ka uz referendumu jāiet tiem, kas grib kaut kādu jautājumu aitrisināt. Nav svarīgi pat kādu. Bet īstenībā referendums ir pilsoņu aptauja.
Offline
divkosigais
17. Feb 2012, 14:13 #1258

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


17 Feb 2012, 14:10:24 shmurger rakstīja:

17 Feb 2012, 14:08:48 Muxa rakstīja:

17 Feb 2012, 14:01:19 Devil rakstīja:
Tu esi galvu liftā iespiedis, protams ka mums Latviešiem jāparāda vieta visiem līdzskrējējiem, jo man visi zināmie krievi ies un balsos "PRET" izmaiņām !!!


Balsosiet vai ne, tapat krievu valoda nebūs otra valsts valoda. Kāpēc jāiet un balsot "Pret"?
Jūs tiešam nesaprotat, ka referenduma galvēna doma - atkal sadalīt iedzīvotājus uz LAT/RUS frontiem?
Kāpēc nevar mierīgi ignorēt to šaizi?


tu otru pusi, cerams, aģitē ,lai neiet balsot PAR,

Cik palasiju bavarian portaalu... Muxa tiktiessaam ir visiistaakais nekur nesaprastais disidents
Par to vien ir pelnijis kaut nelielu ciennu
Tur arii bars vinnam klupa virsuu - bet savu viedokli vinns nemainija un neatmetaas

[ Šo ziņu laboja divkosigais, 17 Feb 2012, 14:13:35 ]

Offline
Devil
17. Feb 2012, 14:13 #1259

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


17 Feb 2012, 14:08:48 Muxa rakstīja:

17 Feb 2012, 14:01:19 Devil rakstīja:
Tu esi galvu liftā iespiedis, protams ka mums Latviešiem jāparāda vieta visiem līdzskrējējiem, jo man visi zināmie krievi ies un balsos "PRET" izmaiņām !!!


Balsosiet vai ne, tapat krievu valoda nebūs otra valsts valoda. Kāpēc jāiet un balsot "Pret"?
Jūs tiešam nesaprotat, ka referenduma galvēna doma - atkal sadalīt iedzīvotājus uz LAT/RUS frontiem?
Kāpēc nevar mierīgi ignorēt to šaizi?


Tieši tāpēc, lai vairāk neviens un nekad neiedomātos iet pret valsti un nāciju kopumā. Par sadalīšanu saki paldies lindermanam un viņa līdzskrējējiem.

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
zulus
17. Feb 2012, 14:14 #1260

Kopš: 18. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3342

Braucu ar:


17 Feb 2012, 14:08:48 Muxa rakstīja:

17 Feb 2012, 14:01:19 Devil rakstīja:
Tu esi galvu liftā iespiedis, protams ka mums Latviešiem jāparāda vieta visiem līdzskrējējiem, jo man visi zināmie krievi ies un balsos "PRET" izmaiņām !!!


Balsosiet vai ne, tapat krievu valoda nebūs otra valsts valoda. Kāpēc jāiet un balsot "Pret"?
Jūs tiešam nesaprotat, ka referenduma galvēna doma - atkal sadalīt iedzīvotājus uz LAT/RUS frontiem?
Kāpēc nevar mierīgi ignorēt to šaizi?



Zini, kāpēc jāiet balsot PRET - lai tie, kas ierosināja šito murgu saprastu, ka lielākā daļa balstiesīgo ir PAR vienu valsts valodu un nebūtu pēctam spekulācijas,ka lūk balsis kā sadalījušās - maza atšķirība.
Mani priecē tas, kā jau te kāds minēja - arī no maniem draugiem,paziņām nezinu nevienu tādu, kas neies - ies visi - un balsos visi, lai katrs KRIEVS saprot, ka - lai šeit dzīvotu, valoda ir jāmācās - nebūs NEKAD vairs tā, ka ielu,veikalu nosaukumi būs 2 valodās - NEKAD!

[ Šo ziņu laboja zulus, 17 Feb 2012, 14:14:53 ]

Offline
shmurger
17. Feb 2012, 14:14 #1261

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


17 Feb 2012, 14:03:53 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 14:01:07 shmurger rakstīja:
rīgā dzīvojot ,es arī jūtos kā krievvalodīgais, tas tiesa.

Bet mājās tu taču runā latviski? Tad tu neesi krievvalodīgais.
tātad krievvalodīgais ir apdalīta persona, kura zin tikai vienu valodu. šī persona nav ne krievs ,ne latvietis, ne polis, vienkārši- krievvalodīgais tu sāc palikt nožēlojams...
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 14:16 #1262

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Es jau sadalīju sabiedrību - visi pārējie un RUS

RUS no manis lai negaida neko, pat nepalīdzēšu no pagalma izstumt un nekādas acis pievēršanas veikalos un citās iestādes
Offline
kaartmens
17. Feb 2012, 14:16 #1263

Kopš: 21. Oct 2004

Ziņojumi: 818

Braucu ar:

Vajag iet uz referendumu balsot "PRET", vajag parādīt, ka mums nav vienalga, un vajag paust savu nostāju, lai pēc tam provokātoriem grūtāk spēlēties ar rezultātiem un procentiem!
Un vēl kas svarīgi, ņemot vērā arī ziņas par skrejlapām ar maldinošu informāciju, kas satur latvisku simboliku un aicinājumu balsot "par" - vajag apzvanīt pēc iespējas vairāk sev zināmus cilvēkus, it sevišķi cilvēkus gados un cilvēkus Latvijas reģionos un apjautāties, un, ja nepieciešams paskaidrot, kas ir "par" un kas "PRET" šajā referendumā! To nav grūti izdarīt un liela iespējamība, ka pēc tam šī informācija aizies tālāk, pie kaimiņiem, pie paziņām un liks cilvēkiem vēlreiz apdomāties un kādam noteikti palīdzēs nekļūdīties veicot izvēli starp atbildēm uz referendumā uzdoto jautājumu: „Vai jūs esat par likumprojekta „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē” pieņemšanu, kas paredz krievu valodai noteikt otras valsts valodas statusu?”

[ Šo ziņu laboja kaartmens, 17 Feb 2012, 14:17:32 ]

Offline
Zoo
17. Feb 2012, 14:28 #1264

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger


17 Feb 2012, 13:52:40 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:52:20 Zoo rakstīja:

17 Feb 2012, 12:44:00 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:34:30 Zoo rakstīja:
Saskaņas Centra retorika par Latvijas Republikas okupācijas faktu, neprecizējot, 1940 vai 1944.gadā) arī neesot viennozīmīgi vērtējama.
ko teiksi? bija vai nebija?

Faktiski - bija. Juridiski - nebija. Par to liecina tautas nodēvēja K. Ulmaņa vārdi: Palieciet savās vietās, bet es palikšu savā.


kopš kura laika rādiopārraidei ir juridisks spēks? tas ir tas pats kas iedirst te, internetā.
Doma bija, ka pretoties ir bezjēdzīgi (un bija jau arī). būtu vēl bijusi ziema.
Bet Molotova-Rībentropa pakts gan bija juridisks dokuments un friči Poliju uzvilka uz desas jau 1939. gada septembrī, tā ka tendences bija labi redzamas.
U turn

Es taču pateicu, ka faktiski okupācija bija. Kas tev vēl vajag? Lai man uz pieres būtu tattoo ar uzrakstu, ka es atzistu okupāciju?

Pretoties bezjēdzīgi? Somijai bija cits viedoklis.



17 Feb 2012, 13:11:08 Zoo rakstīja:
paga
Latvijā dzīvo arī poļi, lietuvieši, igauņi, ukraiņi, baltkrievi, ēbreji, daži nēģeri arī ir...
Pacientu ar Krievijas saknēm būs kādi procenti 20 no tiem kopējiem 40. tas ka viņi sarunājas ar latviešiem krieviski vēl nenozīmē ka visi kas runā krieviski ir saistīti ar Krieviju
argumenti ir?

Paga! A kur es runāju par krieviem? Es runāju par krievvalodīgiem!



Tu teici ka okupācijas fakts juridiski nebija jo Ulmanis pa rādio teica ka jāpaliek visiem savās vietās.
es saku ka Latvija tika juridiski okupēta līdz ar Molotova un Rībentropa autogrāfiem uz pakta un slepenajiem pielikumiem jau 1939. gadā .īsa esence.
http://lv.wikipedia.org/wiki/Molotova%E2%80%94Ribentropa_pakts

Ja izglītību krievu valodā nevajag finansēt no budžēta, tad varbūt krieviem arī nodokļus nevajag maksāt? Vai maksāt mazāk?

tad jau nodokļus nevajag maksāt visiem kas nav latvieši vai sevi par tādiem neuzskata?
nav iebildumu- ceļu zinat
Offline
Muxa
17. Feb 2012, 14:31 #1265

Kopš: 03. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 290

Braucu ar: B4Tquattro, E60, 7xRX8, C3Corvette, 968M


17 Feb 2012, 14:10:24 shmurger rakstīja:
tu otru pusi, cerams, aģitē ,lai neiet balsot PAR,


Nevienu neaģitēju, bet meģināju izstāstīt savu pozīciju.
Pēdējas dienas tie, kuri domāja vispār neiet uz referendumu, pekšņi isdomāja balsot "Par". Un tikai deļ tā sūda, kurš bija pastskastē.
Tie, kuri apmaksā tipogrāfijas, pasta un kopumā propogandas izmaksas laikam maksā naudu arī labiem priholoģiem
Offline
envy
17. Feb 2012, 14:36 #1266

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2220

Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S


17 Feb 2012, 14:08:48 Muxa rakstīja:

17 Feb 2012, 14:01:19 Devil rakstīja:
Tu esi galvu liftā iespiedis, protams ka mums Latviešiem jāparāda vieta visiem līdzskrējējiem, jo man visi zināmie krievi ies un balsos "PRET" izmaiņām !!!


Balsosiet vai ne, tapat krievu valoda nebūs otra valsts valoda. Kāpēc jāiet un balsot "Pret"?
Jūs tiešam nesaprotat, ka referenduma galvēna doma - atkal sadalīt iedzīvotājus uz LAT/RUS frontiem?
Kāpēc nevar mierīgi ignorēt to šaizi?

Ej labāk pārliecieni to 1/4 daļu, lai neiet balsot, viņu ir tieši 3 reizes mazāk ātrāk izdosies novērtst konfliktu
Offline
kaartmens
17. Feb 2012, 14:36 #1267

Kopš: 21. Oct 2004

Ziņojumi: 818

Braucu ar:


17 Feb 2012, 14:31:04 Muxa rakstīja:

17 Feb 2012, 14:10:24 shmurger rakstīja:
tu otru pusi, cerams, aģitē ,lai neiet balsot PAR,


Nevienu neaģitēju, bet meģināju izstāstīt savu pozīciju.
Pēdējas dienas tie, kuri domāja vispār neiet uz referendumu, pekšņi isdomāja balsot "Par". Un tikai deļ tā sūda, kurš bija pastskastē.
Tie, kuri apmaksā tipogrāfijas, pasta un kopumā propogandas izmaksas laikam maksā naudu arī labiem priholoģiem


Nu ar šādu savu "pozīciju" Tu vari iet arī nobalsot "par" - "tāpat jau nekas slikts nenoetiks kāpēc būtu jābalso "pret"?".
Offline
Muxa
17. Feb 2012, 14:37 #1268

Kopš: 03. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 290

Braucu ar: B4Tquattro, E60, 7xRX8, C3Corvette, 968M


17 Feb 2012, 14:16:23 Araajz rakstīja:
Es jau sadalīju sabiedrību - visi pārējie un RUS

RUS no manis lai negaida neko, pat nepalīdzēšu no pagalma izstumt un nekādas acis pievēršanas veikalos un citās iestādes


Principiāls-aprobežots cilvēks...
Offline
Muxa
17. Feb 2012, 14:41 #1269

Kopš: 03. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 290

Braucu ar: B4Tquattro, E60, 7xRX8, C3Corvette, 968M


17 Feb 2012, 14:36:42 kaartmens rakstīja:
Nu ar šādu savu "pozīciju" Tu vari iet arī nobalsot "par" - "tāpat jau nekas slikts nenoetiks kāpēc būtu jābalso "pret"?".


Palasi to, ko es rakstīju iepriekšējās lapās.
Offline
stanley
17. Feb 2012, 14:42 #1270

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:

Es balsošu "par"
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 14:43 #1271

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 14:04:24 tomick rakstīja:
Krievvalodīgs tā ir tautība?

tomick ir diagnoze?
Offline
stanley
17. Feb 2012, 14:44 #1272

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:



vai piemēram BBC parāda, ka Latvijā pāris simtu tūkstošu Krievijas marionešu protestē pret valsti kurā atrodas.


--
tu kaut ko jauc, ši pāris simtu tūkstošu, šeit ir piedzimusi tapat ka tu un maksa noduklus

[ Šo ziņu laboja stanley, 17 Feb 2012, 14:45:41 ]

Offline
Zoo
17. Feb 2012, 14:46 #1273

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger


17 Feb 2012, 14:42:21 stanley rakstīja:
Es balsošu "par"


ja balsosi PAR, Tu nobalsosi par krievu valodu kā otru valsts valodu...
tā ir Tava izvēle, bet šādu krāsu salikuma karodziņš gan tad nav jāliek klāt
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo