Online

Pašreiz BMWPower skatās 191 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Ekimons
16. Feb 2012, 16:16 #894

Kopš: 21. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 13338

Braucu ar:

Ari varu piemest!
Offline
Ruuu
16. Feb 2012, 16:17 #895

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


16 Feb 2012, 16:08:46 Elviss rakstīja:
Dāži saspiedušies.
Balsotāji 'par' varu izmaksāt biļeti vienā virzienā uz Krieviju, nopietni. Ar nosacījumu, ka atpakaļ nebrauksiet. Atrodos Rīgā, ja vajag zvaniet.

Kur tu agrāk esi bijis? Labāk to naudu atdod bernu namā.
Offline
wheels
16. Feb 2012, 16:19 #896

Kopš: 16. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 10065

Braucu ar: V8

Tu labāk piezvani viņam un savāc naudu vilcienam
Offline
Ruuu
16. Feb 2012, 16:22 #897

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


16 Feb 2012, 16:15:47 BMW530 rakstīja:

16 Feb 2012, 16:05:26 Ruuu rakstīja:
Laba tēma!
Tapāt aiziešu un ielikšu PAR!


Tev noteikti ir kāds pamatojums šādai izvēlei.
Uzraksti to

Pamatojums: Jo vairāk valodu parzin cilvēks, jo labāk.
Es visu dzīvi esmu nodzīvojis Latvijā un zinu divas valodas, jo cienu abas tautības. Ja tā iznāca, ka Latvijā ir GANDRĪZ puse cilvēku, kuri runā citā valodā, tad jābūt divam valsts valodam.
Loģiski?
Offline
KristsK
16. Feb 2012, 16:22 #898

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv

Nenobrīnīties, kur tik daudz muļķu var būt - un uz šosejas tas pats...

[ Šo ziņu laboja KristsK, 16 Feb 2012, 16:22:36 ]



-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
Ruuu
16. Feb 2012, 16:24 #899

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


16 Feb 2012, 16:19:04 Elviss rakstīja:
Būs mazāk krieveļi jāmāca skolās par manu naudu, varēs vairāk atdot bērnu namiem.

Paskatījos ziņās par latviešu valodu skolās, nedomāju, ka tik bēdīgi, neviens no tiem pamuļķiem neprot latviešu valodu!

Ja nu kas, latvieši arī mācās par manu naudu.
Offline
Ruuu
16. Feb 2012, 16:26 #900

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


16 Feb 2012, 16:24:34 48mm rakstīja:

16 Feb 2012, 16:22:07 Ruuu rakstīja:

16 Feb 2012, 16:15:47 BMW530 rakstīja:

16 Feb 2012, 16:05:26 Ruuu rakstīja:
Laba tēma!
Tapāt aiziešu un ielikšu PAR!


Tev noteikti ir kāds pamatojums šādai izvēlei.
Uzraksti to

Pamatojums: Jo vairāk valodu parzin cilvēks, jo labāk.
Es visu dzīvi esmu nodzīvojis Latvijā un zinu divas valodas, jo cienu abas tautības. Ja tā iznāca, ka Latvijā ir GANDRĪZ puse cilvēku, kuri runā citā valodā, tad jābūt divam valsts valodam.
Loģiski?


Kas skaitās gandrīz puse? Uz kā balstās Tavi vārdi? Ir oficiāla statistika? Vai dzīvo Daugavpili un domā ka tā ir visa Latvija?

Vecīt,tu tiešam šaubies par krievu runajošo skaitu Daugavpilī.
Offline
arizah
16. Feb 2012, 16:26 #901

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


16 Feb 2012, 16:22:07 Ruuu rakstīja:
Ja tā iznāca, ka Latvijā ir GANDRĪZ puse cilvēku, kuri runā citā valodā, tad jābūt divam valsts valodam.
Loģiski?


"Tā iznāca"
es paņemšu pavizināties tavu BMW un pateikšu - tā iznāca, ka te nu es ar viņu braucu. bet nu es plānoju vinu izmantot arī rīt, tā ka ieplāno
Offline
Chainsaw
16. Feb 2012, 16:46 #902

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 6565

Braucu ar: trimmeri

man šitas referendums liek tikai vairāk ienīst krievus un krievu valodu un par to varu pateikties tikai viņiem pašiem, paldies.
Offline
Ekimons
16. Feb 2012, 16:47 #903

Kopš: 21. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 13338

Braucu ar:

Nespeju beigt brinities, kas ar tiem/shiem slaviem?! Vini telo, vai tik tiesam ir dolbji* ?!

Elementaras lietas nesaprot!
Offline
seeingman
16. Feb 2012, 16:49 #904

Kopš: 31. Oct 2010

No: Ogre

Ziņojumi: 1175

Braucu ar: turbo bamsli zem haubes


16 Feb 2012, 16:22:07 Ruuu rakstīja:

16 Feb 2012, 16:15:47 BMW530 rakstīja:

16 Feb 2012, 16:05:26 Ruuu rakstīja:
Laba tēma!
Tapāt aiziešu un ielikšu PAR!


Tev noteikti ir kāds pamatojums šādai izvēlei.
Uzraksti to

Pamatojums: Jo vairāk valodu parzin cilvēks, jo labāk.
Es visu dzīvi esmu nodzīvojis Latvijā un zinu divas valodas, jo cienu abas tautības. Ja tā iznāca, ka Latvijā ir GANDRĪZ puse cilvēku, kuri runā citā valodā, tad jābūt divam valsts valodam.
Loģiski?


Un tad, ka te 30% ir krievu?
Te ir Latvija, te būs būt tikai latviešu valodai.
Tie krievi, kas tur, Daugavpilī, dzīvo, liela daļa nemaz nav pilsoņi, bet grib šeit, Latvijā, panākt krievu valodas atzīšanu par oficiālu.
Kā arī tie, kas galviņu par stipru sasituši un domā: "Jo vairāk valodu jo labāk!", vispār nemaz ar intelektu nedraudzējas, jo nedomā, kas notiks tālāk. Pieņemsim, ka tagad visi nobalso "par" un krievu valoda ieņem oficiālu statusu. Latvieši visi būs spiesti mācīties krievu valodu, bet krieveļi latviešu valodu tāpat nemācīsies, jo ,redz, visi tagad runās viņu valodā.
Tad vēl tālāk, lielajā krievzemē izdomās, ka Latvijā visi, redz, runā krieviski, kāpēc tad nepievienot to krievijai, jo tāpat jau nekas nemainīsies, pilns ar krieviem taču...
Offline
uldens1
16. Feb 2012, 16:54 #905

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


16 Feb 2012, 16:46:08 Chainsaw rakstīja:
man šitas referendums liek tikai vairāk ienīst krievus un krievu valodu un par to varu pateikties tikai viņiem pašiem, paldies.
šis manuprat ir maskavas merķis saridit mus sava starpa un tad pazinot ka latvija notiek genocids pret krieviem,ta ka nevajag pavilkties uz naidu,zaudesim gan latvieši gan krievi.Nebusim ričags ko putinam paraustit kad iegribas
Offline
Ruuu
16. Feb 2012, 16:55 #906

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


16 Feb 2012, 16:31:57 Elviss rakstīja:
Ir daudz pilsētas, kur vispār krievu ir ļoti maz

1.ja,un tadu pilsetu ir ljoti daudz,pilniba piekritu! Ka ari D-pils nav vieniga krievu valodas runajosha pilseta.
2. Es nekada gadijuma negribu mainit jusu identitati,jo es negribu vienu krievu valsts valodu. Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
Atvainojos,ka bez mikstinajuma zimem un garumzimem,rakstu no mobila talrunja.
Offline
arizah
16. Feb 2012, 16:59 #907

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.


pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.

[ Šo ziņu laboja arizah, 16 Feb 2012, 17:00:17 ]

Offline
uldens1
16. Feb 2012, 16:59 #908

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:

16 Feb 2012, 16:31:57 Elviss rakstīja:
Ir daudz pilsētas, kur vispār krievu ir ļoti maz

1.ja,un tadu pilsetu ir ljoti daudz,pilniba piekritu! Ka ari D-pils nav vieniga krievu valodas runajosha pilseta.
2. Es nekada gadijuma negribu mainit jusu identitati,jo es negribu vienu krievu valsts valodu. Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
Atvainojos,ka bez mikstinajuma zimem un garumzimem,rakstu no mobila talrunja.
pac tavas loģikas ari čiganu valoda but oficiali jaieviešs.
Argumenti gaužam vaji,lai butu ertak
Offline
Czars
16. Feb 2012, 17:01 #909

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

tikai Latviešu valoda!
Offline
arizah
16. Feb 2012, 17:02 #910

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.


Kurš tev liedz jau tagad zināt divas valodas _vismaz_ ? kas tieši mainīsies tavu (un tava 6gadīgā bērna) apgūstamo valodu skaitā pēc divvalodības ieviešanas? manuprāt vairums tieši uz to cer, ka varēs iztikt ar vienu, ne tā? Ja Tavs spēcīgais arguments ir zināt divas valodas, tad uz priekšu - latviešu (valsts) un krievu (tava dzimtā) ! kas tev nepatīk? tak gribēji divas! tieši šobrīd tā arī ir

[ Šo ziņu laboja arizah, 16 Feb 2012, 17:04:08 ]

Offline
Jureks
16. Feb 2012, 17:02 #911

Kopš: 14. May 2007

No: Talsi

Ziņojumi: 3832

Braucu ar: bmw


16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:

16 Feb 2012, 16:31:57 Elviss rakstīja:
Ir daudz pilsētas, kur vispār krievu ir ļoti maz

1.ja,un tadu pilsetu ir ljoti daudz,pilniba piekritu! Ka ari D-pils nav vieniga krievu valodas runajosha pilseta.
2. Es nekada gadijuma negribu mainit jusu identitati,jo es negribu vienu krievu valsts valodu. Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
Atvainojos,ka bez mikstinajuma zimem un garumzimem,rakstu no mobila talrunja.


Es ceru, ka Tu saproti, ka nekad šeit nebūs divvalodība. Vismaz Tavs mūžs aizies dzīvojot Latvijā ar vienu oficiālo valodu. Tā kā labāk nesprēgā te, bet iestāsti saviem draugiem, lai mācās latviešu valodu un ciena zemi kurā viņi dzīvo!
Offline
envy
16. Feb 2012, 17:03 #912

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2220

Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S


16 Feb 2012, 15:28:17 Ruuu rakstīja:

16 Feb 2012, 15:12:06 48mm rakstīja:
Es domāju būs diezgan "krievi" ar pilsoņu pasēm kas nobalsos PRET. Ir diezgan normālu pilsoņu arī starp viņiem, pārsvarā tie kas grib šo pasākumu ir nepilsoņi, pats Lindermans jau arī nav pilsonis.
Viņi vāc parakstus lai tiktu piešķirta pilsonība visiem bez naturalizācijas, bet nolohojās un sāka vākt reizē ar šito valsts valodas pasākumu un tagad visi Latvieši ir pret jebkādiem viņu balagāniem.

Diemžēl tu šaubies. No krieviem visi, kuri balsos - balsos "PAR"
Un viņi domā, ka:
...būs diezgan "latvieši" ar pilsoņu pasēm kas nobalsos PAR. Ir diezgan normālu pilsoņu arī starp...


vēl viens vova


Offline
728er
16. Feb 2012, 17:03 #913

Kopš: 02. Sep 2010

Ziņojumi: 37

Braucu ar:

joptvai,pat melnie ,kas nesen nokāpuši no koka iemācās runāt latviski ātrāk par lielāko daļu krievu.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo