Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 112 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Ziemas riepas

AutorsZiņojums
BlackGhost
27. Nov 2013, 15:25 #6881

Kopš: 14. Oct 2009

Ziņojumi: 146

Braucu ar:

Kā ar šīm riepām ir,kāds lietojis,iespaidi??
NOKIAN WRG2
http://www.tavasriepas.lv/index.php?route=produ...product_id=10598
Offline
Locis
27. Nov 2013, 15:27 #6882

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

skatei ok.
Offline
BlackGhost
27. Nov 2013, 15:30 #6883

Kopš: 14. Oct 2009

Ziņojumi: 146

Braucu ar:


27 Nov 2013, 15:27:29 Locis rakstīja:
skatei ok.

Nju ne tieši šīs,
es tā tikai ieskatam
Offline
Straikz
27. Nov 2013, 15:35 #6884

Kopš: 11. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 524

Braucu ar:

Pērku jaunas ziemas riepas ar radzēm!
Var piedāvāt gan R16 gan R17.

Ķīniešus nevēlos!
Offline
Locis
27. Nov 2013, 15:43 #6885

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


27 Nov 2013, 15:30:51 BlackGhost rakstīja:

27 Nov 2013, 15:27:29 Locis rakstīja:
skatei ok.

Nju ne tieši šīs,
es tā tikai ieskatam

Hakkapelitu padriftēju pa ziemu,bija mēmā.
Offline
heinomen
27. Nov 2013, 15:45 #6886

Kopš: 07. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 5634

Braucu ar: 15

Interesē 195/55/15 lietotas ziemas riepas ar vai bez radzēm, piedāvājumu ->PM
Offline
dainz
27. Nov 2013, 15:50 #6887

Kopš: 19. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 698

Braucu ar:


27 Nov 2013, 15:43:25 Locis rakstīja:

27 Nov 2013, 15:30:51 BlackGhost rakstīja:

27 Nov 2013, 15:27:29 Locis rakstīja:
skatei ok.

Nju ne tieši šīs,
es tā tikai ieskatam

Hakkapelitu padriftēju pa ziemu,bija mēmā.

šīs būs eirpoas tipa,bet nedils tik ļoti,pa Rīgu braukāt ok
Offline
BlackGhost
27. Nov 2013, 15:54 #6888

Kopš: 14. Oct 2009

Ziņojumi: 146

Braucu ar:


27 Nov 2013, 15:50:54 dainz rakstīja:

27 Nov 2013, 15:43:25 Locis rakstīja:

27 Nov 2013, 15:30:51 BlackGhost rakstīja:

27 Nov 2013, 15:27:29 Locis rakstīja:
skatei ok.

Nju ne tieši šīs,
es tā tikai ieskatam

Hakkapelitu padriftēju pa ziemu,bija mēmā.

šīs būs eirpoas tipa,bet nedils tik ļoti,pa Rīgu braukāt ok

Uz derevņu jau neaizbrauksi
Offline
DrumB
27. Nov 2013, 16:14 #6889

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i

Paldies tavasriepas.lv par servisu. Labas riepas, ātra piegāde, laba cena, viss kā vajag
Offline
Fordists
27. Nov 2013, 17:26 #6890

Kopš: 04. Jan 2008

Ziņojumi: 263

Braucu ar: BMX X5

Ir Baldonē piedāvājumā ap 300 lietotām ziemas riepām dažādi izmēri pārsvarā ar radzēm. Ir arī čupiņa ar metāla diskiem pārsvarā no VOLVO
Plānojās regulāri pievedumi......

[ Šo ziņu laboja Fordists, 27 Nov 2013, 17:28:40 ]

Offline
DFS
27. Nov 2013, 17:37 #6891

Kopš: 08. Feb 2004

Ziņojumi: 15279

Braucu ar: 979

Ja ir komplekts ar labām ziemenēm un volvo v70 bleķiniekiem,pm ar cenu!
Offline
danyboy
27. Nov 2013, 18:23 #6892

Kopš: 20. Aug 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 5

Braucu ar: e34

nopirkšu divas R16 ar vismaz 6mm atlikumu
Offline
rucha
27. Nov 2013, 18:47 #6893

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO

Interesē a4 b6 bleķinieki r15 ar labām ziemenēm!!Var atsevišķi diskus ar piedāvāt!nedārgus!

[ Šo ziņu laboja rucha, 27 Nov 2013, 18:47:44 ]

Offline
agaFU
27. Nov 2013, 20:37 #6894

Kopš: 21. May 2006

No: Madona

Ziņojumi: 1785

Braucu ar: E91 turrboo

interesee jaunas vai mazlietotas ap8mm ziemas riepas ar sipiem 175/65 r14 zem 40ls gab.
Offline
RalfsS
27. Nov 2013, 21:12 #6895

Kopš: 02. Sep 2011

Ziņojumi: 364

Braucu ar: E93


27 Nov 2013, 14:12:34 Janis_L rakstīja:
Pērku R15 4 diskus, 5x120, ET20 ar labām ziemenēm ar/bez radzēm, 5x120, ET20, vēlams 7J, PM vai 28358196.


Man ar var piedāvāt.Lai šo ziemu var nobraukt.
Var arī r16
Offline
R_BERGS
27. Nov 2013, 21:14 #6896

Kopš: 15. Nov 2007

Ziņojumi: 16585

Braucu ar:

Pardodu r15 blekja diskus. Staveja uz e46. Taisni, neapdauziti
25LVL

Pm

-----------------

Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
Offline
R_BERGS
27. Nov 2013, 21:18 #6897

Kopš: 15. Nov 2007

Ziņojumi: 16585

Braucu ar:


27 Nov 2013, 20:37:46 agaFU rakstīja:
interesee jaunas vai mazlietotas ap8mm ziemas riepas ar sipiem 175/65 r14 zem 40ls gab.

Ir tadas bez shipiem. Praktiski jaunas, noripojushas ap 2k km
Ja interese pm

-----------------

Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
Offline
R_BERGS
27. Nov 2013, 21:25 #6898

Kopš: 15. Nov 2007

Ziņojumi: 16585

Braucu ar:

Pardodu ari lietos diskus kopa ar labam ziemenem r15, foto mazliet velak, cena par komplektu 165 LVL
Diski taisni, neapdauziti. Staveja uz e46. Protektors riepam vel stabili divam ziemam. Visa shi bagatiba tiek tirgota jo auto vasara tika pardots.


http://www.bildites.lv/viewer.php?file=mjoeq6672ihlo6wdt8ic.jpg
Pm

[ Šo ziņu laboja HeyTolsty, 27 Nov 2013, 22:44:52 ]



-----------------

Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
Offline
stucers
27. Nov 2013, 21:30 #6899

Kopš: 11. Jan 2012

Ziņojumi: 1573

Braucu ar:


27 Nov 2013, 15:25:52 BlackGhost rakstīja:
Kā ar šīm riepām ir,kāds lietojis,iespaidi??
NOKIAN WRG2
http://www.tavasriepas.lv/index.php?route=produ...product_id=10598

WRG līdzinās Pirelli Sotto zero, tātad pilsētniekiem only
Offline
wxy
27. Nov 2013, 21:51 #6900

Kopš: 14. Oct 2009

Ziņojumi: 1502

Braucu ar: savu auto


27 Nov 2013, 21:30:44 stucers rakstīja:

27 Nov 2013, 15:25:52 BlackGhost rakstīja:
Kā ar šīm riepām ir,kāds lietojis,iespaidi??
NOKIAN WRG2
http://www.tavasriepas.lv/index.php?route=produ...product_id=10598

WRG līdzinās Pirelli Sotto zero, tātad pilsētniekiem only


Pilsētniekiem un tiem kuriem daudz pa šoseju jābrauc. No kārtīgām ziemenēm neatpaliek daudz, bet toties pa slapju šoseju labākas par kārtīgām ziemenēm.

Ja dzīvo dziļos laukos, tad šis varētu nebūt tas labākais variants.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo