| Autors | Ziņojums |
| richus328 | |
 Kopš: 30. Sep 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 47
Braucu ar: e36 328i
| Izgataviošu vinila uzlīmes, personalizētas, firmu logo, soctīklu, klubu logo. Sīkāk PM vai wacapā 20617737
Bilde uzmanības pievēršnai, bet varu uztaisīt arī tādu 
|
Offline | |
|
| Rulis | |
 Kopš: 11. Sep 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 759
Braucu ar: Iveco
| Meklēju sabvuferu priekšs mājas stereo sistēmas,varbūt kādam ir ko piedāvāt?! [ Šo ziņu laboja Rulis, 12 Aug 2021, 19:01:31 ] |
Offline | |
|
| Sendzaa | |
 Kopš: 01. Dec 2016
Ziņojumi: 414
Braucu ar:
|
12 Aug 2021, 19:01:10 @Rulis rakstīja:
Meklēju sabvuferu priekšs mājas stereo sistēmas,varbūt kādam ir ko piedāvāt?!
Cik naudas gribas tērēt? |
Offline | |
|
badmoon  | |
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8860
Braucu ar: Braucu ar
| Varbūt kāds par mazām naudām pārdod kasešu atskaņotāju, nu tjip oldskūl "mūzikas centru"?  [ Šo ziņu laboja badmoon, 12 Aug 2021, 21:30:24 ] |
Online | |
|
| Sendzaa | |
 Kopš: 01. Dec 2016
Ziņojumi: 414
Braucu ar:
|
12 Aug 2021, 21:10:25 @badmoon rakstīja:
Varbūt kāds par mazām naudām pārdod kasešu atskaņotāju, nu tjip oldskūl "mūzikas centru"? 
Links
Reku kautkāds pavisam mazais 20eiro, vai vajag kautko lielāku? |
Offline | |
|
badmoon  | |
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8860
Braucu ar: Braucu ar
| Tur jau rakstīts, ka kasete tieši nedarbojas |
Online | |
|
| Sendzaa | |
 Kopš: 01. Dec 2016
Ziņojumi: 414
Braucu ar:
| Sry, tālak pa bildi netiku  |
Offline | |
|
badmoon  | |
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8860
Braucu ar: Braucu ar
| Nu ap 20...30 eur, ja viss ok, paņemtu, uzsita nostaļģiju  |
Online | |
|
|
|
upis  | |
Kopš: 11. Jul 2002
Ziņojumi: 6727
Braucu ar: M2A2
|
12 Aug 2021, 22:38:06 @badmoon rakstīja:
Nu ap 20...30 eur, ja viss ok, paņemtu, uzsita nostaļģiju 
Vecums nenāk 1 Man ir Panasonic SA-AK44, bet bez pults, pirms 2 gadiem smuki satīrīju galvas, kasetes rullēja. Hvz, 60€  |
Offline | |
|
badmoon  | |
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8860
Braucu ar: Braucu ar
| Tas jau bombīgs verķis 
Nuu, par tādu ciparu jāpadomā, man tikai cik pārskatīt kasešu kasti, kas pagrabā noglabāta, ar 20...25+ gadus veciem ierakstiem, ne tikai pirktiem, bet arī oriģinālu freestyle  [ Šo ziņu laboja badmoon, 12 Aug 2021, 23:06:51 ] |
Online | |
|
Sternwolf  | |
 Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
| Vecas kasetes gadījumā nesabojājās? Atceros ka reiz vienu vecu kaseti klausījos un skaņa palēlināta bija un vilkās
----------------- WEB risinājumi |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
12 Aug 2021, 23:06:24 @badmoon rakstīja:
Tas jau bombīgs verķis 
Nuu, par tādu ciparu jāpadomā, man tikai cik pārskatīt kasešu kasti, kas pagrabā noglabāta, ar 20...25+ gadus veciem ierakstiem, ne tikai pirktiem, bet arī oriģinālu freestyle 
tak atver ss.lv
https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-vide...ntres/egppc.html
https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-vide...ntres/hdmoe.html[ Šo ziņu laboja CP17, 12 Aug 2021, 23:19:18 ] |
Offline | |
|
badmoon  | |
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8860
Braucu ar: Braucu ar
| Manām vajadzībām izskatās ok, bet nu 300+ km 
Vari atrast, lūdzu, kaut ko tuvāk 
Pats atradu Aiwa wiii[ Šo ziņu laboja badmoon, 12 Aug 2021, 23:21:04 ] |
Online | |
|
badmoon  | |
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8860
Braucu ar: Braucu ar
|
12 Aug 2021, 23:12:25 @Sternwolf rakstīja:
Vecas kasetes gadījumā nesabojājās? Atceros ka reiz vienu vecu kaseti klausījos un skaņa palēlināta bija un vilkās
Nav pēdējos ~20 gadus mēģināts tāpēc jau vajag lētuci, cik apjautājos apkārt, nevienam nav tāds standarts saglabājies |
Online | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
12 Aug 2021, 23:19:34 @badmoon rakstīja:
Manām vajadzībām izskatās ok, bet nu 300+ km 
Vari atrast, lūdzu, kaut ko tuvāk 
Pats atradu Aiwa wiii
bļa omniva tak kautkādi 3.99
ok, paņem rīgā jaunu ar garantiju, paliks vēl mazbērniem
https://www.xnet.lv/lv/elektronika/audio-sistem...notajs_cead3aae/
p.s. Preci var atgriezt, izmantojot atteikuma tiesības, 14 kalendāro dienu laikā no brīža kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.[ Šo ziņu laboja CP17, 12 Aug 2021, 23:25:06 ] |
Offline | |
|
Araajz  | |
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
12 Aug 2021, 23:12:25 @Sternwolf rakstīja:
Vecas kasetes gadījumā nesabojājās? Atceros ka reiz vienu vecu kaseti klausījos un skaņa palēlināta bija un vilkās
nea - pirms nedēļas sīkā izraka fātera krājumus un E39 kasetniekā uz urrrā gāja Inese  |
Offline | |
|
|
|
| Grauds | |
 Kopš: 30. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 286
Braucu ar: Nekad ar BMW, bet vienmēr braucu pirkt
| Kāds šeit nodarbojas ar robežplāna izveidi? Vajag savienot divus zemes gabalus, abi ~ 200 kvadrātiem, atrodas Rīgā. |
Offline | |
|
KristsK  | |
 Kopš: 22. Aug 2005
No: Ikšķile
Ziņojumi: 2753
Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv
|
Grili, iesmi, plaukti, kruķi...
M0B25996666
----------------- METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit
|
Offline | |
|
xjs_4  | |
 Kopš: 31. Mar 2008
Ziņojumi: 23880
Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2
|
12 Aug 2021, 19:01:10 @Rulis rakstīja:
Meklēju sabvuferu priekšs mājas stereo sistēmas,varbūt kādam ir ko piedāvāt?!
Varu piedāvāt Dali Ikon MK1 pa 400eur. Sver 29kg 
https://www.dali-speakers.com/discontinued/ikon-mk1/ikon-sub-mk1/
----------------- Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli. |
Offline | |
|
| Sendzaa | |
 Kopš: 01. Dec 2016
Ziņojumi: 414
Braucu ar:
| Varēšu piedavāt šitādu Monitor audio
Balts glancēts
600eiro
Būs arī lētāki RRR
Links
|
Offline | |
|