Online

Pašreiz BMWPower skatās 122 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
mozais
18. Mar 2012, 17:35 #10834

Kopš: 14. Mar 2008

No: Cēsis

Ziņojumi: 1674

Braucu ar: e61 525d

piedāvājiet radardetektoru wehisler pro 58
Pm
Offline
oxys
18. Mar 2012, 17:38 #10835

Kopš: 15. Jun 2005

Ziņojumi: 2376

Braucu ar:

Pārdodu Tallink dāvanu karti 50Ls vērtībā. Derīguma termiņš -2012 gads.

30Ls

PM
Offline
stereophonic
18. Mar 2012, 17:47 #10836

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

e28 spārnu pagriezieni.... var pirkt vai var dot alu
2 pudeles ingvera sarkano

-----------------

Offline
stereophonic
18. Mar 2012, 17:51 #10837

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

ja kādam interesē tad ir melna laikas kucīte 2 mēneši ... pa brīvu... tik cik aizbraukt pakaļ starp vecumniekiem un skaistkalni..... šķirne ir ,papīru nav...

sīkāk PM vai zvanot

-----------------

Offline
robis325
18. Mar 2012, 19:24 #10838

Kopš: 30. Nov 2009

Ziņojumi: 970

Braucu ar:

PĒRKU e36 sedana/tauringa blakussēdētāja puses priekšējo durvju M moldingu.
Offline
stereophonic
18. Mar 2012, 20:21 #10839

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

vw T5 2003-2013 gada modeļiem "side bars" aluminija
400ls jauni

PM vai 28243361

-----------------

Offline
Big-Bro
18. Mar 2012, 21:18 #10840

Kopš: 11. Oct 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 292

Braucu ar: BMW Cabrio

nopirkšu ģenerātoru no Lexus LS400 1995 gada.. vai arī meklēju kādu šrotu kur varētu būt.
Offline
dainiiz
18. Mar 2012, 21:33 #10841

Kopš: 18. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5244

Braucu ar: 125mm

Ir viking line praamja daavanu kartes Tallin-Helsinki abiem virzieniem 4 cilveekiem.

cenu izdomaasim staav galiigi liekas deriguma terminss 31.03.2012
Offline
Siipols
19. Mar 2012, 00:26 #10842

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Meklēju 2 dzelzs diskus no A4 AUDI ar 5 skrūvēm , 15" laikam. skruvju izmeru esmu aizmirsis. ja par labu cenu,var visus 4 piedavat.

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
nutastur
19. Mar 2012, 08:23 #10843

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO







Epson cartrige, HP printeris, HP skaneris
viss ejošs, mainu pret alko tīkla iekārtas ar joprojām ir, swiči,print serveri, wifi vairs nav.

Visam pašizvešana no andrejostas.

PM
Offline
einaars
19. Mar 2012, 08:37 #10844

Kopš: 17. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2277

Braucu ar:

gribu iegadaties gultas matraci 160x200cm, jaunu un labu, . varbūt ir kāds kas strādā šajā nozarē un var sarunat/ piedavat par draudzigu ciparu. PM
Offline
Deivid
19. Mar 2012, 09:26 #10845

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X

Varbūt kādam no Powera interesē apmeklēt Furnitūras izstādi Polijā ( http://www.furnica.pl/en/ )

Ir pāris ielūgumi. Iedošu pa velti. PM
Offline
LF-29
19. Mar 2012, 09:53 #10846

Kopš: 29. Sep 2011

Ziņojumi: 339

Braucu ar:

1.Ir pārdošana lietie diski R15 5x112 ar vasaras riepām kas der uz Audi, VW, MB un gan jau vēl uz kādu auto.

Cena 115Ls
2.Ir pārdošanā šāda Pioneer MP3 auto magnetola

Orižinal štekeri-nekas nav graizīts.
30Ls
3.Pārdodu R18 komplektu Dunlop Winter Sport M3
Pārdodu Riepu komplektu 4gb. M+S 245/50R18,atlikums4-5mm
Cena 15.00,-(par visu komplektu)
4.Pārdodu divas vasaras riepas ar dažādiem izmēriem 235/40R17 un 235/45R17, protektora atlikumi 8mm
Cena 10.00,- (gabalā)

5.Ja nu kādam ir vajadzība nākamai ziemai vai Drifteru sezonai - PIEDĀVAJUMĀ IR E46 R16 METĀLA DISKU KOMPLEKTS,ļoti labā stāvoklī-taisni.
Cena 35,-
PM vai 20055255

[ Šo ziņu laboja LF-29, 19 Mar 2012, 09:59:39 ]

Offline
icy
19. Mar 2012, 11:38 #10847

Kopš: 19. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 474

Braucu ar: E61 530d

Koni noliktavas tirisana ,ja kaadam interesee PM
ieskatam

87411390LSP BMW E46 98-05 1 74LS/gb
87411390RSP BMW E46 98-05 1 74Ls/gb
80401250SPO BMW E46 98-05 2 55Ls/gb
82401236SPO BMW E90/91/92/93 05-12 2 48Ls/gb
86411210SPO BMW E30 82-93/M3 E30 85-91 2 58Ls/gb
82401219SPO BMW 5ser. E60/61 03-09 2 57Ls/gb
82401156SPO BMW E39(A) 2 59Ls/gb
87411341SPO BMW E39(P)6cil. 2 81Ls/gb
872487L BMW(P) 3-sēr. 91/98 1 59Ls/gb
872487R BMW(P) 3-sēr. 91/98 1 61Ls/gb
87401423 BMW(P) 5-sēr. 12.95/01 4 57Ls/gb


Offline
nik-09
19. Mar 2012, 11:44 #10848

Kopš: 09. Jun 2009

Ziņojumi: 1036

Braucu ar: BMWe36, BMWe39, BMWe60, Iveco Daily

Varbūt kādam ir nevajadzīgi, bet strādājoši šādi instrumenti:
Akumulātora skrūvgriezis, urbis ar perfi, fleksis,pagarinātājs 20-25m, un speciālais kniedētājs reģipša profiliem!
Ja ir ko pedāvāt tad PM ar cenām un atrašanās vietu!
Offline
nik-09
19. Mar 2012, 11:49 #10849

Kopš: 09. Jun 2009

Ziņojumi: 1036

Braucu ar: BMWe36, BMWe39, BMWe60, Iveco Daily

Pārdodu rezerves daļas no Chrysler Grand Voyager/Voyager 1991-2000gada, 2.4,2.5,2.5TD,3.0,3.3.
Pieejamas dažādas rezerves daļas.

Tel.+37127553083
[email protected]
PM
Offline
J.CASH
19. Mar 2012, 11:53 #10850

Kopš: 21. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 955

Braucu ar: 306

Visas rezerves daļas no Ford Transit, dzinējs 2.0benzins.


Un visas daļas no Volvo 740, 2.3.


PM vai 20085397
Offline
BaNgY
19. Mar 2012, 12:24 #10851

Kopš: 06. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 511

Braucu ar:

Meklēju bmw atslēgu piekariņu. Pirms kāda laika powerā daudzi pārdeva, bet tagad nekur nevaru atrast. Help. Interese 5. sērijas.
Offline
ZHPH
19. Mar 2012, 12:27 #10852

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 793

Braucu ar: Flančiem

Pārdodu Jaunas Sparco 6punktu jostas ar homo lidz 2013(ieskaitot), platās-zilā krāsā, iepakojumā
Cik zinu driftam būs derīgas vel ilgāk! 150Ls Cena runājama! ir 2 komplekti







jaunu Raid HP stūres pāreju E46 15Ls
līdzīgs šim:


jauni iepakojumā H&R flanči 2gab. 15mm 5x120 25Ls


Jaunus iepakojumā BMW oridžinal skaļruņus, der E36,E34,E32,E31 priekšā pie kājām
oem-65 13 1 370 834 20Ls
ir arī aizsargsietiņi 2gab, jauni oem 65 13 1 370 803 5Ls


PM/27082313

[ Šo ziņu laboja ZHPH, 22 Mar 2012, 10:48:29 ]

Offline
Flaco
19. Mar 2012, 12:36 #10853

Kopš: 06. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 194

Braucu ar: Visu

Pārdodu labu un jaudīgu kvadru, jauna ķēde un zobrati,jauni bremžu kluči (došu līdz vel vienu jaunu aizmugurējo kluču komplektu), jauns akumolātors, krosu nav braucis, solo moča gāzes ručka, maiņa neinteresē. cena 1800,-Ls (argumentēti apspriežama) pašam nav laika virināt

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transpor...9017710064072162
T 29208909 Jānis
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo