Online
Pašreiz BMWPower skatās 191 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Latviešu valoda ir forša
| Autors | Ziņojums |
Ekimons  | | Kopš: 21. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 13338
Braucu ar:
| Ari varu piemest! | Offline | | |
| Ruuu | |  Kopš: 05. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 191
Braucu ar: BMW Compact 316 iA
|
16 Feb 2012, 16:08:46 Elviss rakstīja:
Dāži saspiedušies.
Balsotāji 'par' varu izmaksāt biļeti vienā virzienā uz Krieviju, nopietni. Ar nosacījumu, ka atpakaļ nebrauksiet. Atrodos Rīgā, ja vajag zvaniet.
Kur tu agrāk esi bijis? Labāk to naudu atdod bernu namā. | Offline | | |
wheels  | |  Kopš: 16. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 10065
Braucu ar: V8
| Tu labāk piezvani viņam un savāc naudu vilcienam  | Offline | | |
| Ruuu | |  Kopš: 05. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 191
Braucu ar: BMW Compact 316 iA
|
16 Feb 2012, 16:15:47 BMW530 rakstīja:
16 Feb 2012, 16:05:26 Ruuu rakstīja:
Laba tēma!
Tapāt aiziešu un ielikšu PAR!
Tev noteikti ir kāds pamatojums šādai izvēlei.
Uzraksti to 
Pamatojums: Jo vairāk valodu parzin cilvēks, jo labāk.
Es visu dzīvi esmu nodzīvojis Latvijā un zinu divas valodas, jo cienu abas tautības. Ja tā iznāca, ka Latvijā ir GANDRĪZ puse cilvēku, kuri runā citā valodā, tad jābūt divam valsts valodam.
Loģiski? | Offline | | |
KristsK  | |  Kopš: 22. Aug 2005
No: Ikšķile
Ziņojumi: 2753
Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv
| Nenobrīnīties, kur tik daudz muļķu var būt - un uz šosejas tas pats...  [ Šo ziņu laboja KristsK, 16 Feb 2012, 16:22:36 ]
----------------- METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit
| Offline | | |
| Ruuu | |  Kopš: 05. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 191
Braucu ar: BMW Compact 316 iA
|
16 Feb 2012, 16:19:04 Elviss rakstīja:
Būs mazāk krieveļi jāmāca skolās par manu naudu, varēs vairāk atdot bērnu namiem.
Paskatījos ziņās par latviešu valodu skolās, nedomāju, ka tik bēdīgi, neviens no tiem pamuļķiem neprot latviešu valodu!
Ja nu kas, latvieši arī mācās par manu naudu. | Offline | | |
| Ruuu | |  Kopš: 05. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 191
Braucu ar: BMW Compact 316 iA
|
16 Feb 2012, 16:24:34 48mm rakstīja:
16 Feb 2012, 16:22:07 Ruuu rakstīja:
16 Feb 2012, 16:15:47 BMW530 rakstīja:
16 Feb 2012, 16:05:26 Ruuu rakstīja:
Laba tēma!
Tapāt aiziešu un ielikšu PAR!
Tev noteikti ir kāds pamatojums šādai izvēlei.
Uzraksti to 
Pamatojums: Jo vairāk valodu parzin cilvēks, jo labāk.
Es visu dzīvi esmu nodzīvojis Latvijā un zinu divas valodas, jo cienu abas tautības. Ja tā iznāca, ka Latvijā ir GANDRĪZ puse cilvēku, kuri runā citā valodā, tad jābūt divam valsts valodam.
Loģiski?
Kas skaitās gandrīz puse? Uz kā balstās Tavi vārdi? Ir oficiāla statistika? Vai dzīvo Daugavpili un domā ka tā ir visa Latvija?
Vecīt,tu tiešam šaubies par krievu runajošo skaitu Daugavpilī.  | Offline | | |
| arizah | |  Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
|
16 Feb 2012, 16:22:07 Ruuu rakstīja:
Ja tā iznāca, ka Latvijā ir GANDRĪZ puse cilvēku, kuri runā citā valodā, tad jābūt divam valsts valodam.
Loģiski?
"Tā iznāca" 
es paņemšu pavizināties tavu BMW un pateikšu - tā iznāca, ka te nu es ar viņu braucu. bet nu es plānoju vinu izmantot arī rīt, tā ka ieplāno  | Offline | | |
|
|
| Chainsaw | |  Kopš: 28. Oct 2006
Ziņojumi: 6565
Braucu ar: trimmeri
| man šitas referendums liek tikai vairāk ienīst krievus un krievu valodu un par to varu pateikties tikai viņiem pašiem, paldies. | Offline | | |
Ekimons  | | Kopš: 21. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 13338
Braucu ar:
| Nespeju beigt brinities, kas ar tiem/shiem slaviem?! Vini telo, vai tik tiesam ir dolbji* ?!
Elementaras lietas nesaprot! | Offline | | |
| seeingman | |  Kopš: 31. Oct 2010
No: Ogre
Ziņojumi: 1175
Braucu ar: turbo bamsli zem haubes
|
16 Feb 2012, 16:22:07 Ruuu rakstīja:
16 Feb 2012, 16:15:47 BMW530 rakstīja:
16 Feb 2012, 16:05:26 Ruuu rakstīja:
Laba tēma!
Tapāt aiziešu un ielikšu PAR!
Tev noteikti ir kāds pamatojums šādai izvēlei.
Uzraksti to 
Pamatojums: Jo vairāk valodu parzin cilvēks, jo labāk.
Es visu dzīvi esmu nodzīvojis Latvijā un zinu divas valodas, jo cienu abas tautības. Ja tā iznāca, ka Latvijā ir GANDRĪZ puse cilvēku, kuri runā citā valodā, tad jābūt divam valsts valodam.
Loģiski?
Un tad, ka te 30% ir krievu?
Te ir Latvija, te būs būt tikai latviešu valodai.
Tie krievi, kas tur, Daugavpilī, dzīvo, liela daļa nemaz nav pilsoņi, bet grib šeit, Latvijā, panākt krievu valodas atzīšanu par oficiālu.
Kā arī tie, kas galviņu par stipru sasituši un domā: "Jo vairāk valodu jo labāk!", vispār nemaz ar intelektu nedraudzējas, jo nedomā, kas notiks tālāk. Pieņemsim, ka tagad visi nobalso "par" un krievu valoda ieņem oficiālu statusu. Latvieši visi būs spiesti mācīties krievu valodu, bet krieveļi latviešu valodu tāpat nemācīsies, jo ,redz, visi tagad runās viņu valodā.
Tad vēl tālāk, lielajā krievzemē izdomās, ka Latvijā visi, redz, runā krieviski, kāpēc tad nepievienot to krievijai, jo tāpat jau nekas nemainīsies, pilns ar krieviem taču... | Offline | | |
| uldens1 | |  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17346
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 16:46:08 Chainsaw rakstīja:
man šitas referendums liek tikai vairāk ienīst krievus un krievu valodu un par to varu pateikties tikai viņiem pašiem, paldies.
šis manuprat ir maskavas merķis saridit mus sava starpa un tad pazinot ka latvija notiek genocids pret krieviem,ta ka nevajag pavilkties uz naidu,zaudesim gan latvieši gan krievi.Nebusim ričags ko putinam paraustit kad iegribas | Offline | | |
| Ruuu | |  Kopš: 05. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 191
Braucu ar: BMW Compact 316 iA
|
16 Feb 2012, 16:31:57 Elviss rakstīja:
Ir daudz pilsētas, kur vispār krievu ir ļoti maz
1.ja,un tadu pilsetu ir ljoti daudz,pilniba piekritu! Ka ari D-pils nav vieniga krievu valodas runajosha pilseta.
2. Es nekada gadijuma negribu mainit jusu identitati,jo es negribu vienu krievu valsts valodu. Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
Atvainojos,ka bez mikstinajuma zimem un garumzimem,rakstu no mobila talrunja. | Offline | | |
| arizah | |  Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
|
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.
[ Šo ziņu laboja arizah, 16 Feb 2012, 17:00:17 ] | Offline | | |
| uldens1 | |  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17346
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
16 Feb 2012, 16:31:57 Elviss rakstīja:
Ir daudz pilsētas, kur vispār krievu ir ļoti maz
1.ja,un tadu pilsetu ir ljoti daudz,pilniba piekritu! Ka ari D-pils nav vieniga krievu valodas runajosha pilseta.
2. Es nekada gadijuma negribu mainit jusu identitati,jo es negribu vienu krievu valsts valodu. Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
Atvainojos,ka bez mikstinajuma zimem un garumzimem,rakstu no mobila talrunja.
pac tavas loģikas ari čiganu valoda but oficiali jaieviešs.
Argumenti gaužam vaji,lai butu ertak | Offline | | |
Czars  | |  Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
| tikai Latviešu valoda! | Offline | | |
|
|
| arizah | |  Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
|
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
Kurš tev liedz jau tagad zināt divas valodas _vismaz_ ? kas tieši mainīsies tavu (un tava 6gadīgā bērna) apgūstamo valodu skaitā pēc divvalodības ieviešanas? manuprāt vairums tieši uz to cer, ka varēs iztikt ar vienu, ne tā? Ja Tavs spēcīgais arguments ir zināt divas valodas, tad uz priekšu - latviešu (valsts) un krievu (tava dzimtā) ! kas tev nepatīk? tak gribēji divas! tieši šobrīd tā arī ir  [ Šo ziņu laboja arizah, 16 Feb 2012, 17:04:08 ] | Offline | | |
| Jureks | |  Kopš: 14. May 2007
No: Talsi
Ziņojumi: 3832
Braucu ar: bmw
|
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
16 Feb 2012, 16:31:57 Elviss rakstīja:
Ir daudz pilsētas, kur vispār krievu ir ļoti maz
1.ja,un tadu pilsetu ir ljoti daudz,pilniba piekritu! Ka ari D-pils nav vieniga krievu valodas runajosha pilseta.
2. Es nekada gadijuma negribu mainit jusu identitati,jo es negribu vienu krievu valsts valodu. Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
Atvainojos,ka bez mikstinajuma zimem un garumzimem,rakstu no mobila talrunja.
Es ceru, ka Tu saproti, ka nekad šeit nebūs divvalodība. Vismaz Tavs mūžs aizies dzīvojot Latvijā ar vienu oficiālo valodu. Tā kā labāk nesprēgā te, bet iestāsti saviem draugiem, lai mācās latviešu valodu un ciena zemi kurā viņi dzīvo! | Offline | | |
| envy | |  Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2220
Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S
|
16 Feb 2012, 15:28:17 Ruuu rakstīja:
16 Feb 2012, 15:12:06 48mm rakstīja:
Es domāju būs diezgan "krievi" ar pilsoņu pasēm kas nobalsos PRET. Ir diezgan normālu pilsoņu arī starp viņiem, pārsvarā tie kas grib šo pasākumu ir nepilsoņi, pats Lindermans jau arī nav pilsonis.
Viņi vāc parakstus lai tiktu piešķirta pilsonība visiem bez naturalizācijas, bet nolohojās un sāka vākt reizē ar šito valsts valodas pasākumu un tagad visi Latvieši ir pret jebkādiem viņu balagāniem.
Diemžēl tu šaubies. No krieviem visi, kuri balsos - balsos "PAR"
Un viņi domā, ka:
...būs diezgan "latvieši" ar pilsoņu pasēm kas nobalsos PAR. Ir diezgan normālu pilsoņu arī starp...
vēl viens vova 
 | Offline | | |
728er
| | Kopš: 02. Sep 2010
Ziņojumi: 37
Braucu ar:
| joptvai,pat melnie ,kas nesen nokāpuši no koka iemācās runāt latviski ātrāk par lielāko daļu krievu. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|