Online

Pašreiz BMWPower skatās 109 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
shmurger
16. Feb 2012, 20:02 #10114

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40

pārdod kompūteru!LinksProcesoris: Intel E6300
Procesora frekvence, Ghz: 1.90
Pamat plate: Asus
Video: 256Mb
RAM apjoms, Mb: 3000
HDD apjoms, Gb: 160
DVD: DVD-RW

[ Šo ziņu laboja shmurger, 16 Feb 2012, 20:02:59 ]

Offline
Lidotaajs1331
17. Feb 2012, 09:27 #10115

Kopš: 27. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 440

Braucu ar: BMW E38 735

joprojām nevajadzīgi mētājas antiradars

Whistler XTR 260


http://www.2cis.com/images/Whistler_XTR-260.jpg



35.00 LVL


mob. 22321361
vai P.M

[ Šo ziņu laboja Lidotaajs1331, 17 Feb 2012, 09:34:57 ]

Offline
armandsje
17. Feb 2012, 10:17 #10116

Kopš: 22. Jun 2008

Ziņojumi: 128

Braucu ar:


17 Feb 2012, 09:10:51 labs_cilveeks rakstīja:
labprāt paņemtu 40 l e95 pa sakarīgu ciparu

pm
arī interesē Daugavpils vai Jēkabpils pusē. Ja kas tad PM.
Offline
Siipols
17. Feb 2012, 11:09 #10117

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Calix motoru apsildes sistēmas ar uzstādīšanu.,var arī pats uzstādīt...

cenas saldas.




http://www.calix.se/consumer/index.asp?lang=UK

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
gvaido
17. Feb 2012, 11:20 #10118

Kopš: 20. Sep 2010

Ziņojumi: 296

Braucu ar: 330ci


18 Jan 2012, 19:15:36 gvaido rakstīja:
Pārdodu RAM

2x1GB UNB PC2-6400 Laikam kkāds APACER


10LS


8LS
Offline
Janich
17. Feb 2012, 11:22 #10119

Kopš: 31. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 632

Braucu ar:

Pārdod Ipad 64GB 3G.(mazlietots) Ipad 2 32GB wifi(jauns) cenas PM.
Offline
kapustella
17. Feb 2012, 12:22 #10120

Kopš: 28. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1933

Braucu ar: VW T6 ABT

Piedāvāju iegādāties MOMO/HELLA ādas stūri nav gluži topzustand ,bet ir labā stāvoklī.

Attēli nav īsti, tie atrasti google. Ja ir interese varu nosūtīt vēlāk bildes uz email.

Stūre tirgojas par 45 mūsu valsts naudiņam. (cena nav akmenī kalta)

Droši PM vai 26099606

Stūrei ir Horn button un pāreja. Var uzlikt uz VW,Audi B3/B4,BMW droši ka var vēl kam uzlikt.

VW Audi Porsche Opel BMW Mercedes




Ebay alternativa , bet es tirgoju ar pareju.

[ Šo ziņu laboja kapustella, 17 Feb 2012, 15:52:32 ]

Offline
kknd
17. Feb 2012, 14:24 #10121

Kopš: 01. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 93

Braucu ar: k2

[ Šo ziņu laboja kknd, 16 Oct 2013, 21:01:44 ]

Offline
KeX
17. Feb 2012, 14:39 #10122

Kopš: 24. Feb 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 6693

Braucu ar: Turbinizētu e36 un bobiku

Tirgoju

VW POLO 94- 99 gada priekšas kreiso lukturi, jaunu TYK ražojuma

Kā arī ir aizķērušies visādi loriņi no VW Jetta MK2, ir arī visi stikli 2durvju, 4durvju versijām


Vel ir visādi loriņi no audi 100 C2 Avant, arī ir visi stikli un vel visādi štrunti...
Kā arī audi 80 83gada, stikli un dažādi loriņi..

PM vai 28462696
Offline
nik-09
17. Feb 2012, 15:25 #10123

Kopš: 09. Jun 2009

Ziņojumi: 1036

Braucu ar: BMWe36, BMWe39, BMWe60, Iveco Daily

Pērku navigāciju ar Eiropas karti, steidzami!!!
PM
Offline
hashman
17. Feb 2012, 16:11 #10124

Kopš: 15. Mar 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 234

Braucu ar: Volvo XC90, Volvo 780, Ford F150XL.


Neinteresē.? PM
Offline
Zeds
17. Feb 2012, 16:15 #10125

Kopš: 15. Jul 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1936

Braucu ar: Q7

kāds netirgo HDD no 40 GB uz augšu - par simbolisku cenu?
Offline
kapustella
17. Feb 2012, 16:58 #10126

Kopš: 28. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1933

Braucu ar: VW T6 ABT

Piedāvāju iegādāties MOMO/HELLA ādas stūri nav gluži topzustand ,bet ir labā stāvoklī.


Attēli nav īsti, tie atrasti google. Ja ir interese varu nosūtīt vēlāk bildes uz email.

Stūre tirgojas par 45 mūsu valsts naudiņam. (cena nav akmenī kalta)

Droši PM vai 26099606

Stūrei ir Horn button un pāreja. Var uzlikt uz VW,Audi B3/B4,BMW droši ka var vēl kam uzlikt.

VW Audi Porsche Opel BMW Mercedes




Ebay alternativa , bet es tirgoju ar pareju.BILDES

[ Šo ziņu laboja kapustella, 19 Feb 2012, 12:44:37 ]

Offline
SILVERGREEN
17. Feb 2012, 17:12 #10127

Kopš: 21. Oct 2004

No: Bauska

Ziņojumi: 1197

Braucu ar: ’94 E36 325tds

iegādāšos E36 sedana orgin. gumijas paklajus, ja kādam ir pieejami, dodat ziņu!
PM
Offline
Svintlis
17. Feb 2012, 17:52 #10128

Kopš: 20. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1091

Braucu ar: S - class, e36 , vw bora.


Dzeltena bākuguns HELLA, skuuveejama, nav uz magnetu, skruves ir, bet nav vads, piedavajiet cenu PM.

Offline
aupinsh
17. Feb 2012, 18:00 #10129

Kopš: 26. Oct 2004

Ziņojumi: 5608

Braucu ar: S

Pērku 2 biļetes uz Erotu, lētāk protams, PM, steidzami, tie kas te ielikuši, kkur pazuduši!
Offline
EsPac
17. Feb 2012, 18:58 #10130

Kopš: 25. Jul 2004

Ziņojumi: 1230

Braucu ar: K2

Pie manis 2 biļetes par 11 Ls :P (2 jau arī tikai ir).
29788513


17 Feb 2012, 18:17:02 laaciz rakstīja:
visi uz vietas, ja kas PM biļetes uz E-R-O-T-U par 6ls
Offline
laaciz
17. Feb 2012, 19:32 #10131

Kopš: 04. Feb 2011

Ziņojumi: 179

Braucu ar:

bilesu nav
Offline
MaarcisM
17. Feb 2012, 21:12 #10132

Kopš: 30. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1679

Braucu ar:

Pērku 3 biļetes uz erotu, 29325317 sms nesūtīt
Offline
Rudzins
17. Feb 2012, 22:42 #10133

Kopš: 06. Oct 2011

Ziņojumi: 2573

Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu

Pārdodu pilnīgi jaunu bunduli, itkā vēlētos 40Ls, bet cena apspriežama saprāta robežās! PM

Ventspils, Kuldīga. Varu nosūtīt arī tālāk.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo