Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 113 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
desa
26. Mar 2012, 08:41 #10994

Kopš: 11. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 868

Braucu ar: rs13

Ir richmond cherry

26344126


Offline
Huups
26. Mar 2012, 08:49 #10995

Kopš: 07. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1043

Braucu ar: e53


Ir portatīvais:
1.73 dual core
1gb DDR2
120gb HDD
DVD RW
15.4" ekrāns
Laikam noklājies SATA kontrolieris, līdz ar to ik pa laikam uzkarās.
cik var par tādu prasīt, līdz ar to PM ar piedāvājumiem

Un Ir vēl šāds aparāts. Atdošu pa 10Ls.
http://signe.lv/index.php?l=lat&s=product&id=253678
Offline
86
26. Mar 2012, 09:25 #10996

Kopš: 07. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3270

Braucu ar:

Varbut kadam interese NOKIA E6? divus menesus lietots, QWERTY tastatura + touch screen, izskatas, ka jauns, ir kaste ar visiem piederumiem un garantija. 130ls


PM
Offline
Pacha
26. Mar 2012, 10:38 #10997

Kopš: 27. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 425

Braucu ar: Nemo

Lāāābrīt

Interesē - varbūt kādam ir sabvūfera vadi, viss komplekts?
Jo nu līdz veikalam nav laika aizdoties un internetā nekur atrast nevaru, laikam rokas šķības
Ja nu kādam ir, tad PM
Offline
yanjux
26. Mar 2012, 10:56 #10998

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu

Kādam varbūt ir kāds maģītis? Ar mp3. Ideāli jau vispār ja ir usb ieeja, bet nu..
Offline
Melvins
26. Mar 2012, 11:16 #10999

Kopš: 31. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 11342

Braucu ar: BMW un Daft Punk.


22 Mar 2012, 18:07:19 Melvins rakstīja:

17 Mar 2012, 18:01:54 TRON rakstīja:
Tiek piedāvāts iegādāties ‘Radiotehnika-101-Stereo’ muzikālo kompleksu. Visi aparāti pēc tīrīšanas, pienācīgi apkopti un perfektā darba kārtībā. Vizuālais visam Labs, alumīnija paneļi. Var nopirkt pa sastāvdaļām.
Kompleksā ietilpst:
1) U-101, pastiprinātājs – 20Ls,
2) MP-7301, kasetnieks – 20Ls,
3) T-101, tuneris (apzināti atstāts ar oriģinālo UĪV uztveršanas diapazonu) – 10Ls,
4) Ārija-102-Stereo, skaņuplašu atskaņotājs (tiko uzlikta jauna oriģinālā adata - ГЗМ-155) – 30Ls (ar vecu adatu – lētāk),
5) S-30B, skandas, 2 gab – 15Ls.
Visu pērkot, lētāk (cena sludinājumā norādīta simboliska). Kaulējamies. Ir vairāk bildes, prasiet.
Komplekts atrodas Purvciemā, transports Rīgas robežās no manis (apskate / testēšana gan, pie manis mājās).



No šī komplekta vēl ir palikuši / pieejami:
2) MP-7301, kasetnieks – nocenojam, uz 15Ls,
3) T-101, tuneris (apzināti atstāts ar oriģinālo UĪV uztveršanas diapazonu) – 10Ls.

Pārējais info - skat. augstāk.
Ja gribat redzēt bildes - prasiet.


Palicis ir:
3) T-101, tuneris (apzināti atstāts ar oriģinālo UĪV uztveršanas diapazonu) – 10Ls.

Pārējais info - skat. augstāk.
Ja gribat redzēt bildes - prasiet.
Offline
LG
26. Mar 2012, 11:29 #11000

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70


26 Mar 2012, 10:38:41 Pacha rakstīja:
Lāāābrīt

Interesē - varbūt kādam ir sabvūfera vadi, viss komplekts?
Jo nu līdz veikalam nav laika aizdoties un internetā nekur atrast nevaru, laikam rokas šķības
Ja nu kādam ir, tad PM


Macies netu

http://www.aux.lv/lv/189-vadu-komplekti

[ Šo ziņu laboja LG, 26 Mar 2012, 11:29:38 ]

Offline
Pacha
26. Mar 2012, 11:56 #11001

Kopš: 27. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 425

Braucu ar: Nemo


26 Mar 2012, 11:29:03 LG rakstīja:

26 Mar 2012, 10:38:41 Pacha rakstīja:
Lāāābrīt

Interesē - varbūt kādam ir sabvūfera vadi, viss komplekts?
Jo nu līdz veikalam nav laika aizdoties un internetā nekur atrast nevaru, laikam rokas šķības
Ja nu kādam ir, tad PM


Macies netu

http://www.aux.lv/lv/189-vadu-komplekti


aux.lv zinu, čoms strāda, vienmēr pie viņa braucu ar mūzikas problēmām
Bet šoreiz par tālu
Offline
Jesss
26. Mar 2012, 12:52 #11002

Kopš: 05. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 22

Braucu ar: e36 325i

PĀRDOTS!



PĀRDOTS!

[ Šo ziņu laboja Jesss, 27 Mar 2012, 10:12:02 ]

Offline
agRo
26. Mar 2012, 13:12 #11003

Kopš: 16. Nov 2008

Ziņojumi: 335

Braucu ar:

Meklēju draugam kārbu priekš

Audi A4 1.9tdi 1996.gada.
Motora kods Z



[ Šo ziņu laboja agRo, 26 Mar 2012, 13:55:00 ]

Offline
stfu1
26. Mar 2012, 13:28 #11004

Kopš: 25. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 443

Braucu ar: Jaguar Sovereign XJ6 88'

Pentax k10D (10.2 mpx spogulkamera, SMC-DA 18-55mm, ar somu, ladetaju, vadiem un atminas SD karti 4gb.)
140 LVL
Viss strada un foche labi, kvalitativi.
Ja ir ko piedavat uz mainju tad fochuka vertiba 190 LVL
PM
Offline
LG
26. Mar 2012, 13:39 #11005

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70


26 Mar 2012, 11:56:02 Pacha rakstīja:

26 Mar 2012, 11:29:03 LG rakstīja:

26 Mar 2012, 10:38:41 Pacha rakstīja:
Lāāābrīt

Interesē - varbūt kādam ir sabvūfera vadi, viss komplekts?
Jo nu līdz veikalam nav laika aizdoties un internetā nekur atrast nevaru, laikam rokas šķības
Ja nu kādam ir, tad PM


Macies netu

http://www.aux.lv/lv/189-vadu-komplekti


aux.lv zinu, čoms strāda, vienmēr pie viņa braucu ar mūzikas problēmām
Bet šoreiz par tālu


lentajsj
http://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=vadu+komplekts&page=3
Offline
marchello6
26. Mar 2012, 13:45 #11006

Kopš: 18. Feb 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 27

Braucu ar: Diviem četriteņiem un vienu divriteni

Pērku Tallink dāvanu kartes vai to kruīzu vaučerus (vai kā viņus tur sauc). Vēl vajag kkur 150 LVL vērtībā, bet par saprātīgu cenu ar derīguma termiņu vismaz līdz maija vidum.

P.S. Ar lietotāju lo0s3r ir jau aizrunāts..

Offline
M3RJ
26. Mar 2012, 14:09 #11007

Kopš: 12. Aug 2007

Ziņojumi: 666

Braucu ar: M3 & Alpina

Varbut kadam kas noder - portativo dalas.
Offline
Warz
26. Mar 2012, 16:25 #11008

Kopš: 02. Aug 2007

Ziņojumi: 875

Braucu ar: Dīzeli.

Tiek tirgots jauns - no iepakojuma iznemts pāris reizes!(pat vēēl neslēgts klāt).
Cietais
Firma: IBM
Apjoms :500GB
... parejie dati


ceena jusu ,,,,
Atri
Offline
Jonjis
26. Mar 2012, 16:29 #11009

Kopš: 06. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1554

Braucu ar:


26 Mar 2012, 10:38:41 Pacha rakstīja:
Lāāābrīt

Interesē - varbūt kādam ir sabvūfera vadi, viss komplekts?
Jo nu līdz veikalam nav laika aizdoties un internetā nekur atrast nevaru, laikam rokas šķības
Ja nu kādam ir, tad PM

Var "Lemona" skatīties, veikalā ir trīs veida komplekti uz vietas, samaksā par piegādi un pievedīs Tev ar kurjeru klāt.

-----------------
BMW CCC,CIC,NBT,Evo,MGU navigācijas karšu atjaunošana, carplay aktivizācijas un OEM BMW audio remonts.
PM
Offline
Cavalli
26. Mar 2012, 16:41 #11010

Kopš: 26. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 40

Braucu ar: VPZDU racing BMW E39, 2.8; Chrysler Sebring Cabrio custom

Pērku Alkantras salonu, ar abšifkām. Priekš E39. Cena?
Offline
abit
26. Mar 2012, 17:07 #11011

Kopš: 27. Jul 2010

No: Madona

Ziņojumi: 388

Braucu ar: Chevy, jē30 un Fūl Saspenšan

pērku:
vw vento lūpu


PM vai 26572856
Offline
vskb
26. Mar 2012, 17:20 #11012

Kopš: 17. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 502

Braucu ar: tšviu skaņu zem pārsega

varbut kadam DIZELMILIM ir velme radit savu "BLACSMOKE" DIZELI.tad piedavajuma ir LIELA LIELA LIELA dizela turbina.JAUNA nelietota.
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]

Ussr razojums.17kg svars. 140ls cena nav akmeni kalta.pm.
Offline
aicis25
26. Mar 2012, 17:46 #11013

Kopš: 11. Oct 2006

Ziņojumi: 749

Braucu ar: visu kas kustas


26 Mar 2012, 17:07:40 abit rakstīja:
pērku:
vw vento lūpu


PM vai 26572856
no pasata b4 neder?

[ Šo ziņu laboja aicis25, 26 Mar 2012, 20:57:44 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo