Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 90 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
marihuans
13. Mar 2012, 10:19 #10694

Kopš: 29. Mar 2005

Ziņojumi: 23186

Braucu ar: 4 x 666

ir piekabe zubrjonaks ar dokumentiem,tehniskaa kaartiibaa,bet bez TA.
200ls.

-----------------
T: 203-65-203
Offline
nik-09
13. Mar 2012, 10:23 #10695

Kopš: 09. Jun 2009

Ziņojumi: 1036

Braucu ar: BMWe36, BMWe39, BMWe60, Iveco Daily

Meklēju kur var iegādāties riepu montējamo un bortējamo aparātu par normālu ciparu!Var būt ar kādu defektu vai kā savādāk!
Piedāvājumus un jebkādu info sūtiet uz PM.
Offline
ZHPH
13. Mar 2012, 10:29 #10696

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 793

Braucu ar: Flančiem

Pārdodu Jaunas Sparco 6punktu jostas ar homo lidz 2013(ieskaitot), platās-zilā krāsā, iepakojumā
Cik zinu driftam būs derīgas vel ilgāk! 150Ls Cena runājama! ir 2 komplekti







jaunu Raid HP stūres pāreju E46 15Ls
līdzīgs šim:


jauni iepakojumā H&R flanči 2gab. 15mm 5x120 25Ls


Jaunus iepakojumā BMW oridžinal skaļruņus, der E36,E34,E32,E31 priekšā pie kājām
oem-65 13 1 370 834 20Ls
ir arī aizsargsietiņi 2gab, jauni oem 65 13 1 370 803 5Ls


PM/27082313

[ Šo ziņu laboja ZHPH, 19 Mar 2012, 12:26:58 ]

Offline
LAK-Y
13. Mar 2012, 10:29 #10697

Kopš: 11. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 83

Braucu ar:

Pieejami V8 motoru bloki, iecienīti galdiņu taisīšanai. Protams, var izmantot jebkam pēc savām vēlmēm Papildus info PM!

-----------------
http://twitter.com LAKYDriftTeam
Offline
LF-29
13. Mar 2012, 10:34 #10698

Kopš: 29. Sep 2011

Ziņojumi: 339

Braucu ar:

Ir pārdošana lietie diski R15 5x112 ar vasaras riepām kas der uz Audi, VW, MB un gan jau vēl uz kādu auto.

Cena 115Ls
Ir pārdošanā šāda Pioneer MP3 auto magnetola

Orižinal štekeri-nekas nav graizīts.
30Ls
Pārdodu R18 komplektu Dunlop Winter Sport M3
Pārdodu Riepu komplektu 4gb. M+S 245/50R18,atlikums4-5mm
Cena 15.00,-(par visu komplektu)

Pārdodu divas vasaras riepas ar dažādiem izmēriem 235/40R17 un 235/45R17, protektora atlikumi 8mm
Cena 10.00,- (gabalā)

PM vai 20055255
Offline
Filips
13. Mar 2012, 10:35 #10699

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4542

Braucu ar: E 61.

VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!
Ļoti labas cenas




mob: 26602255

[ Šo ziņu laboja Filips, 13 Mar 2012, 10:36:03 ]



-----------------
VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!!!
markīzes, slēģi, rulo, kasešu rullo, vertikālās, romiešu utt..
TAGAD ARĪ PACEĻAMIE GARĀŽU VĀRTI!!!!!
mob: 26602255
[email protected]
Offline
gilbert
13. Mar 2012, 11:38 #10700

Kopš: 04. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3134

Braucu ar:

Varbūt kādam interesē Samsung Galaxy S 2.
Celka, nav pat bijis ieslēgts, garantija utt.

250lvl
Cena apspriežama.
PM

[ Šo ziņu laboja gilbert, 13 Mar 2012, 11:39:29 ]

Offline
_ix_
13. Mar 2012, 11:47 #10701

Kopš: 07. Mar 2004

No: Varakļāni

Ziņojumi: 5867

Braucu ar: 1kg


http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cargo-cars/campings/ajxok.html

-----------------
www.sunsup.lv Ūdensmotocikla un Sup noma Tavai vasarai! Austrijas Alpi Tavai ziemai
Offline
Maa
13. Mar 2012, 12:02 #10702

Kopš: 21. Jan 2011

No: Dobele

Ziņojumi: 2544

Braucu ar: "Sniedziņu"

Uz tirdziņu oriģinālā cd magnitola....
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTIppaq...5a-LkJO8GawGLdHZ
Cenu piedāvajat paši.....pm
Un ac schnitzer e36 6cilindru sēdinātās atsperes 50/30
Offline
DJSTA
13. Mar 2012, 12:18 #10703

Kopš: 15. May 2007

No: Bauska

Ziņojumi: 267

Braucu ar: prieku

Pērku samsung galaxy s2 ekrānu.
PM / 29921716
Offline
mAljars
13. Mar 2012, 12:21 #10704

Kopš: 24. Mar 2011

No: Ikšķile

Ziņojumi: 36

Braucu ar: 3 dažādiem e46

naw kaadam aizkjeeries kraislera 2.8 crdi motors uz daljaam ? pm vai 26181080 (vaiga virzuljus)

[ Šo ziņu laboja mAljars, 13 Mar 2012, 12:22:30 ]

Offline
_ix_
13. Mar 2012, 12:25 #10705

Kopš: 07. Mar 2004

No: Varakļāni

Ziņojumi: 5867

Braucu ar: 1kg

ir iespeeja nogaadaat no UK uz Lv juusu Ebay utt pirkumus, canas runaajamas.
ja pasteigsieties un atgaadaasiet preci uz manau adresi liidz ned. beigaam, sanjemsiet jau naak. ned. saakumaa

[ Šo ziņu laboja _ix_, 13 Mar 2012, 12:25:14 ]



-----------------
www.sunsup.lv Ūdensmotocikla un Sup noma Tavai vasarai! Austrijas Alpi Tavai ziemai
Offline
stfu1
13. Mar 2012, 12:49 #10706

Kopš: 25. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 443

Braucu ar: Jaguar Sovereign XJ6 88'

Pentax K10D SR, 10.2 Mpx, komplektacija bildes redzama. Focukam sturis korpusam mazliet uzsists, bet tas neka tehniski neietekme fochuka darbspeju. Matrica chiki piki Vari notestet pirms nem.


155 LS
Offline
daplis
13. Mar 2012, 14:01 #10707

Kopš: 19. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 46276

Braucu ar:

tirgoju alpine CDE-9880R
galīgi mazlietots!

ss.lv
Offline
zzips
13. Mar 2012, 14:09 #10708

Kopš: 20. Feb 2004

Ziņojumi: 28219

Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju

Kādam nemētājas kāds lieks monitors, izmērs pofig, galvenais lai nav crt un neaizņem d*uja vietas

-----------------
*Keep going..... It will all make sense soon
Offline
Buds
13. Mar 2012, 15:18 #10709

Kopš: 22. Jan 2011

Ziņojumi: 809

Braucu ar: Volvo

paziņa pārdod diskus ar riepām

ss.lv
Offline
marxxx
13. Mar 2012, 16:07 #10710

Kopš: 28. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 311

Braucu ar:

ir linksys wrp 400 ruuteri, jauni nelietoti, cena 15ls gab... par cik esmu no tukuma, man 4dien viens draugs brauks uz riigu un piegaataas ruuterus tur, visi kam ir interese suutiet savu nr privaati un skaitu cik njemat, 4dien jums zvaniis un vareesiet savaakt vinjus riigaa...
Offline
Lew
13. Mar 2012, 16:26 #10711

Kopš: 01. Aug 2011

Ziņojumi: 413

Braucu ar: 1.1bar

Pērku bleķa diskus R16 (5x100), 8gab, var piedavat ari mazāk!!
Offline
gilbert
13. Mar 2012, 16:52 #10712

Kopš: 04. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3134

Braucu ar:


13 Mar 2012, 11:38:42 gilbert rakstīja:
Varbūt kādam interesē Samsung Galaxy S 2.
Celka, nav pat bijis ieslēgts, garantija utt.

250lvl
Cena apspriežama.
PM

Pārdots.
Offline
ALDIX777
13. Mar 2012, 17:46 #10713

Kopš: 11. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 125

Braucu ar: E91

Varbūt kādam ir Chicco Lite way rati labā stāvoklī? Labrāt iegādātos cenā ap ~60ls

tipa tādi-

http://www.ss.lv/msg/lv/for-children/carriages/...grade/aphno.html

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo