Online

Pašreiz BMWPower skatās 88 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
kkas
07. May 2026, 13:42 #5381

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu

izrādās naftas bāzē 4 cisternas bojātas
Offline
bum_bumz
07. May 2026, 14:02 #5382

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34


07 May 2026, 13:42:21 @kkas rakstīja:
izrādās naftas bāzē 4 cisternas bojātas

Paliek arvien siltāk. Nez, cik ilgi vēl vēros, kā viņi te lidinājas.
Tad varam viņus nošaut, pārvirzīt atpakaļ, kur nākuši, vai nevaram
Offline
Samsasi
07. May 2026, 14:05 #5383

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5644

Braucu ar:

Man tāds čujs ka tikai konstatēt varam.
Offline
RSAWorkshop
07. May 2026, 14:06 #5384

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8359

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


07 May 2026, 14:05:55 @Samsasi rakstīja:
Man tāds čujs ka tikai konstatēt varam.

Post factum

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
kkas
07. May 2026, 14:17 #5385

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu


07 May 2026, 14:06:26 @RSAWorkshop rakstīja:

07 May 2026, 14:05:55 @Samsasi rakstīja:
Man tāds čujs ka tikai konstatēt varam.

Post factum


Pat ja konstatētu, viņus tikai daļu varētu notriekt. Dažus nekad nenotrieks, jo tad katrā krūmā 24-00 droņistu komanda ar radaru jāiesēdina.
Vismaz tagad reāli vajadzēs risināt nevis gudri ļurināt.
Offline
Locis
07. May 2026, 14:18 #5386

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?


Kā var būt tāda sakritība ? Nekāda heita ,bet kāds Ukrainis nav parskstījies sturejot dronu,vai arī Krievi ar kaut kādu tehnoloģiju pārņem vadibu? Man jau šķiet nav gluži katra pagastā ntās tādas naftas tvertnes,ka baigi liela iespēja ,ka tieši tur nokrīt,bet protams nav izslēgts.

[ Šo ziņu laboja Locis, 07 May 2026, 14:19:49 ]

Offline
Arsm3ns
07. May 2026, 14:21 #5387

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1969

Braucu ar:

Neko nerisinās. Tēlos vētrainas darbības un gaidīs, kad noklust, kā ar visu pārējo. Reku bunkuru epopeja bija. Sagrieza lentītes atklājot pāris bunkurus fotoaparātu priekšā un čušš.. tālāk jau nekas nevirzījās, jo bija nākamā "aktuālā" tēma varžu dīķī (kuru atkal pēc brīža aizmirst)
Offline
bills
07. May 2026, 14:26 #5388

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:


07 May 2026, 14:21:22 @Arsm3ns rakstīja:
Neko nerisinās. Tēlos vētrainas darbības un gaidīs, kad noklust, kā ar visu pārējo. Reku bunkuru epopeja bija. Sagrieza lentītes atklājot pāris bunkurus fotoaparātu priekšā un čušš.. tālāk jau nekas nevirzījās, jo bija nākamā "aktuālā" tēma varžu dīķī (kuru atkal pēc brīža aizmirst)


Nevajag aizmirst, ka Ukraina ir tie paši slāvi ar 2x lielsku korupciju, plus pēc zelenska komentāriem par baltiju var noprast, ka viņam lieka provakācija mūsu galā nākti tikai par labu.

Neatceros vai iepriekš rakstīju, bet atbildot uz jautājumu, kad beigsies karš, tad atbilde ir - kad izpildīsies vismaz divi no trim faktoriem. Ukraina nomainīs zelenski, trampam beigsies prezidentūres termiņš, putins aizies pensijā.
Offline
Locis
07. May 2026, 14:33 #5389

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

Kad Ukraina nomainīs Zelenski,tad nākamais prezidents kapitulēs Krievijai un viss kārtībā?
Offline
versatile
07. May 2026, 14:33 #5390

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1692

Braucu ar:

Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.

[ Šo ziņu laboja versatile, 07 May 2026, 14:34:18 ]

Offline
casivupi
07. May 2026, 14:49 #5391

Kopš: 28. Jul 2023

Ziņojumi: 445

Braucu ar:


07 May 2026, 14:33:17 @versatile rakstīja:
Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.


Izlasot man liekas man nokritās IQ līmenis... Tādu pseido-intelektu laikam tikai powerā var izlasīt...
Offline
bills
07. May 2026, 14:49 #5392

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:


07 May 2026, 14:33:13 @Locis rakstīja:
Kad Ukraina nomainīs Zelenski,tad nākamais prezidents kapitulēs Krievijai un viss kārtībā?


1. Rakstīju divi faktori no trim
2. Nav runa par kapitulāciju, bet gan kara partraukšanu.. Iespējas bijušas. turklāt lai tagad kāds siestāsta tiem līķu kalniem vai bez sejām bez rokām palikušajiem kādi viņi ir malači.

Turklāt, jau šobrīd Ukrainā daudziem karàš kļūst ļoti izdevīgs,
Offline
Arsm3ns
07. May 2026, 15:18 #5393

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1969

Braucu ar:


07 May 2026, 14:49:24 @casivupi rakstīja:

07 May 2026, 14:33:17 @versatile rakstīja:
Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.


Izlasot man liekas man nokritās IQ līmenis... Tādu pseido-intelektu laikam tikai powerā var izlasīt...
tur pagreizi bija stāstīta lietiņa, ko znatoki kkur stāstīja, ka tiešām šie iet ar ieprogrammētu "bildīti" un ja šos pretinieks dabū novirzīt, mēdz lidot līdz degviela beidzas vai ierauga bildītei līdzīgo objektu.
Nu tie trumuļi tādi, kā naftas bāzē arī izskatījās
Offline
kkas
07. May 2026, 15:18 #5394

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu


07 May 2026, 14:49:31 @bills rakstīja:

07 May 2026, 14:33:13 @Locis rakstīja:
Kad Ukraina nomainīs Zelenski,tad nākamais prezidents kapitulēs Krievijai un viss kārtībā?


1. Rakstīju divi faktori no trim
2. Nav runa par kapitulāciju, bet gan kara partraukšanu.. Iespējas bijušas. turklāt lai tagad kāds siestāsta tiem līķu kalniem vai bez sejām bez rokām palikušajiem kādi viņi ir malači.

Turklāt, jau šobrīd Ukrainā daudziem karàš kļūst ļoti izdevīgs,

Kā risinājums izskatītos reāli? Krievi prasa atdot daunbasu. Jāatdod?
Offline
piradzinjsh
07. May 2026, 15:25 #5395

Kopš: 29. Aug 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 2548

Braucu ar: vienu radzi


07 May 2026, 15:18:29 @Arsm3ns rakstīja:

07 May 2026, 14:49:24 @casivupi rakstīja:

07 May 2026, 14:33:17 @versatile rakstīja:
Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.


Izlasot man liekas man nokritās IQ līmenis... Tādu pseido-intelektu laikam tikai powerā var izlasīt...
tur pagreizi bija stāstīta lietiņa, ko znatoki kkur stāstīja, ka tiešām šie iet ar ieprogrammētu "bildīti" un ja šos pretinieks dabū novirzīt, mēdz lidot līdz degviela beidzas vai ierauga bildītei līdzīgo objektu.
Nu tie trumuļi tādi, kā naftas bāzē arī izskatījās

šo dažas militārpersonas arī apstiprināja Kurstpunktā
Offline
versatile
07. May 2026, 15:47 #5396

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1692

Braucu ar:


07 May 2026, 14:49:24 @casivupi rakstīja:

07 May 2026, 14:33:17 @versatile rakstīja:
Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.


Izlasot man liekas man nokritās IQ līmenis... Tādu pseido-intelektu laikam tikai powerā var izlasīt...


Nemuldi, negatīvas skalas priekš IQ nav.
Offline
Locis
07. May 2026, 15:52 #5397

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

Par to ka atpazīst tos bunkurus ,arī iedomājos,vienīgi ,lai nesajauc ar graudu kaltēm.
Offline
bills
07. May 2026, 16:11 #5398

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:


07 May 2026, 15:18:56 @kkas rakstīja:

07 May 2026, 14:49:31 @bills rakstīja:

07 May 2026, 14:33:13 @Locis rakstīja:
Kad Ukraina nomainīs Zelenski,tad nākamais prezidents kapitulēs Krievijai un viss kārtībā?


1. Rakstīju divi faktori no trim
2. Nav runa par kapitulāciju, bet gan kara partraukšanu.. Iespējas bijušas. turklāt lai tagad kāds siestāsta tiem līķu kalniem vai bez sejām bez rokām palikušajiem kādi viņi ir malači.

Turklāt, jau šobrīd Ukrainā daudziem karàš kļūst ļoti izdevīgs,

Kā risinājums izskatītos reāli? Krievi prasa atdot daunbasu. Jāatdod?


Mēs runājam par divām būtiski nesalīdzināmām lietām.

Es par kara un slaktiņa pārtraukšanu, Jūs par Donbasa atdošanu.
Offline
Pukstis
07. May 2026, 16:17 #5399

Kopš: 25. Jun 2008

Ziņojumi: 1107

Braucu ar:


07 May 2026, 16:11:16 @bills rakstīja:

07 May 2026, 15:18:56 @kkas rakstīja:

07 May 2026, 14:49:31 @bills rakstīja:

07 May 2026, 14:33:13 @Locis rakstīja:
Kad Ukraina nomainīs Zelenski,tad nākamais prezidents kapitulēs Krievijai un viss kārtībā?


1. Rakstīju divi faktori no trim
2. Nav runa par kapitulāciju, bet gan kara partraukšanu.. Iespējas bijušas. turklāt lai tagad kāds siestāsta tiem līķu kalniem vai bez sejām bez rokām palikušajiem kādi viņi ir malači.

Turklāt, jau šobrīd Ukrainā daudziem karàš kļūst ļoti izdevīgs,

Kā risinājums izskatītos reāli? Krievi prasa atdot daunbasu. Jāatdod?


Mēs runājam par divām būtiski nesalīdzināmām lietām.

Es par kara un slaktiņa pārtraukšanu, Jūs par Donbasa atdošanu.


Viss nav tik viennozīmīgi saki? Kur Mihals ar sašutumiem par dronu no krievijas? Varēja moš dronam ceļu piegriezt.
Offline
Output
07. May 2026, 16:29 #5400

Kopš: 02. Jan 2017

Ziņojumi: 770

Braucu ar: G20

Manā prātā ar Ukraiņiem vajadzētu sarunāt divas lietas:
1. Lai padod ziņu kad taisās laist dronu uzlidojumu gar mūsu robežām. Zināsim laicīgi, ka kāds var nomaldīties.
2. Lai pakonsultē kā viņu pašu dronus labāk neitralizēt kad kāds nomaldās

Iespējams gan Sprūdam šo informāciju nevar uzticēt.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4