Online

Pašreiz BMWPower skatās 146 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Ruuu
17. Feb 2012, 12:48 #1154

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA

Mans viedoklis. Es dzīvoju Latvijā visu mūžu, mani vecāki (un puse no maniem vecvecākiem) arī visu savu dzīvi šeit nodzīvoja. Es uzskatu, ka ir tomēr jābeidz to strīdu krievi-latvieši. Es aiziešu un nobalsošu PAR vienu apvienotu valsti.
Tomēr krieviski runājošu cilvēku Latvijā ir pārāk daudz, lai neņemtu to vērā. Es uzskatu, ka ieviešot divas valodas valsts tikai vinnēs, gan etniska nozīmē, gan ekonomiskā.
Tas ir mans, personālais viedoklis, es negribu to apspriest, jo tiešam vairs nav tam laika.
Visiem patīkamu dienu un jautras brīvdienas!
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 12:48 #1155

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


17 Feb 2012, 12:29:58 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Es jau pamatoju savu viedokli dažas lapas iepriekš. Atkārtošu.

Jā, paldies Parādniekam par šo gājienu Man nav jāmaksā par par katra iegribām, ieskaitot - mācības rus valodā + speciālo skolu viņiem, ņemot vērā vēl to, ka izvelkoties no tās skolas, viņš ierauj pa ģīmi valsts pilsonim, kurš nesaprot viņa valodu Tādas mācības lai apmaksā RUS, ko viņi arī darīs

Skumji, ka pats no savām kļūdām nemācies un taisies vēl tajā elles katlā savu bērnu iegrūzt

[ Šo ziņu laboja Araajz, 17 Feb 2012, 12:51:15 ]

Offline
Tune-L
17. Feb 2012, 12:51 #1156

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


17 Feb 2012, 12:47:42 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:36:15 BMW530 rakstīja:

Aprunāsimies par aritmētiku.
Kāpēc tavuprāt, par līdzekļiem kurus RUS novirza savas diasporas komforta un varas izvēršanai valstīs, kurās tā nav pamatnācija,
nevarētu labāk tur finansēt RUS skolas?

Jo jums nav nepieciešama gudra tauta.
Jums vairāk ir nepieciešama ''gaļas'' armija.

Nu sāksim no tā, ka Krievija ne santīma nenovirza Latvijas referendumam.

Ja ir cita informācija - tad, lūdzu, ar pierādījumiem.

Mēs (Latvijas krievi) Krievijai neesam vajadzīgi.


Jaa, Tu man liecies nevajadziigs un vari braukt prom, neraudaashu

Krievijas organizaacijas sponsoree taadu atkritumu, kaa Lindermans un shii finanshu pluusma ir pieraadaama ! Pashlaik ar to nodarbojas atbilstoshas iestaades un peec referenduma gan jau buus plashaaka informaacija arii par to




-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Muxa
17. Feb 2012, 12:51 #1157

Kopš: 03. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 290

Braucu ar: B4Tquattro, E60, 7xRX8, C3Corvette, 968M

Ooo, veca tēma
Nedaudz palasīju, powerā viss ka vienmēr - urlas ar semačkam, babuškas utt.
Interesanti ir tas, ka urlas un babuškas neies uz referendumu, viņi ir nepilsoņi.
Uz referendumu ies cilvēki, kuri saprot un runa latviski. Balsošana "Par" nav pret latviešu valodu, latviešiem vai Latviju, bet pret visu politisko sistēmu kopumā.
Jūs atkal visu darisiet tikai sliktāk sev, jo pēc referenduma būs ~tādi secinājumi:
1. Latvijā 1/4 pilsoņu daļa nav apmierināta ar situāciju valstī.
2. Latvijā 3/4 pilsoņu daļa - nacionāl-озабоченные (nezinu kā latviski pateikt).
Pats uz referendumu neiešu, jo neesmu ne latviešu, ne krievu propogandas upuris
Offline
Zoo
17. Feb 2012, 12:52 #1158

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger


17 Feb 2012, 12:44:00 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:34:30 Zoo rakstīja:
Saskaņas Centra retorika par Latvijas Republikas okupācijas faktu, neprecizējot, 1940 vai 1944.gadā) arī neesot viennozīmīgi vērtējama.
ko teiksi? bija vai nebija?

Faktiski - bija. Juridiski - nebija. Par to liecina tautas nodēvēja K. Ulmaņa vārdi: Palieciet savās vietās, bet es palikšu savā.


kopš kura laika rādiopārraidei ir juridisks spēks? tas ir tas pats kas iedirst te, internetā.
Doma bija, ka pretoties ir bezjēdzīgi (un bija jau arī). būtu vēl bijusi ziema.
Bet Molotova-Rībentropa pakts gan bija juridisks dokuments un friči Poliju uzvilka uz desas jau 1939. gada septembrī, tā ka tendences bija labi redzamas.
U turn
Offline
Tune-L
17. Feb 2012, 12:53 #1159

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


17 Feb 2012, 12:48:48 Ruuu rakstīja:
Mans viedoklis. Es dzīvoju Latvijā visu mūžu, mani vecāki (un puse no maniem vecvecākiem) arī visu savu dzīvi šeit nodzīvoja. Es uzskatu, ka ir tomēr jābeidz to strīdu krievi-latvieši. Es aiziešu un nobalsošu PAR vienu apvienotu valsti.
Tomēr krieviski runājošu cilvēku Latvijā ir pārāk daudz, lai neņemtu to vērā. Es uzskatu, ka ieviešot divas valodas valsts tikai vinnēs, gan etniska nozīmē, gan ekonomiskā.
Tas ir mans, personālais viedoklis, es negribu to apspriest, jo tiešam vairs nav tam laika.
Visiem patīkamu dienu un jautras brīvdienas!


Tu arii esi nozheelojams un gariigi atpalicis atkritums ! No kaa to secinu ? No Tava pilniigi nelogjiskaa un aprobezhotaa teksta !

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Zoo
17. Feb 2012, 12:56 #1160

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger


17 Feb 2012, 12:48:48 Ruuu rakstīja:
Mans viedoklis. Es dzīvoju Latvijā visu mūžu, mani vecāki (un puse no maniem vecvecākiem) arī visu savu dzīvi šeit nodzīvoja. Es uzskatu, ka ir tomēr jābeidz to strīdu krievi-latvieši. Es aiziešu un nobalsošu PAR vienu apvienotu valsti.
Tomēr krieviski runājošu cilvēku Latvijā ir pārāk daudz, lai neņemtu to vērā. Es uzskatu, ka ieviešot divas valodas valsts tikai vinnēs, gan etniska nozīmē, gan ekonomiskā.
Tas ir mans, personālais viedoklis, es negribu to apspriest, jo tiešam vairs nav tam laika.
Visiem patīkamu dienu un jautras brīvdienas!



lai valsts vinnētu kopumā, par valsts valodām būtu jāpasludina vai nu angļu (starptautiskā) vai franču (zinātniskā) vai arī mandarīnu (ka tik kas nenotiek) , nu sliktākajā scenārijā kādā no musulmaņu dialektiem.
būs divas valodas- būs karastāvoklis.
Offline
Wilde
17. Feb 2012, 12:56 #1161

Kopš: 22. Dec 2009

Ziņojumi: 1465

Braucu ar: top Zustand W220


17 Feb 2012, 12:33:54 Tune-L rakstīja:

17 Feb 2012, 12:29:58 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Es jau pamatoju savu viedokli dažas lapas iepriekš. Atkārtošu.

Es gribu, lai mani bērni savā valstī gūtu izglītību savā valodā un nekāds R. Dzintars neatņēmtu viņiem tādu iespēju.

Ja nebūtu VL iniciatīvas slēgt visas krievu skolas, tad es nekad nebalsotu par otro valsts valodu. Godīgi.

Bet tagad pasākiet "paldies" Dzintaram un Pārādniekam.


Nilzirg, ej noraujies podaa !
Lai tachu tavam fakinajam beernelim, kuram nav paveicies ar teetuku ir taada iespeeja ! Tikai skola, lai nav apmaksaata no Valsts budzeta ! Lai to apmaksaa, kaada krievelju, vai citas mazaakumtautiibas organizaacija un viss notiek !

Mees savas Valsts liidzekljus teereesim skolaam, kuraas apmaaciiba ir Valsts valodaa

Žēl tikai, ka latvieši bija par slinku/vienaldzīgi, lai savāktu pietiekamu parakstu skaitu
Offline
LG
17. Feb 2012, 12:57 #1162

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70


17 Feb 2012, 12:51:56 Muxa rakstīja:
Ooo, veca tēma
Nedaudz palasīju, powerā viss ka vienmēr - urlas ar semačkam, babuškas utt.
Interesanti ir tas, ka urlas un babuškas neies uz referendumu, viņi ir nepilsoņi.
Uz referendumu ies cilvēki, kuri saprot un runa latviski. Balsošana "Par" nav pret latviešu valodu, latviešiem vai Latviju, bet pret visu politisko sistēmu kopumā.
Jūs atkal visu darisiet tikai sliktāk sev, jo pēc referenduma būs ~tādi secinājumi:
1. Latvijā 1/4 pilsoņu daļa nav apmierināta ar situāciju valstī.
2. Latvijā 3/4 pilsoņu daļa - nacionāl-озабоченные (nezinu kā latviski pateikt).
Pats uz referendumu neiešu, jo neesmu ne latviešu, ne krievu propogandas upuris

+
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 12:57 #1163

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Offline
marics
17. Feb 2012, 12:57 #1164

Kopš: 24. Mar 2010

Ziņojumi: 38

Braucu ar: x

Kāds man var pateikt kāpēc krievs, kurš Latvijā nodzīvojis 20 gadus, vēl nav iemācijis latviešu valodu? Kā tad lai ciena tādus cilvēkus?
Offline
Wilde
17. Feb 2012, 12:58 #1165

Kopš: 22. Dec 2009

Ziņojumi: 1465

Braucu ar: top Zustand W220


17 Feb 2012, 12:48:48 Ruuu rakstīja:
Mans viedoklis. Es dzīvoju Latvijā visu mūžu, mani vecāki (un puse no maniem vecvecākiem) arī visu savu dzīvi šeit nodzīvoja. Es uzskatu, ka ir tomēr jābeidz to strīdu krievi-latvieši. Es aiziešu un nobalsošu PAR vienu apvienotu valsti.
Tomēr krieviski runājošu cilvēku Latvijā ir pārāk daudz, lai neņemtu to vērā. Es uzskatu, ka ieviešot divas valodas valsts tikai vinnēs, gan etniska nozīmē, gan ekonomiskā.
Tas ir mans, personālais viedoklis, es negribu to apspriest, jo tiešam vairs nav tam laika.
Visiem patīkamu dienu un jautras brīvdienas!

Varu iztēloties, kā izpaudīsies tā "apvienotā" valsts krievu izpratnē.
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 12:59 #1166

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 12:37:06 Juzix rakstīja:
Kur vēl ES var iegūt izglītību ne valsts valodā! Kāda vellna pēc, par nodokļu maksātāju naudu ir jāfinansē skolas krievu, čehu, armēņu vai tadžiku valodās? Ja vēlies apgūt zināšanas cita valodā, tad meklē privātskolu!
Tie kuri skolā ir apguvuši valsts valodu ir tikai ieguvēji un ir spējīgi integrēties sabiedrībā, atšķirībā no saviem vecākiem, kuri 40 gadu laikā, šeit dzīvojot ir bijuši par slinkiem/dumjiem/vienaldzīgiem, lai to apgūtu kaut sarunvalodas līmenī!
Paldies būtu pateikuši, nevis ar semenēm spļaudījušies!

Kur vēl ES 40% nodokļu maksātājus ir svešvalodas nesēji?

Ja krievvalodīgo šeit būtu kaut 10%, tad par izglītību krievu valodā nemaz nebūtu runas! Bet 40%! Gandrīz puse!

Ja izglītību krievu valodā nevajag finansēt no budžēta, tad varbūt krieviem arī nodokļus nevajag maksāt? Vai maksāt mazāk?

Es ļoti gribu, lai viss paliktu tā, kā ir šodien. Bet ja kāds meģinās man kaut ko atņēmt, es par to cinīšos. Dzintars jau meģināja. Un ja es rīt balsošu PRET, viņš noteikti meģinās vēlreiz.

Un vispār, kāpēc jūs, latvieši, esat tik uztraukti? Jūs taču ziniet, ka mēs referendumu neuzvarēsim.
Offline
Ruuu
17. Feb 2012, 13:00 #1167

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


17 Feb 2012, 12:53:03 Tune-L rakstīja:

17 Feb 2012, 12:48:48 Ruuu rakstīja:
Mans viedoklis. Es dzīvoju Latvijā visu mūžu, mani vecāki (un puse no maniem vecvecākiem) arī visu savu dzīvi šeit nodzīvoja. Es uzskatu, ka ir tomēr jābeidz to strīdu krievi-latvieši. Es aiziešu un nobalsošu PAR vienu apvienotu valsti.
Tomēr krieviski runājošu cilvēku Latvijā ir pārāk daudz, lai neņemtu to vērā. Es uzskatu, ka ieviešot divas valodas valsts tikai vinnēs, gan etniska nozīmē, gan ekonomiskā.
Tas ir mans, personālais viedoklis, es negribu to apspriest, jo tiešam vairs nav tam laika.
Visiem patīkamu dienu un jautras brīvdienas!


Tu arii esi nozheelojams un gariigi atpalicis atkritums ! No kaa to secinu ? No Tava pilniigi nelogjiskaa un aprobezhotaa teksta !



Tavi teksti ir tiešam izteiksmīgi un informācijas saturošie! Tiksimies izgāztuve, nožēlojams un garīgi atpalicis atkritums!
Offline
Tune-L
17. Feb 2012, 13:00 #1168

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe

Apvienotaa Valsts vinju izpratnee buus taada Valsts, kuraa var neieguut pilsoniibu, jo tad jaasasprindzina ta vieta, kur citiem smadzenes un veel varees visur runaat krieviski
Taatad nekas nebuus jaadara un veel varees spreegaat, ja kaads no vieteejiem "aborigeeniem" veikalaa vinjus nesapratiis

Taada ir tipiska urlaata viizija

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Juzix
17. Feb 2012, 13:01 #1169

Kopš: 22. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1559

Braucu ar: m20


17 Feb 2012, 12:51:56 Muxa rakstīja:
Ooo, veca tēma
Nedaudz palasīju, powerā viss ka vienmēr - urlas ar semačkam, babuškas utt.
Interesanti ir tas, ka urlas un babuškas neies uz referendumu, viņi ir nepilsoņi.
Uz referendumu ies cilvēki, kuri saprot un runa latviski. Balsošana "Par" nav pret latviešu valodu, latviešiem vai Latviju, bet pret visu politisko sistēmu kopumā.
Jūs atkal visu darisiet tikai sliktāk sev, jo pēc referenduma būs ~tādi secinājumi:
1. Latvijā 1/4 pilsoņu daļa nav apmierināta ar situāciju valstī.
2. Latvijā 3/4 pilsoņu daļa - nacionāl-озабоченные (nezinu kā latviski pateikt).
Pats uz referendumu neiešu, jo neesmu ne latviešu, ne krievu propogandas upuris

Jau vairākas vēlēšanas/referendumus strādāju vienā no Rīgas vēlēšanu iecirkņiem - onkuļi un tantes, kuri nesaprot ne viena vārda latviski un ir ar pilsoņu pasēm ir vairāk, kā Tu spēj iedomāties

-----------------
Offline
Tune-L
17. Feb 2012, 13:02 #1170

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


17 Feb 2012, 13:00:47 Ruuu rakstīja:

17 Feb 2012, 12:53:03 Tune-L rakstīja:

17 Feb 2012, 12:48:48 Ruuu rakstīja:
Mans viedoklis. Es dzīvoju Latvijā visu mūžu, mani vecāki (un puse no maniem vecvecākiem) arī visu savu dzīvi šeit nodzīvoja. Es uzskatu, ka ir tomēr jābeidz to strīdu krievi-latvieši. Es aiziešu un nobalsošu PAR vienu apvienotu valsti.
Tomēr krieviski runājošu cilvēku Latvijā ir pārāk daudz, lai neņemtu to vērā. Es uzskatu, ka ieviešot divas valodas valsts tikai vinnēs, gan etniska nozīmē, gan ekonomiskā.
Tas ir mans, personālais viedoklis, es negribu to apspriest, jo tiešam vairs nav tam laika.
Visiem patīkamu dienu un jautras brīvdienas!


Tu arii esi nozheelojams un gariigi atpalicis atkritums ! No kaa to secinu ? No Tava pilniigi nelogjiskaa un aprobezhotaa teksta !



Tavi teksti ir tiešam izteiksmīgi un informācijas saturošie! Tiksimies izgāztuve, nožēlojams un garīgi atpalicis atkritums!



Neaizmirsti atziimeet izgaaztuves teritoriju - no Maskavas liidz Vladivostokai

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
HannibalLecter
17. Feb 2012, 13:03 #1171

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61

Kāpēc es - latvietis esmu uztraukts?Es neesmu uztraukts, bet gan aizvainots par notiekošo.Sajūta ir līdzīga kā situācijā, ja kāds netīrs, utains mēsls grib izvarot tavu māti un tev viņa ir jāiet aizstāvēt.
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 13:04 #1172

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


17 Feb 2012, 12:59:49 Nilzirgs rakstīja:
Un vispār, kāpēc jūs, latvieši, esat tik uztraukti? Jūs taču ziniet, ka mēs referendumu neuzvarēsim.

jap, uzvarēsim gan, un tad Dzintars visu tev atņems un mēs tikai smiesimies par tevi Un tā vietā, lai tev palīdzētu, iespersim tev pa dirsu

Bet ja runā par uztraukumu, tad es vnk nevaru izdomāt visu laiku, kā lai dažus labus sadzen lielā būri un pielaiž uguni Tas man bik satrauc gan jā
Offline
Tune-L
17. Feb 2012, 13:05 #1173

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


17 Feb 2012, 13:03:03 HannibalLecter rakstīja:
Kāpēc es - latvietis esmu uztraukts?Es neesmu uztraukts, bet gan aizvainots par notiekošo.Sajūta ir līdzīga kā situācijā, ja kāds netīrs, utains mēsls grib izvarot tavu māti un tev viņa ir jāiet aizstāvēt.


Tieshi taa, ienaacis tavaa priivaatiipashumaa, seetaa un gatavojas nokaartoties pagalma viduu
Vareetu taa kaa nospaardiit, bet ir sajuuta, ka varbuut veel iespeejams vinjam iestaastiit kaa laboties ......

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo