| Autors | Ziņojums |
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Stūre no E39, perfektā stāvoklī.. 110€
ja vajag, vairāk bildes varu sasūtīt vacapā vai pmā 
[ Šo ziņu laboja Fashion, 11 Feb 2016, 09:03:02 ] |
Offline | |
|
| r18 | |
Kopš: 02. Feb 2008
Ziņojumi: 129
Braucu ar: 740d
| v8 gāzes iekārta ar visu kolektoru m62-200euro |
Offline | |
|
| Castor | |
 Kopš: 15. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 2174
Braucu ar: 316i
|
09 Feb 2016, 13:03:22 Castor rakstīja:
01 Feb 2016, 10:19:18 Castor rakstīja:
Nopirkšu m54b25 virzuļus (m52tu neder)
pm vai 29 14 67 61
Tiešām nevienam nav? Der arī nepilns komplekts.
 |
Offline | |
|
| Gunto | |
Kopš: 16. Apr 2015
Ziņojumi: 437
Braucu ar:
| Gribu nopirkt
M57D30 vai M57D30TU 150kW; 160kW; 170kW vai 200kW virzuļus ar gredzeniem.
PM vai divideviniseptiniastonidividividividivi
E39 3.0d M-TECH priekšas amortizatorus.[ Šo ziņu laboja Gunto, 11 Feb 2016, 11:00:46 ] |
Offline | |
|
| Gunto | |
Kopš: 16. Apr 2015
Ziņojumi: 437
Braucu ar:
| Pārdodu:
Bloķējošo reduktoru ar 3.91 attiecību;
GT2260V turbīnu
3,5d turbīnas
Blow Off vārstu kādam turbiķim
VDO akumulatora uzlādes pulksteni (voltametru)
VDO eļļas temperatūras pulksteni.
Pardod OZ Racing f1 diskus
8.5j r18 et15.
200eur vai pec vienosanas.
Bilde informatīva.
|
Offline | |
|
| 32cm | |
 Kopš: 14. Apr 2008
Ziņojumi: 2242
Braucu ar: EK
|
07 Feb 2016, 22:38:16 32cm rakstīja:
M54B25 dzinējs bez apkares un izplūdes kolektora ar vadību + ews un automāta spararatu, nobraukums 115 000 km - 300 eur.
Var piemeklēt arī visu apkari, nav tikai stūres pastiprinātāja. |
Offline | |
|
se7en  | |
 Kopš: 28. Dec 2004
No: Dobele
Ziņojumi: 27668
Braucu ar: SE7EN, MV-989
| Veicot reviziju servisa plauktos tradu E46 M3 reduktora bloķa elementu. Ja nu kādam vajag.
Tā, tam kas vairāk iedos naudu tam atdošu.
negribu kosmosu, gribu godīgu samaksu. kāds vismaz varetu pateikt ci viņš maksā.
Paldies  [ Šo ziņu laboja se7en, 11 Feb 2016, 20:36:36 ]
----------------- In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all." |
Offline | |
|
ens  | |
 Kopš: 06. Oct 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 934
Braucu ar: Dvuļu un semkām
| Kāds var piedāvāt vadu, Radiobloks->CD changer?
[ Šo ziņu laboja ens, 11 Feb 2016, 12:39:39 ] |
Offline | |
|
|
|
| Xok | |
Kopš: 04. May 2015
Ziņojumi: 203
Braucu ar:
| Pārdodu oriģinalus gumijas paklājus no E63. Jauni, iepakojumā.
Komplekts = 70 eiro.
PM.
|
Offline | |
|
| zubex | |
 Kopš: 18. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1050
Braucu ar: melnu Vitamīnu
| Jauni E46; Z3 OEM bremžu diski Nr. 34111164539 cena 2.gab Eur 80 der līdz 3.0L motoram
|
Offline | |
|
| diizels | |
 Kopš: 20. Apr 2008
Ziņojumi: 23
Braucu ar: m50b30
| Nopirkšu e36 kupejas kreiso durvju moldingu. Piedāvājumus PM |
Offline | |
|
| Pekle | |
Kopš: 10. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 53
Braucu ar:
| Kādas cenas e46 sedana pelēkajiem griestiem bez lūkas?
Interesē arī aizmugurējie galvas atbalsti, gaiši pelēka āda, varbūt var iemainīt pret maniem bēšajiem? |
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| Atnaca 330ci m pak un 318ci N42 . Virsbuve drfta projektam 100eur gab 24554754 |
Offline | |
|
| Nylon | |
 Kopš: 03. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 157
Braucu ar: Avataru
| Kāds var piedāvāt e36 (NEkompakta) aizmugurējas glāžu atsaites?
Vajag divas, kaut ko brutāli sametinātu negribu |
Offline | |
|
| Egle11 | |
 Kopš: 15. Aug 2006
Ziņojumi: 1486
Braucu ar: e46 LSTT, e46 03' Kemperi, Auto no DE, Yamaha MT-03,
| ir melnie griezti no e46 sedana un peleeks viss adas salons recaro |
Offline | |
|
| bobix | |
 Kopš: 27. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2166
Braucu ar: stulbaru un jebalution
| Nopirkšu E36 316 un 318 automātisko kārbu, var neejošu, salauztu utt. Var piedāvāt vairumā.
PM
divi6313258 |
Offline | |
|
|
|
| Apeksis | |
Kopš: 10. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 169
Braucu ar: smaidu
| Joprojām aktuāli
17 Jan 2016, 18:12:20 Apeksis rakstīja:
Iet uz jaukšanu e34 525 tds automāts sedans ar FL.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...1275860178284347
27160829[ Šo ziņu laboja Apeksis, 11 Feb 2016, 17:47:08 ] |
Offline | |
|
| diky | |
 Kopš: 25. Nov 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 9
Braucu ar: e34.
| Pardodu 2,5tds aukspiediena idealu sūkni-80€
Un ir čipots kompis!-50€
Un ir turbina un vel daudz kas!
27130938
|
Offline | |
|
| BeeZee_Aice | |
 Kopš: 08. Feb 2016
Ziņojumi: 7
Braucu ar:
|
Nopirkšu šādas acis priekš E53 BMW |
Offline | |
|
grimS  | |
 Kopš: 01. Jun 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2291
Braucu ar: Silvia 460HP 600NM, //M535d F11 FL, e36 M54B30 Trackday, e46 FL Coupe
| Vajag e60 logu tīrītāja motoriņu - sročna. PM |
Offline | |
|