Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 197 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Atbalsts UKRAINAS aizstāvjiem!

AutorsZiņojums
kkas
10. May 2026, 12:31 #101

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu


10 May 2026, 11:18:22 @user rakstīja:
Protams, redzu un saprotu, ka tas viss noder un ir reāla palīdzība , tikai nesaprotu, ka pat Latvijā ir likums, ka kara gadījumā var izmantot iedzīvotāju.. nu auto skaits tur ir milzīgs un ja tas ir tik nozīmīgi un nepieciešams, ir kur pasmelt resursus tur

ja tu atņem aizmugurē daudzumos treileris aiz treilera, tad kā tu iedomājies kā fronte noturēsies, ja aizmugure nevarēs normāli fukcionēt? fronte var turēties, ja aizmugure normāli funkcionē kā valsts.
Offline
uldens1
10. May 2026, 17:45 #102

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu
Offline
RSAWorkshop
10. May 2026, 18:30 #103

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8360

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


10 May 2026, 12:31:34 @kkas rakstīja:

10 May 2026, 11:18:22 @user rakstīja:
Protams, redzu un saprotu, ka tas viss noder un ir reāla palīdzība , tikai nesaprotu, ka pat Latvijā ir likums, ka kara gadījumā var izmantot iedzīvotāju.. nu auto skaits tur ir milzīgs un ja tas ir tik nozīmīgi un nepieciešams, ir kur pasmelt resursus tur

ja tu atņem aizmugurē daudzumos treileris aiz treilera, tad kā tu iedomājies kā fronte noturēsies, ja aizmugure nevarēs normāli fukcionēt? fronte var turēties, ja aizmugure normāli funkcionē kā valsts.

Tieši tā, karošana nevar notikt bez atbalsta, bez apgādes un tas ir ļoti svarīgs posms

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
user
10. May 2026, 21:27 #104

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


10 May 2026, 17:45:18 @uldens1 rakstīja:

09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu


nu nu.. daži tūksotši.. kas tas ir? nekas.. cik Ukrianā ir auto? miljonos, ne dažos tūkstošos.. pats saproti, tā kara apjomus un ne tur 5 tanki, ne 100 auto ko būtiski maina, cik tas ir 0.5% no visa? Tas apjoms tur ar visu ir nenormāls, cilvēki man liekas neaptver tāda kara apjomu un vajadzības, tāpēc arī var priecāties par 50 bruņmašīnām, ko LV armija nopērk, bet karam tas ir nekas.. tas nav ieņemt Grobiņu
Offline
janeks7
10. May 2026, 21:58 #105

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3643

Braucu ar:


10 May 2026, 21:27:40 @user rakstīja:

10 May 2026, 17:45:18 @uldens1 rakstīja:

09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu


nu nu.. daži tūksotši.. kas tas ir? nekas.. cik Ukrianā ir auto? miljonos, ne dažos tūkstošos.. pats saproti, tā kara apjomus un ne tur 5 tanki, ne 100 auto ko būtiski maina, cik tas ir 0.5% no visa? Tas apjoms tur ar visu ir nenormāls, cilvēki man liekas neaptver tāda kara apjomu un vajadzības, tāpēc arī var priecāties par 50 bruņmašīnām, ko LV armija nopērk, bet karam tas ir nekas.. tas nav ieņemt Grobiņu


Es teiktu ka Tu neaptver to apjomu,cik daudz auto un citas palidzibas tiek katru dienu nogādāts uz Ukrainu.
Mes arī kad aizdzinām pirmos auto,likās nu ko tas dos,bet vēlak pabraukājot pa piefrontes pilsētām,tur vairums auto ir ar ārzemju numuriem un tātad tas viss strādā.
Tas pats paliekot Kijivas centra viesnīcā,tur tiek satikti ļoti daudz Latvieši kas dara to pašu.
Tā ka viss ko mēs darām ir pareizi.

[ Šo ziņu laboja janeks7, 10 May 2026, 22:06:28 ]

Offline
uldens1
10. May 2026, 22:00 #106

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


10 May 2026, 21:27:40 @user rakstīja:

10 May 2026, 17:45:18 @uldens1 rakstīja:

09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu


nu nu.. daži tūksotši.. kas tas ir? nekas.. cik Ukrianā ir auto? miljonos, ne dažos tūkstošos.. pats saproti, tā kara apjomus un ne tur 5 tanki, ne 100 auto ko būtiski maina, cik tas ir 0.5% no visa? Tas apjoms tur ar visu ir nenormāls, cilvēki man liekas neaptver tāda kara apjomu un vajadzības, tāpēc arī var priecāties par 50 bruņmašīnām, ko LV armija nopērk, bet karam tas ir nekas.. tas nav ieņemt Grobiņu
brīgādei vajag nevis tūkstošu,bet tagad un tūlīt dažus,cik tādu brigāžu pa frontes līniju hvz,bezsakarīga tava filozofēšana
Offline
user
10. May 2026, 22:39 #107

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


10 May 2026, 21:58:05 @janeks7 rakstīja:

10 May 2026, 21:27:40 @user rakstīja:

10 May 2026, 17:45:18 @uldens1 rakstīja:

09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu


nu nu.. daži tūksotši.. kas tas ir? nekas.. cik Ukrianā ir auto? miljonos, ne dažos tūkstošos.. pats saproti, tā kara apjomus un ne tur 5 tanki, ne 100 auto ko būtiski maina, cik tas ir 0.5% no visa? Tas apjoms tur ar visu ir nenormāls, cilvēki man liekas neaptver tāda kara apjomu un vajadzības, tāpēc arī var priecāties par 50 bruņmašīnām, ko LV armija nopērk, bet karam tas ir nekas.. tas nav ieņemt Grobiņu


Es teiktu ka Tu neaptver to apjomu,cik daudz auto un citas palidzibas tiek katru dienu nogādāts uz Ukrainu.
Mes arī kad aizdzinām pirmos auto,likās nu ko tas dos,bet vēlak pabraukājot pa piefrontes pilsētām,tur vairums auto ir ar ārzemju numuriem un tātad tas viss strādā.
Tas pats paliekot Kijivas centra viesnīcā,tur tiek satikti ļoti daudz Latvieši kas dara to pašu.
Tā ka viss ko mēs darām ir pareizi.



piekrītu, ka pareizi, bet saku to, ka ja tas ir tik nozīmīgi, tad Ukrainai pašai ir tik daudz iespēju. respektīvi, ja tas maina kara gaitu, tad auti viņi var daudz saorganizēt paši
Offline
Araajz
10. May 2026, 22:45 #108

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

User - nav īstā tēma demagoģijai blakus tēmās var pafilozofēt
Offline
user
10. May 2026, 22:48 #109

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


10 May 2026, 22:45:47 @Araajz rakstīja:
User - nav īstā tēma demagoģijai blakus tēmās var pafilozofēt


taisnība
Offline
janeks7
10. May 2026, 23:17 #110

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3643

Braucu ar:


10 May 2026, 22:39:16 @user rakstīja:

10 May 2026, 21:58:05 @janeks7 rakstīja:

10 May 2026, 21:27:40 @user rakstīja:

10 May 2026, 17:45:18 @uldens1 rakstīja:

09 May 2026, 20:14:09 @user rakstīja:
bet nu es reāli nesaportu - valsts atbalsts karam un sabiedrības ir pilnīga nulle, ka viņiem tik ļoti vajag kaut kādus dažus auto no Latvijas?
DAŽI NO LATVIJAS,daži no igaunijas,lietuvas,polijas,skandināvijas un tā salasās no dažiem tūkstoši,apbrīnoju tavu neapķērību un šauro skatu


nu nu.. daži tūksotši.. kas tas ir? nekas.. cik Ukrianā ir auto? miljonos, ne dažos tūkstošos.. pats saproti, tā kara apjomus un ne tur 5 tanki, ne 100 auto ko būtiski maina, cik tas ir 0.5% no visa? Tas apjoms tur ar visu ir nenormāls, cilvēki man liekas neaptver tāda kara apjomu un vajadzības, tāpēc arī var priecāties par 50 bruņmašīnām, ko LV armija nopērk, bet karam tas ir nekas.. tas nav ieņemt Grobiņu


Es teiktu ka Tu neaptver to apjomu,cik daudz auto un citas palidzibas tiek katru dienu nogādāts uz Ukrainu.
Mes arī kad aizdzinām pirmos auto,likās nu ko tas dos,bet vēlak pabraukājot pa piefrontes pilsētām,tur vairums auto ir ar ārzemju numuriem un tātad tas viss strādā.
Tas pats paliekot Kijivas centra viesnīcā,tur tiek satikti ļoti daudz Latvieši kas dara to pašu.
Tā ka viss ko mēs darām ir pareizi.



piekrītu, ka pareizi, bet saku to, ka ja tas ir tik nozīmīgi, tad Ukrainai pašai ir tik daudz iespēju. respektīvi, ja tas maina kara gaitu, tad auti viņi var daudz saorganizēt paši


Viņi to arī dara,daudzi vietējie ir atdevuši savus auto.
Bet Tu tak nevari atdot pēdējo un pats pēc tam ar kājām (piem) iznēsāt mēbeles
Tāpat arī benzīntankos vai ēstuvēs,ja tu kautko pērc,tad piem 10centi no katra pirkuma aiziet ZSU
Un ir ļoti daudz tādu piemēru.
Es teiktu ka tiem kuri šaubās vai īsti netic labdarībai (atbalstam) vnk ir jāizbrauc uz Ukrainu un būs atbildes un būs arī daudz vieglāk turpmāk dzīvot

[ Šo ziņu laboja janeks7, 10 May 2026, 23:18:04 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo