Online
Pašreiz BMWPower skatās 666 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Latviešu valoda ir forša
| Autors | Ziņojums |
Devil  | |  Kopš: 20. Feb 2004
No: Baloži
Ziņojumi: 7004
Braucu ar: Pulju
| Nilzirg, aizej nobalso "par" un būsi viens pederastiem, kas piedzimis ne tajā ķermenī un ne tajā valstī 
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team | Offline | | |
| shmurger | |  Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
16 Feb 2012, 18:00:53 Nilzirgs rakstīja:
Jā, piekrītu. Padomju produkcija nevarēja konkurēt ar importu. Un RAF bija galīgs sūds. Bet ne par to ir runa.
Nu piemēram... Kāpēc "socialistiskajā" Wartburg rūpnīcā Vācijā pašlaik ražo citas markas auto, bet mūsu RAFā neražo neko? Par to ir runa.
tev ir kaut kāda sajēga , kas tagad ir bijusī austrumvācija ?? | Offline | | |
Gislaved  | | Kopš: 18. Jul 2002
Ziņojumi: 941
Braucu ar: 318is E30, 320d Touring E91
| Varbūt Ruuu un Vovanam vajadzētu noskatīties šito video, lai saprastu kādā valstī dzīvo:
http://www.youtube.com/watch?v=Gbuyye3Fxa0&...=player_embedded | Offline | | |
| Nilzirgs | | Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!
Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk. | Offline | | |
| charbis | |  Kopš: 18. Jan 2005
Ziņojumi: 2000
Braucu ar: e30 cabrio un f06
| Ja nobalsos PAR, tad ticat vai nē, bet latviešu jaunietis būs spiests mācīties krievu valodu, kas diez vai vinjam būtu savā dzimtenē jāzin. | Offline | | |
| uldens1 | |  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17345
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 17:51:08 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:41:06 uldens1 rakstīja:
tepec ka krievi 60gados te visu sapisa cik nu vien var.Ta nu mes ari esam tos 60 gadus iepakaļ eiropai,lai gan pirms kara bijam topa aukšgalā
Krievi sapisa? bet ko "nekrievi" dara pēdējus 20 gadus? Kur ir VEF? Kur ir Radiotehnika? Kur ir RAF? Kur ir mūsu lauksaimniecība un mūsu slavenais pat no Ulmaņlaikiem bekons?
Kur ir tie lavijas pilsoņi, kuri pēdējo 10 gadu laikā pameta Latviju?
Vai tiešām 60 g. krievu varas ir vainīgi? 
krievi VEFu degradeja par militaras elektronikas rupnicu,kurai pec psrs sabrukmuma nebij nakotnes jo bij atpalikusi ar nekam nederigu preci brivajam tirgum,tieši tas pats ar RAFu un visam krievu laika rupnicam kuras brivajam tirgum neko nespeja piedavat,Paldies dzelzs priekškaram | Offline | | |
| uldens1 | |  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17345
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!
Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.
varu paradit 100 kuri telo ka namak latviski | Offline | | |
Czars  | |  Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
| daži labi, saka, nevis pret krievu, bet pret otru valsts valodu.
buģem žit družna, bet ar vienu valsts valodu | Offline | | |
|
|
| shmurger | |  Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!
Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.
es tev varu parādīt veselu baru..tad vēl strādāju vienā firmā, diezgan lielā, kur pieņēma mani ar noteikumu, ka es māku krieviski runāt, kolektīvā visi bija dimoni un koļas, kuri bija absolūtās nulles latviešu valodā..diezgan bieži nācās dzirdēt no tiem fruktiem, ka latvieši esot vergu tauta un pie varas viņus nevar laist utt... vispār kopumā ļoti nicinoša attieksme, kopš tā laika manas domas par krieviem ir mainījušās ļoti un vārds krievs skan kā lamuvārds. | Offline | | |
Devil  | |  Kopš: 20. Feb 2004
No: Baloži
Ziņojumi: 7004
Braucu ar: Pulju
|
16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!
Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.
Varu vismaz Tev ~30 cilvēkus parādīt, kuri paši nerunā latviski, bet bērni runā un savā starpā viņi runā krieviski, bet tie cilvēki ir lepni ka dzīvo Latvijā un neskrien 9 maijā ēst šašliku pie pieminekļa Toņkalnā 
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team | Offline | | |
| arizah | |  Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
|
16 Feb 2012, 18:10:56 Czar rakstīja:
daži labi, saka, nevis pret krievu, bet pret otru valsts valodu.
buģem žit družna, bet ar vienu valsts valodu
godīgi sakot pēc dažu subjektu izpildīšanās šajā topikā, sāku domāt, ka ja būtu tāda iespēja, nobalsotu arī pret krievu valodu. | Offline | | |
| Nilzirgs | | Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:06:37 charbis rakstīja:
Ja nobalsos PAR, tad ticat vai nē, bet latviešu jaunietis būs spiests mācīties krievu valodu, kas diez vai vinjam būtu savā dzimtenē jāzin.
Zināt vairāk par latviešu un angļu valodu ir slikti?
Man īstenībā arī nav nekādas nepieciešamības zināt latviešu valodu, es varu iztikt tikai ar krievu un angļu valodam. Bet latviešu valodas zināšana ir elementāras cieņas jautājums. Cieņas pret jums, latviešiem. | Offline | | |
| tomick | |  Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
|
16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!
Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.
| Offline | | |
| Nilzirgs | | Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:07:57 uldens1 rakstīja:
varu paradit 100 kuri telo ka namak latviski
Nu vooot, pats pateici, ka viņi to tikai TELO! Bet īstenība kaut ko zin, vai ne? | Offline | | |
| Nilzirgs | | Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:15:22 tomick rakstīja:
Mjaaa nu labi, tev šoreiz ir taisnība ))) | Offline | | |
| kapeikpisejs | | Kopš: 30. Jun 2011
Ziņojumi: 670
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!
Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.
Cik daudzi tādi, kuri no latviešu valodas nesaprot ne rīta, ne vakara.  | Offline | | |
|
|
| charbis | |  Kopš: 18. Jan 2005
Ziņojumi: 2000
Braucu ar: e30 cabrio un f06
|
16 Feb 2012, 18:13:26 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 18:06:37 charbis rakstīja:
Ja nobalsos PAR, tad ticat vai nē, bet latviešu jaunietis būs spiests mācīties krievu valodu, kas diez vai vinjam būtu savā dzimtenē jāzin.
Zināt vairāk par latviešu un angļu valodu ir slikti?
Man īstenībā arī nav nekādas nepieciešamības zināt latviešu valodu, es varu iztikt tikai ar krievu un angļu valodam. Bet latviešu valodas zināšana ir elementāras cieņas jautājums. Cieņas pret jums, latviešiem.
nu moška vēl lai poļi anglijā nobalso par otro polju valodu un, lai nabaga brits macās poļu valodu???? tur dzīvo ļoti daudz poļu. Ļoti. Polis ar poli, lai runā poliski, bet veikalā, bankā utt only english.
P.S Ideju saprati? | Offline | | |
| viesulis | |  Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
|
16 Feb 2012, 18:06:06 Gislaved rakstīja:
Varbūt Ruuu un Vovanam vajadzētu noskatīties šito video, lai saprastu kādā valstī dzīvo:
http://www.youtube.com/watch?v=Gbuyye3Fxa0&...=player_embedded
Judins malacis 
Prieks, ka bija iespēja pie viņa kaut nedaudz pamācīties  | Offline | | |
Czars  | |  Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
|
16 Feb 2012, 18:13:12 arizah rakstīja:
16 Feb 2012, 18:10:56 Czar rakstīja:
daži labi, saka, nevis pret krievu, bet pret otru valsts valodu.
buģem žit družna, bet ar vienu valsts valodu
godīgi sakot pēc dažu subjektu izpildīšanās šajā topikā, sāku domāt, ka ja būtu tāda iespēja, nobalsotu arī pret krievu valodu.
principā jau arī ir PRET krievu valodu, jo visur raksta "pret krievu" nevis pret otru valsts valodu ...
Labak tagad PRET,neka velak PRIVET 
gribat paakstīties, SIA Tonus elast, tur neviens Latviski nerunā, pazvanās parunājās, Kravcova firma + deputāts, jēga no viņa nulle.[ Šo ziņu laboja Czar, 16 Feb 2012, 18:22:15 ] | Offline | | |
| uldens1 | |  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17345
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:15:45 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 18:07:57 uldens1 rakstīja:
varu paradit 100 kuri telo ka namak latviski
Nu vooot, pats pateici, ka viņi to tikai TELO! Bet īstenība kaut ko zin, vai ne?
ja, un atklati izrada necienu nerunajot latviski | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|