Online

Pašreiz BMWPower skatās 108 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Makedon
08. Mar 2012, 22:05 #10614

Kopš: 02. Apr 2007

Ziņojumi: 329

Braucu ar: 7777

Varbut kadam interese sedekli no Corvette - abas par 120lvl



tikai sarkana krasa.pilnigi elektriskie
Offline
Saabpower
09. Mar 2012, 00:13 #10615

Kopš: 14. Sep 2008

Ziņojumi: 1807

Braucu ar: Honda Accord


08 Mar 2012, 14:57:15 Redline rakstīja:

07 Mar 2012, 18:58:13 Saabpower rakstīja:
Pērku priekš e34:
Original CD radio

telefonu

un šito:



Izskatās, ka kāds ieķēris E34 Touringu graphite melnā krāsā.



ja precīzi tad fjord grey metallic (310)
pagaidām ir verī naisss :borats:

[ Šo ziņu laboja Saabpower, 09 Mar 2012, 00:21:27 ]

Offline
djenkurs
09. Mar 2012, 00:30 #10616

Kopš: 18. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1331

Braucu ar: rAudi Q

vajag e34 sedanam Plazu aizmugurē. Baigais kosmoss neder, betnauda ir toč!
Afigenna vajag. Diemžēl plaza.lv nav Moš kādam ir gadījušies uz jaukšanu vai nevajag pašam.

PM
Offline
GM
09. Mar 2012, 07:31 #10617

Kopš: 07. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1302

Braucu ar: labu garstāvokli

Ir palikušas šādas jaunas riepas.

R15
225/60 Sumitamo (kkaadi) 30 LVL/gb (2riepas)
185/60 Matador MP59 30 LVL/gb (4riepas)
185/65 Matador MP44 35 LVL/gb (4riepas)
185/80 Hankook Centrum 35LVL/gb (2riepas)

R16
195/55 Dunlop sport 01 35LVL/gb (4riepas)
205/50 Fast response 40 LVL/gb (4riepas)
225/55 Hankook 225/55 40LVL/gb (6riepas)



-----------------
Keep on rollin` baby,
you know what time it is.
Offline
J.CASH
09. Mar 2012, 11:05 #10618

Kopš: 21. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 955

Braucu ar: 306


Varbūt kādu interesē, ir visas daļas no Ford Transit 90g. 2.0benz. karburātor dzinējs, ja nemaldos kā sierrai un scorpio. Dzinējs un ritošā daļa ļoti labā stāvoklī.


PM vai 20085398
Iespējama detaļu piegāde.

Offline
J.CASH
09. Mar 2012, 11:23 #10619

Kopš: 21. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 955

Braucu ar: 306

Pārdodu visas rezerves daļas no Volvo 740, dzinējs 2.3 labā kārtībā.


PM vai 20085397
Offline
rencho
09. Mar 2012, 11:35 #10620

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1469

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S

Varbūt kāds var notirgot lietotu skrējēju pulksteni/pulsa mērītāju?
Offline
SleepY
09. Mar 2012, 11:40 #10621

Kopš: 14. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 752

Braucu ar: liftu

Ir paardosana diski "Mercedes-benz 18'Intra(Made in Germany)", varbut kadam vajag, draugs pardot
SS.LV
Offline
yo_G
09. Mar 2012, 11:57 #10622

Kopš: 27. Oct 2008

Ziņojumi: 1072

Braucu ar: GTI

Varbūt kāds tirgo Iphone 3GS? Ja ir ko piedāvāt, tad PM.
Offline
nik-09
09. Mar 2012, 12:32 #10623

Kopš: 09. Jun 2009

Ziņojumi: 1036

Braucu ar: BMWe36, BMWe39, BMWe60, Iveco Daily


06 Mar 2012, 11:13:14 nik-09 rakstīja:
Pārdodu rezerves daļas no Chrysler Voyager 1993gada 2.5,2.5TD,3.0,3.3. Ja kas interesē rakstiet PM!

Offline
nik-09
09. Mar 2012, 12:34 #10624

Kopš: 09. Jun 2009

Ziņojumi: 1036

Braucu ar: BMWe36, BMWe39, BMWe60, Iveco Daily


06 Mar 2012, 14:12:45 nik-09 rakstīja:
Pārdodu:
BMW e34 metāla diskusR-15 - 5Ls/visi(3gab)
Voyager metāla diski R-15 - 5Ls/gab
Golf II lietie diski 2gab R-13 - 7Ls/abi
Dažādas lietotas riepas.

Tel.+37127553083
[email protected]
PM!


Offline
zaljsh
09. Mar 2012, 13:04 #10625

Kopš: 04. Apr 2008

Ziņojumi: 1274

Braucu ar: auto

Ja kādam ir nevajadzīgs auto turētājs priekš Nokia E72 un auto lādētājs, lūdzu PM.

paldies
Offline
jurkinens
09. Mar 2012, 13:18 #10626

Kopš: 05. Feb 2010

No: Ķegums

Ziņojumi: 388

Braucu ar: Dresetu volvo

ir e36 parejnieka bampers (melns) pilna komplektacija nesaplests cena 20ls runajama ar visiem moldingiem! (pm)

[ Šo ziņu laboja jurkinens, 09 Mar 2012, 14:04:17 ]

Offline
zizu
09. Mar 2012, 13:42 #10627

Kopš: 09. Mar 2012

Ziņojumi: 140

Braucu ar:

ir iespeja tikt pie neilgi lietotam HTC Sensation XE Beats oriģinālajām austiņām. dažas reizes uzvilku, kopš iegādājos - aptuveni pirms menesa.

Pilns komplekts ar mainīgiem uzgaļiem un maciņu. garantiju diemžēl nevaru iedot līdzi, jo jāatstāj telefonam, bet ja būs kadas problemas uzzvanīs un kopā aizies uz veikalu kur pirku pašu telefonu.

Cena manuprāt loti laba, 25ls. jaunas letakais laikam ir 50.

PM

Offline
Grauds
09. Mar 2012, 13:50 #10628

Kopš: 30. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 286

Braucu ar: Nekad ar BMW, bet vienmēr braucu pirkt

Ir iespēja iegādāties mēteli, kas pirkts Zara veikalā Alfā par 120ls, izmērts M, ja nu ir interese - PM
Cena:35 Latvijas lati

http://www.ss.lv/msg/lv/clothes-footwear/mens-c...coats/knogp.html
Offline
nik-09
09. Mar 2012, 15:51 #10629

Kopš: 09. Jun 2009

Ziņojumi: 1036

Braucu ar: BMWe36, BMWe39, BMWe60, Iveco Daily

Pērku aizmugurējo kreiso lukturi (visu) un melno plastmasu, kas ir aiz numura no Audi 80 Avant B4.
Cenas ar piedāvājumiem PM vai 27553083
Offline
DoubleD
09. Mar 2012, 15:52 #10630

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

Nopirkšu nobrauktos sajūga diskus, tādus kā attēloti bildē! 5ls/gb


var būt sadiluši līdz kniedēm u.tml

29560050 / PM

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
tirgonis
09. Mar 2012, 16:04 #10631

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: E53


04 Mar 2012, 15:03:27 tirgonis rakstīja:
1.http://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/hunting-f....html?1330858998

2.http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transpor....html?1330858998

3.http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transpor....html?1330858998



Offline
wilky
09. Mar 2012, 17:22 #10632

Kopš: 06. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 306

Braucu ar: Koijotu



PM
Offline
stfu1
09. Mar 2012, 18:01 #10633

Kopš: 25. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 443

Braucu ar: Jaguar Sovereign XJ6 88'

Pārdodu:
TomTom 730GO, lietots, 2Gb iebuveta atmina - ! 80 LS !

Pentax K10D SR, 10.2 Mpx, ar pavasara atlaidi - 185 LS


Drosi PM
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo