Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 186 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Ziemas riepas

AutorsZiņojums
Magnum
27. Sep 2015, 21:19 #9421

Kopš: 26. Jul 2013

No: Salaspils

Ziņojumi: 600

Braucu ar: VW

Ir kādam kkas normāls pārdošanā uz 215/55 R16 lietotas, ne vecākas par 3 gadiem?

[ Šo ziņu laboja Magnum, 27 Sep 2015, 21:19:44 ]

Offline
uman
27. Sep 2015, 21:43 #9422

Kopš: 20. Sep 2010

Ziņojumi: 305

Braucu ar: 74. gada velosipēdu

R17 205/50 Hankook Icebear. 2007. un 2008. gada ražojuma. ap 4.5 mm visām riepām. Visas nodilušas vienmērīgi un bez lāpījumiem. Gan jau vasarai, nevis ziemai.
Links
85 eur.

[ Šo ziņu laboja uman, 27 Sep 2015, 21:43:48 ]

Offline
dzuris
27. Sep 2015, 22:48 #9423

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


27 Sep 2015, 22:43:09 dainz rakstīja:

vai vai jaunas Radar 205/55R16 RW-5 94H XL 45eur riepa



FB pa 48 EUR un poweram skidka 45?
Offline
daticho
28. Sep 2015, 10:50 #9424

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15


26 Sep 2015, 11:20:03 micromix rakstīja:
Kādam ir labas cenas piedāvājamas ziemas riepām jaunām vai galīgi labām mazlietotām (ne vecākām par 2 gadi)? Interesē bezradžu, skandināvu tipa. 205/55 R16, labā gala.
Piemērem, Goodyear Ultragrip ICE 2, Dunlop Graspic DS3...
PM vai tepat...


+1
Offline
e34
28. Sep 2015, 11:12 #9425

Kopš: 11. Feb 2004

Ziņojumi: 4184

Braucu ar: e53 V8/KTM 1290 SAS



R18 Ronal styling 99 priekš e53 x5, varbūt arī citiem der, 8J et40 ar normālām ziemas riepām Pirelli Carving Edge 255/55

[ Šo ziņu laboja e34, 28 Sep 2015, 11:15:22 ]

Offline
kkas
28. Sep 2015, 11:37 #9426

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu


28 Sep 2015, 10:50:22 daticho rakstīja:

26 Sep 2015, 11:20:03 micromix rakstīja:
Kādam ir labas cenas piedāvājamas ziemas riepām jaunām vai galīgi labām mazlietotām (ne vecākām par 2 gadi)? Interesē bezradžu, skandināvu tipa. 205/55 R16, labā gala.
Piemērem, Goodyear Ultragrip ICE 2, Dunlop Graspic DS3...
PM vai tepat...


+1


lietotas ar labu proķi >7mm, līdz 2 gadi principā nav, kur nu vēl pa labu cenu. sēdi ss.lv ar piķi rokā un spaidi refresh.
lietoto riepu kantorī riepas sākas ar 5 gadu vecumu, ja paveicas būs 3 gadīgas.
Offline
hofmann
28. Sep 2015, 11:41 #9427

Kopš: 07. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 138

Braucu ar: Saab, Mercedes

Varat piedāvāt 2gb 225/40/18 . Protektors vajadzīgs reāli līdz ziemai(4-5mm). Protams vēlams ziemas vai M+S
Offline
Sicram_
28. Sep 2015, 11:41 #9428

Kopš: 06. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 476

Braucu ar:

Lai labi kalpo jaunajam īpašniekam.

[ Šo ziņu laboja Sicram_, 28 Sep 2015, 17:16:45 ]

Offline
AAE
28. Sep 2015, 11:55 #9429

Kopš: 01. Jul 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2356

Braucu ar: pirkstu pa rasējumu


28 Sep 2015, 11:37:02 kkas rakstīja:

28 Sep 2015, 10:50:22 daticho rakstīja:

26 Sep 2015, 11:20:03 micromix rakstīja:
Kādam ir labas cenas piedāvājamas ziemas riepām jaunām vai galīgi labām mazlietotām (ne vecākām par 2 gadi)? Interesē bezradžu, skandināvu tipa. 205/55 R16, labā gala.
Piemērem, Goodyear Ultragrip ICE 2, Dunlop Graspic DS3...
PM vai tepat...


+1


lietotas ar labu proķi >7mm, līdz 2 gadi principā nav, kur nu vēl pa labu cenu. sēdi ss.lv ar piķi rokā un spaidi refresh.
lietoto riepu kantorī riepas sākas ar 5 gadu vecumu, ja paveicas būs 3 gadīgas.

Lai ko tādu atrastu nepietiks ar iepriekš uzskaitīto.
Vajag braukāt pa Rīgu vienlaicīgi un mēģināt uzminēt kurā Rīgas galā būs piedāvājums. Skonto akcijā mašīnu vieglāk ir vinnēt.

Loģiski, ka divgadīgas riepas nebūs ar 7+mm, jo jaunām ir 8mm. Pa sezonu 1mm nodils arī pie 3k nobraukuma. Bet divas sezonas - rēķiniet paši.
Offline
micromix
28. Sep 2015, 12:07 #9430

Kopš: 25. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 217

Braucu ar: DD


28 Sep 2015, 11:55:54 AAE rakstīja:

28 Sep 2015, 11:37:02 kkas rakstīja:

28 Sep 2015, 10:50:22 daticho rakstīja:

26 Sep 2015, 11:20:03 micromix rakstīja:
Kādam ir labas cenas piedāvājamas ziemas riepām jaunām vai galīgi labām mazlietotām (ne vecākām par 2 gadi)? Interesē bezradžu, skandināvu tipa. 205/55 R16, labā gala.
Piemērem, Goodyear Ultragrip ICE 2, Dunlop Graspic DS3...
PM vai tepat...


+1


lietotas ar labu proķi >7mm, līdz 2 gadi principā nav, kur nu vēl pa labu cenu. sēdi ss.lv ar piķi rokā un spaidi refresh.
lietoto riepu kantorī riepas sākas ar 5 gadu vecumu, ja paveicas būs 3 gadīgas.

Lai ko tādu atrastu nepietiks ar iepriekš uzskaitīto.
Vajag braukāt pa Rīgu vienlaicīgi un mēģināt uzminēt kurā Rīgas galā būs piedāvājums. Skonto akcijā mašīnu vieglāk ir vinnēt.

Loģiski, ka divgadīgas riepas nebūs ar 7+mm, jo jaunām ir 8mm. Pa sezonu 1mm nodils arī pie 3k nobraukuma. Bet divas sezonas - rēķiniet paši.


Lietotas riepas ir kā alternatīva, ja ir labs piedāvājums (cerība nekad nemirst) un labas lietotas nemeklēju pa lēto, bet atbilstoši stāvoklim.
Bet galvenokārt tiek meklētas jaunas labā gala riepas, un vēlos noskaidrot, vai kādam ir labāks cenu piedāvājums kā pkp.lv vai citos veikalos.
Offline
daticho
28. Sep 2015, 12:16 #9431

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15


28 Sep 2015, 11:37:02 kkas rakstīja:

28 Sep 2015, 10:50:22 daticho rakstīja:

26 Sep 2015, 11:20:03 micromix rakstīja:
Kādam ir labas cenas piedāvājamas ziemas riepām jaunām vai galīgi labām mazlietotām (ne vecākām par 2 gadi)? Interesē bezradžu, skandināvu tipa. 205/55 R16, labā gala.
Piemērem, Goodyear Ultragrip ICE 2, Dunlop Graspic DS3...
PM vai tepat...


+1


lietotas ar labu proķi >7mm, līdz 2 gadi principā nav, kur nu vēl pa labu cenu. sēdi ss.lv ar piķi rokā un spaidi refresh.
lietoto riepu kantorī riepas sākas ar 5 gadu vecumu, ja paveicas būs 3 gadīgas.


nu nu, ss. atradu kruzakam gadīgus Blizakus. 2 nedēļas stāvēja sludinājums, piezvanīju, un aizbraucu nopirkt. brauktas max 3000km, 200 eur

outbakam pirms gada mežciema riepu kantori atradu trīsgadīgas nešipotas 7-8mm pa 120 eur

Riepas vecākas par 4-5 gadiem, vienalga kur stāvējušas der tikai priekš kartingu trasēm lai norobežotu trasi no skatītājiem. (.)


Offline
AAE
28. Sep 2015, 13:44 #9432

Kopš: 01. Jul 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2356

Braucu ar: pirkstu pa rasējumu

Dainz, kas tev labākais piedāvājumā ir no ziemas radžotām izmēros
205/55 R16
195/65 R15
Offline
kkas
28. Sep 2015, 13:48 #9433

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu


28 Sep 2015, 13:11:15 dainz rakstīja:

28 Sep 2015, 11:55:54 AAE rakstīja:

28 Sep 2015, 11:37:02 kkas rakstīja:

28 Sep 2015, 10:50:22 daticho rakstīja:

26 Sep 2015, 11:20:03 micromix rakstīja:
Kādam ir labas cenas piedāvājamas ziemas riepām jaunām vai galīgi labām mazlietotām (ne vecākām par 2 gadi)? Interesē bezradžu, skandināvu tipa. 205/55 R16, labā gala.
Piemērem, Goodyear Ultragrip ICE 2, Dunlop Graspic DS3...
PM vai tepat...


+1


lietotas ar labu proķi >7mm, līdz 2 gadi principā nav, kur nu vēl pa labu cenu. sēdi ss.lv ar piķi rokā un spaidi refresh.
lietoto riepu kantorī riepas sākas ar 5 gadu vecumu, ja paveicas būs 3 gadīgas.

Lai ko tādu atrastu nepietiks ar iepriekš uzskaitīto.
Vajag braukāt pa Rīgu vienlaicīgi un mēģināt uzminēt kurā Rīgas galā būs piedāvājums. Skonto akcijā mašīnu vieglāk ir vinnēt.

Loģiski, ka divgadīgas riepas nebūs ar 7+mm, jo jaunām ir 8mm. Pa sezonu 1mm nodils arī pie 3k nobraukuma. Bet divas sezonas - rēķiniet paši.
2014 gada riepas


fulda jau nu noteikti ir top brends
Offline
DOPING
28. Sep 2015, 14:40 #9434

Kopš: 09. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 5435

Braucu ar: BMW


26 Sep 2015, 11:20:03 micromix rakstīja:
Kādam ir labas cenas piedāvājamas ziemas riepām jaunām vai galīgi labām mazlietotām (ne vecākām par 2 gadi)? Interesē bezradžu, skandināvu tipa. 205/55 R16, labā gala.
Piemērem, Goodyear Ultragrip ICE 2, Dunlop Graspic DS3...
PM vai tepat...


ICE 96

[ Šo ziņu laboja DOPING, 11 Nov 2015, 08:19:58 ]



-----------------
Piedāvāju jaunas auto daļas, eļļas, riepas, piekares daļas utt...
Offline
Dodyk
28. Sep 2015, 14:55 #9435

Kopš: 04. Sep 2002

No: Daugavpils

Ziņojumi: 160

Braucu ar: 535d

Nopirksu 245/40/18 Pirelli sotto zero 1. gb.
jaunu pa labu cenu vai tuvu jaunam.
Offline
RIEPINATORS
28. Sep 2015, 15:22 #9436

Kopš: 16. Apr 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 57

Braucu ar: is200 e36 e46

Ir pārdošanā lietots riepu pāris

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=xhxonf9zb52tslqmew.jpg]
[/URL]

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...6428202893584967
Offline
RIEPINATORS
28. Sep 2015, 15:22 #9437

Kopš: 16. Apr 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 57

Braucu ar: is200 e36 e46

Ir pārdošanā lietots riepu pāris

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=xhxonf9zb52tslqmew.jpg]
[/URL]

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...6428202893584967
Offline
DrumB
28. Sep 2015, 16:07 #9438

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i


28 Sep 2015, 11:55:54 AAE rakstīja:

Loģiski, ka divgadīgas riepas nebūs ar 7+mm, jo jaunām ir 8mm. Pa sezonu 1mm nodils arī pie 3k nobraukuma. Bet divas sezonas - rēķiniet paši.

Vai tad jaunai ziemenei nav 10mm?
Offline
mibins
28. Sep 2015, 16:36 #9439

Kopš: 07. Mar 2007

No: Salaspils

Ziņojumi: 415

Braucu ar: e30

Pērku 2x 215/55 R16 (6-7mm) NOKIAN Hakapelita ziemenes
Offline
runiigais
28. Sep 2015, 16:53 #9440

Kopš: 24. Dec 2007

No: Bauska

Ziņojumi: 1941

Braucu ar: spaiņa krāsas e70

dodiet ziemas riepas r18 255/55 , vai citu atbilstošu r18 izmēru priekš e53
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo