Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 153 viesi un 10 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
envy
16. Feb 2012, 14:55 #874

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2220

Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S

kamēr 99% cilvēku būs neizglītoti stulbeņi, tikmēr manipulatori darbosies. Referendums ir huiņa. Apgalvot par pāri darījumiem nepilsoņiem ir mazākā mērā stulbi. Referendums pats pierāda, ka LV ir pārāk demokrātiska. Visādi vovas, kas apgalvo pretējo ar laiku izmirs. Viss beigsies pareizi. Žēl tikai kārtējo žūksni, kas aiziet no budžeta.
Offline
LG
16. Feb 2012, 15:02 #875

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70

A vot es nesaprotu visus so cepienus, balsot var tikai balsstiesīgie, tas ir mes lv un rus runajošīe ar pilsoņa pasi.
Tad secinam ka ,ja reiz ir pase pilsona eksis ir nokartots,kapec jus ta baidaties to visu, jeb jus baidaties ka kads letins balsos pa rus valodu?
Offline
Vova
16. Feb 2012, 15:03 #876

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540


16 Feb 2012, 14:56:01 riddler rakstīja:......


Negdibu doties poitiskas diskusijas, bet pagaidam neredzu ka kkas si valsti iet labak
Cenas aug, nodokli ari, un viss valsts parados. Tikai bradaka nav ka krievija
Offline
LG
16. Feb 2012, 15:05 #877

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70


16 Feb 2012, 15:03:13 Vova rakstīja:

16 Feb 2012, 14:56:01 riddler rakstīja:......


Negdibu doties poitiskas diskusijas, bet pagaidam neredzu ka kkas si valsti iet labak
Cenas aug, nodokli ari, un viss valsts parados. Tikai bradaka nav ka krievija

Talu braukt nevajag aizbrauc uz pitalovu, tur joprojam ar aļuminavajam daksam ed, skatas veco labo melnbalto tv, ka stur labs, tur labi tikai tiem kam ir miljoni, ok labums no ruslandes, ir tikai tads ka ta ir ahujena liela un vairak dazau iespeju un tirguspiedavajums lielaks, a ta tur nehuja laba nava
Offline
Laoshi
16. Feb 2012, 15:16 #878

Kopš: 01. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 17948

Braucu ar:

Vovčiks sacepa visus patriotus Vajadzēs piereģistrēties urlas.ru pacept tur cilvēkus, kam latvieši pāri dara

[ Šo ziņu laboja Laoshi, 16 Feb 2012, 15:17:30 ]

Offline
artys
16. Feb 2012, 15:20 #879

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53

Vova, kā tu iedomājies, lai Valsts izlien no tiem parādiem? Pasaulē degvielas cena aug, bet Latvijai ir jaatstāj iepriekšējās, lai Vovačka varētu labi dzīvot?

Kredītu ņemi treknajos gados? Ņēmi! Uz svešas naudas dzīvoji? Dzīvoji! Tāpēc nekunksti!

Jau n-to reiz saka, ja tik tiešām te viss ir sūdā, tad ko te darīt? Flag v ruki...

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
artc
16. Feb 2012, 15:23 #880

Kopš: 23. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2953

Braucu ar: muti

Spied "Play", lai skatītos video!

[ Šo ziņu laboja artc, 16 Feb 2012, 15:24:05 ]

Offline
Vova
16. Feb 2012, 15:25 #881

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540


16 Feb 2012, 15:20:48 artys rakstīja:
Vova, kā tu iedomājies, lai Valsts izlien no tiem parādiem? Pasaulē degvielas cena aug, bet Latvijai ir jaatstāj iepriekšējās, lai Vovačka varētu labi dzīvot?

Kredītu ņemi treknajos gados? Ņēmi! Uz svešas naudas dzīvoji? Dzīvoji! Tāpēc nekunksti!

Jau n-to reiz saka, ja tik tiešām te viss ir sūdā, tad ko te darīt? Flag v ruki...


Lietuva degviela maksa ta pat, bet nav to stulbo nodokli, muns liels akciz un vel liels celas nodoklis un vissliktakie celi

Galva uz plecem ir tapec nav neviena kredita ka citiem.
Offline
kkas
16. Feb 2012, 15:26 #882

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10315

Braucu ar: Alfu


16 Feb 2012, 15:03:13 Vova rakstīja:

16 Feb 2012, 14:56:01 riddler rakstīja:......


Negdibu doties poitiskas diskusijas, bet pagaidam neredzu ka kkas si valsti iet labak
Cenas aug, nodokli ari, un viss valsts parados. Tikai bradaka nav ka krievija


Tu pats atbildēji Gribi, lai tas bardaks, kas ir krievijā nāk un izjauc mums to pašu nelielo kārtību, kas te ir? jeibogu, kāds sakars otrai valodai ar labu dzīvi? referendums ir par konkrētu jautājumu, kaut 100% visi sāktu runāt krieviski rītā, nebūs ķīseļa upes, būs tikai sliktāk, jo krievu valodai nāk līdzi (pats atzini) bardaks, korupcija un visatļautība. NEVIENĀ krieviski runājošā valstī nav bijis/nav un ilgi nebūs labklājības un demokrātijas, krievi kopš revolūcijas ir tikai krituši attīstības līmenī, salīdzinot ar pārējo pasauli. un savs nopelns tur ir arī Staļinam, kurš gandrīz visu RU inteliģenci brutāli iznīcināja, tā vietā saradās visādi Vovāni, bez sava viedokļa uz spriešanas spējām.

[ Šo ziņu laboja kkas, 16 Feb 2012, 15:27:43 ]

Online
Janchux_g
16. Feb 2012, 15:27 #883

Kopš: 24. Nov 2003

Ziņojumi: 628

Braucu ar: X5 4.6is


16 Feb 2012, 15:02:19 LG rakstīja:
A vot es nesaprotu visus so cepienus, balsot var tikai balsstiesīgie, tas ir mes lv un rus runajošīe ar pilsoņa pasi.
Tad secinam ka ,ja reiz ir pase pilsona eksis ir nokartots,kapec jus ta baidaties to visu, jeb jus baidaties ka kads letins balsos pa rus valodu?


Neviens nebaidās! Visi apzinās, arī tie kas balsos "Par", ka valsts valodas statuss netiks mainīts. Bet te ir domāšanas/propogandu sadursmes un katrs vēlas pierādīt savu taisnību.
Vova ir labs piemērs, tam kāda ir domāšana dzīvojot Latvijas krievisko mediju ietekmē. Mēs viņa viedokli ar pāris postiem powerī neizmainīsim, tādēļ jau šā diskusija pašā pamatā ir bezjēdzīga, jo apzināmies ka rezultātu nesasniegsim. Bet tai pašā laikā, nerunājot ar viņiem un nemēģinot mierīgi izskaidrot savu pārliecību, uzlabojumi viņu izpratnē par valodas/dzimtenes jautājumiem nebūs. Tādēļ tādiem kā Vova vajag mierīgi un pēc iespējas ar spēcīgākiem argumentiem izskaidrot savu pārliecību. Varbūt kautkas aizķersies un sapratīs ka diskriminācijas Latvijā nav, ka latvieši nevar iznīcināt krievu valodu, u.t.t.
Offline
Ruuu
16. Feb 2012, 15:28 #884

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


16 Feb 2012, 15:12:06 48mm rakstīja:
Es domāju būs diezgan "krievi" ar pilsoņu pasēm kas nobalsos PRET. Ir diezgan normālu pilsoņu arī starp viņiem, pārsvarā tie kas grib šo pasākumu ir nepilsoņi, pats Lindermans jau arī nav pilsonis.
Viņi vāc parakstus lai tiktu piešķirta pilsonība visiem bez naturalizācijas, bet nolohojās un sāka vākt reizē ar šito valsts valodas pasākumu un tagad visi Latvieši ir pret jebkādiem viņu balagāniem.

Diemžēl tu šaubies. No krieviem visi, kuri balsos - balsos "PAR"
Un viņi domā, ka:
...būs diezgan "latvieši" ar pilsoņu pasēm kas nobalsos PAR. Ir diezgan normālu pilsoņu arī starp...
Offline
Vova
16. Feb 2012, 15:28 #885

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540


16 Feb 2012, 15:23:52 BMW530 rakstīja:
Pastāsti labāk, par ko tu ''boļeješ'' Krievijas saistībā?
Par Putinu vai par opozīciju?
Tad arī būs skaidrs, vai vispār ir jēga ar tevi diskutēt Latvijas saistībā


Neinteresojos vispar
Labi ja butu Zirinovskis
Offline
Janiis
16. Feb 2012, 15:29 #886

Kopš: 01. Jun 2008

Ziņojumi: 560

Braucu ar:

http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/411007-kri...is_balsosim_pret
Offline
artys
16. Feb 2012, 15:29 #887

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53

Vovčik - par ko tu fano hokejā? Tāpat kā visi Latvijas krievi "za naših" vai par Latvijas izlasi?

Bieži manīts ir, ka man zināms krievs (kas pat ne reizi nav bijis matuškā) hokeja spēles laikā aizrautīgi fano par RUS, vicina karogu un kliedz pobeda, rossija čempion, rossija eto deržava Kad LV izdrāza čempī RUS, tad gan meta kažoku uz otru pusi gnīdas...

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
Vova
16. Feb 2012, 15:36 #888

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540


16 Feb 2012, 15:29:52 artys rakstīja:
Vovčik - par ko tu fano hokejā? Tāpat kā visi Latvijas krievi "za naših" vai par Latvijas izlasi?

Bieži manīts ir, ka man zināms krievs (kas pat ne reizi nav bijis matuškā) hokeja spēles laikā aizrautīgi fano par RUS, vicina karogu un kliedz pobeda, rossija čempion, rossija eto deržava Kad LV izdrāza čempī RUS, tad gan meta kažoku uz otru pusi gnīdas...


Nepatik man hokeis un nefanoju ne par vienu, bet ja kas tas ir spele, patik ka cilvieki sasniedz kadus rezultatus un lai uzvares stipraks.
Offline
artys
16. Feb 2012, 15:39 #889

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53

izvairies no atbildes, iespējams dēļ tā, ka atpazini sevi manā tekstā

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
MemHT
16. Feb 2012, 15:46 #890

Kopš: 02. Nov 2011

Ziņojumi: 7

Braucu ar:


16 Feb 2012, 15:28:35 Vova rakstīja:

16 Feb 2012, 15:23:52 BMW530 rakstīja:
Pastāsti labāk, par ko tu ''boļeješ'' Krievijas saistībā?
Par Putinu vai par opozīciju?
Tad arī būs skaidrs, vai vispār ir jēga ar tevi diskutēt Latvijas saistībā


Neinteresojos vispar
Labi ja butu Zirinovskis


Joptvaj, ej tak nošaujies. Tik stulbus tekstus + ar 0 (0!!!!nulllleeee) argumentiem sen nebiju lasījis.
Offline
Vova
16. Feb 2012, 15:48 #891

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540


16 Feb 2012, 15:39:44 artys rakstīja:
izvairies no atbildes, iespējams dēļ tā, ka atpazini sevi manā tekstā


ka ta saprast?
Es vel reiz teici, men pilnigi poh ta hokeis, futbols, tenis un tt. un pilnigi poh kas uzvareja.

Offline
Ruuu
16. Feb 2012, 16:05 #892

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA

Laba tēma!
Tapāt aiziešu un ielikšu PAR!
Offline
artys
16. Feb 2012, 16:15 #893

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53


16 Feb 2012, 16:08:46 Elviss rakstīja:
Dāži saspiedušies.
Balsotāji 'par' varu izmaksāt biļeti vienā virzienā uz Krieviju, nopietni. Ar nosacījumu, ka atpakaļ nebrauksiet. Atrodos Rīgā, ja vajag zvaniet.
vēlviena biļete no manis

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo