Online
Pašreiz BMWPower skatās 131 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Briesmu lietas XXXII
| Autors | Ziņojums |
| Mizx | | 08. May 2026, 11:23 |
#5441
|
|  Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7681
Braucu ar:
|
08 May 2026, 11:17:20 @versatile rakstīja:
Nu es pieņemu, ka situācija var būt ļoti dažāda. Saku par man zināmajiem. Ir prom un atgriezties nesteidzas, bet ir savas nianses.
Kas ar Dubaiju notiks ilgtermiņā ir labs jautājums. Nekā cita kā drošības ilūzija un ērta lokācija tur nebija. Lai gan mūsdienās jau pie visiem sūdiem ir pierasts.
Darbu apturēja daļa IT nozares biroju, bet tie apturēja darbu, jo bija saistīti ar filiālēm Izraēlā, kas arī tad pat apturēja darbu. "UAE has intercepted and destroyed 537 ballistic missiles, 2256 drone attacks and 26 cruise missiles" — ja pa mums ar tādu arsenālu negaidīti uzblieztu te visdrīzāk viss būtu drupās un dronu atlūzas mētātos ielās. Tāpēc saku, ka ir valstis, kas ideāli tiek galā ar pēkšņiem lidojošiem lādiņiem. | Offline | | |
| versatile | | 08. May 2026, 11:52 |
#5442
|
|  Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1692
Braucu ar:
| Nu vēlreiz, AAE PGA kapacitāte nav pat teorētiski salīdzināma ar mūsējo.
Ideāli būtu, ja nebūtu neviena trāpījuma. Bija.
Tie, ko es zinu, nebija ar IT saistīti. [ Šo ziņu laboja versatile, 08 May 2026, 11:52:50 ] | Offline | | |
| kkas | | 08. May 2026, 12:05 |
#5443
|
|  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
| A mums jūras droni ir vai vismaz plānoti?  | Offline | | |
| uldens1 | | 08. May 2026, 12:27 |
#5444
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17344
Braucu ar:
| Ar tiem droniem arī netiks galā,tam nav risinājumu,ukraiņiem,kur maksimāli viss ir,lai ar to cīnītos un tāpat netiek galā,šeit,kur nav kara,nav iespējams tā mobilizēties lai izķertu pāris dronus gadā | Offline | | |
| Arsm3ns | | 08. May 2026, 12:33 |
#5445
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1969
Braucu ar:
|
08 May 2026, 12:05:51 @kkas rakstīja:
A mums jūras droni ir vai vismaz plānoti? 
ražojam un tirgojam, bet vai pašiem ir, hz  | Offline | | |
| user | | 08. May 2026, 14:31 |
#5446
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
|
08 May 2026, 12:27:12 @uldens1 rakstīja:
Ar tiem droniem arī netiks galā,tam nav risinājumu,ukraiņiem,kur maksimāli viss ir,lai ar to cīnītos un tāpat netiek galā,šeit,kur nav kara,nav iespējams tā mobilizēties lai izķertu pāris dronus gadā
da dažiem te gobzema iespaidā liekas, ka katrs drons ir jāizķer un, ja ukrianai vai krivijai būtu tā "dronu siena", ko LV vajag, tad tur arī neviens drons neielidotu.
Vienīgais, ko vajag - iemācīties nedirst, nemelot, visu neslēpt..
ble sūdu gadījumā, ja jāiet karot - kāda tur karošana, ja visu laiku ir melots un viss slēpts? | Offline | | |
| uldens1 | | 08. May 2026, 18:18 |
#5447
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17344
Braucu ar:
|
08 May 2026, 14:31:44 @user rakstīja:
08 May 2026, 12:27:12 @uldens1 rakstīja:
Ar tiem droniem arī netiks galā,tam nav risinājumu,ukraiņiem,kur maksimāli viss ir,lai ar to cīnītos un tāpat netiek galā,šeit,kur nav kara,nav iespējams tā mobilizēties lai izķertu pāris dronus gadā
da dažiem te gobzema iespaidā liekas, ka katrs drons ir jāizķer un, ja ukrianai vai krivijai būtu tā "dronu siena", ko LV vajag, tad tur arī neviens drons neielidotu.
Vienīgais, ko vajag - iemācīties nedirst, nemelot, visu neslēpt..
ble sūdu gadījumā, ja jāiet karot - kāda tur karošana, ja visu laiku ir melots un viss slēpts?
karā stulbākais ko var darīt,teikt taisnību  | Offline | | |
| Locis | | 08. May 2026, 18:51 |
#5448
|
|  Kopš: 14. Aug 2008
No: Dobele
Ziņojumi: 11700
Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu
|
08 May 2026, 07:28:27 @HUBLOC rakstīja:
06 May 2026, 10:21:56 @RSAWorkshop rakstīja:
06 May 2026, 06:22:49 @HUBLOC rakstīja:
05 May 2026, 14:00:24 @michals1 rakstīja:
Ukraiņi Latvijā./šodienas piedzīvojums/
Rīgas centrā sanāca nejauši nogriezt ceļu automašīnai ar Ukrainas numuriem. It kā nekas īpašs,ikdienas situācija.Tālāk sākās šovs par brīvu.Auto mani panāca,vadītājs-labi nobarots puisis ap 30,izleca laukā,pieskrēja pie mana auto un sāka mani zākāt ar trīstāvīgiem lamuvārdiem,norādot manu orjentāciju un manu izcelsmi. Es viņam pieklājīgi pajautāju,kāpēc viņš nav frontē,bet karo ar Latvijas pensionāriem,uz ko sekoja vārdu izvirdums.ka viņš cerot ka arī mūs te nonesīs krievu raķetes un visi te aiziesim bojā.....
Pēc visa šodien piedzīvotā rodas jautājums,vai tā vajadzētu būt,ka tā saucamie ,,bēgļi,, ko tādu var atļauties?
man pie biroja jau gadus trīs ir vieni ukraiņu bēgļu ģimene un uzreiz sāka uzvesties kā okupanti... nu, piemēram, 90-gadu tradīcijās, lai nodrošinātu sev 24/7 parkinga vietu, viņi no finiera un latiņām uznagloja "ceļa zīmi" un celefāna kabatiņā ielika lapiņu ar viņu uzņēmuma nosaukumu. Tobiš, braucot prom "ceļa zīme" tiek nolikta viņu parkinga vietā un atbraucot, pārnesta pie sienas, lai var noparkot savu subaru ar UKR numuriem 
Tajā pašā laikā frontē čaļi pērk dzīvokļus Monaco par pusMILJardu 
un mums ir censoņi, kas akli tic ka viņa noziedotais lūznis izglābs eiropu no RUS invāzijas 
Kuri frontē pērk dzīvokļus Monaco, varētu, lūdzu, precīzāku informāciju?
Jā, ziedotie lūžņi glābj situāciju, man ir frontē čoms un skolasbiedrs, kurš tur atrodās kopš 2022 gada pavasara, reizi pāris mēnešos un reizi pāris nedēļās ir nepieciešams jauns auto, jo vecā vairs nav
Un ko Tu esi darījis lietas labā, lai palīdzētu cīņai?
ļauj minēt, čoms bez īpašumiem, darba vietas, bez ģimenes, bez sievietes pie sāniem un ar parādiem, beidzot atrada savu vietu, kur pašapliecināties? 
turpinot stāstu par bēgļiem, kuri uznagloja savu "ceļa zīmi", gadus trīs brauc ar saplaisājušu vējstiklu, bez apskates un dodu 99% ka bez apdrošināšanas un viss ir OK. Bet ja tu aizbrauksi ar savu mašīnu uz tehnisko un tev plaisa vējstiklā būs slotiņas darba laukuma robežās, tad, protams, būs dots mēnesis laika novērst tehniskās nepilnības.
Tiesiskās paļāvības princips 
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/09.03.2...brivibu.a546114/
Šeit viens piemērs bez nekā. [ Šo ziņu laboja Locis, 08 May 2026, 18:53:39 ] | Offline | | |
|
|
| user | | 08. May 2026, 19:47 |
#5449
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
|
08 May 2026, 18:18:27 @uldens1 rakstīja:
08 May 2026, 14:31:44 @user rakstīja:
08 May 2026, 12:27:12 @uldens1 rakstīja:
Ar tiem droniem arī netiks galā,tam nav risinājumu,ukraiņiem,kur maksimāli viss ir,lai ar to cīnītos un tāpat netiek galā,šeit,kur nav kara,nav iespējams tā mobilizēties lai izķertu pāris dronus gadā
da dažiem te gobzema iespaidā liekas, ka katrs drons ir jāizķer un, ja ukrianai vai krivijai būtu tā "dronu siena", ko LV vajag, tad tur arī neviens drons neielidotu.
Vienīgais, ko vajag - iemācīties nedirst, nemelot, visu neslēpt..
ble sūdu gadījumā, ja jāiet karot - kāda tur karošana, ja visu laiku ir melots un viss slēpts?
karā stulbākais ko var darīt,teikt taisnību 
nu jā, un karotājus vajag vest uz "mācībām" 
es par to, ka pat par droniem te dirš maksimāli un visiem viss pohuj  | Offline | | |
| voicish | | 08. May 2026, 20:11 |
#5450
|
| Kopš: 26. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 128
Braucu ar: BMW
|
08 May 2026, 18:51:03 @Locis rakstīja:
08 May 2026, 07:28:27 @HUBLOC rakstīja:
06 May 2026, 10:21:56 @RSAWorkshop rakstīja:
06 May 2026, 06:22:49 @HUBLOC rakstīja:
man pie biroja jau gadus trīs ir vieni ukraiņu bēgļu ģimene un uzreiz sāka uzvesties kā okupanti... nu, piemēram, 90-gadu tradīcijās, lai nodrošinātu sev 24/7 parkinga vietu, viņi no finiera un latiņām uznagloja "ceļa zīmi" un celefāna kabatiņā ielika lapiņu ar viņu uzņēmuma nosaukumu. Tobiš, braucot prom "ceļa zīme" tiek nolikta viņu parkinga vietā un atbraucot, pārnesta pie sienas, lai var noparkot savu subaru ar UKR numuriem 
Tajā pašā laikā frontē čaļi pērk dzīvokļus Monaco par pusMILJardu 
un mums ir censoņi, kas akli tic ka viņa noziedotais lūznis izglābs eiropu no RUS invāzijas 
Kuri frontē pērk dzīvokļus Monaco, varētu, lūdzu, precīzāku informāciju?
Jā, ziedotie lūžņi glābj situāciju, man ir frontē čoms un skolasbiedrs, kurš tur atrodās kopš 2022 gada pavasara, reizi pāris mēnešos un reizi pāris nedēļās ir nepieciešams jauns auto, jo vecā vairs nav
Un ko Tu esi darījis lietas labā, lai palīdzētu cīņai?
ļauj minēt, čoms bez īpašumiem, darba vietas, bez ģimenes, bez sievietes pie sāniem un ar parādiem, beidzot atrada savu vietu, kur pašapliecināties? 
turpinot stāstu par bēgļiem, kuri uznagloja savu "ceļa zīmi", gadus trīs brauc ar saplaisājušu vējstiklu, bez apskates un dodu 99% ka bez apdrošināšanas un viss ir OK. Bet ja tu aizbrauksi ar savu mašīnu uz tehnisko un tev plaisa vējstiklā būs slotiņas darba laukuma robežās, tad, protams, būs dots mēnesis laika novērst tehniskās nepilnības.
Tiesiskās paļāvības princips 
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/09.03.2...brivibu.a546114/
Šeit viens piemērs bez nekā.
Ir latvieši, kas cīnās un visu cieņu tiem. Un tad ir Hublociņi (šaubos vai šis ir tīrs latvietis, jo niks un bilde ir slāviskuma piemērs), kas sēž stūrītī, skaita citu naudu, nervozi ierēc un ir bezgala sašutuši, ja kāds uzdrīkstas ko vairāk. | Offline | | |
| RolandsK | | 08. May 2026, 21:52 |
#5451
|
|  Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3650
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
| Kā visās nācijās ir gan normālā cilvēku daļa, gan pretīgi deģenerāti. Pašus tautiešus palasieties nedaudz komentāros feisītī vai tiktokā - vienkārši pretīgi sabiedrības pabiras, pat mēsli izgāztuvē mazāk smird, kā citi komentāros.
Kur garants, ka no kara aizbēg labākā cilvēku daļa?! Tie paši krievi pilna Vācija, ASV utt. un liela daļa čurā karstu par valsti no kuras aizbēguši labākas dzīves meklējumos. Ja cilvēks ir debīls sabiedrības mēsls, tad tāds arī ir, neatkarīgi no nācijas. Viņiem vienkārši smadzenes ir dirsā, neārstējami. | Offline | | |
janeks7  | | 08. May 2026, 22:16 |
#5452
|
|  Kopš: 21. Feb 2005
Ziņojumi: 3643
Braucu ar:
|
08 May 2026, 21:52:42 @RolandsK rakstīja:
Kā visās nācijās ir gan normālā cilvēku daļa, gan pretīgi deģenerāti. Pašus tautiešus palasieties nedaudz komentāros feisītī vai tiktokā - vienkārši pretīgi sabiedrības pabiras, pat mēsli izgāztuvē mazāk smird, kā citi komentāros.
Kur garants, ka no kara aizbēg labākā cilvēku daļa?! Tie paši krievi pilna Vācija, ASV utt. un liela daļa čurā karstu par valsti no kuras aizbēguši labākas dzīves meklējumos. Ja cilvēks ir debīls sabiedrības mēsls, tad tāds arī ir, neatkarīgi no nācijas. Viņiem vienkārši smadzenes ir dirsā, neārstējami.
Es teiktu,ne ko atņemt ne ko pielikt.
Man ar besī kad saka Ukraiņi piedarija pie mums to un to.
Bet būtu jāsaka urla no Ukrainas.
Tāpat kā pie mums,nevis Latvijas pilsonis,bet urla no Latvijas | Offline | | |
| abyss | | 08. May 2026, 22:22 |
#5453
|
|  Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8870
Braucu ar: e39 523
| Šeit jāpiekrīt. Cerība, ka sāksies atomkarš un visus tos dalbajobus noslaucīs no zemes virsas. Ņemot vērā, ka zem katra LPV posta 100iem deģenerātu komentāru, ja arī normālie nomirsim, kopumā tāpat būs +EV nākotnes sabiedrībai | Offline | | |
| Corey | | 09. May 2026, 12:39 |
#5454
|
|  Kopš: 18. Aug 2008
Ziņojumi: 2531
Braucu ar: gc8 type-ra Honda crx
| Savā ziņā labi,ka nodevēji/muļķīši bļaustās visur, kur var. Normālo cilvēku daļu tas tikai vairāk motivē, dod reālāku priekšstatu par situāciju. Ir ļoti noderīgi zināt,ka kaimiņš x stundā ne tikai nepalīdzēs, bet pat nodos. Šāds info tikai ļauj rīkoties apsteidzoši.
Dažreiz domāju, vai viņi paši maz saprot,ka x stundā viņiem pirmajiem izies baigi sūdīgi. Piem. biedrs Briedis, ja parādītos ar ieroci rokā x stundā, viņu taču jebkurš, kurš sargā sevi, savu ģimeni, nostīvinātu momentā neko daudz neprātojot. [ Šo ziņu laboja Corey, 09 May 2026, 12:40:23 ] | Offline | | |
| Samsasi | | 09. May 2026, 13:52 |
#5455
|
|  Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5644
Braucu ar:
|
09 May 2026, 12:39:42 @Corey rakstīja:
Savā ziņā labi,ka nodevēji/muļķīši bļaustās visur, kur var. Normālo cilvēku daļu tas tikai vairāk motivē, dod reālāku priekšstatu par situāciju. Ir ļoti noderīgi zināt,ka kaimiņš x stundā ne tikai nepalīdzēs, bet pat nodos. Šāds info tikai ļauj rīkoties apsteidzoši.
Dažreiz domāju, vai viņi paši maz saprot,ka x stundā viņiem pirmajiem izies baigi sūdīgi. Piem. biedrs Briedis, ja parādītos ar ieroci rokā x stundā, viņu taču jebkurš, kurš sargā sevi, savu ģimeni, nostīvinātu momentā neko daudz neprātojot.
nostīvinatu ar rudzu bīsi | Offline | | |
| Arsm3ns | | 09. May 2026, 15:52 |
#5456
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1969
Braucu ar:
| Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē 
Un šeit normīši pieslēgsies sako, bet jā bet nē tā nedrīkst bet ja nu mūs bet ja nu bē mū 
Un tas nekas, ka pašus nomīdīs kā gliemežus pretinieks. Mīž ta no tuvākā kaimiņa  | Offline | | |
|
|
| uldens1 | | 09. May 2026, 16:45 |
#5457
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17344
Braucu ar:
|
09 May 2026, 15:52:51 @Arsm3ns rakstīja:
Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē 
Un šeit normīši pieslēgsies sako, bet jā bet nē tā nedrīkst bet ja nu mūs bet ja nu bē mū 
Un tas nekas, ka pašus nomīdīs kā gliemežus pretinieks. Mīž ta no tuvākā kaimiņa 
Domā nav tādi stobri sagādāti??Un ja pat ir,tad ko ar viņiem darīt mūsdienu dronu karā | Offline | | |
| Arsm3ns | | 09. May 2026, 17:16 |
#5458
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1969
Braucu ar:
|
09 May 2026, 16:45:03 @uldens1 rakstīja:
09 May 2026, 15:52:51 @Arsm3ns rakstīja:
Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē 
Un šeit normīši pieslēgsies sako, bet jā bet nē tā nedrīkst bet ja nu mūs bet ja nu bē mū 
Un tas nekas, ka pašus nomīdīs kā gliemežus pretinieks. Mīž ta no tuvākā kaimiņa 
Domā nav tādi stobri sagādāti??Un ja pat ir,tad ko ar viņiem darīt mūsdienu dronu karā
domāju, ka nav. Tu domā, ka ir? Ir kādi avoti vai insaidi? Man domāt, ka nav, jo nekas neliecina, ka ir.
Un koncentrēties uz droniem tikai un vienīgi var, ja galīgi galviņa plakana un redz visu vienā plaknē. | Offline | | |
| Samsasi | | 09. May 2026, 18:28 |
#5459
|
|  Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5644
Braucu ar:
|
08 May 2026, 18:18:27 @uldens1 rakstīja:
08 May 2026, 14:31:44 @user rakstīja:
08 May 2026, 12:27:12 @uldens1 rakstīja:
Ar tiem droniem arī netiks galā,tam nav risinājumu,ukraiņiem,kur maksimāli viss ir,lai ar to cīnītos un tāpat netiek galā,šeit,kur nav kara,nav iespējams tā mobilizēties lai izķertu pāris dronus gadā
da dažiem te gobzema iespaidā liekas, ka katrs drons ir jāizķer un, ja ukrianai vai krivijai būtu tā "dronu siena", ko LV vajag, tad tur arī neviens drons neielidotu.
Vienīgais, ko vajag - iemācīties nedirst, nemelot, visu neslēpt..
ble sūdu gadījumā, ja jāiet karot - kāda tur karošana, ja visu laiku ir melots un viss slēpts?
karā stulbākais ko var darīt,teikt taisnību 
nē ulden, ir vienkāršas lietas par kurām vnk nav jēgas kluset. tāda klusēšana un pusvardi veicina baumas un feikņūzu izplatīšanos. ir lietas, kuras jāsaglabā noslēpumā, bet rēzeknes drons nav tas gadījums. | Offline | | |
| Samsasi | | 09. May 2026, 18:29 |
#5460
|
|  Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5644
Braucu ar:
|
09 May 2026, 16:45:03 @uldens1 rakstīja:
09 May 2026, 15:52:51 @Arsm3ns rakstīja:
Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē 
Un šeit normīši pieslēgsies sako, bet jā bet nē tā nedrīkst bet ja nu mūs bet ja nu bē mū 
Un tas nekas, ka pašus nomīdīs kā gliemežus pretinieks. Mīž ta no tuvākā kaimiņa 
Domā nav tādi stobri sagādāti??Un ja pat ir,tad ko ar viņiem darīt mūsdienu dronu karā
skatos un aizvien vairak man liekas, ka nekādu stobru nav. un ja arī ir stobri, tad nav patronu.... nu karoče kautkas nav, lai sabotaža būtu izdevusies. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4
|