| Autors | Ziņojums |
| audi_a4 | |
 Kopš: 11. Feb 2012
Ziņojumi: 1179
Braucu ar: Shiirs garantee, pljek pljek un gatavs
|
05 Apr 2012, 10:48:05 GS rakstīja:
05 Apr 2012, 10:44:47 Jancuks rakstīja:
Dodu 50 un pudeli alus 
Dalabi, letakais ko tada limeni var nopirkt ir 460 gtx pa ~65 LVL lietotu. Bet pec benchmarkiem daudzos punktos vina atpaliek.
Pa 65 LVL kadu laiku letak nebus, un anyway bus reali noperkama tik pec kadas nedelas. No Vacijas brauc 295 gtx 
afigetj ka cenas krit :0 es pirms gada apmeram pirku savu GTX460 pa 140 LVL. tas protams jaunu. |
Offline | |
|
| Henks | |
 Kopš: 03. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 318
Braucu ar: visu
|
05 Apr 2012, 10:09:49 Stella rakstīja:
kadam nav uz tirgoshanu karbona emblemas vai vismaz melnas bmw emblemas? 
ss.lv slud. nav mans, pats biju atradis pa 4ls  |
Offline | |
|
| gundars007 | |
 Kopš: 25. May 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 213
Braucu ar: 525d E60 Msport, 328i F30 Msport
| perku racing SPARCO botas. 47 :-D izmers. Ap 60 ls |
Offline | |
|
| marciss | |
 Kopš: 02. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1634
Braucu ar: G30 un F31
| AR 156 GTA style pr.lukturi 30,-ls
ss.lv |
Offline | |
|
| skals007 | |
 Kopš: 22. Oct 2007
Ziņojumi: 427
Braucu ar: #SudrabaBulta
| Vēlētos iegādāties polikarbonātu par saldu un saprātīgu cenu.Piedāvājumus ar cenām rakstiet pm. |
Offline | |
|
| djenkurs | |
 Kopš: 18. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1331
Braucu ar: rAudi Q
| e34 aizmugurejie amisi...
ss.lv
PM |
Offline | |
|
| LA | |
 Kopš: 20. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9366
Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV
|
27 Mar 2012, 19:29:57 Lauris rakstīja:
mystery tumbas mj830 - 15ls abas.
20375797
10ls
|
Offline | |
|
| dex2 | |
 Kopš: 15. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 837
Braucu ar: Spices ierīkošana pierīga T.27 555 009
| Steidzami pērku ANTISOL pulveri vienu maisu Rīga,Rīgas.raj T.27555009 |
Offline | |
|
|
|
Fatty  | |
 Kopš: 05. May 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 258
Braucu ar: v8 e30
|
05 Apr 2012, 13:40:02 Lauris rakstīja:
27 Mar 2012, 19:29:57 Lauris rakstīja:
mystery tumbas mj830 - 15ls abas.
20375797
10ls
diametrs? 
|
Offline | |
|
| JohnyB | |
Kopš: 18. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1555
Braucu ar:
|
05 Apr 2012, 13:45:10 Fatty rakstīja:
05 Apr 2012, 13:40:02 Lauris rakstīja:
27 Mar 2012, 19:29:57 Lauris rakstīja:
mystery tumbas mj830 - 15ls abas.
20375797
10ls
diametrs? 
20 cm[ Šo ziņu laboja JohnyB, 05 Apr 2012, 13:51:53 ] |
Offline | |
|
| Shalna | |
 Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 726
Braucu ar: bloķi
| Pērku pēc iespējas lētāku eļļu ar ko var izskalot motoru, der ari minerāleļļa
vaig 6 litrus, rīgā
29843326 |
Offline | |
|
| Janiis | |
 Kopš: 01. Jun 2008
Ziņojumi: 560
Braucu ar:
| Nopirkšu kalna MTB jaunu vai lietotu līdz 200ls ! |
Offline | |
|
| welder | |
 Kopš: 28. Mar 2010
Ziņojumi: 361
Braucu ar: 335d,exc350
|
05 Apr 2012, 15:24:23 Any rakstīja:
Steidzami Pērku:
e39 touringa aizmugurējo loga tīrītāja kājiņu, jo tur,kur jāstiprina birste ir nolauzts stiprinājums- ar/bez mehānisma (vnk nav ideju, vai kājiņu var atsevišķi bez mehānisma pieskrūvēt klāt )
e39 touringa parkinga sensorus lietotus 2gb ( 1 priekšā, 1 aizmugurā )
pm
Kājiņu var atsevišķi noņemt.  |
Offline | |
|
MartinsL  | |
 Kopš: 16. Feb 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 872
Braucu ar: Nebraucu!
|
03 Apr 2012, 12:14:15 M1 rakstīja:
Uz tirdziņu HTC desire HD. Pilns komplekts, ir vēl garantija. Nav veiktas nekādas izmaiņas ar programmaturu utt, kads iegadāts tāds lietots Nav švīku, skrāpējumu utt.
Cena 80ls poweram. nav runājama.
bilde ieskatam
Atvainojos Tiem kuri nesaņēma atbildes, bet negaidiju ka nometot cenu pa nieka 10ls būs tik daudz gribētāju. Biju neetisks un pārdevu lietotājam kurš pats piebrauca klāt un paņēma pa lielāku cenu.
----------------- Garāžu sekcijveida vārti un sētas! Poweram -7% no pasūtījuma summas 2018. gada sezonā!
https://www.facebook.com/vartumontaza |
Offline | |
|
| BaNgY | |
 Kopš: 06. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 511
Braucu ar:
| Pārdodu orģinālu BlackBerry Curve 8900
60ls
komplekta - telefons, macins, ladetajs, data kabelis, kaste.
PM |
Offline | |
|
| Kalnz | |
Kopš: 03. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14366
Braucu ar:
| Pārdodu
1) ASC no M52B28 10 LVL
2) Droseli no M52B28 10 LVL
3) e36 sedana gumijas paklājiņus 15 LVL
4) SONY CDX-S2200 magnetolu (lietota, nestrādā skaļuma (+) poga) 10 LVL
5) e36 sedana priekšējie pagrieziena lukturi (dzeltenie) 5 LVL
6) CRT televizors Thomson 32WM402, ideālā stāvoklī! 32`, 100Hz, 16:9 Pašizvešana no Juglas! 60 LVL
PM |
Offline | |
|
|
|
| leox | |
Kopš: 22. Jul 2008
Ziņojumi: 54
Braucu ar:
| Ir pārdošanā jauns GoPro Hero2 Motorsport edition komplekts - 225LVL |
Offline | |
|
| Rama85 | |
 Kopš: 13. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 473
Braucu ar: turbo traktors
| Meklēju šādu antikvariātu no signalenes:
|
Offline | |
|
| filis | |
 Kopš: 14. Aug 2009
Ziņojumi: 92
Braucu ar: muti
| Varbūt kāds ņemas ar iebūvējamo skapju sistēmām?Piedāvājumi? |
Offline | |
|
lm  | |
Kopš: 18. May 2009
Ziņojumi: 1492
Braucu ar:
|
04 Apr 2012, 19:43:20 crime rakstīja:
04 Apr 2012, 18:46:52 einaars rakstīja:
04 Apr 2012, 16:34:34 Kalnz rakstīja:
Nepieciešama melna, matēta līmplēve priekš auto aplīmēšanas!
PM
lambertam apjautajies
vari nejautaat, tajaa kantorii vieni kosmonauti man par 2 gab spogulju aareejo kalpaku apliimeshanu paprasiija 60 vai pat 70 Ls 
ja meklee pleevi, tad maarupee ir viens kantoris, kas nodarbojas ar auto apliimeeshanu, tur cenas apmeeram 50% no lamberta kosmosa.
Latsignā ir normālas cenas, man tur iepriekšējam e90 pilno shadowline par 2x mazāku cenu uztaisīja, nezinu kā tur to cenu par spoguļiem dabūji. + kvalitāte ir nekas pēc LV ziemām un biežām mazgāšanām neatlīp, kas ir noticis paziņām, pie citiem līmējot.[ Šo ziņu laboja lm55, 06 Apr 2012, 01:52:41 ]
----------------- Nelido ātrāk par savu sargeņģeli!
|
Offline | |
|