Online
Pašreiz BMWPower skatās 197 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Atbalsts UKRAINAS aizstāvjiem!
| Autors | Ziņojums |
| kkas | |  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
|
10 May 2026, 11:18:22 @user rakstīja:
Protams, redzu un saprotu, ka tas viss noder un ir reāla palīdzība , tikai nesaprotu, ka pat Latvijā ir likums, ka kara gadījumā var izmantot iedzīvotāju.. nu auto skaits tur ir milzīgs un ja tas ir tik nozīmīgi un nepieciešams, ir kur pasmelt resursus tur
ja tu atņem aizmugurē daudzumos treileris aiz treilera, tad kā tu iedomājies kā fronte noturēsies, ja aizmugure nevarēs normāli fukcionēt? fronte var turēties, ja aizmugure normāli funkcionē kā valsts. | Offline | | |
| uldens1 | |  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17345
Braucu ar:
|
09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu  | Offline | | |
RSAWorkshop  | |  Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8360
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
|
10 May 2026, 12:31:34 @kkas rakstīja:
10 May 2026, 11:18:22 @user rakstīja:
Protams, redzu un saprotu, ka tas viss noder un ir reāla palīdzība , tikai nesaprotu, ka pat Latvijā ir likums, ka kara gadījumā var izmantot iedzīvotāju.. nu auto skaits tur ir milzīgs un ja tas ir tik nozīmīgi un nepieciešams, ir kur pasmelt resursus tur
ja tu atņem aizmugurē daudzumos treileris aiz treilera, tad kā tu iedomājies kā fronte noturēsies, ja aizmugure nevarēs normāli fukcionēt? fronte var turēties, ja aizmugure normāli funkcionē kā valsts.
Tieši tā, karošana nevar notikt bez atbalsta, bez apgādes un tas ir ļoti svarīgs posms
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 | Offline | | |
| user | | Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
|
10 May 2026, 17:45:18 @uldens1 rakstīja:
09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu 
nu nu.. daži tūksotši.. kas tas ir? nekas.. cik Ukrianā ir auto? miljonos, ne dažos tūkstošos.. pats saproti, tā kara apjomus un ne tur 5 tanki, ne 100 auto ko būtiski maina, cik tas ir 0.5% no visa? Tas apjoms tur ar visu ir nenormāls, cilvēki man liekas neaptver tāda kara apjomu un vajadzības, tāpēc arī var priecāties par 50 bruņmašīnām, ko LV armija nopērk, bet karam tas ir nekas.. tas nav ieņemt Grobiņu  | Offline | | |
janeks7  | |  Kopš: 21. Feb 2005
Ziņojumi: 3643
Braucu ar:
|
10 May 2026, 21:27:40 @user rakstīja:
10 May 2026, 17:45:18 @uldens1 rakstīja:
09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu 
nu nu.. daži tūksotši.. kas tas ir? nekas.. cik Ukrianā ir auto? miljonos, ne dažos tūkstošos.. pats saproti, tā kara apjomus un ne tur 5 tanki, ne 100 auto ko būtiski maina, cik tas ir 0.5% no visa? Tas apjoms tur ar visu ir nenormāls, cilvēki man liekas neaptver tāda kara apjomu un vajadzības, tāpēc arī var priecāties par 50 bruņmašīnām, ko LV armija nopērk, bet karam tas ir nekas.. tas nav ieņemt Grobiņu 
Es teiktu ka Tu neaptver to apjomu,cik daudz auto un citas palidzibas tiek katru dienu nogādāts uz Ukrainu.
Mes arī kad aizdzinām pirmos auto,likās nu ko tas dos,bet vēlak pabraukājot pa piefrontes pilsētām,tur vairums auto ir ar ārzemju numuriem un tātad tas viss strādā.
Tas pats paliekot Kijivas centra viesnīcā,tur tiek satikti ļoti daudz Latvieši kas dara to pašu.
Tā ka viss ko mēs darām ir pareizi.
[ Šo ziņu laboja janeks7, 10 May 2026, 22:06:28 ] | Offline | | |
| uldens1 | |  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17345
Braucu ar:
|
10 May 2026, 21:27:40 @user rakstīja:
10 May 2026, 17:45:18 @uldens1 rakstīja:
09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu 
nu nu.. daži tūksotši.. kas tas ir? nekas.. cik Ukrianā ir auto? miljonos, ne dažos tūkstošos.. pats saproti, tā kara apjomus un ne tur 5 tanki, ne 100 auto ko būtiski maina, cik tas ir 0.5% no visa? Tas apjoms tur ar visu ir nenormāls, cilvēki man liekas neaptver tāda kara apjomu un vajadzības, tāpēc arī var priecāties par 50 bruņmašīnām, ko LV armija nopērk, bet karam tas ir nekas.. tas nav ieņemt Grobiņu 
brīgādei vajag nevis tūkstošu,bet tagad un tūlīt dažus,cik tādu brigāžu pa frontes līniju hvz,bezsakarīga tava filozofēšana | Offline | | |
| user | | Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
|
10 May 2026, 21:58:05 @janeks7 rakstīja:
10 May 2026, 21:27:40 @user rakstīja:
10 May 2026, 17:45:18 @uldens1 rakstīja:
09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu 
nu nu.. daži tūksotši.. kas tas ir? nekas.. cik Ukrianā ir auto? miljonos, ne dažos tūkstošos.. pats saproti, tā kara apjomus un ne tur 5 tanki, ne 100 auto ko būtiski maina, cik tas ir 0.5% no visa? Tas apjoms tur ar visu ir nenormāls, cilvēki man liekas neaptver tāda kara apjomu un vajadzības, tāpēc arī var priecāties par 50 bruņmašīnām, ko LV armija nopērk, bet karam tas ir nekas.. tas nav ieņemt Grobiņu 
Es teiktu ka Tu neaptver to apjomu,cik daudz auto un citas palidzibas tiek katru dienu nogādāts uz Ukrainu.
Mes arī kad aizdzinām pirmos auto,likās nu ko tas dos,bet vēlak pabraukājot pa piefrontes pilsētām,tur vairums auto ir ar ārzemju numuriem un tātad tas viss strādā.
Tas pats paliekot Kijivas centra viesnīcā,tur tiek satikti ļoti daudz Latvieši kas dara to pašu.
Tā ka viss ko mēs darām ir pareizi.
piekrītu, ka pareizi, bet saku to, ka ja tas ir tik nozīmīgi, tad Ukrainai pašai ir tik daudz iespēju. respektīvi, ja tas maina kara gaitu, tad auti viņi var daudz saorganizēt paši | Offline | | |
Araajz  | |  Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
| User - nav īstā tēma demagoģijai blakus tēmās var pafilozofēt | Offline | | |
|
|
| user | | Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
|
10 May 2026, 22:45:47 @Araajz rakstīja:
User - nav īstā tēma demagoģijai blakus tēmās var pafilozofēt
taisnība  | Offline | | |
janeks7  | |  Kopš: 21. Feb 2005
Ziņojumi: 3643
Braucu ar:
|
10 May 2026, 22:39:16 @user rakstīja:
10 May 2026, 21:58:05 @janeks7 rakstīja:
10 May 2026, 21:27:40 @user rakstīja:
10 May 2026, 17:45:18 @uldens1 rakstīja:
09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu 
nu nu.. daži tūksotši.. kas tas ir? nekas.. cik Ukrianā ir auto? miljonos, ne dažos tūkstošos.. pats saproti, tā kara apjomus un ne tur 5 tanki, ne 100 auto ko būtiski maina, cik tas ir 0.5% no visa? Tas apjoms tur ar visu ir nenormāls, cilvēki man liekas neaptver tāda kara apjomu un vajadzības, tāpēc arī var priecāties par 50 bruņmašīnām, ko LV armija nopērk, bet karam tas ir nekas.. tas nav ieņemt Grobiņu 
Es teiktu ka Tu neaptver to apjomu,cik daudz auto un citas palidzibas tiek katru dienu nogādāts uz Ukrainu.
Mes arī kad aizdzinām pirmos auto,likās nu ko tas dos,bet vēlak pabraukājot pa piefrontes pilsētām,tur vairums auto ir ar ārzemju numuriem un tātad tas viss strādā.
Tas pats paliekot Kijivas centra viesnīcā,tur tiek satikti ļoti daudz Latvieši kas dara to pašu.
Tā ka viss ko mēs darām ir pareizi.
piekrītu, ka pareizi, bet saku to, ka ja tas ir tik nozīmīgi, tad Ukrainai pašai ir tik daudz iespēju. respektīvi, ja tas maina kara gaitu, tad auti viņi var daudz saorganizēt paši
Viņi to arī dara,daudzi vietējie ir atdevuši savus auto.
Bet Tu tak nevari atdot pēdējo un pats pēc tam ar kājām (piem) iznēsāt mēbeles
Tāpat arī benzīntankos vai ēstuvēs,ja tu kautko pērc,tad piem 10centi no katra pirkuma aiziet ZSU
Un ir ļoti daudz tādu piemēru.
Es teiktu ka tiem kuri šaubās vai īsti netic labdarībai (atbalstam) vnk ir jāizbrauc uz Ukrainu un būs atbildes un būs arī daudz vieglāk turpmāk dzīvot[ Šo ziņu laboja janeks7, 10 May 2026, 23:18:04 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|