Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 169 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
laklein
06. Mar 2012, 18:56 #10554

Kopš: 21. Jun 2011

No: Ogre

Ziņojumi: 77

Braucu ar: e34,e39

Varbūt kadam noder diezgan vēsturisks anti radars -uniden rd22 kaut kādiem ekspermentāliem mērķiem vai sazin kam.Darbojošs.cena 10 ls.
Offline
EM
06. Mar 2012, 19:02 #10555

Kopš: 01. May 2011

Ziņojumi: 151

Braucu ar: skrituļslidām uz daugavpili

Staav deriiga Galactico daavanu karte 20ls veertiibaa.

bilde tikai kaa uzskates matereaals

Atdoshu pa 15ls, savaakshana mezhciemaa.
Offline
solarijpuika
06. Mar 2012, 20:18 #10556

Kopš: 07. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 284

Braucu ar: e talonu

mekleeju vw lupo vaditaja puses elektrisko logu konsoli! moš der arii no citiem modeļiem kaa piem polo!
Offline
ozis9
06. Mar 2012, 20:37 #10557

Kopš: 22. Jul 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 1402

Braucu ar: 730

nopirkšu 24" dirt biku
single speed utt
Offline
divkosigais
06. Mar 2012, 20:49 #10558

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


06 Mar 2012, 19:02:06 EM rakstīja:
Staav deriiga Galactico daavanu karte 20ls veertiibaa.

bilde tikai kaa uzskates matereaals

Atdoshu pa 15ls, savaakshana mezhciemaa.

Tak aizej uz Rimi Alfaa un izteere uz paicaanu (alko+ciigs)
Offline
EM
06. Mar 2012, 21:04 #10559

Kopš: 01. May 2011

Ziņojumi: 151

Braucu ar: skrituļslidām uz daugavpili

naljiks vairaak sirdi silda
Offline
nutastur
06. Mar 2012, 21:15 #10560

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO


06 Mar 2012, 21:04:11 EM rakstīja:
naljiks vairaak sirdi silda


gribi teikt ka neēd?
Offline
lauveenc
06. Mar 2012, 21:17 #10561

Kopš: 02. Jan 2012

No: Rēzekne

Ziņojumi: 54

Braucu ar: pirktu pa tačpadu un X5...


06 Mar 2012, 21:04:11 EM rakstīja:
naljiks vairaak sirdi silda

A vai tur vispar vel ir tas dvacars?
Offline
Billy
06. Mar 2012, 21:41 #10562

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1705

Braucu ar: DS4

Interese Nokia BL-5C bacha!Oridzinal.

Oh yes pirst post!

[ Šo ziņu laboja sanco88, 06 Mar 2012, 21:43:04 ]

Offline
zuums
06. Mar 2012, 21:46 #10563

Kopš: 09. Aug 2008

Ziņojumi: 1209

Braucu ar: m20 M/// Pack TURBO

Varbūt kāds no Jums,vai kāds paziņa tirgo vieglās a/m piekabīti ar dokumentiem? cenā līdz 200ls PM
Jau iepriekš paldies par atsaucību!
Offline
agang
06. Mar 2012, 22:08 #10564

Kopš: 11. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 176

Braucu ar: melnu kupeju

Tākā līdz marta beigām jāizvācas ārā no dzīvokļa, tad ir pieejamas praktiski visas mēbeles ( virtuves iekārta(ar el.gāzes virsmu,nosūcēju), gultas, dīvāni, skapīši, krēsli, Tv galdiņi, sienas skapis u.c lietas ) lielāko ties ļoti labā stāvoklī.
iemetīšu bildez.lv linku, un tur varēs apskatīties, citādi priekš viena posta par daudz bilžu sanāk

virtuves iekārtu, lielo gultu pagaidām tik var rezervēt uz marta beigām, jo paši vēl te dzīvojam
lai sludinājums nepazustu - lielās gultas cena 180LVL .
runājot par cenām - kosmosā netaisos lidot, tākā rakstat PZ vai 26847850 un vienosimies (darba dēļ esmu sazvanāms tikai pašā vakarā un brīvdienās)
atrodas IMANTĀ.

atvainojos, ka bildēs mēbeles ir ar visiem aksesuāriem, jo, kā jau minēju, vēl te dzīvojam.

http://bildez.lv/foto/excide/mebeles

[ Šo ziņu laboja agang, 06 Mar 2012, 22:53:28 ]

Offline
Arnej
06. Mar 2012, 22:20 #10565

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 340

Braucu ar: Lohu auto

Nopirkšu iPhone 4 never locked labā stāvoklī, bez defektiem un lai tiešām strādā visas lejuplādes un tīkli. Cena ~200Ls, vēlams balts, bet izskatīšu arī melnos. PM
Offline
borrows
06. Mar 2012, 22:41 #10566

Kopš: 30. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 94

Braucu ar: Z3 roadster

Nopirkšu, tā saucamo - kalnu velosipēdu, ar defektiem, bet ceļamu. Var būt astotnieki, kautkas šķībs, rūsējis, bez bremzēm, saplēsts sēdeklis utt - galvenais lai rāmis, vēlams brendīgs, bet galvenais lai vesels. Pārējais pārsvarā tāpat tiks likts jauns. Gribu uzlasīt kautko pa savam Ceru uz zemu cenu. Maximas variantus ar to amortizējošo pederi lūdzu nepiedāvāt
Offline
KristsK
07. Mar 2012, 00:27 #10567

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv

Varbūt kāds var piedāvāt enduro riepu 17'' ?


-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
briinums
07. Mar 2012, 01:28 #10568

Kopš: 23. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2503

Braucu ar: mr2, fzhurkaam, miniveniem


06 Mar 2012, 21:41:18 sanco88 rakstīja:
Interese Nokia BL-5C bacha!Oridzinal.

Oh yes pirst post!

a cik tu par vinju dosi?

-----------------
latvijas online radio - visiradio.lv
|Autolife305|JapcarLV|Tune86
Offline
Helmuts
07. Mar 2012, 07:14 #10569

Kopš: 22. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 487

Braucu ar: E34 4.4i


05 Mar 2012, 16:57:07 Helmuts rakstīja:

03 Mar 2012, 10:16:12 Helmuts rakstīja:
pārdodu vw polo 1999gada 1.9 d motoru, arkārbu, sūkni, sprauslas, ģenerātoru pa 200ls
motors teicamā stāvoklī
polo bija sists, motors noskrējis 60k jūdzes
motors šads
22171238

[IMG]
[/IMG]
Offline
hugo27
07. Mar 2012, 08:03 #10570

Kopš: 23. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 256

Braucu ar: e34

Vajag 4 riepas m+s kaut ar mazu protektoru ,var but 2+2,suni izdura visas 4 riepas vajag k ko uzlikt vieta ,nedargi r15

[ Šo ziņu laboja hugo27, 07 Mar 2012, 08:31:20 ]

Offline
EM
07. Mar 2012, 09:27 #10571

Kopš: 01. May 2011

Ziņojumi: 151

Braucu ar: skrituļslidām uz daugavpili


06 Mar 2012, 19:02:06 EM rakstīja:
Staav deriiga Galactico daavanu karte 20ls veertiibaa.
[IMG]http://mix.lv/uploaded-images/6105257004f169535...897.13665103.jpg
bilde tikai kaa uzskates matereaals

Atdoshu pa 15ls, savaakshana mezhciemaa.

karte jau prom. paldies par uzmaniibu
Offline
Billy
07. Mar 2012, 09:56 #10572

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1705

Braucu ar: DS4


07 Mar 2012, 01:28:47 briinums rakstīja:

06 Mar 2012, 21:41:18 sanco88 rakstīja:
Interese Nokia BL-5C bacha!Oridzinal.

a cik tu par vinju dosi?


Ja jauna tad lidz piecitim...ja lietota tad mazak
Offline
zzips
07. Mar 2012, 10:11 #10573

Kopš: 20. Feb 2004

Ziņojumi: 28219

Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju

Kaadam nav Coanx modulis, tas kas sprauzas Tv un kura liekas veidkarte virzemes TV

Bilde:


-----------------
*Keep going..... It will all make sense soon
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo