Online

Pašreiz BMWPower skatās 187 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
richus328
12. Aug 2021, 12:57 #49321

Kopš: 30. Sep 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 47

Braucu ar: e36 328i

Izgataviošu vinila uzlīmes, personalizētas, firmu logo, soctīklu, klubu logo. Sīkāk PM vai wacapā 20617737

Bilde uzmanības pievēršnai, bet varu uztaisīt arī tādu

Offline
Rulis
12. Aug 2021, 19:01 #49322

Kopš: 11. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: Iveco

Meklēju sabvuferu priekšs mājas stereo sistēmas,varbūt kādam ir ko piedāvāt?!

[ Šo ziņu laboja Rulis, 12 Aug 2021, 19:01:31 ]

Offline
Sendzaa
12. Aug 2021, 19:23 #49323

Kopš: 01. Dec 2016

Ziņojumi: 414

Braucu ar:


12 Aug 2021, 19:01:10 @Rulis rakstīja:
Meklēju sabvuferu priekšs mājas stereo sistēmas,varbūt kādam ir ko piedāvāt?!

Cik naudas gribas tērēt?
Offline
badmoon
12. Aug 2021, 21:10 #49324

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8860

Braucu ar: Braucu ar

Varbūt kāds par mazām naudām pārdod kasešu atskaņotāju, nu tjip oldskūl "mūzikas centru"?

[ Šo ziņu laboja badmoon, 12 Aug 2021, 21:30:24 ]

Online
Sendzaa
12. Aug 2021, 21:47 #49325

Kopš: 01. Dec 2016

Ziņojumi: 414

Braucu ar:


12 Aug 2021, 21:10:25 @badmoon rakstīja:
Varbūt kāds par mazām naudām pārdod kasešu atskaņotāju, nu tjip oldskūl "mūzikas centru"?
Links
Reku kautkāds pavisam mazais 20eiro, vai vajag kautko lielāku?
Offline
badmoon
12. Aug 2021, 22:09 #49326

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8860

Braucu ar: Braucu ar

Tur jau rakstīts, ka kasete tieši nedarbojas
Online
Sendzaa
12. Aug 2021, 22:28 #49327

Kopš: 01. Dec 2016

Ziņojumi: 414

Braucu ar:

Sry, tālak pa bildi netiku
Offline
badmoon
12. Aug 2021, 22:38 #49328

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8860

Braucu ar: Braucu ar

Nu ap 20...30 eur, ja viss ok, paņemtu, uzsita nostaļģiju
Online
upis
12. Aug 2021, 22:47 #49329

Kopš: 11. Jul 2002

Ziņojumi: 6727

Braucu ar: M2A2


12 Aug 2021, 22:38:06 @badmoon rakstīja:
Nu ap 20...30 eur, ja viss ok, paņemtu, uzsita nostaļģiju

Vecums nenāk 1 Man ir Panasonic SA-AK44, bet bez pults, pirms 2 gadiem smuki satīrīju galvas, kasetes rullēja. Hvz, 60€
Offline
badmoon
12. Aug 2021, 23:06 #49330

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8860

Braucu ar: Braucu ar

Tas jau bombīgs verķis
Nuu, par tādu ciparu jāpadomā, man tikai cik pārskatīt kasešu kasti, kas pagrabā noglabāta, ar 20...25+ gadus veciem ierakstiem, ne tikai pirktiem, bet arī oriģinālu freestyle

[ Šo ziņu laboja badmoon, 12 Aug 2021, 23:06:51 ]

Online
Sternwolf
12. Aug 2021, 23:12 #49331

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC

Vecas kasetes gadījumā nesabojājās? Atceros ka reiz vienu vecu kaseti klausījos un skaņa palēlināta bija un vilkās

-----------------
WEB risinājumi
Offline
CP17
12. Aug 2021, 23:15 #49332

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


12 Aug 2021, 23:06:24 @badmoon rakstīja:
Tas jau bombīgs verķis
Nuu, par tādu ciparu jāpadomā, man tikai cik pārskatīt kasešu kasti, kas pagrabā noglabāta, ar 20...25+ gadus veciem ierakstiem, ne tikai pirktiem, bet arī oriģinālu freestyle

tak atver ss.lv
https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-vide...ntres/egppc.html
https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-vide...ntres/hdmoe.html

[ Šo ziņu laboja CP17, 12 Aug 2021, 23:19:18 ]

Offline
badmoon
12. Aug 2021, 23:19 #49333

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8860

Braucu ar: Braucu ar

Manām vajadzībām izskatās ok, bet nu 300+ km
Vari atrast, lūdzu, kaut ko tuvāk

Pats atradu Aiwa wiii

[ Šo ziņu laboja badmoon, 12 Aug 2021, 23:21:04 ]

Online
badmoon
12. Aug 2021, 23:22 #49334

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8860

Braucu ar: Braucu ar


12 Aug 2021, 23:12:25 @Sternwolf rakstīja:
Vecas kasetes gadījumā nesabojājās? Atceros ka reiz vienu vecu kaseti klausījos un skaņa palēlināta bija un vilkās


Nav pēdējos ~20 gadus mēģināts tāpēc jau vajag lētuci, cik apjautājos apkārt, nevienam nav tāds standarts saglabājies
Online
CP17
12. Aug 2021, 23:23 #49335

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


12 Aug 2021, 23:19:34 @badmoon rakstīja:
Manām vajadzībām izskatās ok, bet nu 300+ km
Vari atrast, lūdzu, kaut ko tuvāk

Pats atradu Aiwa wiii

bļa omniva tak kautkādi 3.99
ok, paņem rīgā jaunu ar garantiju, paliks vēl mazbērniem
https://www.xnet.lv/lv/elektronika/audio-sistem...notajs_cead3aae/
p.s. Preci var atgriezt, izmantojot atteikuma tiesības, 14 kalendāro dienu laikā no brīža kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.

[ Šo ziņu laboja CP17, 12 Aug 2021, 23:25:06 ]

Offline
Araajz
12. Aug 2021, 23:54 #49336

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


12 Aug 2021, 23:12:25 @Sternwolf rakstīja:
Vecas kasetes gadījumā nesabojājās? Atceros ka reiz vienu vecu kaseti klausījos un skaņa palēlināta bija un vilkās

nea - pirms nedēļas sīkā izraka fātera krājumus un E39 kasetniekā uz urrrā gāja Inese
Offline
Grauds
13. Aug 2021, 10:49 #49337

Kopš: 30. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 286

Braucu ar: Nekad ar BMW, bet vienmēr braucu pirkt

Kāds šeit nodarbojas ar robežplāna izveidi? Vajag savienot divus zemes gabalus, abi ~ 200 kvadrātiem, atrodas Rīgā.
Offline
KristsK
13. Aug 2021, 12:19 #49338

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv



Grili, iesmi, plaukti, kruķi...
M0B25996666





-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
xjs_4
13. Aug 2021, 13:08 #49339

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2


12 Aug 2021, 19:01:10 @Rulis rakstīja:
Meklēju sabvuferu priekšs mājas stereo sistēmas,varbūt kādam ir ko piedāvāt?!
Varu piedāvāt Dali Ikon MK1 pa 400eur. Sver 29kg
https://www.dali-speakers.com/discontinued/ikon-mk1/ikon-sub-mk1/

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Sendzaa
13. Aug 2021, 13:59 #49340

Kopš: 01. Dec 2016

Ziņojumi: 414

Braucu ar:

Varēšu piedavāt šitādu Monitor audio
Balts glancēts
600eiro
Būs arī lētāki RRR
Links

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo