Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 119 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Warz
17. Jun 2011, 16:51 #4261

Kopš: 02. Aug 2007

Ziņojumi: 875

Braucu ar: Dīzeli.

super piedavajums , njem tv 72cm pa diogonali 16:9..dvb - digitalais tuneris iebuvets...

1 - TV - Daewo/ 2 - Dvd players Gilo + usb _ sd karshu lasitajs/ 3 - Flash Atminjas karte 4GB Kinsgton/


Kopa 55.-ls



Daewoo Dub-2850Gb - Pureflat Widescreen TV 840mm x 505mm x 522mm


Links

[ Šo ziņu laboja Warz, 18 Jun 2011, 16:45:10 ]

Offline
Warz
17. Jun 2011, 17:09 #4262

Kopš: 02. Aug 2007

Ziņojumi: 875

Braucu ar: Dīzeli.

Loti praktiska lieta majsaimniecem un ne tikai ar kuru loti viegli notirit paklajus,stikla virsmas , ka ari mebeles un taukainas virsmas .. loti labi attira matracus no bakterijam . iespejas daudz .. gribetos 15.-(pirkts pa 39.0)


Starpcitu nesen viens users paris topikus atpakal tirgoja lidzigu ietaisi pa 150.-ls kura palidz ideali attirit auto salonus... shi ietaise ari to labi dara un maksa krietni labak...Super tvaikotajs

[ Šo ziņu laboja Warz, 17 Jun 2011, 17:56:27 ]

Offline
Atizz
17. Jun 2011, 18:34 #4263

Kopš: 03. Jan 2010

Ziņojumi: 312

Braucu ar: e91

pērku auto maģi ar mp3, par sapratīgu ciparu

[ Šo ziņu laboja Atizz, 17 Jun 2011, 18:34:32 ]

Offline
MClubsport
17. Jun 2011, 19:19 #4264

Kopš: 23. Aug 2009

Ziņojumi: 1140

Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni

Varb kaadam vajadziigi lieli kvadrāti Lietussargi.,.,
Vasarnīcai
terasei
kafejnīcai
http://www.ss.lv/msg/ru/construction/garden-tec...other/apddh.html

poweram draudzīgas cenas

konkas ražojums

http://konkas.lv/lv/about/sun_umbrellas.html

[ Šo ziņu laboja MClubsport, 17 Jun 2011, 19:20:45 ]

Offline
Nadka2
18. Jun 2011, 00:14 #4265

Kopš: 03. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 159

Braucu ar: rūsu uz spārniem.

Varbūt kādam ir datora tumbas 10Ls robežās? Arī var piedāvāt aktīvo mājas sabwooferi, vēlams ar pulti. PM.
Offline
Siipols
18. Jun 2011, 04:52 #4266

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


17 Jun 2011, 12:28:33 URBIS777 rakstīja:

17 Jun 2011, 12:09:23 gumijkoks rakstīja:
Kādos kantoros rīga vai vismaz rīgas apkaimē varētu meklēt pakaļējo arku remkomplektus-sagataves. nu tie, kurus metināt rūsas vietā..

divi auto
un Renox

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
madkiller
18. Jun 2011, 10:00 #4267

Kopš: 05. May 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1138

Braucu ar: E39 528i

vajag ejoshu p4 socket 478 maateni, ar agp slotu un ddr1 atminjas atbalstu, shodien steidzami - centrs pie beernu pasaules, tikshanaas vieta...

doshu 5 ls

28206326
Offline
zozolins
18. Jun 2011, 10:11 #4268

Kopš: 19. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: VW

Pārdodu 4 riepas ar diskiem

skrūves - 4 x 108;
iekšējais diametrs ~6,4cm;
ET 18

atrodos pārdaugavā, par cenu PM

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=wm7qczug3bu98d2ue9ct.jpg]
[/URL]
Offline
zozolins
18. Jun 2011, 10:11 #4269

Kopš: 19. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: VW

pārdodu AL-KO lapu sūcēju pa 20ls, ja kādam interese tad PM


[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=aswbvqylxnm65o4y94b6.jpg]
[/URL]
Offline
Marchs
18. Jun 2011, 10:32 #4270

Kopš: 19. Jun 2002

No: Jelgava

Ziņojumi: 1418

Braucu ar:



interesē kaut kas tml ar gaisa amortizāciju
Offline
Arnej
18. Jun 2011, 12:39 #4271

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 340

Braucu ar: Lohu auto

Varbūt kādam vajag Mont Blanck jumta bagāžnieku, bet nav dekoratīvo aizsargu atslēdziņas un aizsargi ir salauzti(zagts nav ).Bija uz e46. Izskatās šādi


Saderība ar citiem modeļiem šeit http://www.kfzparts24.de/mont-blanc-dachtr%E4ge...-2480.html?ref=3
Cena 20Ls PM.
Offline
MClubsport
18. Jun 2011, 12:42 #4272

Kopš: 23. Aug 2009

Ziņojumi: 1140

Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni

pardoshu rokas udens pumpi, labaa stavoklii.,..,20 ls.,.,
Offline
MClubsport
18. Jun 2011, 12:43 #4273

Kopš: 23. Aug 2009

Ziņojumi: 1140

Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni

pardoshu beernu tenisa rakjeti.,.,prince.,.,idealaa stavoklii.,,,,PM
Offline
Siipols
18. Jun 2011, 13:20 #4274

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


18 Jun 2011, 10:32:15 Marchs rakstīja:


interesē kaut kas tml ar gaisa amortizāciju

mani intresē tas pats,no lietota smagā auto

par labu ciparu varu ieķert 2 gab
vizualais nav svarigs,galvenais lai regulešana un amortizacija Funcekļirkt

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Marchs
18. Jun 2011, 13:23 #4275

Kopš: 19. Jun 2002

No: Jelgava

Ziņojumi: 1418

Braucu ar:

zvaniiju uz LT, aptuvenaa cena pa labu esot 100 Ls, 500 Liti.

a kur LV njemaas ar recaro. cik tāds jauns maksā?
Offline
emmux22
18. Jun 2011, 15:14 #4276

Kopš: 26. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 162

Braucu ar: F31

kādam nemētājas atpakaļskata spoguļu stikliņi priekš MB C200 W202? Es nopirktu pa normālu ciparu.
P.S. šonakt nocēla nariki purvciemā.
Offline
Warz
18. Jun 2011, 16:51 #4277

Kopš: 02. Aug 2007

Ziņojumi: 875

Braucu ar: Dīzeli.

super piedavajums , njem tv 72cm pa diogonali 16:9..dvb - digitalais tuneris iebuvets...

Nemot tv tu sanemsi davana vel divas lietas!!!
1 - TV - Daewo/
2 - Dvd players Gilo + usb _ sd karshu lasitajs/
3 - Flash Atminjas karte 4GB Kinsgton/


Kopa 55.-ls



Daewoo Dub-2850Gb - Pureflat Widescreen TV 840mm x 505mm x 522mm


Links
Product Features

Stylish Two-Tone Design
Pure Flat
Nicam Stereo Sound
Fastext with 10 Page Memory
Full Auto Search Memory
Auto Tuning System
On Timer / Sleep Timer
16:9/4:3 Format Change
Automatic Volume Correction
Child Lock

Technical Details

Rca / Headphone Jack
Scart Jack 1 & 2
Sound: Spatial / Dolby Virtual
8 Days Electronic Programme Guide
Analogue & Digital Tuner
European Multi Standard Tuner
Mheg5 (Digital Text)
Top Up Tv Available
3
50hz Scanning
840 X 522 X 505
39 Kg

[ Šo ziņu laboja Warz, 18 Jun 2011, 19:19:02 ]

Offline
defari
18. Jun 2011, 22:22 #4278

Kopš: 09. Feb 2010

No: Valmiera

Ziņojumi: 167

Braucu ar: bmw F11/530d

perku portativo datoru apm 100ls plus minus gribetu hp bet var ari citus, shrotus pa kosmikiem cipariem nepiedavat nauda ir uzreiz taka pm vai 26471106

[ Šo ziņu laboja defari, 18 Jun 2011, 22:23:23 ]

Offline
KM
18. Jun 2011, 22:29 #4279

Kopš: 28. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 7484

Braucu ar: ///M

vajag koka pakeshniekus dzivoklim, cenas PM
Offline
dainiiz
18. Jun 2011, 23:43 #4280

Kopš: 18. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5244

Braucu ar: 125mm


18 Jun 2011, 16:12:41 Solo rakstīja:
Ir kāds kas var attkodet opel orginalo magnetafonu ?


aizlaid uz 12volt.lv vini visu kodee un atkode
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo