Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 121 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
jaks
29. Nov 2011, 16:40 #434

Kopš: 02. Dec 2008

No: Saldus

Ziņojumi: 3101

Braucu ar:

Tak muxa pats runaa lauziita LV valodaa
Offline
Deivid
29. Nov 2011, 16:41 #435

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X


29 Nov 2011, 16:34:38 Muxa rakstīja:

29 Nov 2011, 16:29:29 Staris rakstīja:
inteliģentu cilvēku diskusijā parasti savu viedokli pamato un atbild uz otra jautājumiem.
A atbilde - kāpēc man tas būtu jādara?
Tas izklausās pēc 5.klases skolnieka, kurš saka - manam tētim ir 3 Ferrari, bet es bildes nerādīšu, jo man nekas nav jāpierāda


Es varu pamatot savu viedokļi, un to arī daru šājā tēmā jau īlgu laiku.
Tikai kāpēc man jāpamato cita cilvēka viedokļi?


Tad ar kādu mērķi tu bez sakotnējas atsauces iekopēji to tekstu ?

Ņemot vērā ka tu viņu vienkārši te ieliki, neviens nevarēja zināt ka tas nav TAVS viedoklis.

Labi, pēc tam tu parādīji autoru, bet takaa tu neesi pierakstijis ko pats domā par to sacerējumu tad atliek tikai logjiski izsecinat ka tu piekrīti un atbalsti tur rakstīt, un tapēc tev arī prasa pamatot.
Offline
Muxa
29. Nov 2011, 16:43 #436

Kopš: 03. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 290

Braucu ar: B4Tquattro, E60, 7xRX8, C3Corvette, 968M


29 Nov 2011, 16:40:10 jaks rakstīja:
Tak muxa pats runaa lauziita LV valodaa


Vismaz cenšos.
Offline
HannibalLecter
29. Nov 2011, 16:43 #437

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61


29 Nov 2011, 16:40:10 jaks rakstīja:
Tak muxa pats runaa lauziita LV valodaa

To pārmest nevajag, jo viņš TO dara, atšķirībā no liela bara aitu un āžu, kuriem ir princips runāt tikai savā svešvalodā.Tādā ziņā cilvis ir malacis!
Offline
chepsis
29. Nov 2011, 16:44 #438

Kopš: 09. Jul 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 32459

Braucu ar:


29 Nov 2011, 16:40:10 jaks rakstīja:
Tak muxa pats runaa lauziita LV valodaa


Te jau sākās, nepietiek ar to, ka cenšās un runā, vajag jau arī, lai perfekti runā. Nevajag ar tādiem saviem izteikumiem atsist velmi vispār mācīties šo valodu
Offline
Deivid
29. Nov 2011, 16:45 #439

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X


29 Nov 2011, 16:40:10 jaks rakstīja:
Tak muxa pats runaa lauziita LV valodaa


Un ? Lai runā, vismaz cenšas ! Ar laiku būs labāk.

Liela problēma ir tā ka daudziem latviešiem patīk pasmieties par tiem, kuriem izruna nepareiza un akcents smieklīgs. Tie apsmietie pēc tam arī vairs necentīsies runāt un ar sekām mēs varam iepazīties ziņu portālos un uz ielas.

Protams, tas nav cēlonis visai šai jezgai, bet sava dāļa taisnības, manuprāt, tur ir.
Offline
Staris
29. Nov 2011, 16:45 #440

Kopš: 24. Apr 2006

No: Ventspils

Ziņojumi: 30609

Braucu ar: ra ucuarB

Piezvanīja krievu tautības sieviete. Kko ļoti neapmierināti jautāja. Palūdzu,vai nevar latviski un atbildi pilnībā sapratu-visi lamuvārdi

Kā tev liekas, kurš ienīst kuru valodu un cilvēkus?
Meitene, kura paprasīja, lai runā ar viņu latviski vai krievu tautības sieviete, kura krieviski nolamāja?

Zin cik daudz tādu cilvēku Latvijā dzīvo? Un tad vēl tu brīnies, ka latvieši nevēlas krievu valodu kā otro valodu?
Es varētu vēlāk vēl atrast 100 citātus no viena mana čoma, kurš datorveikalā rukā. Regulāri atnāk kāds krievu tautības cilvēks, kurš uzstāj, ka čomam ar viņu ir jārunā krieviski un lai beidz tajā suņu (lasīt latviešu) valodā ar viņu runāt.

Tas ko šie neinteliģentie krievi prasa - lai viņiem būtu tiesības dirst virsū latviešiem dajebkur, saukt latviešu valodu par suņu valodu un spiest latviešus mācīties krieviski.
KĀPĒC mums to vajag?
To vajag krievu padibenēm



Un tas, Muxa māk latviski rakstīt - visu cieņu par to
Manis pēc katrs otrais vārds ir nepareizi, bet ja cilvēks cenšas, tad tas ir ļoti daudz

[ Šo ziņu laboja Staris, 29 Nov 2011, 16:48:14 ]

Offline
Kidd
29. Nov 2011, 16:45 #441

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs

Nu- mums ir atnākusi viena beibe uz interviju. Dotajā momentā tā pamatīgi nožēlo, ka skolā nemācījās Lv labāk. Jo izskatās, ka nespīd šis darbs ar tādām lv val. zināšanām. Lieki piebilst, ka pat ļoti labi apmaksāts darbs. Bet paskatīsimies.
Offline
Muxa
29. Nov 2011, 16:46 #442

Kopš: 03. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 290

Braucu ar: B4Tquattro, E60, 7xRX8, C3Corvette, 968M


29 Nov 2011, 16:41:39 Deivid rakstīja:
Tad ar kādu mērķi tu bez sakotnējas atsauces iekopēji to tekstu ?

Ņemot vērā ka tu viņu vienkārši te ieliki, neviens nevarēja zināt ka tas nav TAVS viedoklis.

Labi, pēc tam tu parādīji autoru, bet takaa tu neesi pierakstijis ko pats domā par to sacerējumu tad atliek tikai logjiski izsecinat ka tu piekrīti un atbalsti tur rakstīt, un tapēc tev arī prasa pamatot.


Teksts starp "" = citāts.
Offline
hronists
29. Nov 2011, 16:47 #443

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


29 Nov 2011, 16:40:10 jaks rakstīja:
Tak muxa pats runaa lauziita LV valodaa


tu esi idiots, kas nejēdz pareizi rakstīt dzimtajā valodā, bet tajā pat laikā kaut ko dirs, ka kāds runā ar akcentu
Offline
divkosigais
29. Nov 2011, 16:48 #444

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


29 Nov 2011, 16:34:38 Muxa rakstīja:

29 Nov 2011, 16:29:29 Staris rakstīja:
inteliģentu cilvēku diskusijā parasti savu viedokli pamato un atbild uz otra jautājumiem.
A atbilde - kāpēc man tas būtu jādara?
Tas izklausās pēc 5.klases skolnieka, kurš saka - manam tētim ir 3 Ferrari, bet es bildes nerādīšu, jo man nekas nav jāpierāda


Es varu pamatot savu viedokļi, un to arī daru šājā tēmā jau īlgu laiku.
Tikai kāpēc man jāpamato cita cilvēka viedokļi?

Man jau patiik.
Viens krievs pa visu poweru ssajaa diskusijaa iesaistaas. Un principaa neaggitee par krievu valodu. Driizaak pat otraadi.Bet visi uzskata par savu pienaakumu kaut ko vinnam kaut nedaudz uzdirst.

Ne visi krievi tupi iet un seko Lindermana aicnaajumiem. Daudzi arii draudzeejas ar galvu.
Man ir vairaaki taadi personiigi paziistami.
Offline
Deivid
29. Nov 2011, 16:49 #445

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X


29 Nov 2011, 16:46:49 Muxa rakstīja:

29 Nov 2011, 16:41:39 Deivid rakstīja:
Tad ar kādu mērķi tu bez sakotnējas atsauces iekopēji to tekstu ?

Ņemot vērā ka tu viņu vienkārši te ieliki, neviens nevarēja zināt ka tas nav TAVS viedoklis.

Labi, pēc tam tu parādīji autoru, bet takaa tu neesi pierakstijis ko pats domā par to sacerējumu tad atliek tikai logjiski izsecinat ka tu piekrīti un atbalsti tur rakstīt, un tapēc tev arī prasa pamatot.


Teksts starp "" = citāts.


Un autors nav janorāda ?

Un joprojām neesi atbildējis par saviem motīviem, ieliekot šo citātu.
Offline
Araajz
29. Nov 2011, 16:51 #446

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


29 Nov 2011, 16:47:09 zbmono rakstīja:

29 Nov 2011, 16:40:10 jaks rakstīja:
Tak muxa pats runaa lauziita LV valodaa


tu esi idiots, kas nejēdz pareizi rakstīt dzimtajā valodā, bet tajā pat laikā kaut ko dirs, ka kāds runā ar akcentu

pa pa pa, es arī no telefona tā drukāju, jo nav LV valodas

Par akcenta piekasīšanos = trekns -

[ Šo ziņu laboja Araajz, 29 Nov 2011, 16:53:15 ]

Offline
hronists
29. Nov 2011, 16:55 #447

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


29 Nov 2011, 16:51:28 Araajz rakstīja:

pa pa pa, es arī no telefona tā drukāju, jo nav LV valodas


jā, jā, es zinu - no telefona nevaru, no kompja nemāku, tā rakstīju ircā-šmircā.

bullshit. Vajag cienīt pašiem savu valodu un vismaz rakstīt kā pieklājas.
Offline
Didzis
29. Nov 2011, 16:57 #448

Kopš: 04. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 7248

Braucu ar: Prāmi B-)

Nu, cik neaptēstam jābūt, lai piesietos par to, ka kāds runā nedaudz ar akcentu vai raksta ar gramatikas kļūdām tīri tāpēc, ka nav pamatvaloda hvz.

Nerunā latviski - vagonos!!!
Runā latviski - vagonos!!!

Tā mums te drīz sibīrijā vieta beigsies
Offline
jaks
29. Nov 2011, 16:58 #449

Kopš: 02. Dec 2008

No: Saldus

Ziņojumi: 3101

Braucu ar:


29 Nov 2011, 16:47:09 zbmono rakstīja:

29 Nov 2011, 16:40:10 jaks rakstīja:
Tak muxa pats runaa lauziita LV valodaa


tu esi idiots, kas nejēdz pareizi rakstīt dzimtajā valodā, bet tajā pat laikā kaut ko dirs, ka kāds runā ar akcentu

To rakstīju, jo dažbrīd likās, ka te kāds nesaprot kāpēc muxa aizstāv parakstu vākšanu

protams ka tas ir ļoti apsveicami ka cilvēks cenšas unm sanāk

noraujies podā tobrīd biju pie datora kuram nav tilde iekšā

[ Šo ziņu laboja jaks, 29 Nov 2011, 17:00:26 ]

Offline
Elksnis
29. Nov 2011, 17:02 #450

Kopš: 18. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1583

Braucu ar:


29 Nov 2011, 16:40:10 jaks rakstīja:
Tak muxa pats runaa lauziita LV valodaa


Man liekas ka diezgan brīvi - nav tik traki kā saka...

Un nekad zvanot viņam nav bijusi atbilde "Čo?"
Offline
Araajz
29. Nov 2011, 17:04 #451

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


29 Nov 2011, 16:55:46 zbmono rakstīja:
bullshit.

nu vai zini
Offline
Muxa
29. Nov 2011, 17:06 #452

Kopš: 03. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 290

Braucu ar: B4Tquattro, E60, 7xRX8, C3Corvette, 968M


29 Nov 2011, 16:49:30 Deivid rakstīja:
Un autors nav janorāda ?

Un joprojām neesi atbildējis par saviem motīviem, ieliekot šo citātu.


Kopumā labs netipisks komentārs lai varētu padiskutēt.
Offline
hronists
29. Nov 2011, 17:07 #453

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


29 Nov 2011, 17:04:03 Araajz rakstīja:

nu vai zini


Поебать
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo