Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 666 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Devil
16. Feb 2012, 18:03 #974

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju

Nilzirg, aizej nobalso "par" un būsi viens pederastiem, kas piedzimis ne tajā ķermenī un ne tajā valstī

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
shmurger
16. Feb 2012, 18:05 #975

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


16 Feb 2012, 18:00:53 Nilzirgs rakstīja:
Jā, piekrītu. Padomju produkcija nevarēja konkurēt ar importu. Un RAF bija galīgs sūds. Bet ne par to ir runa.

Nu piemēram... Kāpēc "socialistiskajā" Wartburg rūpnīcā Vācijā pašlaik ražo citas markas auto, bet mūsu RAFā neražo neko? Par to ir runa.
tev ir kaut kāda sajēga , kas tagad ir bijusī austrumvācija ??
Offline
Gislaved
16. Feb 2012, 18:06 #976

Kopš: 18. Jul 2002

Ziņojumi: 941

Braucu ar: 318is E30, 320d Touring E91

Varbūt Ruuu un Vovanam vajadzētu noskatīties šito video, lai saprastu kādā valstī dzīvo:
http://www.youtube.com/watch?v=Gbuyye3Fxa0&...=player_embedded
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 18:06 #977

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!

Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.
Offline
charbis
16. Feb 2012, 18:06 #978

Kopš: 18. Jan 2005

Ziņojumi: 2000

Braucu ar: e30 cabrio un f06

Ja nobalsos PAR, tad ticat vai nē, bet latviešu jaunietis būs spiests mācīties krievu valodu, kas diez vai vinjam būtu savā dzimtenē jāzin.
Offline
uldens1
16. Feb 2012, 18:06 #979

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:51:08 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:41:06 uldens1 rakstīja:
tepec ka krievi 60gados te visu sapisa cik nu vien var.Ta nu mes ari esam tos 60 gadus iepakaļ eiropai,lai gan pirms kara bijam topa aukšgalā

Krievi sapisa? bet ko "nekrievi" dara pēdējus 20 gadus? Kur ir VEF? Kur ir Radiotehnika? Kur ir RAF? Kur ir mūsu lauksaimniecība un mūsu slavenais pat no Ulmaņlaikiem bekons?

Kur ir tie lavijas pilsoņi, kuri pēdējo 10 gadu laikā pameta Latviju?

Vai tiešām 60 g. krievu varas ir vainīgi?
krievi VEFu degradeja par militaras elektronikas rupnicu,kurai pec psrs sabrukmuma nebij nakotnes jo bij atpalikusi ar nekam nederigu preci brivajam tirgum,tieši tas pats ar RAFu un visam krievu laika rupnicam kuras brivajam tirgum neko nespeja piedavat,Paldies dzelzs priekškaram
Offline
uldens1
16. Feb 2012, 18:07 #980

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!

Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.
varu paradit 100 kuri telo ka namak latviski
Offline
Czars
16. Feb 2012, 18:10 #981

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

daži labi, saka, nevis pret krievu, bet pret otru valsts valodu.
buģem žit družna, bet ar vienu valsts valodu
Offline
shmurger
16. Feb 2012, 18:11 #982

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!

Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.
es tev varu parādīt veselu baru..tad vēl strādāju vienā firmā, diezgan lielā, kur pieņēma mani ar noteikumu, ka es māku krieviski runāt, kolektīvā visi bija dimoni un koļas, kuri bija absolūtās nulles latviešu valodā..diezgan bieži nācās dzirdēt no tiem fruktiem, ka latvieši esot vergu tauta un pie varas viņus nevar laist utt... vispār kopumā ļoti nicinoša attieksme, kopš tā laika manas domas par krieviem ir mainījušās ļoti un vārds krievs skan kā lamuvārds.
Offline
Devil
16. Feb 2012, 18:12 #983

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!

Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.

Varu vismaz Tev ~30 cilvēkus parādīt, kuri paši nerunā latviski, bet bērni runā un savā starpā viņi runā krieviski, bet tie cilvēki ir lepni ka dzīvo Latvijā un neskrien 9 maijā ēst šašliku pie pieminekļa Toņkalnā

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
arizah
16. Feb 2012, 18:13 #984

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


16 Feb 2012, 18:10:56 Czar rakstīja:
daži labi, saka, nevis pret krievu, bet pret otru valsts valodu.
buģem žit družna, bet ar vienu valsts valodu


godīgi sakot pēc dažu subjektu izpildīšanās šajā topikā, sāku domāt, ka ja būtu tāda iespēja, nobalsotu arī pret krievu valodu.
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 18:13 #985

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:06:37 charbis rakstīja:
Ja nobalsos PAR, tad ticat vai nē, bet latviešu jaunietis būs spiests mācīties krievu valodu, kas diez vai vinjam būtu savā dzimtenē jāzin.

Zināt vairāk par latviešu un angļu valodu ir slikti?

Man īstenībā arī nav nekādas nepieciešamības zināt latviešu valodu, es varu iztikt tikai ar krievu un angļu valodam. Bet latviešu valodas zināšana ir elementāras cieņas jautājums. Cieņas pret jums, latviešiem.
Offline
tomick
16. Feb 2012, 18:15 #986

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!

Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.

Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 18:15 #987

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:07:57 uldens1 rakstīja:
varu paradit 100 kuri telo ka namak latviski

Nu vooot, pats pateici, ka viņi to tikai TELO! Bet īstenība kaut ko zin, vai ne?
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 18:16 #988

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:15:22 tomick rakstīja:



Mjaaa nu labi, tev šoreiz ir taisnība )))
Offline
kapeikpisejs
16. Feb 2012, 18:17 #989

Kopš: 30. Jun 2011

Ziņojumi: 670

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!

Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.


Cik daudzi tādi, kuri no latviešu valodas nesaprot ne rīta, ne vakara.
Offline
charbis
16. Feb 2012, 18:17 #990

Kopš: 18. Jan 2005

Ziņojumi: 2000

Braucu ar: e30 cabrio un f06


16 Feb 2012, 18:13:26 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 18:06:37 charbis rakstīja:
Ja nobalsos PAR, tad ticat vai nē, bet latviešu jaunietis būs spiests mācīties krievu valodu, kas diez vai vinjam būtu savā dzimtenē jāzin.

Zināt vairāk par latviešu un angļu valodu ir slikti?

Man īstenībā arī nav nekādas nepieciešamības zināt latviešu valodu, es varu iztikt tikai ar krievu un angļu valodam. Bet latviešu valodas zināšana ir elementāras cieņas jautājums. Cieņas pret jums, latviešiem.

nu moška vēl lai poļi anglijā nobalso par otro polju valodu un, lai nabaga brits macās poļu valodu???? tur dzīvo ļoti daudz poļu. Ļoti. Polis ar poli, lai runā poliski, bet veikalā, bankā utt only english.
P.S Ideju saprati?
Offline
viesulis
16. Feb 2012, 18:17 #991

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


16 Feb 2012, 18:06:06 Gislaved rakstīja:
Varbūt Ruuu un Vovanam vajadzētu noskatīties šito video, lai saprastu kādā valstī dzīvo:
http://www.youtube.com/watch?v=Gbuyye3Fxa0&...=player_embedded


Judins malacis

Prieks, ka bija iespēja pie viņa kaut nedaudz pamācīties
Offline
Czars
16. Feb 2012, 18:20 #992

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100


16 Feb 2012, 18:13:12 arizah rakstīja:

16 Feb 2012, 18:10:56 Czar rakstīja:
daži labi, saka, nevis pret krievu, bet pret otru valsts valodu.
buģem žit družna, bet ar vienu valsts valodu


godīgi sakot pēc dažu subjektu izpildīšanās šajā topikā, sāku domāt, ka ja būtu tāda iespēja, nobalsotu arī pret krievu valodu.

principā jau arī ir PRET krievu valodu, jo visur raksta "pret krievu" nevis pret otru valsts valodu ...

Labak tagad PRET,neka velak PRIVET


gribat paakstīties, SIA Tonus elast, tur neviens Latviski nerunā, pazvanās parunājās, Kravcova firma + deputāts, jēga no viņa nulle.

[ Šo ziņu laboja Czar, 16 Feb 2012, 18:22:15 ]

Offline
uldens1
16. Feb 2012, 18:28 #993

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:15:45 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 18:07:57 uldens1 rakstīja:
varu paradit 100 kuri telo ka namak latviski

Nu vooot, pats pateici, ka viņi to tikai TELO! Bet īstenība kaut ko zin, vai ne?
ja, un atklati izrada necienu nerunajot latviski
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo