| Autors | Ziņojums |
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
|
16 Mar 2012, 00:27:32 Bembiks rakstīja:
15 Mar 2012, 13:50:17 joncitis rakstīja:
Nopirkšu motoreļļu 5w30(5 litrus).
Mobil, BMW longlife.
Šitā prasot moš pa latu var dabūt? A to kā saka vecīt jau galīgs nokdauns bezkaunībai!
@neuztver personīgi .lv
nafig stulbi komentaari? te nav aptauja ko domaajat par citu sludinaajumiem.
p.s. ja ir laba sintetika 5W30 vai 5W40 lidz 3 ls/litraa es arii panjemtu litrus 6-7. PM |
Offline | |
|
| Kalnz | |
Kopš: 03. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14366
Braucu ar:
| Jauns LG Optimus HUB (E510)
80 LVL (cieti)
PM |
Offline | |
|
| stfu1 | |
 Kopš: 25. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 443
Braucu ar: Jaguar Sovereign XJ6 88'
| Pentax k10D (10.2 mpx spogulkamera, SMC-DA 18-55mm, ar somu, ladetaju, vadiem un atminas SD karti 4gb.)
145 LVL
Viss strada un foche labi, kvalitativi. |
Offline | |
|
| Puika | |
 Kopš: 25. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2509
Braucu ar: Divriteni
| SONY WEGA 16:9 32" CRT TV, teicamā stāvoklī, pults, kopā ar visu orģinālo kāju/galdiņu.
Bilde ieskatam:
95Ls
Jauns Panasonic S48EP-K DVD atskaņotājs ar USB, pat iepakojums nav atvērts
25Ls
|
Offline | |
|
| Orionz | |
Kopš: 09. May 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 276
Braucu ar: dažādiem BMW
|
28 Feb 2012, 14:09:43 Orionz rakstīja:
Uz pārdošanu factory salodēts MegaSquirt-III EMS System - V3.57
ar factory made galveno vadu.
Gribu par to visu 290 Ls
Atrodas Rīgā/Jelgavā
EDIT: pilnībā jauns.
Bonusaa elektroniskais boost control
Bildes
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=e5hn26fjtbxgm47z3ya.jpg][/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=49hzr1upclxgv5fs78g.jpg][/URL]
250Ls un savāciet. |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Uz kā viņš ir liekams? |
Offline | |
|
| J.CASH | |
 Kopš: 21. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 955
Braucu ar: 306
|
Varbūt kādu interesē, ir visas daļas no Ford Transit 90g. 2.0benz. karburātor dzinējs, ja nemaldos kā sierrai un scorpio. Dzinējs un ritošā daļa ļoti labā stāvoklī.
PM vai 20085397[ Šo ziņu laboja J.CASH, 17 Mar 2012, 09:57:57 ] |
Offline | |
|
| J.CASH | |
 Kopš: 21. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 955
Braucu ar: 306
|
Pārdodu visas rezerves daļas no Volvo 740, dzinējs 2.3 labā kārtībā.
PM vai 20085397
|
Offline | |
|
|
|
| Lacis | |
 Kopš: 21. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1150
Braucu ar: vienriteni & blokaitis reduktora
| varbuut kaads zin ,kur var nopirkt ,kipa taadas daudz mazas uzliiimes ,lai uztaisiitu stickerbomb?
|
Offline | |
|
| Baller | |
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 1062
Braucu ar: aizvērtām acīm
|
17 Mar 2012, 11:08:12 Lacis rakstīja:
varbuut kaads zin ,kur var nopirkt ,kipa taadas daudz mazas uzliiimes ,lai uztaisiitu stickerbomb?
Manuprāt, Jāņa Rozes grāmatnīcās ir  |
Offline | |
|
| rucha | |
 Kopš: 14. Aug 2005
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 5348
Braucu ar: QUATTRO
| Coiloveru atslēgas-8 Ls/2gb |
Offline | |
|
| rucha | |
 Kopš: 14. Aug 2005
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 5348
Braucu ar: QUATTRO
| Jauna,Lee Cooper kurtka,izmērs L - 20 Ls! |
Offline | |
|
| stfu1 | |
 Kopš: 25. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 443
Braucu ar: Jaguar Sovereign XJ6 88'
| tomtom 730go ar 2 ladetajiem un stativu
70 LS. |
Offline | |
|
| aicis25 | |
 Kopš: 11. Oct 2006
Ziņojumi: 749
Braucu ar: visu kas kustas
| Veletos nopirkt Pioneer DEH-P5630MP prieksejo paneliti.Varbut kadam kaut kur tads metajas. |
Offline | |
|
| oskars11 | |
 Kopš: 13. Aug 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 3120
Braucu ar: bbrent.lv
| Pilnigi jauns,iepakojumaa!
Procesors: Intel® Core™ i5 2450M 2.5GHz 3MB (līdz 3.1GHz ar Turbo Boost)
Displejs: 17.3” 1600 x 900HD+ LED
Operatīvā atmiņa: 6GB DDR3
Video: N-Vidia® GeForce® GT525M 2048MB
Cietais disks: 750GB SATA 7200rpm
Operētājsistēma: windows 7
399LS!! t.26188207
|
Offline | |
|
| TRON | |
 Kopš: 27. Jun 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 655
Braucu ar: Yeti un Daft Punk.
| Tiek piedāvāts iegādāties ‘Radiotehnika-101-Stereo’ muzikālo kompleksu. Visi aparāti pēc tīrīšanas, pienācīgi apkopti un perfektā darba kārtībā. Vizuālais visam Labs, alumīnija paneļi. Var nopirkt pa sastāvdaļām.
Kompleksā ietilpst:
1) U-101, pastiprinātājs – 20Ls,
2) MP-7301, kasetnieks – 20Ls,
3) T-101, tuneris (apzināti atstāts ar oriģinālo UĪV uztveršanas diapazonu) – 10Ls,
4) Ārija-102-Stereo, skaņuplašu atskaņotājs (tiko uzlikta jauna oriģinālā adata - ГЗМ-155) – 30Ls (ar vecu adatu – lētāk),
5) S-30B, skandas, 2 gab – 15Ls.
Visu pērkot, lētāk (cena sludinājumā norādīta simboliska). Kaulējamies. Ir vairāk bildes, prasiet.
Komplekts atrodas Purvciemā, transports Rīgas robežās no manis (apskate / testēšana gan, pie manis mājās).
|
Offline | |
|
|
|
| dmdl | |
 Kopš: 03. Mar 2010
No: Jelgava
Ziņojumi: 186
Braucu ar: RWD
|
11 Mar 2012, 19:56:08 dmdl rakstīja:
Kādam nevajag elektrostaciju, benzīna ģeneratoru?
Jauda 2.1kW, benzīna patēriņš 1.1litrs stundā.
Cena ap 190Ls(Poweram).
ss.lv
|
Offline | |
|
Fatty  | |
 Kopš: 05. May 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 258
Braucu ar: v8 e30
| perku ''palielu'' turbo - holset 3035, kkk26, 27, garrett , t3/t4.
samsing like this |
Offline | |
|
| Gunman | |
 Kopš: 18. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 160
Braucu ar: Limo
|
11 Jan 2012, 20:29:18 Gunman rakstīja:
saab intercooler 15 ls labs variants turbonizētājiem
bump |
Offline | |
|
| crisss | |
Kopš: 24. Feb 2010
Ziņojumi: 131
Braucu ar: CBR
| Pārdodu rezerveles daļas no audi c4 2.3 benzīns 1993.g. |
Offline | |
|