Online

Pašreiz BMWPower skatās 178 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Nadka2
02. Aug 2011, 22:52 #5301

Kopš: 03. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 159

Braucu ar: rūsu uz spārniem.

Roadstar maģis CD-858USMP/FM, ir USB, SD card ieejas, lasa ari mp3 CD diskus (R - RW diski)
4 kanali, 160W raxtits uz uzlimes, un ir viena linejas izeja un viena ieeja.

30Ls.
Tam, kas paņems ritdien vakara atdoshu pa 25Ls.

Limks uz internetveikalu



PM, vai 29828945

[ Šo ziņu laboja Nadka2, 02 Aug 2011, 22:56:05 ]

Offline
Fatty
02. Aug 2011, 22:54 #5302

Kopš: 05. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 258

Braucu ar: v8 e30

peerku m50 2,5 izpludes kolektoru steidzami
Offline
MClubsport
03. Aug 2011, 01:01 #5303

Kopš: 23. Aug 2009

Ziņojumi: 1140

Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni

pardodu spoguljus, darza inventaaru un viskautko.,.
http://www.ss.lv/lv/search-result/index.html?t=F1EVEVoRElY=
Offline
Konans
03. Aug 2011, 07:56 #5304

Kopš: 02. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 20

Braucu ar: 320

Varbūt kāds zin kur var nopirkt vai kādam ir sabojāts riepu balansējamais, vajag tikai korpusu ar vārpstu, vai tikai vārpstu(asi uz kuras liek riteni).
Offline
Spike
03. Aug 2011, 08:43 #5305

Kopš: 04. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2146

Braucu ar: 13

Pardodu:

Toyota Land Cruiser 100 seats


Land Cruiser 100, der: 1998-2008
vai
Lexus LX: der 1999-2009

Trešā krēslu rinda.
7. vietas - stāvoklis- jauni.

mobili ieliekās/izņemās un ērti saliekas

krāsa: bēša.





120Ls

-----------------

Рождённые в СССР


Offline
Katwiaf
03. Aug 2011, 11:45 #5306

Kopš: 15. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 472

Braucu ar:

Pardodu benq monitoru, diognale 17'.
Ideala darba kartiba un nav ari nekadu vizualu defektu! 20 ls.



Printeris, skeneris, kopetajs! viss strada, tikai nav tintes kartridza! Poweristam sodienas cena 10 ls!



[IMG]null[/IMG]

[ Šo ziņu laboja Katwiaf, 03 Aug 2011, 12:28:17 ]

Offline
Guntijs
03. Aug 2011, 12:42 #5307

Kopš: 02. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 204

Braucu ar: Midnight blue lidmašīna

Var kāds aizlienēt projektoru uz 13.augustu? Par atlīdzību sarunātu
Offline
Czars
03. Aug 2011, 13:46 #5308

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100


01 Aug 2011, 09:18:31 Czar rakstīja:

29 Jul 2011, 21:31:14 Czar rakstīja:

28 Jul 2011, 09:14:36 Czar rakstīja:

27 Jul 2011, 08:42:35 Czar rakstīja:

26 Jul 2011, 10:09:22 Czar rakstīja:


Uz tirgu Ipod Classic, 80GB ar papīriem, 220W lādētāju, un kompja kabeli.
Austiņas līdzi nebūs, palika divās daļās jakas reiferī
Tehniski viss darbojas un softiski arī, nu ir abružāta aizmugure, var izmantot arī kā arējo HDD.
Gribētu 65Ls ( 5 lati kaulēties )


28 Jul 2011, 20:06:51 Czar rakstīja:

ir kādi 10 ielūgumi uz GUF.

13ls/gab.





Offline
kapustella
03. Aug 2011, 14:56 #5309

Kopš: 28. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1933

Braucu ar: VW T6 ABT

Kāds var kaut ko pārdot līdz 200 Ls?
Offline
Araajz
03. Aug 2011, 14:58 #5310

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


03 Aug 2011, 14:56:27 kapustella rakstīja:
Kāds var kaut ko pārdot līdz 200 Ls?

vienalga ko?
varu tev savu HTC Hero pa 100 notirgot
Offline
lowera
03. Aug 2011, 15:48 #5311

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 5575

Braucu ar: 1717

Nopirkšu Moschino Glamour 100ml smaržas lētāk kā interneta veikalos, PM

Ja ļoti laba cena, var arī mazākā tilpumā.
Offline
Aigis
03. Aug 2011, 19:17 #5312

Kopš: 13. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 10204

Braucu ar: kūtiņu

ja kādam ir ienākuši un nav vajadzīgi ielūgumi uz pasaules čempi blaķenēs, iegādāšos par simbolisku samaksu
Offline
predat0r
03. Aug 2011, 19:51 #5313

Kopš: 24. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 104

Braucu ar: muti

Kādam varbūt ir Opel Vectra ECU (motora vadības bloks)?
Dzinējs: 1999. gada 2.0l 16V ECOTEC
Kods: SEMTEC 56 GM 09153240 S99004 SIEMENS
Offline
marisio
03. Aug 2011, 19:57 #5314

Kopš: 18. May 2010

Ziņojumi: 329

Braucu ar: VWvageniem


03 Aug 2011, 19:51:30 predat0r rakstīja:
Kādam varbūt ir Opel Vectra ECU (motora vadības bloks)?
Dzinējs: 1999. gada 2.0l 16V ECOTEC
Kods: SEMTEC 56 GM 09153240 S99004 SIEMENS

No opel omega 94 2.0ecotec neder
Offline
valvoline
03. Aug 2011, 20:28 #5315

Kopš: 16. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2489

Braucu ar: PP-78

Mekleju rekaro taburetes , kupejas , ko līdzīgu šīm. Ja kadam kur put un aizņem vietu dodiet ziņu.
Taburetes paraugam
Offline
RECARO
03. Aug 2011, 20:54 #5316

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW




Ir uz pārdošanu rasporka
45 ls
Interesentiem ir iespēja pieteikties un uzražošu virākas un aizmugurējās arī....
PM vai 29376401
Offline
Austrums
03. Aug 2011, 22:10 #5317

Kopš: 10. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 201

Braucu ar:

gribu iepirkt Creative Cambridge soundworks skaļruņus priekš PC.


ja kāds var piedāvāt tad PM . der gan 2.1 gan 5.1

[ Šo ziņu laboja Austrums, 03 Aug 2011, 22:11:11 ]

Offline
LA
03. Aug 2011, 23:22 #5318

Kopš: 20. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9366

Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV


03 Aug 2011, 14:56:27 kapustella rakstīja:
Kāds var kaut ko pārdot līdz 200 Ls?


jā! makita ripzāģi
Offline
sejejs
03. Aug 2011, 23:34 #5319

Kopš: 12. May 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 6472

Braucu ar: V8 TwinTurbo AR-5900 & Moskvič 412 VS-412 Motormuzejā

Vajadzīgs viens šāds R15 J6 oriģinālais disks no Honda Civic 2001-2005. Var piedāvāt arī visu komplektu vai jebkuru citu 4x100 R15 komplektu.

PM vai 26888101
Offline
e2xd
04. Aug 2011, 01:26 #5320

Kopš: 17. Apr 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 896

Braucu ar: e46 un spirtu



30 Jul 2011, 12:24:34 e2xd rakstīja:
Tirgoju DSLR spoguļ kameru NIKON D3000 Body(bez objektīva), dodu līdzi 2Gb atmiņas karti, kabeli, lādētāju, siksniņu. Lietots samērā reti un ļooti saudzīgi, bieži spogulis tīrīts ar speciālu birstīti utt.

Cena 155Ls

PM vai T.26668861

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo