Online
Pašreiz BMWPower skatās 88 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Briesmu lietas XXXII
| Autors | Ziņojums |
| kkas | | 07. May 2026, 13:42 |
#5381
|
|  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
| izrādās naftas bāzē 4 cisternas bojātas  | Offline | | |
| bum_bumz | | 07. May 2026, 14:02 |
#5382
|
| Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7576
Braucu ar: E34
|
07 May 2026, 13:42:21 @kkas rakstīja:
izrādās naftas bāzē 4 cisternas bojātas 
Paliek arvien siltāk. Nez, cik ilgi vēl vēros, kā viņi te lidinājas.
Tad varam viņus nošaut, pārvirzīt atpakaļ, kur nākuši, vai nevaram  | Offline | | |
| Samsasi | | 07. May 2026, 14:05 |
#5383
|
|  Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5644
Braucu ar:
| Man tāds čujs ka tikai konstatēt varam. | Offline | | |
RSAWorkshop  | | 07. May 2026, 14:06 |
#5384
|
|  Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8359
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
|
07 May 2026, 14:05:55 @Samsasi rakstīja:
Man tāds čujs ka tikai konstatēt varam.
Post factum
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 | Offline | | |
| kkas | | 07. May 2026, 14:17 |
#5385
|
|  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
|
07 May 2026, 14:06:26 @RSAWorkshop rakstīja:
07 May 2026, 14:05:55 @Samsasi rakstīja:
Man tāds čujs ka tikai konstatēt varam.
Post factum
Pat ja konstatētu, viņus tikai daļu varētu notriekt. Dažus nekad nenotrieks, jo tad katrā krūmā 24-00 droņistu komanda ar radaru jāiesēdina.
Vismaz tagad reāli vajadzēs risināt nevis gudri ļurināt. 
| Offline | | |
| Locis | | 07. May 2026, 14:18 |
#5386
|
|  Kopš: 14. Aug 2008
No: Dobele
Ziņojumi: 11700
Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu
|
07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:
07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.
Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?
Kā var būt tāda sakritība ? Nekāda heita ,bet kāds Ukrainis nav parskstījies sturejot dronu,vai arī Krievi ar kaut kādu tehnoloģiju pārņem vadibu? Man jau šķiet nav gluži katra pagastā ntās tādas naftas tvertnes,ka baigi liela iespēja ,ka tieši tur nokrīt,bet protams nav izslēgts. [ Šo ziņu laboja Locis, 07 May 2026, 14:19:49 ] | Offline | | |
| Arsm3ns | | 07. May 2026, 14:21 |
#5387
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1969
Braucu ar:
| Neko nerisinās. Tēlos vētrainas darbības un gaidīs, kad noklust, kā ar visu pārējo. Reku bunkuru epopeja bija. Sagrieza lentītes atklājot pāris bunkurus fotoaparātu priekšā un čušš.. tālāk jau nekas nevirzījās, jo bija nākamā "aktuālā" tēma varžu dīķī (kuru atkal pēc brīža aizmirst) | Offline | | |
| bills | | 07. May 2026, 14:26 |
#5388
|
|  Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
|
07 May 2026, 14:21:22 @Arsm3ns rakstīja:
Neko nerisinās. Tēlos vētrainas darbības un gaidīs, kad noklust, kā ar visu pārējo. Reku bunkuru epopeja bija. Sagrieza lentītes atklājot pāris bunkurus fotoaparātu priekšā un čušš.. tālāk jau nekas nevirzījās, jo bija nākamā "aktuālā" tēma varžu dīķī (kuru atkal pēc brīža aizmirst)
Nevajag aizmirst, ka Ukraina ir tie paši slāvi ar 2x lielsku korupciju, plus pēc zelenska komentāriem par baltiju var noprast, ka viņam lieka provakācija mūsu galā nākti tikai par labu.
Neatceros vai iepriekš rakstīju, bet atbildot uz jautājumu, kad beigsies karš, tad atbilde ir - kad izpildīsies vismaz divi no trim faktoriem. Ukraina nomainīs zelenski, trampam beigsies prezidentūres termiņš, putins aizies pensijā. | Offline | | |
|
|
| Locis | | 07. May 2026, 14:33 |
#5389
|
|  Kopš: 14. Aug 2008
No: Dobele
Ziņojumi: 11700
Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu
| Kad Ukraina nomainīs Zelenski,tad nākamais prezidents kapitulēs Krievijai un viss kārtībā? | Offline | | |
| versatile | | 07. May 2026, 14:33 |
#5390
|
|  Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1692
Braucu ar:
| Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.[ Šo ziņu laboja versatile, 07 May 2026, 14:34:18 ] | Offline | | |
| casivupi | | 07. May 2026, 14:49 |
#5391
|
| Kopš: 28. Jul 2023
Ziņojumi: 445
Braucu ar:
|
07 May 2026, 14:33:17 @versatile rakstīja:
Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.
Izlasot man liekas man nokritās IQ līmenis... Tādu pseido-intelektu laikam tikai powerā var izlasīt... | Offline | | |
| bills | | 07. May 2026, 14:49 |
#5392
|
|  Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
|
07 May 2026, 14:33:13 @Locis rakstīja:
Kad Ukraina nomainīs Zelenski,tad nākamais prezidents kapitulēs Krievijai un viss kārtībā?
1. Rakstīju divi faktori no trim
2. Nav runa par kapitulāciju, bet gan kara partraukšanu.. Iespējas bijušas. turklāt lai tagad kāds siestāsta tiem līķu kalniem vai bez sejām bez rokām palikušajiem kādi viņi ir malači.
Turklāt, jau šobrīd Ukrainā daudziem karàš kļūst ļoti izdevīgs, | Offline | | |
| Arsm3ns | | 07. May 2026, 15:18 |
#5393
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1969
Braucu ar:
|
07 May 2026, 14:49:24 @casivupi rakstīja:
07 May 2026, 14:33:17 @versatile rakstīja:
Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.
Izlasot man liekas man nokritās IQ līmenis... Tādu pseido-intelektu laikam tikai powerā var izlasīt...
tur pagreizi bija stāstīta lietiņa, ko znatoki kkur stāstīja, ka tiešām šie iet ar ieprogrammētu "bildīti" un ja šos pretinieks dabū novirzīt, mēdz lidot līdz degviela beidzas vai ierauga bildītei līdzīgo objektu.
Nu tie trumuļi tādi, kā naftas bāzē arī izskatījās  | Offline | | |
| kkas | | 07. May 2026, 15:18 |
#5394
|
|  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
|
07 May 2026, 14:49:31 @bills rakstīja:
07 May 2026, 14:33:13 @Locis rakstīja:
Kad Ukraina nomainīs Zelenski,tad nākamais prezidents kapitulēs Krievijai un viss kārtībā?
1. Rakstīju divi faktori no trim
2. Nav runa par kapitulāciju, bet gan kara partraukšanu.. Iespējas bijušas. turklāt lai tagad kāds siestāsta tiem līķu kalniem vai bez sejām bez rokām palikušajiem kādi viņi ir malači.
Turklāt, jau šobrīd Ukrainā daudziem karàš kļūst ļoti izdevīgs,
Kā risinājums izskatītos reāli? Krievi prasa atdot daunbasu. Jāatdod? | Offline | | |
| piradzinjsh | | 07. May 2026, 15:25 |
#5395
|
|  Kopš: 29. Aug 2012
No: Liepāja
Ziņojumi: 2548
Braucu ar: vienu radzi
|
07 May 2026, 15:18:29 @Arsm3ns rakstīja:
07 May 2026, 14:49:24 @casivupi rakstīja:
07 May 2026, 14:33:17 @versatile rakstīja:
Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.
Izlasot man liekas man nokritās IQ līmenis... Tādu pseido-intelektu laikam tikai powerā var izlasīt...
tur pagreizi bija stāstīta lietiņa, ko znatoki kkur stāstīja, ka tiešām šie iet ar ieprogrammētu "bildīti" un ja šos pretinieks dabū novirzīt, mēdz lidot līdz degviela beidzas vai ierauga bildītei līdzīgo objektu.
Nu tie trumuļi tādi, kā naftas bāzē arī izskatījās 
šo dažas militārpersonas arī apstiprināja Kurstpunktā | Offline | | |
| versatile | | 07. May 2026, 15:47 |
#5396
|
|  Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1692
Braucu ar:
|
07 May 2026, 14:49:24 @casivupi rakstīja:
07 May 2026, 14:33:17 @versatile rakstīja:
Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.
Izlasot man liekas man nokritās IQ līmenis... Tādu pseido-intelektu laikam tikai powerā var izlasīt...
Nemuldi, negatīvas skalas priekš IQ nav. | Offline | | |
|
|
| Locis | | 07. May 2026, 15:52 |
#5397
|
|  Kopš: 14. Aug 2008
No: Dobele
Ziņojumi: 11700
Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu
| Par to ka atpazīst tos bunkurus ,arī iedomājos,vienīgi ,lai nesajauc ar graudu kaltēm.  | Offline | | |
| bills | | 07. May 2026, 16:11 |
#5398
|
|  Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
|
07 May 2026, 15:18:56 @kkas rakstīja:
07 May 2026, 14:49:31 @bills rakstīja:
07 May 2026, 14:33:13 @Locis rakstīja:
Kad Ukraina nomainīs Zelenski,tad nākamais prezidents kapitulēs Krievijai un viss kārtībā?
1. Rakstīju divi faktori no trim
2. Nav runa par kapitulāciju, bet gan kara partraukšanu.. Iespējas bijušas. turklāt lai tagad kāds siestāsta tiem līķu kalniem vai bez sejām bez rokām palikušajiem kādi viņi ir malači.
Turklāt, jau šobrīd Ukrainā daudziem karàš kļūst ļoti izdevīgs,
Kā risinājums izskatītos reāli? Krievi prasa atdot daunbasu. Jāatdod?
Mēs runājam par divām būtiski nesalīdzināmām lietām.
Es par kara un slaktiņa pārtraukšanu, Jūs par Donbasa atdošanu.
| Offline | | |
| Pukstis | | 07. May 2026, 16:17 |
#5399
|
|  Kopš: 25. Jun 2008
Ziņojumi: 1107
Braucu ar:
|
07 May 2026, 16:11:16 @bills rakstīja:
07 May 2026, 15:18:56 @kkas rakstīja:
07 May 2026, 14:49:31 @bills rakstīja:
07 May 2026, 14:33:13 @Locis rakstīja:
Kad Ukraina nomainīs Zelenski,tad nākamais prezidents kapitulēs Krievijai un viss kārtībā?
1. Rakstīju divi faktori no trim
2. Nav runa par kapitulāciju, bet gan kara partraukšanu.. Iespējas bijušas. turklāt lai tagad kāds siestāsta tiem līķu kalniem vai bez sejām bez rokām palikušajiem kādi viņi ir malači.
Turklāt, jau šobrīd Ukrainā daudziem karàš kļūst ļoti izdevīgs,
Kā risinājums izskatītos reāli? Krievi prasa atdot daunbasu. Jāatdod?
Mēs runājam par divām būtiski nesalīdzināmām lietām.
Es par kara un slaktiņa pārtraukšanu, Jūs par Donbasa atdošanu.
Viss nav tik viennozīmīgi saki? Kur Mihals ar sašutumiem par dronu no krievijas? Varēja moš dronam ceļu piegriezt. | Offline | | |
| Output | | 07. May 2026, 16:29 |
#5400
|
|  Kopš: 02. Jan 2017
Ziņojumi: 770
Braucu ar: G20
| Manā prātā ar Ukraiņiem vajadzētu sarunāt divas lietas:
1. Lai padod ziņu kad taisās laist dronu uzlidojumu gar mūsu robežām. Zināsim laicīgi, ka kāds var nomaldīties.
2. Lai pakonsultē kā viņu pašu dronus labāk neitralizēt kad kāds nomaldās
Iespējams gan Sprūdam šo informāciju nevar uzticēt. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4
|