| Autors | Ziņojums |
| Zeebalds | |
 Kopš: 31. Mar 2011
Ziņojumi: 1662
Braucu ar:
| kanāls labs, neflagojam  |
Offline | |
|
| sasha_belijs | |
 Kopš: 05. Sep 2006
Ziņojumi: 20315
Braucu ar: nošautu musaru bagāžniekā
| cerams, musars dabuuss iekshaas 

pizdec, un zebiekste gacho fonaa man butu kauns pie tada slagera iziet ringaa [ Šo ziņu laboja sasha_belijs, 16 Oct 2021, 23:05:06 ] |
Offline | |
|
| Zeebalds | |
 Kopš: 31. Mar 2011
Ziņojumi: 1662
Braucu ar:
| aiziet |
Offline | |
|
edzulis  | |
 Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 56481
Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4
| Austrāļu komentētāji diezgan pozitīvi par Briedi un LV. Ļoti gaida Briedi pie sevis pavasarī  |
Offline | |
|
| Rudzins | |
 Kopš: 06. Oct 2011
Ziņojumi: 2573
Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu
| Tam Vācietim viss galîg poh izskatās, atbraucis prost uzboksēt |
Offline | |
|
| sasha_belijs | |
 Kopš: 05. Sep 2006
Ziņojumi: 20315
Braucu ar: nošautu musaru bagāžniekā
|
16 Oct 2021, 23:07:55 @Rudzins rakstīja:
Tam Vācietim viss galîg poh izskatās, atbraucis prost uzboksēt
atbaucis musaram gaismu izslegt  |
Offline | |
|
| Bubi | |
 Kopš: 14. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 934
Braucu ar: Volvo
| Liekas, ka Mairim kājas lēnas. |
Offline | |
|
| uldens1 | |
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17343
Braucu ar:
| šitā gan bij huiņa ne cīņa  |
Offline | |
|
|
|
| m8archa | |
 Kopš: 28. Dec 2009
Ziņojumi: 1117
Braucu ar: Zirdzinnu
| Diezgan liela huiņa, piecītis toč par daudz te būtu bijis.  |
Offline | |
|
| sasha_belijs | |
 Kopš: 05. Sep 2006
Ziņojumi: 20315
Braucu ar: nošautu musaru bagāžniekā
| pizdec. es esu viilies |
Offline | |
|
| RolandsK | |
 Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3650
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
| Viegla uzvara sanāca. Redzēs, kas būs tālāk. |
Offline | |
|
| Zeebalds | |
 Kopš: 31. Mar 2011
Ziņojumi: 1662
Braucu ar:
| skaisti |
Offline | |
|
| desadesa | |
 Kopš: 01. Jul 2019
Ziņojumi: 2100
Braucu ar: noskrējienu <100k
| Kurā brīdī deguns izšķīda? |
Offline | |
|
| Rudzins | |
 Kopš: 06. Oct 2011
Ziņojumi: 2573
Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu
| Viegli un skaisti |
Offline | |
|
| JDS | |
 Kopš: 18. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 11114
Braucu ar: 3, 5, TS, YP
| Uzvara, bet tas bij vairaak, kaa skaidrs. Bet nu Briedis noteikti neizskatiijaas taads, kaa ieprieksh. Daudz leenaaks 
Zauerlandam beidzot no viena pasakuma nebuus video kur meele shaudaas, jo maskaa 
Redzees kas taalaak, bez njemot ceeraa vinja komandu, iespeejams, ka nebuus nekaa 
Edit: tomeer buus meele kaa kjirzakai  [ Šo ziņu laboja JDS, 16 Oct 2021, 23:29:27 ] |
Offline | |
|
| Exclusivity | |
 Kopš: 22. Dec 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 4443
Braucu ar: Ducati Panigale, Track- Kawa, Fantic 4 offroad &1Horse Power & Xxxx
|
16 Oct 2021, 22:25:02 @Samurajs rakstīja:
https://www.twitch.tv/pohujmetals
Liels paldies!!! |
Offline | |
|
|
|
| rencho | |
 Kopš: 23. Mar 2009
No: Sigulda
Ziņojumi: 1468
Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S
|
16 Oct 2021, 23:27:48 @Exclusivity rakstīja:
16 Oct 2021, 22:25:02 @Samurajs rakstīja:
https://www.twitch.tv/pohujmetals
Liels paldies!!!
Pievienojos-liels paldies par linku ! |
Offline | |
|
| bokens | |
Kopš: 07. Feb 2012
Ziņojumi: 534
Braucu ar: E84
|
16 Oct 2021, 22:25:02 @Samurajs rakstīja:
https://www.twitch.tv/pohujmetals
Paldies, Samurajs par linku! |
Offline | |
|
| Corey | |
 Kopš: 18. Aug 2008
Ziņojumi: 2531
Braucu ar: gc8 type-ra Honda crx
| Mans pilniga nulle, Briedis vieninieks.
|
Offline | |
|
| Dandy | |
 Kopš: 03. Apr 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 458
Braucu ar: Piecīti
| Ooo sportisti no purčika ir vīlušies...šas ies uz ielas rādīt kā vajag... [ Šo ziņu laboja Dandy, 16 Oct 2021, 23:38:14 ] |
Offline | |
|