Online
Pašreiz BMWPower skatās 166 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Latviešu valoda ir forša
| Autors | Ziņojums |
| tomick | | 17. Feb 2012, 13:36 |
#1214
|
|  Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
|
17 Feb 2012, 13:31:56 viesulis rakstīja:
Jebkurā gadījumā skaidrs, ka visas tās parakstu vākšanas, referendumus un promaskavisko spēku uzvaras vēlēšanās bīda tieši Krievijas specdienesti, bet pakalpīgu stulbeņu un maksas aģentu bijušajās PSRS kolonijās netrūkst. Latvieši brīvprātīgi nevarētu savā valstī sarīkot tādu mazohismu: pašiem sev uzspiest vakardienas okupantu valodu.
Normāls onka, par savu "bazaru" 5 gadus Krievijas cietumā atsēdējis.
Links
Es taa arī neesmu sapratis, kad pret valstī pastāvošo varu cīnities ir slikti un kad labi. Vienā brīdi tu esi disidents, otrā 13. janvāra grautiņu dalībnieks. | Offline | | |
| divkosigais | | 17. Feb 2012, 13:37 |
#1215
|
|  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
17 Feb 2012, 13:33:17 AC rakstīja:
17 Feb 2012, 13:26:36 divkosigais rakstīja:
Treninnteerpos staigaa (aarpus sporta zaales vai stadiona) tiaki pabiras. Visu tautiibu.
vēl viens arī Tev būtu jāatņem pilsoņa pase
Kaadaa sakaraa pase jaatnnem???
Tapeec,ka nestaigaaju trenusskaas pa ielu ? Vai tapeec ,ka uzskatu tos,kuri galvaspilseetaa to dara - par urlaam un pabiraam?[ Šo ziņu laboja divkosigais, 17 Feb 2012, 13:38:58 ] | Offline | | |
| walder | | 17. Feb 2012, 13:37 |
#1216
|
|  Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
|
17 Feb 2012, 13:31:19 Tune-L rakstīja:
17 Feb 2012, 13:28:31 Nilzirgs rakstīja:
17 Feb 2012, 13:08:58 Juzix rakstīja:
Ja šeit dzīvo - maksā nodokļus, nekur un nekas nav par velti!
Jā, nekur nekas nav par velti! Un kad es par kaut ko maksāju, es gribu arī kaut ko gūt. Logiski, vai ne?
17 Feb 2012, 13:08:58 Juzix rakstīja:
Tā ir Tava brīva izvēle dzīvot šeit
Krieviem ir ļoti labs izteiciens: родину не выбирают. Latviešiem ir citādi? Tad man žēl latviešus.
17 Feb 2012, 13:08:58 Juzix rakstīja:
ja nepatīk, dodies dzīvot uz turieni, kur ir labāk, vai no kurienes cēlušies tavi seņči.
Nedomāju gan, ka Koknesē un Ludzs rajonas Pildā ir daudz labāk nekā Rīgā Cik zināma manas ģimenes vēsture (7 paaudzes, tālāk saknes vispār nevaru atrāst, jo dokumentus nekur nav), VISI mani senči ir cēlušies no Latgales un no Vidzemes. Kur man braukt?
Ar Nilzirgu vairs nav jeegas diskuteet, vinsh nesaprot ko vinjam saka un neizprot lietu buutibu 
7 paaudzes Latvijaa un balsos PAR 
Taa jau ir pamatiiga gjeneetiski paarmantota atpaliciiba 
9-klašu izglītība dara savu... | Offline | | |
| Nilzirgs | | 17. Feb 2012, 13:39 |
#1217
|
| Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
17 Feb 2012, 13:17:41 shmurger rakstīja:
Un vispār..krievu ir 26%, par kādiem 40 %iet runa??? nevajag nēģerus un ķīniešus jaukt iekšā ,viņi iemācīsies valodu ,ja vajag. ar valodu vienmēr un visur problēmas ir tikai krieviem.
man reiz bija saruna ar vienu cilvēku, kurš bija dabūjis green card un nodzīvoja 6 gadus amerikā. viņš pēc tiem 6 gadiem neko nesaprata angļu valodā,vispār neko,jo redzies, esot dzīvojis rajonā, kur krievu daudz visapkārt un valodu neesot bijis nepieciešams zināt. lieki piebilst ,ka latviešu valodu viņš arī nezin, neskatoties ,ka piedzimis un uzaudzis šeit. un man IR jāzin krievu valoda, savādāk viņš nesapratīs ,ko es no viņa gribu.
runa iet par krievvalodīgiem, nevis par krieviem.
Krievu valodā Latvijā runā ne tikai krievi.
Kā arī latviešu valodā runā ne tikai latvieši. | Offline | | |
| HannibalLecter | | 17. Feb 2012, 13:39 |
#1218
|
|  Kopš: 13. Jan 2011
Ziņojumi: 2804
Braucu ar: E61
| Man ir tādas klusas, patīkamas aizdomas, ka rīt uz šo nenoliedzami nozīmīgo pasākumu aizies ļoti liels skaits šai valstij lojālu pilsoņu.Ja pirms citiem pasākumiem, tādiem kā Saeimas vēlēšanas utt.parasti apkārt dzirdu ļoti daudzus, kas neies/ignorēs, tad šobrīd neesmu dzirdējis nevienu šādu viedokli.Absolūti nevienu, kas priecē! | Offline | | |
| envy | | 17. Feb 2012, 13:40 |
#1219
|
|  Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2220
Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S
| kāda starpība ko cilvēks velk mugurā? kāds tam sakars ar nacionalitāti, politiku, uzskatiem, referendumu?
99% cilvēku ir idioti, nav svarīgi kādā valodā tie runā, paldies, ka atgādināt!
p.s. referenduma iznākums ir zināms, beidziet ceptiess. Ejiet strādāt un celt valsts labklājību. | Offline | | |
Montana  | | 17. Feb 2012, 13:41 |
#1220
|
| Kopš: 27. Jan 2008
Ziņojumi: 10736
Braucu ar: Šahs un mats !
| Krievi paliek krievi, lai arī es pazīstu daudzus krievus, saskāries ar krieviem kas ies balsot par esmu tikai vienu reizi, tajā pašā ar zilu aci 5 klasē aizgāju mājās | Offline | | |
| shmurger | | 17. Feb 2012, 13:41 |
#1221
|
|  Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
17 Feb 2012, 13:33:17 AC rakstīja:
17 Feb 2012, 13:26:36 divkosigais rakstīja:
Treninnteerpos staigaa (aarpus sporta zaales vai stadiona) tiaki pabiras. Visu tautiibu.
vēl viens arī Tev būtu jāatņem pilsoņa pase
ir visādi treniņtērpi..urlas un pabiras staigā strīpainajos | Offline | | |
|
|
| Nilzirgs | | 17. Feb 2012, 13:42 |
#1222
|
| Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
17 Feb 2012, 13:18:13 -tihijs- rakstīja:
aizver muti zavaļi jebala pa krieviski tjip 
Nepareizs tulkojums. Pareizs ir "zakroj rot".
Un vispār, tas ir ļoti vājš arguments. Tapāt kā urlām treņikos. | Offline | | |
| envy | | 17. Feb 2012, 13:43 |
#1223
|
|  Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2220
Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S
|
17 Feb 2012, 13:37:39 divkosigais rakstīja:
17 Feb 2012, 13:33:17 AC rakstīja:
17 Feb 2012, 13:26:36 divkosigais rakstīja:
Treninnteerpos staigaa (aarpus sporta zaales vai stadiona) tiaki pabiras. Visu tautiibu.
vēl viens arī Tev būtu jāatņem pilsoņa pase
Kaadaa sakaraa pase jaatnnem???
Tapeec,ka nestaigaaju trenusskaas pa ielu ? Vai tapeec ,ka uzskatu tos,kuri galvaspilseetaa to dara - par urlaam un pabiraam?
tādā, ka Tu ekstrēmists un nespēj loģiski domāt, ja sporta tērps ir faktors dēļ kā cilvēku saukt par pabiru | Offline | | |
| viesulis | | 17. Feb 2012, 13:43 |
#1224
|
|  Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
|
17 Feb 2012, 13:36:44 tomick rakstīja:
Es taa arī neesmu sapratis, kad pret valstī pastāvošo varu cīnities ir slikti un kad labi. Vienā brīdi tu esi disidents, otrā 13. janvāra grautiņu dalībnieks.
Nūūū, 13, janvāris nebija nekāda cīņa, vienkārša tvaika nolaišana. Neviens neizteica argumentus, tikai lidināja akmeņus. | Offline | | |
| Muxa | | 17. Feb 2012, 13:44 |
#1225
|
|  Kopš: 03. May 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 290
Braucu ar: B4Tquattro, E60, 7xRX8, C3Corvette, 968M
| Labi, var ļoti īlgi diskutēt, bet jāstrādā 
Manuprāt - ar massveidīgo balsošanu "Pret" referendumā (kad referenduma rezultāts jau ir zinams), nekas labs nesanāk.
Padomāsiet par Eiroparlāmentu, par Ždanoku. Pēc referenduma viss turpināsies ar vēl lielāku rezonansi. | Offline | | |
| tomick | | 17. Feb 2012, 13:44 |
#1226
|
|  Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
|
17 Feb 2012, 13:39:31 Nilzirgs rakstīja:
17 Feb 2012, 13:17:41 shmurger rakstīja:
Un vispār..krievu ir 26%, par kādiem 40 %iet runa??? nevajag nēģerus un ķīniešus jaukt iekšā ,viņi iemācīsies valodu ,ja vajag. ar valodu vienmēr un visur problēmas ir tikai krieviem.
man reiz bija saruna ar vienu cilvēku, kurš bija dabūjis green card un nodzīvoja 6 gadus amerikā. viņš pēc tiem 6 gadiem neko nesaprata angļu valodā,vispār neko,jo redzies, esot dzīvojis rajonā, kur krievu daudz visapkārt un valodu neesot bijis nepieciešams zināt. lieki piebilst ,ka latviešu valodu viņš arī nezin, neskatoties ,ka piedzimis un uzaudzis šeit. un man IR jāzin krievu valoda, savādāk viņš nesapratīs ,ko es no viņa gribu.
runa iet par krievvalodīgiem, nevis par krieviem.
Krievu valodā Latvijā runā ne tikai krievi.
Kā arī latviešu valodā runā ne tikai latvieši.
tapēc ka krievi ir normāla tautība. Bet krievvalodīgi ir nesaprotams padomju mantojums. Un tikai nevajag teikt ka lietuvieši, igauņi, poļi utt ir pieskaitāmi pie krievvalodīgajiem.
P.S. Runa nekur neiet.[ Šo ziņu laboja tomick, 17 Feb 2012, 13:53:41 ] | Offline | | |
| envy | | 17. Feb 2012, 13:45 |
#1227
|
|  Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2220
Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S
|
17 Feb 2012, 13:41:36 shmurger rakstīja:
17 Feb 2012, 13:33:17 AC rakstīja:
17 Feb 2012, 13:26:36 divkosigais rakstīja:
Treninnteerpos staigaa (aarpus sporta zaales vai stadiona) tiaki pabiras. Visu tautiibu.
vēl viens arī Tev būtu jāatņem pilsoņa pase
ir visādi treniņtērpi..urlas un pabiras staigā strīpainajos
izbeidziet vienreiz šito sūdu  | Offline | | |
| divkosigais | | 17. Feb 2012, 13:46 |
#1228
|
|  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
17 Feb 2012, 13:43:46 AC rakstīja:
17 Feb 2012, 13:37:39 divkosigais rakstīja:
17 Feb 2012, 13:33:17 AC rakstīja:
17 Feb 2012, 13:26:36 divkosigais rakstīja:
Treninnteerpos staigaa (aarpus sporta zaales vai stadiona) tiaki pabiras. Visu tautiibu.
vēl viens arī Tev būtu jāatņem pilsoņa pase
Kaadaa sakaraa pase jaatnnem???
Tapeec,ka nestaigaaju trenusskaas pa ielu ? Vai tapeec ,ka uzskatu tos,kuri galvaspilseetaa to dara - par urlaam un pabiraam?
tādā, ka Tu ekstrēmists un nespēj loģiski domāt, ja sporta tērps ir faktors dēļ kā cilvēku saukt par pabiru
Man tas vienkaarssi nav piennemami ...Neaicinu uz vardarbiibu. Pats arii neesmu nekaads izredzeets vai elitaars pilsonis . Bet trenusskas pieaugussam cilveekam...nu ..sorry 
gruuti taadu uztvert nopietni  | Offline | | |
| tomick | | 17. Feb 2012, 13:46 |
#1229
|
|  Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
|
17 Feb 2012, 13:44:07 Muxa rakstīja:
Labi, var ļoti īlgi diskutēt, bet jāstrādā 
Manuprāt - ar massveidīgo balsošanu "Pret" referendumā (kad referenduma rezultāts jau ir zinams), nekas labs nesanāk.
Padomāsiet par Eiroparlāmentu, par Ždanoku. Pēc referenduma viss turpināsies ar vēl lielāku rezonansi.
Tev bērni ir? Ja ir tad sapratīsi ka tas ir līdzigi kā mazajam vienreiz stingri aizrādīt ko nedrīkst darīt, nevis mēģināt pa labam sarunāt lai nedara blēņas un tad sakās čīkstēšana un pīkstēšana. | Offline | | |
|
|
| zulus | | 17. Feb 2012, 13:48 |
#1230
|
|  Kopš: 18. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3342
Braucu ar:
| Tie, kas te aistāv tos, kuri balsos PAR - Valoda ir viens no valsts pamatprincipiem, kas ir jāsaglabā, it sevišķi tādai mazai tautai, kāda ir latvieši. tas,ka te ;loti daudzi runā krieviski ir tikai un vienīgi OKUPĀCIJAS sekas - es nesaku - nav jāzin krievu valoda, tikai to, ka tā ir SVEŠVALODA. Svešvaloda nekad un nevienā valstī nekļūs par otru valsts valodu. Un visas krievu skolas lai finansē austrumu matuška nevis mūsu valsts. Man RIEBJAS, ka veikala pārdevējas pat neuzskata par vajadzīgu runāt latviski un savu nostāju es paudīšu rīt, balsojot PRET, kā arī šovakar pie mājas izkāršu VALSTS karogu, lai visi, kas brauc garām atceras - kādā valstī dzīvo. Es mīlu savu zemi, savu valodu, savu kultūru un vēsturi un lepojos, ka esam saglabājuši savu identitāti, esot pa vidu visiem kariem starp lielvarām. (te neiet runa par politiku un citu šitu) | Offline | | |
| shmurger | | 17. Feb 2012, 13:49 |
#1231
|
|  Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
17 Feb 2012, 13:45:28 AC rakstīja:
17 Feb 2012, 13:41:36 shmurger rakstīja:
17 Feb 2012, 13:33:17 AC rakstīja:
17 Feb 2012, 13:26:36 divkosigais rakstīja:
Treninnteerpos staigaa (aarpus sporta zaales vai stadiona) tiaki pabiras. Visu tautiibu.
vēl viens arī Tev būtu jāatņem pilsoņa pase
ir visādi treniņtērpi..urlas un pabiras staigā strīpainajos
izbeidziet vienreiz šito sūdu 
kāpēc sūdu?visā pasaulē urlas staigā strīpainajos..nesen ar vienu zviedru ierēcām par šito. | Offline | | |
Araajz  | | 17. Feb 2012, 13:49 |
#1232
|
|  Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
17 Feb 2012, 13:46:33 divkosigais rakstīja:
Bet trenusskas pieaugussam cilveekam...nu ..sorry 
gruuti taadu uztvert nopietni 
jā, man arī 
| Offline | | |
-Edm-  | | 17. Feb 2012, 13:49 |
#1233
|
|  Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
17 Feb 2012, 13:42:18 Nilzirgs rakstīja:
17 Feb 2012, 13:18:13 -tihijs- rakstīja:
aizver muti zavaļi jebala pa krieviski tjip 
Nepareizs tulkojums. Pareizs ir "zakroj rot".
Un vispār, tas ir ļoti vājš arguments. Tapāt kā urlām treņikos.
tikai tā tādi kā tu saprot un hz varu pieskriet atrādīt savu ģērbšanās stilu ja ir interese itkā nesportoju
-----------------
| Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|