| Autors | Ziņojums |
| Baller | |
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 1062
Braucu ar: aizvērtām acīm
| Ir pieejams eiropas F01 melns komforta salons ļoti labs, bez defektiem. Ventilācijas, apsildes. Durvju apšuvumi arī ir. 400 eur.
Melnie griesti ar lūku F01 komplekts 140 eur. [ Šo ziņu laboja Baller, 11 Dec 2020, 21:14:26 ] |
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| M2,m3,m4,m5,m6 DCT oem jauns sajugs 800eur, sajugs ar 30k nobraukumu 400eur. 24554754 |
Offline | |
|
| daftte | |
Kopš: 07. Jan 2010
Ziņojumi: 63
Braucu ar:
| mekleju e46 1998.gada 1.9 benz pusasi. -26163116 |
Offline | |
|
| Sormis | |
 Kopš: 20. Jun 2011
No: Alūksne
Ziņojumi: 1651
Braucu ar: Ziemas sitamo.
| Pērku n47d20c dzinēju priekš F30 darba stāvoklī.
22011060 vai PM |
Offline | |
|
AF  | |
 Kopš: 06. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4158
Braucu ar: stūri rokās!
| Pārdodu M54b30 virzuļus un klaņus, teicamā stāvoklī. Bonusā lietotas šāles. 100€
28833457 |
Offline | |
|
diesel  | |
 Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 6147
Braucu ar: JG 9
| PĒRKU
F10 ādas vai pusādas salonu. Ar abšivām[ Šo ziņu laboja diesel, 12 Dec 2020, 12:51:41 ] |
Offline | |
|
| bmwkiller | |
 Kopš: 10. Jun 2010
No: Saulkrasti
Ziņojumi: 102
Braucu ar: ///M5
| Pērku uz e60 melnos griestus bez lūkas. |
Offline | |
|
| jmv7 | |
 Kopš: 02. Aug 2005
Ziņojumi: 202
Braucu ar: a, be, ce, d1...
| Nopirkšu rīt detaļu Nr. 13627794646 jaunu vai lietotu.
PM vai 28619421. |
Offline | |
|
|
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
|
12 Dec 2020, 12:51:24 @diesel rakstīja:
PĒRKU
F10 ādas vai pusādas salonu. Ar abšivām
kada krasa? |
Offline | |
|
| Rugtais | |
 Kopš: 27. Feb 2014
No: Bauska
Ziņojumi: 282
Braucu ar: e46
| Pērku no bmw e46:
- stūres pastiprinātājsūkni (lf30) - 2.0-3.0 benzīna;
- kardānu ar vesaliem krustiņiem (2.5-2.8 ) manuālis
28386765[ Šo ziņu laboja Rugtais, 13 Dec 2020, 09:35:46 ] |
Offline | |
|
| bikeman | |
 Kopš: 13. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1088
Braucu ar: e91 330d
| Meklēju e90 preface,tumšo aizmugures optiku,jaunu/lietotu |
Offline | |
|
| RITRUSTAUTO | |
 Kopš: 13. Dec 2020
No: Valmiera
Ziņojumi: 4
Braucu ar: tikai un vienīgi BMW
| VAJAG E61 ANTENAS BLOKU PM
MEKLĒJU M60B40 VAI M62B44 SWAPU, IEDARBINĀMU UN TĀDU KAS NAV REDZĒJIS PROPĀNU  |
Offline | |
|
| madhack | |
Kopš: 09. Apr 2010
Ziņojumi: 16
Braucu ar:
| Pārdodu izpūtēja gala bunduli bez defektiem, gadu lietots, stāvēja uz e39, skaļš, 70 mm ieeja.
40 eiro, 26476628
Purvciems/Mežciems
[ Šo ziņu laboja madhack, 13 Dec 2020, 18:11:31 ] |
Offline | |
|
| Sormis | |
 Kopš: 20. Jun 2011
No: Alūksne
Ziņojumi: 1651
Braucu ar: Ziemas sitamo.
| Pērku f11 aizmugurējo, kreiso, ārejo lukturi.
22011060 vai PM |
Offline | |
|
| mafy12 | |
Kopš: 29. Apr 2014
Ziņojumi: 82
Braucu ar:
| Pērku e46 lukturu mazgāšanas pilnu komplektu .
|
Offline | |
|
| oshels638 | |
 Kopš: 19. Oct 2007
Ziņojumi: 392
Braucu ar: X5
| Pērku razdatku no x5 e53 facelifta, ideāli ja kurzemes puse, bet ja tiešām laba var arī uz Rīgu aizskriet.
[ Šo ziņu laboja oshels638, 13 Dec 2020, 20:51:03 ] |
Offline | |
|
|
|
| 535D | |
 Kopš: 24. Jan 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 147
Braucu ar: 535D
| Pārdod Webasto Telestart T90 bloku bez pulta. 40€
|
Offline | |
|
| 535D | |
 Kopš: 24. Jan 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 147
Braucu ar: 535D
| Meklēju e53 šofera durvis carbonschwarz metallic (416) krāsa. |
Offline | |
|
| ZHPH | |
Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 793
Braucu ar: Flančiem
| Neslēp diskus-uzliec flančus! 
Pārdodu un izgatavoju uz pasūtījuma jebkādas starplikas / flanči / pārejas flancis / skrūves / tapskrūves / špiļkas u.c. disku lietas
Pieejamie biezumi starplikām / flančiem 5mm-100mm
JEBKURAM BMW pieejami uz vietas šādi starpliku komplekti ar atbilstošām skrūvēm:
2x15mm +skrūves =50eur
2x20mm +skrūves =55eur
2x25mm +skrūves =60eur
2x30mm +skrūves =65eur
Centrējošie gredzeni 74.1/72.6 5eur/4gab
Skrūves no 1.5eur/gab, tapskrūves no 2eur/gab
PM / 27O8 2313[ Šo ziņu laboja ZHPH, 05 Jan 2021, 19:51:22 ] |
Offline | |
|
| Genadiy | |
 Kopš: 20. Oct 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 105
Braucu ar:
|
19 Nov 2020, 16:45:34 @Genadiy rakstīja:
05 Oct 2020, 16:20:12 @Genadiy rakstīja:
21 Sep 2020, 11:43:30 @Genadiy rakstīja:
Tiek meklēta e36 sedana plika virsbūve ar papīriem labā stāvoklī, var būt arī no angļa. (Ideāli ja būtu pilnā komplektā ar durvīm, kapotiem,buferiem, stikliem, lampām, bet bez piekares, motora, transmisijas un salona)
PM vai 2 80 55 444
|
Offline | |
|