Online

Pašreiz BMWPower skatās 163 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Juanito
16. Mar 2012, 22:12 #10801

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu


16 Mar 2012, 00:27:32 Bembiks rakstīja:

15 Mar 2012, 13:50:17 joncitis rakstīja:
Nopirkšu motoreļļu 5w30(5 litrus).
Mobil, BMW longlife.

Šitā prasot moš pa latu var dabūt? A to kā saka vecīt jau galīgs nokdauns bezkaunībai!
@neuztver personīgi .lv

nafig stulbi komentaari? te nav aptauja ko domaajat par citu sludinaajumiem.

p.s. ja ir laba sintetika 5W30 vai 5W40 lidz 3 ls/litraa es arii panjemtu litrus 6-7. PM
Offline
Kalnz
16. Mar 2012, 23:15 #10802

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Jauns LG Optimus HUB (E510)

80 LVL (cieti)

PM
Offline
stfu1
17. Mar 2012, 00:12 #10803

Kopš: 25. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 443

Braucu ar: Jaguar Sovereign XJ6 88'

Pentax k10D (10.2 mpx spogulkamera, SMC-DA 18-55mm, ar somu, ladetaju, vadiem un atminas SD karti 4gb.)
145 LVL
Viss strada un foche labi, kvalitativi.
Offline
Puika
17. Mar 2012, 01:12 #10804

Kopš: 25. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2509

Braucu ar: Divriteni

SONY WEGA 16:9 32" CRT TV, teicamā stāvoklī, pults, kopā ar visu orģinālo kāju/galdiņu.
Bilde ieskatam:


95Ls

Jauns Panasonic S48EP-K DVD atskaņotājs ar USB, pat iepakojums nav atvērts



25Ls
Offline
Orionz
17. Mar 2012, 01:55 #10805

Kopš: 09. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 276

Braucu ar: dažādiem BMW


28 Feb 2012, 14:09:43 Orionz rakstīja:
Uz pārdošanu factory salodēts MegaSquirt-III EMS System - V3.57
ar factory made galveno vadu.

Gribu par to visu 290 Ls

Atrodas Rīgā/Jelgavā

EDIT: pilnībā jauns.


Bonusaa elektroniskais boost control

Bildes
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=e5hn26fjtbxgm47z3ya.jpg]
[/URL]

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=49hzr1upclxgv5fs78g.jpg]
[/URL]



250Ls un savāciet.
Offline
Arturiks
17. Mar 2012, 03:39 #10806

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Uz kā viņš ir liekams?
Offline
J.CASH
17. Mar 2012, 09:56 #10807

Kopš: 21. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 955

Braucu ar: 306



Varbūt kādu interesē, ir visas daļas no Ford Transit 90g. 2.0benz. karburātor dzinējs, ja nemaldos kā sierrai un scorpio. Dzinējs un ritošā daļa ļoti labā stāvoklī.


PM vai 20085397

[ Šo ziņu laboja J.CASH, 17 Mar 2012, 09:57:57 ]

Offline
J.CASH
17. Mar 2012, 09:56 #10808

Kopš: 21. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 955

Braucu ar: 306


Pārdodu visas rezerves daļas no Volvo 740, dzinējs 2.3 labā kārtībā.


PM vai 20085397

Offline
Lacis
17. Mar 2012, 11:08 #10809

Kopš: 21. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1150

Braucu ar: vienriteni & blokaitis reduktora

varbuut kaads zin ,kur var nopirkt ,kipa taadas daudz mazas uzliiimes ,lai uztaisiitu stickerbomb?

Offline
Baller
17. Mar 2012, 12:14 #10810

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 1062

Braucu ar: aizvērtām acīm


17 Mar 2012, 11:08:12 Lacis rakstīja:
varbuut kaads zin ,kur var nopirkt ,kipa taadas daudz mazas uzliiimes ,lai uztaisiitu stickerbomb?




Manuprāt, Jāņa Rozes grāmatnīcās ir
Offline
rucha
17. Mar 2012, 15:09 #10811

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO

Coiloveru atslēgas-8 Ls/2gb
Offline
rucha
17. Mar 2012, 15:16 #10812

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO

Jauna,Lee Cooper kurtka,izmērs L - 20 Ls!
Offline
stfu1
17. Mar 2012, 15:36 #10813

Kopš: 25. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 443

Braucu ar: Jaguar Sovereign XJ6 88'

tomtom 730go ar 2 ladetajiem un stativu
70 LS.
Offline
aicis25
17. Mar 2012, 15:58 #10814

Kopš: 11. Oct 2006

Ziņojumi: 749

Braucu ar: visu kas kustas

Veletos nopirkt Pioneer DEH-P5630MP prieksejo paneliti.Varbut kadam kaut kur tads metajas.
Offline
oskars11
17. Mar 2012, 17:50 #10815

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv

Pilnigi jauns,iepakojumaa!
Procesors: Intel® Core™ i5 2450M 2.5GHz 3MB (līdz 3.1GHz ar Turbo Boost)
Displejs: 17.3” 1600 x 900HD+ LED
Operatīvā atmiņa: 6GB DDR3
Video: N-Vidia® GeForce® GT525M 2048MB
Cietais disks: 750GB SATA 7200rpm
Operētājsistēma: windows 7
399LS!! t.26188207
Offline
TRON
17. Mar 2012, 18:01 #10816

Kopš: 27. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 655

Braucu ar: Yeti un Daft Punk.

Tiek piedāvāts iegādāties ‘Radiotehnika-101-Stereo’ muzikālo kompleksu. Visi aparāti pēc tīrīšanas, pienācīgi apkopti un perfektā darba kārtībā. Vizuālais visam Labs, alumīnija paneļi. Var nopirkt pa sastāvdaļām.
Kompleksā ietilpst:
1) U-101, pastiprinātājs – 20Ls,
2) MP-7301, kasetnieks – 20Ls,
3) T-101, tuneris (apzināti atstāts ar oriģinālo UĪV uztveršanas diapazonu) – 10Ls,
4) Ārija-102-Stereo, skaņuplašu atskaņotājs (tiko uzlikta jauna oriģinālā adata - ГЗМ-155) – 30Ls (ar vecu adatu – lētāk),
5) S-30B, skandas, 2 gab – 15Ls.
Visu pērkot, lētāk (cena sludinājumā norādīta simboliska). Kaulējamies. Ir vairāk bildes, prasiet.
Komplekts atrodas Purvciemā, transports Rīgas robežās no manis (apskate / testēšana gan, pie manis mājās).
Offline
dmdl
17. Mar 2012, 18:17 #10817

Kopš: 03. Mar 2010

No: Jelgava

Ziņojumi: 186

Braucu ar: RWD


11 Mar 2012, 19:56:08 dmdl rakstīja:
Kādam nevajag elektrostaciju, benzīna ģeneratoru?
Jauda 2.1kW, benzīna patēriņš 1.1litrs stundā.
Cena ap 190Ls(Poweram).
ss.lv
Offline
Fatty
17. Mar 2012, 21:09 #10818

Kopš: 05. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 258

Braucu ar: v8 e30

perku ''palielu'' turbo - holset 3035, kkk26, 27, garrett , t3/t4.



samsing like this
Offline
Gunman
17. Mar 2012, 21:12 #10819

Kopš: 18. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 160

Braucu ar: Limo


11 Jan 2012, 20:29:18 Gunman rakstīja:


saab intercooler 15 ls labs variants turbonizētājiem


bump
Offline
crisss
17. Mar 2012, 21:14 #10820

Kopš: 24. Feb 2010

Ziņojumi: 131

Braucu ar: CBR

Pārdodu rezerveles daļas no audi c4 2.3 benzīns 1993.g.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo