| Autors | Ziņojums |
| laklein | |
 Kopš: 21. Jun 2011
No: Ogre
Ziņojumi: 77
Braucu ar: e34,e39
| Varbūt kadam noder diezgan vēsturisks anti radars -uniden rd22 kaut kādiem ekspermentāliem mērķiem vai sazin kam.Darbojošs.cena 10 ls. |
Offline | |
|
| EM | |
Kopš: 01. May 2011
Ziņojumi: 151
Braucu ar: skrituļslidām uz daugavpili
| Staav deriiga Galactico daavanu karte 20ls veertiibaa.
bilde tikai kaa uzskates matereaals
Atdoshu pa 15ls, savaakshana mezhciemaa. |
Offline | |
|
| solarijpuika | |
 Kopš: 07. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 284
Braucu ar: e talonu
| mekleeju vw lupo vaditaja puses elektrisko logu konsoli! moš der arii no citiem modeļiem kaa piem polo! |
Offline | |
|
| ozis9 | |
 Kopš: 22. Jul 2008
No: Jelgava
Ziņojumi: 1402
Braucu ar: 730
| nopirkšu 24" dirt biku
single speed utt
|
Offline | |
|
| divkosigais | |
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
06 Mar 2012, 19:02:06 EM rakstīja:
Staav deriiga Galactico daavanu karte 20ls veertiibaa.
bilde tikai kaa uzskates matereaals
Atdoshu pa 15ls, savaakshana mezhciemaa.
Tak aizej uz Rimi Alfaa un izteere uz paicaanu (alko+ciigs)  |
Offline | |
|
| EM | |
Kopš: 01. May 2011
Ziņojumi: 151
Braucu ar: skrituļslidām uz daugavpili
| naljiks vairaak sirdi silda  |
Offline | |
|
| nutastur | |
 Kopš: 01. Mar 2009
Ziņojumi: 3658
Braucu ar: POLO
|
06 Mar 2012, 21:04:11 EM rakstīja:
naljiks vairaak sirdi silda 
gribi teikt ka neēd?  |
Offline | |
|
| lauveenc | |
 Kopš: 02. Jan 2012
No: Rēzekne
Ziņojumi: 54
Braucu ar: pirktu pa tačpadu un X5...
|
06 Mar 2012, 21:04:11 EM rakstīja:
naljiks vairaak sirdi silda 
A vai tur vispar vel ir tas dvacars?  |
Offline | |
|
|
|
| Billy | |
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1705
Braucu ar: DS4
| Interese Nokia BL-5C bacha!Oridzinal.
Oh yes pirst post! [ Šo ziņu laboja sanco88, 06 Mar 2012, 21:43:04 ] |
Offline | |
|
| zuums | |
 Kopš: 09. Aug 2008
Ziņojumi: 1209
Braucu ar: m20 M/// Pack TURBO
| Varbūt kāds no Jums,vai kāds paziņa tirgo vieglās a/m piekabīti ar dokumentiem? cenā līdz 200ls PM
Jau iepriekš paldies par atsaucību!  |
Offline | |
|
| agang | |
Kopš: 11. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 176
Braucu ar: melnu kupeju
| Tākā līdz marta beigām jāizvācas ārā no dzīvokļa, tad ir pieejamas praktiski visas mēbeles ( virtuves iekārta(ar el.gāzes virsmu,nosūcēju), gultas, dīvāni, skapīši, krēsli, Tv galdiņi, sienas skapis u.c lietas ) lielāko ties ļoti labā stāvoklī.
iemetīšu bildez.lv linku, un tur varēs apskatīties, citādi priekš viena posta par daudz bilžu sanāk 
virtuves iekārtu, lielo gultu pagaidām tik var rezervēt uz marta beigām, jo paši vēl te dzīvojam 
lai sludinājums nepazustu - lielās gultas cena 180LVL .
runājot par cenām - kosmosā netaisos lidot, tākā rakstat PZ vai 26847850 un vienosimies (darba dēļ esmu sazvanāms tikai pašā vakarā un brīvdienās)
atrodas IMANTĀ.
atvainojos, ka bildēs mēbeles ir ar visiem aksesuāriem, jo, kā jau minēju, vēl te dzīvojam.
http://bildez.lv/foto/excide/mebeles
[ Šo ziņu laboja agang, 06 Mar 2012, 22:53:28 ] |
Offline | |
|
| Arnej | |
 Kopš: 25. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 340
Braucu ar: Lohu auto
| Nopirkšu iPhone 4 never locked labā stāvoklī, bez defektiem un lai tiešām strādā visas lejuplādes un tīkli. Cena ~200Ls, vēlams balts, bet izskatīšu arī melnos. PM |
Offline | |
|
| borrows | |
Kopš: 30. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 94
Braucu ar: Z3 roadster
| Nopirkšu, tā saucamo - kalnu velosipēdu, ar defektiem, bet ceļamu. Var būt astotnieki, kautkas šķībs, rūsējis, bez bremzēm, saplēsts sēdeklis utt - galvenais lai rāmis, vēlams brendīgs, bet galvenais lai vesels. Pārējais pārsvarā tāpat tiks likts jauns. Gribu uzlasīt kautko pa savam Ceru uz zemu cenu. Maximas variantus ar to amortizējošo pederi lūdzu nepiedāvāt  |
Offline | |
|
KristsK  | |
 Kopš: 22. Aug 2005
No: Ikšķile
Ziņojumi: 2753
Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv
| Varbūt kāds var piedāvāt enduro riepu 17'' ?
----------------- METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit
|
Offline | |
|
briinums  | |
 Kopš: 23. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2503
Braucu ar: mr2, fzhurkaam, miniveniem
|
06 Mar 2012, 21:41:18 sanco88 rakstīja:
Interese Nokia BL-5C bacha!Oridzinal.
Oh yes pirst post!
a cik tu par vinju dosi? 
----------------- latvijas online radio - visiradio.lv
|Autolife305|JapcarLV|Tune86 |
Offline | |
|
| Helmuts | |
 Kopš: 22. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 487
Braucu ar: E34 4.4i
|
05 Mar 2012, 16:57:07 Helmuts rakstīja:
03 Mar 2012, 10:16:12 Helmuts rakstīja:
pārdodu vw polo 1999gada 1.9 d motoru, arkārbu, sūkni, sprauslas, ģenerātoru pa 200ls
motors teicamā stāvoklī
polo bija sists, motors noskrējis 60k jūdzes
motors šads
22171238
[IMG][/IMG]
|
Offline | |
|
|
|
| hugo27 | |
Kopš: 23. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 256
Braucu ar: e34
| Vajag 4 riepas m+s kaut ar mazu protektoru ,var but 2+2,suni izdura visas 4 riepas vajag k ko uzlikt vieta ,nedargi r15 [ Šo ziņu laboja hugo27, 07 Mar 2012, 08:31:20 ] |
Offline | |
|
| EM | |
Kopš: 01. May 2011
Ziņojumi: 151
Braucu ar: skrituļslidām uz daugavpili
|
06 Mar 2012, 19:02:06 EM rakstīja:
Staav deriiga Galactico daavanu karte 20ls veertiibaa.
[IMG]http://mix.lv/uploaded-images/6105257004f169535...897.13665103.jpg
bilde tikai kaa uzskates matereaals
Atdoshu pa 15ls, savaakshana mezhciemaa.
karte jau prom. paldies par uzmaniibu  |
Offline | |
|
| Billy | |
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1705
Braucu ar: DS4
|
07 Mar 2012, 01:28:47 briinums rakstīja:
06 Mar 2012, 21:41:18 sanco88 rakstīja:
Interese Nokia BL-5C bacha!Oridzinal.
a cik tu par vinju dosi? 
Ja jauna tad lidz piecitim...ja lietota tad mazak  |
Offline | |
|
zzips  | |
 Kopš: 20. Feb 2004
Ziņojumi: 28219
Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju
| Kaadam nav Coanx modulis, tas kas sprauzas Tv un kura liekas veidkarte virzemes TV
Bilde:
----------------- *Keep going..... It will all make sense soon |
Offline | |
|