| Autors | Ziņojums |
| Warz | | 17. Jun 2011, 16:51 |
#4261
|
|
 Kopš: 02. Aug 2007
Ziņojumi: 875
Braucu ar: Dīzeli.
| super piedavajums , njem tv 72cm pa diogonali 16:9..dvb - digitalais tuneris iebuvets...
1 - TV - Daewo/ 2 - Dvd players Gilo + usb _ sd karshu lasitajs/ 3 - Flash Atminjas karte 4GB Kinsgton/
Kopa 55.-ls 
Daewoo Dub-2850Gb - Pureflat Widescreen TV 840mm x 505mm x 522mm
Links[ Šo ziņu laboja Warz, 18 Jun 2011, 16:45:10 ] |
Offline | |
|
| Warz | | 17. Jun 2011, 17:09 |
#4262
|
|
 Kopš: 02. Aug 2007
Ziņojumi: 875
Braucu ar: Dīzeli.
| Loti praktiska lieta majsaimniecem un ne tikai ar kuru loti viegli notirit paklajus,stikla virsmas , ka ari mebeles un taukainas virsmas .. loti labi attira matracus no bakterijam . iespejas daudz .. gribetos 15.-(pirkts pa 39.0)
Starpcitu nesen viens users paris topikus atpakal tirgoja lidzigu ietaisi pa 150.-ls kura palidz ideali attirit auto salonus... shi ietaise ari to labi dara un maksa krietni labak...Super tvaikotajs  [ Šo ziņu laboja Warz, 17 Jun 2011, 17:56:27 ] |
Offline | |
|
| Atizz | | 17. Jun 2011, 18:34 |
#4263
|
|
Kopš: 03. Jan 2010
Ziņojumi: 312
Braucu ar: e91
| pērku auto maģi ar mp3, par sapratīgu ciparu [ Šo ziņu laboja Atizz, 17 Jun 2011, 18:34:32 ] |
Offline | |
|
MClubsport
| | 17. Jun 2011, 19:19 |
#4264
|
|
Kopš: 23. Aug 2009
Ziņojumi: 1140
Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni
| Varb kaadam vajadziigi lieli kvadrāti Lietussargi.,.,
Vasarnīcai
terasei
kafejnīcai
http://www.ss.lv/msg/ru/construction/garden-tec...other/apddh.html
poweram draudzīgas cenas
konkas ražojums 
http://konkas.lv/lv/about/sun_umbrellas.html[ Šo ziņu laboja MClubsport, 17 Jun 2011, 19:20:45 ] |
Offline | |
|
| Nadka2 | | 18. Jun 2011, 00:14 |
#4265
|
|
 Kopš: 03. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 159
Braucu ar: rūsu uz spārniem.
| Varbūt kādam ir datora tumbas 10Ls robežās? Arī var piedāvāt aktīvo mājas sabwooferi, vēlams ar pulti. PM. |
Offline | |
|
Siipols  | | 18. Jun 2011, 04:52 |
#4266
|
|
 Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
|
17 Jun 2011, 12:28:33 URBIS777 rakstīja:
17 Jun 2011, 12:09:23 gumijkoks rakstīja:
Kādos kantoros rīga vai vismaz rīgas apkaimē varētu meklēt pakaļējo arku remkomplektus-sagataves. nu tie, kurus metināt rūsas vietā.. 
divi auto
un Renox 
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga |
Offline | |
|
| madkiller | | 18. Jun 2011, 10:00 |
#4267
|
|
 Kopš: 05. May 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1138
Braucu ar: E39 528i
| vajag ejoshu p4 socket 478 maateni, ar agp slotu un ddr1 atminjas atbalstu, shodien steidzami - centrs pie beernu pasaules, tikshanaas vieta...
doshu 5 ls
28206326
|
Offline | |
|
| zozolins | | 18. Jun 2011, 10:11 |
#4268
|
|
Kopš: 19. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 191
Braucu ar: VW
| Pārdodu 4 riepas ar diskiem
skrūves - 4 x 108;
iekšējais diametrs ~6,4cm;
ET 18
atrodos pārdaugavā, par cenu PM
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=wm7qczug3bu98d2ue9ct.jpg][/URL]
|
Offline | |
|
|
|
| zozolins | | 18. Jun 2011, 10:11 |
#4269
|
|
Kopš: 19. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 191
Braucu ar: VW
| pārdodu AL-KO lapu sūcēju pa 20ls, ja kādam interese tad PM
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=aswbvqylxnm65o4y94b6.jpg][/URL]
|
Offline | |
|
| Marchs | | 18. Jun 2011, 10:32 |
#4270
|
|
 Kopš: 19. Jun 2002
No: Jelgava
Ziņojumi: 1418
Braucu ar:
|
interesē kaut kas tml ar gaisa amortizāciju |
Offline | |
|
| Arnej | | 18. Jun 2011, 12:39 |
#4271
|
|
 Kopš: 25. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 340
Braucu ar: Lohu auto
| Varbūt kādam vajag Mont Blanck jumta bagāžnieku, bet nav dekoratīvo aizsargu atslēdziņas un aizsargi ir salauzti(zagts nav ).Bija uz e46. Izskatās šādi
Saderība ar citiem modeļiem šeit http://www.kfzparts24.de/mont-blanc-dachtr%E4ge...-2480.html?ref=3
Cena 20Ls PM. |
Offline | |
|
MClubsport
| | 18. Jun 2011, 12:42 |
#4272
|
|
Kopš: 23. Aug 2009
Ziņojumi: 1140
Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni
| pardoshu rokas udens pumpi, labaa stavoklii.,..,20 ls.,., |
Offline | |
|
MClubsport
| | 18. Jun 2011, 12:43 |
#4273
|
|
Kopš: 23. Aug 2009
Ziņojumi: 1140
Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni
| pardoshu beernu tenisa rakjeti.,.,prince.,.,idealaa stavoklii.,,,,PM |
Offline | |
|
Siipols  | | 18. Jun 2011, 13:20 |
#4274
|
|
 Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
|
18 Jun 2011, 10:32:15 Marchs rakstīja:
interesē kaut kas tml ar gaisa amortizāciju
mani intresē tas pats,no lietota smagā auto 
par labu ciparu varu ieķert 2 gab 
vizualais nav svarigs,galvenais lai regulešana un amortizacija Funcekļirkt 
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga |
Offline | |
|
| Marchs | | 18. Jun 2011, 13:23 |
#4275
|
|
 Kopš: 19. Jun 2002
No: Jelgava
Ziņojumi: 1418
Braucu ar:
| zvaniiju uz LT, aptuvenaa cena pa labu esot 100 Ls, 500 Liti.
a kur LV njemaas ar recaro. cik tāds jauns maksā? |
Offline | |
|
| emmux22 | | 18. Jun 2011, 15:14 |
#4276
|
|
Kopš: 26. Sep 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 162
Braucu ar: F31
| kādam nemētājas atpakaļskata spoguļu stikliņi priekš MB C200 W202? Es nopirktu pa normālu ciparu.
P.S. šonakt nocēla nariki purvciemā.  |
Offline | |
|
|
|
| Warz | | 18. Jun 2011, 16:51 |
#4277
|
|
 Kopš: 02. Aug 2007
Ziņojumi: 875
Braucu ar: Dīzeli.
| super piedavajums , njem tv 72cm pa diogonali 16:9..dvb - digitalais tuneris iebuvets...
Nemot tv tu sanemsi davana vel divas lietas!!! 
1 - TV - Daewo/
2 - Dvd players Gilo + usb _ sd karshu lasitajs/
3 - Flash Atminjas karte 4GB Kinsgton/
Kopa 55.-ls 
Daewoo Dub-2850Gb - Pureflat Widescreen TV 840mm x 505mm x 522mm
Links
Product Features
Stylish Two-Tone Design
Pure Flat
Nicam Stereo Sound
Fastext with 10 Page Memory
Full Auto Search Memory
Auto Tuning System
On Timer / Sleep Timer
16:9/4:3 Format Change
Automatic Volume Correction
Child Lock
Technical Details
Rca / Headphone Jack
Scart Jack 1 & 2
Sound: Spatial / Dolby Virtual
8 Days Electronic Programme Guide
Analogue & Digital Tuner
European Multi Standard Tuner
Mheg5 (Digital Text)
Top Up Tv Available
3
50hz Scanning
840 X 522 X 505
39 Kg
[ Šo ziņu laboja Warz, 18 Jun 2011, 19:19:02 ] |
Offline | |
|
| defari | | 18. Jun 2011, 22:22 |
#4278
|
|
Kopš: 09. Feb 2010
No: Valmiera
Ziņojumi: 167
Braucu ar: bmw F11/530d
| perku portativo datoru apm 100ls plus minus gribetu hp bet var ari citus, shrotus pa kosmikiem cipariem nepiedavat nauda ir uzreiz taka pm vai 26471106  [ Šo ziņu laboja defari, 18 Jun 2011, 22:23:23 ] |
Offline | |
|
| KM | | 18. Jun 2011, 22:29 |
#4279
|
|
 Kopš: 28. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 7484
Braucu ar: ///M
| vajag koka pakeshniekus dzivoklim, cenas PM |
Offline | |
|
| dainiiz | | 18. Jun 2011, 23:43 |
#4280
|
|
 Kopš: 18. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5244
Braucu ar: 125mm
|
18 Jun 2011, 16:12:41 Solo rakstīja:
Ir kāds kas var attkodet opel orginalo magnetafonu ?
aizlaid uz 12volt.lv vini visu kodee un atkode  |
Offline | |
|