Online

Pašreiz BMWPower skatās 132 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
rucha
01. Aug 2011, 17:34 #8761

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO


01 Aug 2011, 14:07:39 rucha rakstīja:
Zinu kautkur bija apspriests,bet slinkums meklēt!!Cik skaitās normāla auto amortizācijas kompensācija,ja pildu darba pienākumu ar savu auto???
Offline
Kalnz
01. Aug 2011, 17:38 #8762

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


01 Aug 2011, 17:34:37 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 14:07:39 rucha rakstīja:
Zinu kautkur bija apspriests,bet slinkums meklēt!!Cik skaitās normāla auto amortizācijas kompensācija,ja pildu darba pienākumu ar savu auto???



man ir 180 eur mēnesī!
Offline
Phyris
01. Aug 2011, 17:51 #8763

Kopš: 24. Dec 2009

Ziņojumi: 492

Braucu ar:

Tas tak ir atkariigs no auto
Offline
Laoshi
01. Aug 2011, 17:52 #8764

Kopš: 01. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 17948

Braucu ar:


01 Aug 2011, 17:51:07 Phyris rakstīja:
Tas tak ir atkariigs no auto

Darba devējs tā nedomā.
Offline
Kalnz
01. Aug 2011, 17:53 #8765

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


01 Aug 2011, 17:51:07 Phyris rakstīja:
Tas tak ir atkariigs no auto


Kā kurā uzņēmumā!
Man piemēram vienalga ar ko brauc, amortizācijai ir konstanta summa!
Offline
Pauliic
01. Aug 2011, 18:03 #8766

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101


01 Aug 2011, 14:08:31 Marco78 rakstīja:
Par atalgojumu jau pirmajā reizē nosaucu summu zem kuras neesmu gatavs strādāt
Tieši arī gribēju prasīt, vai darba līgumu dod līdzi uz mājām iepazīties vai izlasi, izrunā un paraksti turpat uz vietas tajā pašā tikšanās reizē

Ir kādi knifi kam jāpievērš uzmanība?



3 mēnešu laikā tu vari vienas dienas laikā uzteikt darbu, tāpēc nav stresa izlasīt DL arī mājās un pēc tam atbilstoši rīkoties

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
Marco78
01. Aug 2011, 18:15 #8767

Kopš: 08. Mar 2007

Ziņojumi: 176

Braucu ar:

Stress tāds, ka tādā gadījumā esi bezdabnieks, jo pasreiz darbs ir, tik velos mainīt
Offline
rucha
01. Aug 2011, 18:50 #8768

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO


01 Aug 2011, 17:38:52 Kalnz rakstīja:

01 Aug 2011, 17:34:37 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 14:07:39 rucha rakstīja:
Zinu kautkur bija apspriests,bet slinkums meklēt!!Cik skaitās normāla auto amortizācijas kompensācija,ja pildu darba pienākumu ar savu auto???



man ir 180 eur mēnesī!
man piedāvā 0,05 Ls par km,uzskatu ka tā ir smieklu nauda,auto viņiem nav svarīgs...vai zaz...vai ferarri!
Offline
Laoshi
01. Aug 2011, 18:56 #8769

Kopš: 01. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 17948

Braucu ar:


01 Aug 2011, 18:50:36 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 17:38:52 Kalnz rakstīja:

01 Aug 2011, 17:34:37 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 14:07:39 rucha rakstīja:
Zinu kautkur bija apspriests,bet slinkums meklēt!!Cik skaitās normāla auto amortizācijas kompensācija,ja pildu darba pienākumu ar savu auto???



man ir 180 eur mēnesī!
man piedāvā 0,05 Ls par km,uzskatu ka tā ir smieklu nauda,auto viņiem nav svarīgs...vai zaz...vai ferarri!

Ja mazs drots ar gāzi, tad pat pāri paliek, var nopirkt salona eglīti, lai gāzes smaku nejūt.
Offline
rucha
01. Aug 2011, 19:01 #8770

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO


01 Aug 2011, 18:56:16 Laoshi rakstīja:

01 Aug 2011, 18:50:36 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 17:38:52 Kalnz rakstīja:

01 Aug 2011, 17:34:37 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 14:07:39 rucha rakstīja:
Zinu kautkur bija apspriests,bet slinkums meklēt!!Cik skaitās normāla auto amortizācijas kompensācija,ja pildu darba pienākumu ar savu auto???



man ir 180 eur mēnesī!
man piedāvā 0,05 Ls par km,uzskatu ka tā ir smieklu nauda,auto viņiem nav svarīgs...vai zaz...vai ferarri!

Ja mazs drots ar gāzi, tad pat pāri paliek, var nopirkt salona eglīti, lai gāzes smaku nejūt.

kāds sakars amortizācijai ar gāzi???Degvielu viņi sedz +0,05 Ls par km amorizācijai!
Offline
Laoshi
01. Aug 2011, 19:17 #8771

Kopš: 01. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 17948

Braucu ar:


01 Aug 2011, 19:01:38 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 18:56:16 Laoshi rakstīja:

01 Aug 2011, 18:50:36 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 17:38:52 Kalnz rakstīja:

01 Aug 2011, 17:34:37 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 14:07:39 rucha rakstīja:
Zinu kautkur bija apspriests,bet slinkums meklēt!!Cik skaitās normāla auto amortizācijas kompensācija,ja pildu darba pienākumu ar savu auto???



man ir 180 eur mēnesī!
man piedāvā 0,05 Ls par km,uzskatu ka tā ir smieklu nauda,auto viņiem nav svarīgs...vai zaz...vai ferarri!

Ja mazs drots ar gāzi, tad pat pāri paliek, var nopirkt salona eglīti, lai gāzes smaku nejūt.

kāds sakars amortizācijai ar gāzi???Degvielu viņi sedz +0,05 Ls par km amorizācijai!

Dažreiz ir 5sant/km ar visu. Ja tāpat vien 5sant/km, tad ar gāzi sanāk otra alga
Offline
spritzmashinebanned
01. Aug 2011, 19:48 #8772

Kopš: 11. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1892

Braucu ar: peni pa vagiinaam


01 Aug 2011, 17:34:37 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 14:07:39 rucha rakstīja:
Zinu kautkur bija apspriests,bet slinkums meklēt!!Cik skaitās normāla auto amortizācijas kompensācija,ja pildu darba pienākumu ar savu auto???



21 santims par kilometru degviela + amortizacija.
Offline
Zeds
01. Aug 2011, 20:03 #8773

Kopš: 15. Jul 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1936

Braucu ar: Q7


01 Aug 2011, 19:48:52 spritzmashine rakstīja:

01 Aug 2011, 17:34:37 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 14:07:39 rucha rakstīja:
Zinu kautkur bija apspriests,bet slinkums meklēt!!Cik skaitās normāla auto amortizācijas kompensācija,ja pildu darba pienākumu ar savu auto???



21 santims par kilometru degviela + amortizacija.


cilvēks prasa -cik Ls ir tā amortizācija!
Offline
parastais
01. Aug 2011, 20:16 #8774

Kopš: 02. Jun 2002

Ziņojumi: 1562

Braucu ar: X


01 Aug 2011, 14:07:39 rucha rakstīja:
Zinu kautkur bija apspriests,bet slinkums meklēt!!Cik skaitās normāla auto amortizācijas kompensācija,ja pildu darba pienākumu ar savu auto???

Man apmaksaa pusi no izteereetaas degvielas naudas.
Uzskatu ka ljoti labi.
Offline
spritzmashinebanned
01. Aug 2011, 20:18 #8775

Kopš: 11. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1892

Braucu ar: peni pa vagiinaam


01 Aug 2011, 20:03:11 Zeds rakstīja:

01 Aug 2011, 19:48:52 spritzmashine rakstīja:

01 Aug 2011, 17:34:37 rucha rakstīja:

01 Aug 2011, 14:07:39 rucha rakstīja:
Zinu kautkur bija apspriests,bet slinkums meklēt!!Cik skaitās normāla auto amortizācijas kompensācija,ja pildu darba pienākumu ar savu auto???



21 santims par kilometru degviela + amortizacija.


cilvēks prasa -cik Ls ir tā amortizācija!


gruti izrekjinat?
Offline
Zeds
01. Aug 2011, 20:32 #8776

Kopš: 15. Jul 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1936

Braucu ar: Q7

ok nesaprotu.
vai arī tu nemāki izteikties.
Offline
spritzmashinebanned
01. Aug 2011, 20:39 #8777

Kopš: 11. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1892

Braucu ar: peni pa vagiinaam


01 Aug 2011, 20:32:04 Zeds rakstīja:
ok nesaprotu.
vai arī tu nemāki izteikties.



problema noteikti ir tevii
Offline
TRON
01. Aug 2011, 20:43 #8778

Kopš: 27. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 655

Braucu ar: Yeti un Daft Punk.

Nezinīši.
Nemuldat muļķības.

Personīgā auto izmantošanas amortizācija tāda arī ir:
0,03-0,05Ls uz 1km.
Kas vidēji sastāda uz 1tkst.km ap 30-50Ls.
Uz vienu eļas maiņu (10tkst.km) sakrājas - 300-500Ls.
Gadā virs štukas Ls, kā min salasās parasti.
Un ņemiet vērā, ka ar savu auto braucat ne tikai darba darīšanās.

rucha - pareizi Tev tur visu piedāvā
Offline
rucha
01. Aug 2011, 20:46 #8779

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO


01 Aug 2011, 20:43:38 TRON rakstīja:
Nezinīši.
Nemuldat muļķības.

Personīgā auto izmantošanas amortizācija tāda arī ir:
0,03-0,05Ls uz 1km.
Kas vidēji sastāda uz 1tkst.km ap 30-50Ls.
Uz vienu eļas maiņu (10tkst.km) sakrājas - 300-500Ls.
Gadā virs štukas Ls, kā min salasās parasti.
Un ņemiet vērā, ka ar savu auto braucat ne tikai darba darīšanās.

rucha - pareizi Tev tur visu piedāvā

beidzot viens normāli atbildēja...paldies!
Offline
Usins
01. Aug 2011, 20:50 #8780

Kopš: 14. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 3537

Braucu ar: w163; w639; w203

ir ir ok

piem 0,05 x 100km dienā x 22 dienas = 110 LVL mēn

(vēl ir jautājums kādā veidā to izmaksā - pret čekiem vai kā algu )

110 x 12 = 1320 LVL kautkādu ~2000 gadu maz auto var uzturēt un pat amortizācijai pietiek

priekš X5 operatīvajam gan nepietiks, un jaunam getzam ar' laikam. t.i. nebūs par ko apkopt tad.

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo