Sveiki!
Braucot ar auto lîdz 2 apgriezieniem viss labi, elektrïba nenoraustas! Kà iespied grîdà,tà sàkot no 2.5-3.5 apgriezieniem takà elektrîba pazûd, skaña radio pazûd uz to sekundi divàm un salona apgaismojums tpt noraustàs! Stàvot uz vietas, pagàzéjot lidz 3-3.5 agriezieniem arî uz sekundi divàm noraustàs un atlec atpakał kà apgriezieni mazàk!
Siksna iet nekur neiekeras! Varètu bût generatora problema?
Pagàzèjot uz tiem 3apgr , kłûdu ar šad tad iemet, abs, dtc,klima, bet ká aiziet atapakł, pazûd,uz to brîdi kad noraustas tad tikai!
Plus šodien pamaniju, aizslèdzot mašînu ciet, ik pa 10minûtem iesledzas avàrijas gaismas!Durvis utt viss ciet
Mošk stulbs variants - Tev gadījumā nav tāda foršā fīča gaismas līmeņa sensors? priekšā labajā pusē aiz riteņa stāv tāds smuks sensors un tur patīk iemesties zaļajam... man bija tieši tāds variants kā tavs pēdējais simptoms - vnk ne no kā ieslēdzas gaismas uz pāris sec... vai vnk noraustas... pārbaudi to varbūt.