Online

Pašreiz BMWPower skatās 131 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
Mizx
08. May 2026, 11:23 #5441

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7681

Braucu ar:


08 May 2026, 11:17:20 @versatile rakstīja:
Nu es pieņemu, ka situācija var būt ļoti dažāda. Saku par man zināmajiem. Ir prom un atgriezties nesteidzas, bet ir savas nianses.
Kas ar Dubaiju notiks ilgtermiņā ir labs jautājums. Nekā cita kā drošības ilūzija un ērta lokācija tur nebija. Lai gan mūsdienās jau pie visiem sūdiem ir pierasts.
Darbu apturēja daļa IT nozares biroju, bet tie apturēja darbu, jo bija saistīti ar filiālēm Izraēlā, kas arī tad pat apturēja darbu. "UAE has intercepted and destroyed 537 ballistic missiles, 2256 drone attacks and 26 cruise missiles" — ja pa mums ar tādu arsenālu negaidīti uzblieztu te visdrīzāk viss būtu drupās un dronu atlūzas mētātos ielās. Tāpēc saku, ka ir valstis, kas ideāli tiek galā ar pēkšņiem lidojošiem lādiņiem.
Offline
versatile
08. May 2026, 11:52 #5442

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1692

Braucu ar:

Nu vēlreiz, AAE PGA kapacitāte nav pat teorētiski salīdzināma ar mūsējo.
Ideāli būtu, ja nebūtu neviena trāpījuma. Bija.

Tie, ko es zinu, nebija ar IT saistīti.

[ Šo ziņu laboja versatile, 08 May 2026, 11:52:50 ]

Offline
kkas
08. May 2026, 12:05 #5443

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu

A mums jūras droni ir vai vismaz plānoti?
Offline
uldens1
08. May 2026, 12:27 #5444

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17344

Braucu ar:

Ar tiem droniem arī netiks galā,tam nav risinājumu,ukraiņiem,kur maksimāli viss ir,lai ar to cīnītos un tāpat netiek galā,šeit,kur nav kara,nav iespējams tā mobilizēties lai izķertu pāris dronus gadā
Offline
Arsm3ns
08. May 2026, 12:33 #5445

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1969

Braucu ar:


08 May 2026, 12:05:51 @kkas rakstīja:
A mums jūras droni ir vai vismaz plānoti?
ražojam un tirgojam, bet vai pašiem ir, hz
Offline
user
08. May 2026, 14:31 #5446

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


08 May 2026, 12:27:12 @uldens1 rakstīja:
Ar tiem droniem arī netiks galā,tam nav risinājumu,ukraiņiem,kur maksimāli viss ir,lai ar to cīnītos un tāpat netiek galā,šeit,kur nav kara,nav iespējams tā mobilizēties lai izķertu pāris dronus gadā


da dažiem te gobzema iespaidā liekas, ka katrs drons ir jāizķer un, ja ukrianai vai krivijai būtu tā "dronu siena", ko LV vajag, tad tur arī neviens drons neielidotu.

Vienīgais, ko vajag - iemācīties nedirst, nemelot, visu neslēpt..

ble sūdu gadījumā, ja jāiet karot - kāda tur karošana, ja visu laiku ir melots un viss slēpts?
Offline
uldens1
08. May 2026, 18:18 #5447

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17344

Braucu ar:


08 May 2026, 14:31:44 @user rakstīja:

08 May 2026, 12:27:12 @uldens1 rakstīja:
Ar tiem droniem arī netiks galā,tam nav risinājumu,ukraiņiem,kur maksimāli viss ir,lai ar to cīnītos un tāpat netiek galā,šeit,kur nav kara,nav iespējams tā mobilizēties lai izķertu pāris dronus gadā


da dažiem te gobzema iespaidā liekas, ka katrs drons ir jāizķer un, ja ukrianai vai krivijai būtu tā "dronu siena", ko LV vajag, tad tur arī neviens drons neielidotu.

Vienīgais, ko vajag - iemācīties nedirst, nemelot, visu neslēpt..

ble sūdu gadījumā, ja jāiet karot - kāda tur karošana, ja visu laiku ir melots un viss slēpts?
karā stulbākais ko var darīt,teikt taisnību
Offline
Locis
08. May 2026, 18:51 #5448

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


08 May 2026, 07:28:27 @HUBLOC rakstīja:

06 May 2026, 10:21:56 @RSAWorkshop rakstīja:

06 May 2026, 06:22:49 @HUBLOC rakstīja:

05 May 2026, 14:00:24 @michals1 rakstīja:
Ukraiņi Latvijā./šodienas piedzīvojums/
Rīgas centrā sanāca nejauši nogriezt ceļu automašīnai ar Ukrainas numuriem. It kā nekas īpašs,ikdienas situācija.Tālāk sākās šovs par brīvu.Auto mani panāca,vadītājs-labi nobarots puisis ap 30,izleca laukā,pieskrēja pie mana auto un sāka mani zākāt ar trīstāvīgiem lamuvārdiem,norādot manu orjentāciju un manu izcelsmi. Es viņam pieklājīgi pajautāju,kāpēc viņš nav frontē,bet karo ar Latvijas pensionāriem,uz ko sekoja vārdu izvirdums.ka viņš cerot ka arī mūs te nonesīs krievu raķetes un visi te aiziesim bojā.....
Pēc visa šodien piedzīvotā rodas jautājums,vai tā vajadzētu būt,ka tā saucamie ,,bēgļi,, ko tādu var atļauties?


man pie biroja jau gadus trīs ir vieni ukraiņu bēgļu ģimene un uzreiz sāka uzvesties kā okupanti... nu, piemēram, 90-gadu tradīcijās, lai nodrošinātu sev 24/7 parkinga vietu, viņi no finiera un latiņām uznagloja "ceļa zīmi" un celefāna kabatiņā ielika lapiņu ar viņu uzņēmuma nosaukumu. Tobiš, braucot prom "ceļa zīme" tiek nolikta viņu parkinga vietā un atbraucot, pārnesta pie sienas, lai var noparkot savu subaru ar UKR numuriem

Tajā pašā laikā frontē čaļi pērk dzīvokļus Monaco par pusMILJardu

un mums ir censoņi, kas akli tic ka viņa noziedotais lūznis izglābs eiropu no RUS invāzijas

Kuri frontē pērk dzīvokļus Monaco, varētu, lūdzu, precīzāku informāciju?

Jā, ziedotie lūžņi glābj situāciju, man ir frontē čoms un skolasbiedrs, kurš tur atrodās kopš 2022 gada pavasara, reizi pāris mēnešos un reizi pāris nedēļās ir nepieciešams jauns auto, jo vecā vairs nav

Un ko Tu esi darījis lietas labā, lai palīdzētu cīņai?


ļauj minēt, čoms bez īpašumiem, darba vietas, bez ģimenes, bez sievietes pie sāniem un ar parādiem, beidzot atrada savu vietu, kur pašapliecināties?

turpinot stāstu par bēgļiem, kuri uznagloja savu "ceļa zīmi", gadus trīs brauc ar saplaisājušu vējstiklu, bez apskates un dodu 99% ka bez apdrošināšanas un viss ir OK. Bet ja tu aizbrauksi ar savu mašīnu uz tehnisko un tev plaisa vējstiklā būs slotiņas darba laukuma robežās, tad, protams, būs dots mēnesis laika novērst tehniskās nepilnības.

Tiesiskās paļāvības princips

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/09.03.2...brivibu.a546114/

Šeit viens piemērs bez nekā.

[ Šo ziņu laboja Locis, 08 May 2026, 18:53:39 ]

Offline
user
08. May 2026, 19:47 #5449

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


08 May 2026, 18:18:27 @uldens1 rakstīja:

08 May 2026, 14:31:44 @user rakstīja:

08 May 2026, 12:27:12 @uldens1 rakstīja:
Ar tiem droniem arī netiks galā,tam nav risinājumu,ukraiņiem,kur maksimāli viss ir,lai ar to cīnītos un tāpat netiek galā,šeit,kur nav kara,nav iespējams tā mobilizēties lai izķertu pāris dronus gadā


da dažiem te gobzema iespaidā liekas, ka katrs drons ir jāizķer un, ja ukrianai vai krivijai būtu tā "dronu siena", ko LV vajag, tad tur arī neviens drons neielidotu.

Vienīgais, ko vajag - iemācīties nedirst, nemelot, visu neslēpt..

ble sūdu gadījumā, ja jāiet karot - kāda tur karošana, ja visu laiku ir melots un viss slēpts?
karā stulbākais ko var darīt,teikt taisnību


nu jā, un karotājus vajag vest uz "mācībām"

es par to, ka pat par droniem te dirš maksimāli un visiem viss pohuj
Offline
voicish
08. May 2026, 20:11 #5450

Kopš: 26. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 128

Braucu ar: BMW


08 May 2026, 18:51:03 @Locis rakstīja:

08 May 2026, 07:28:27 @HUBLOC rakstīja:

06 May 2026, 10:21:56 @RSAWorkshop rakstīja:

06 May 2026, 06:22:49 @HUBLOC rakstīja:
man pie biroja jau gadus trīs ir vieni ukraiņu bēgļu ģimene un uzreiz sāka uzvesties kā okupanti... nu, piemēram, 90-gadu tradīcijās, lai nodrošinātu sev 24/7 parkinga vietu, viņi no finiera un latiņām uznagloja "ceļa zīmi" un celefāna kabatiņā ielika lapiņu ar viņu uzņēmuma nosaukumu. Tobiš, braucot prom "ceļa zīme" tiek nolikta viņu parkinga vietā un atbraucot, pārnesta pie sienas, lai var noparkot savu subaru ar UKR numuriem

Tajā pašā laikā frontē čaļi pērk dzīvokļus Monaco par pusMILJardu

un mums ir censoņi, kas akli tic ka viņa noziedotais lūznis izglābs eiropu no RUS invāzijas

Kuri frontē pērk dzīvokļus Monaco, varētu, lūdzu, precīzāku informāciju?

Jā, ziedotie lūžņi glābj situāciju, man ir frontē čoms un skolasbiedrs, kurš tur atrodās kopš 2022 gada pavasara, reizi pāris mēnešos un reizi pāris nedēļās ir nepieciešams jauns auto, jo vecā vairs nav

Un ko Tu esi darījis lietas labā, lai palīdzētu cīņai?


ļauj minēt, čoms bez īpašumiem, darba vietas, bez ģimenes, bez sievietes pie sāniem un ar parādiem, beidzot atrada savu vietu, kur pašapliecināties?

turpinot stāstu par bēgļiem, kuri uznagloja savu "ceļa zīmi", gadus trīs brauc ar saplaisājušu vējstiklu, bez apskates un dodu 99% ka bez apdrošināšanas un viss ir OK. Bet ja tu aizbrauksi ar savu mašīnu uz tehnisko un tev plaisa vējstiklā būs slotiņas darba laukuma robežās, tad, protams, būs dots mēnesis laika novērst tehniskās nepilnības.

Tiesiskās paļāvības princips

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/09.03.2...brivibu.a546114/

Šeit viens piemērs bez nekā.

Ir latvieši, kas cīnās un visu cieņu tiem. Un tad ir Hublociņi (šaubos vai šis ir tīrs latvietis, jo niks un bilde ir slāviskuma piemērs), kas sēž stūrītī, skaita citu naudu, nervozi ierēc un ir bezgala sašutuši, ja kāds uzdrīkstas ko vairāk.
Offline
RolandsK
08. May 2026, 21:52 #5451

Kopš: 06. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3650

Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni

Kā visās nācijās ir gan normālā cilvēku daļa, gan pretīgi deģenerāti. Pašus tautiešus palasieties nedaudz komentāros feisītī vai tiktokā - vienkārši pretīgi sabiedrības pabiras, pat mēsli izgāztuvē mazāk smird, kā citi komentāros.
Kur garants, ka no kara aizbēg labākā cilvēku daļa?! Tie paši krievi pilna Vācija, ASV utt. un liela daļa čurā karstu par valsti no kuras aizbēguši labākas dzīves meklējumos. Ja cilvēks ir debīls sabiedrības mēsls, tad tāds arī ir, neatkarīgi no nācijas. Viņiem vienkārši smadzenes ir dirsā, neārstējami.
Offline
janeks7
08. May 2026, 22:16 #5452

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3643

Braucu ar:


08 May 2026, 21:52:42 @RolandsK rakstīja:
Kā visās nācijās ir gan normālā cilvēku daļa, gan pretīgi deģenerāti. Pašus tautiešus palasieties nedaudz komentāros feisītī vai tiktokā - vienkārši pretīgi sabiedrības pabiras, pat mēsli izgāztuvē mazāk smird, kā citi komentāros.
Kur garants, ka no kara aizbēg labākā cilvēku daļa?! Tie paši krievi pilna Vācija, ASV utt. un liela daļa čurā karstu par valsti no kuras aizbēguši labākas dzīves meklējumos. Ja cilvēks ir debīls sabiedrības mēsls, tad tāds arī ir, neatkarīgi no nācijas. Viņiem vienkārši smadzenes ir dirsā, neārstējami.

Es teiktu,ne ko atņemt ne ko pielikt.
Man ar besī kad saka Ukraiņi piedarija pie mums to un to.
Bet būtu jāsaka urla no Ukrainas.
Tāpat kā pie mums,nevis Latvijas pilsonis,bet urla no Latvijas
Offline
abyss
08. May 2026, 22:22 #5453

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523

Šeit jāpiekrīt. Cerība, ka sāksies atomkarš un visus tos dalbajobus noslaucīs no zemes virsas. Ņemot vērā, ka zem katra LPV posta 100iem deģenerātu komentāru, ja arī normālie nomirsim, kopumā tāpat būs +EV nākotnes sabiedrībai
Offline
Corey
09. May 2026, 12:39 #5454

Kopš: 18. Aug 2008

Ziņojumi: 2531

Braucu ar: gc8 type-ra Honda crx

Savā ziņā labi,ka nodevēji/muļķīši bļaustās visur, kur var. Normālo cilvēku daļu tas tikai vairāk motivē, dod reālāku priekšstatu par situāciju. Ir ļoti noderīgi zināt,ka kaimiņš x stundā ne tikai nepalīdzēs, bet pat nodos. Šāds info tikai ļauj rīkoties apsteidzoši.
Dažreiz domāju, vai viņi paši maz saprot,ka x stundā viņiem pirmajiem izies baigi sūdīgi. Piem. biedrs Briedis, ja parādītos ar ieroci rokā x stundā, viņu taču jebkurš, kurš sargā sevi, savu ģimeni, nostīvinātu momentā neko daudz neprātojot.

[ Šo ziņu laboja Corey, 09 May 2026, 12:40:23 ]

Offline
Samsasi
09. May 2026, 13:52 #5455

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5644

Braucu ar:


09 May 2026, 12:39:42 @Corey rakstīja:
Savā ziņā labi,ka nodevēji/muļķīši bļaustās visur, kur var. Normālo cilvēku daļu tas tikai vairāk motivē, dod reālāku priekšstatu par situāciju. Ir ļoti noderīgi zināt,ka kaimiņš x stundā ne tikai nepalīdzēs, bet pat nodos. Šāds info tikai ļauj rīkoties apsteidzoši.
Dažreiz domāju, vai viņi paši maz saprot,ka x stundā viņiem pirmajiem izies baigi sūdīgi. Piem. biedrs Briedis, ja parādītos ar ieroci rokā x stundā, viņu taču jebkurš, kurš sargā sevi, savu ģimeni, nostīvinātu momentā neko daudz neprātojot.


nostīvinatu ar rudzu bīsi
Offline
Arsm3ns
09. May 2026, 15:52 #5456

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1969

Braucu ar:

Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē
Un šeit normīši pieslēgsies sako, bet jā bet nē tā nedrīkst bet ja nu mūs bet ja nu bē mū
Un tas nekas, ka pašus nomīdīs kā gliemežus pretinieks. Mīž ta no tuvākā kaimiņa
Offline
uldens1
09. May 2026, 16:45 #5457

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17344

Braucu ar:


09 May 2026, 15:52:51 @Arsm3ns rakstīja:
Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē
Un šeit normīši pieslēgsies sako, bet jā bet nē tā nedrīkst bet ja nu mūs bet ja nu bē mū
Un tas nekas, ka pašus nomīdīs kā gliemežus pretinieks. Mīž ta no tuvākā kaimiņa
Domā nav tādi stobri sagādāti??Un ja pat ir,tad ko ar viņiem darīt mūsdienu dronu karā
Offline
Arsm3ns
09. May 2026, 17:16 #5458

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1969

Braucu ar:


09 May 2026, 16:45:03 @uldens1 rakstīja:

09 May 2026, 15:52:51 @Arsm3ns rakstīja:
Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē
Un šeit normīši pieslēgsies sako, bet jā bet nē tā nedrīkst bet ja nu mūs bet ja nu bē mū
Un tas nekas, ka pašus nomīdīs kā gliemežus pretinieks. Mīž ta no tuvākā kaimiņa
Domā nav tādi stobri sagādāti??Un ja pat ir,tad ko ar viņiem darīt mūsdienu dronu karā
domāju, ka nav. Tu domā, ka ir? Ir kādi avoti vai insaidi? Man domāt, ka nav, jo nekas neliecina, ka ir.
Un koncentrēties uz droniem tikai un vienīgi var, ja galīgi galviņa plakana un redz visu vienā plaknē.
Offline
Samsasi
09. May 2026, 18:28 #5459

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5644

Braucu ar:


08 May 2026, 18:18:27 @uldens1 rakstīja:

08 May 2026, 14:31:44 @user rakstīja:

08 May 2026, 12:27:12 @uldens1 rakstīja:
Ar tiem droniem arī netiks galā,tam nav risinājumu,ukraiņiem,kur maksimāli viss ir,lai ar to cīnītos un tāpat netiek galā,šeit,kur nav kara,nav iespējams tā mobilizēties lai izķertu pāris dronus gadā


da dažiem te gobzema iespaidā liekas, ka katrs drons ir jāizķer un, ja ukrianai vai krivijai būtu tā "dronu siena", ko LV vajag, tad tur arī neviens drons neielidotu.

Vienīgais, ko vajag - iemācīties nedirst, nemelot, visu neslēpt..

ble sūdu gadījumā, ja jāiet karot - kāda tur karošana, ja visu laiku ir melots un viss slēpts?
karā stulbākais ko var darīt,teikt taisnību


nē ulden, ir vienkāršas lietas par kurām vnk nav jēgas kluset. tāda klusēšana un pusvardi veicina baumas un feikņūzu izplatīšanos. ir lietas, kuras jāsaglabā noslēpumā, bet rēzeknes drons nav tas gadījums.
Offline
Samsasi
09. May 2026, 18:29 #5460

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5644

Braucu ar:


09 May 2026, 16:45:03 @uldens1 rakstīja:

09 May 2026, 15:52:51 @Arsm3ns rakstīja:
Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē
Un šeit normīši pieslēgsies sako, bet jā bet nē tā nedrīkst bet ja nu mūs bet ja nu bē mū
Un tas nekas, ka pašus nomīdīs kā gliemežus pretinieks. Mīž ta no tuvākā kaimiņa
Domā nav tādi stobri sagādāti??Un ja pat ir,tad ko ar viņiem darīt mūsdienu dronu karā



skatos un aizvien vairak man liekas, ka nekādu stobru nav. un ja arī ir stobri, tad nav patronu.... nu karoče kautkas nav, lai sabotaža būtu izdevusies.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4