| Autors | Ziņojums |
| osxk | | 31. May 2011, 15:00 |
#3861
|
|
 Kopš: 28. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 515
Braucu ar: raķeti
| Kur varētu tirgoties Chainas, bet jauni spoguļu stikliņi priekš Audi A4 '01? |
Offline | |
|
| agRo | | 31. May 2011, 15:18 |
#3862
|
|
 Kopš: 16. Nov 2008
Ziņojumi: 335
Braucu ar:
| Kurš šeit nodarbojas ar kokmateriāliem?
Vajadzētu šo to 
[ Šo ziņu laboja agRo, 31 May 2011, 15:20:16 ] |
Offline | |
|
| RZZ | | 31. May 2011, 15:22 |
#3863
|
|
 Kopš: 30. Apr 2011
No: Zilupe
Ziņojumi: 1413
Braucu ar: Plostu
| Vadi, kas tika sagatavoti lietošanai, bet tā arī netika lietoti! 5Ls
Pārdoti![ Šo ziņu laboja RZZ, 31 May 2011, 22:41:46 ] |
Offline | |
|
| nutastur | | 31. May 2011, 15:43 |
#3864
|
|
 Kopš: 01. Mar 2009
Ziņojumi: 3658
Braucu ar: POLO
| Pārdodu pa 12Ls šādu 2x lietotu kameru ir čeks, iepakojums, kā jauna:
Pārdodu Elketrolux leduskapi. gaismiņa deg bet alus silts un pelmeņi atkusuši. ganjau ka viegli sataisīt. cena 1 Guinnes 
Apraksts
BILDE
*4 gabali Nokian Hakkapeliitta RSi izmērs 215/55R17 vienai riepai ir pumpa uz sāna,bet netraucē. atlikums 6mm (4gad=45Ls)
Skapja tīrīšana. Man pa mazu plikuši uzvalki.
1:
vilkts labi ja 2x, veikalā pielaikošanas kabīnēs viņš domāju ka ir bijis vairāk valkāts nekā es viņu vilku.. neburzās. izskatās kā jauns
melns ar sudraba svītriņu. divi šķēlumi.
Materiāls: wool 98%, polyester 2%
Firma: Ben Sherman
Izmērs: žaketei regular, Chest 40"(102cm), bet biksēm regular W34"(86cm) L31,5"(80cm)
1 bilde
2 bilde
Cena 100Ls (vai pēc vienošanās)
2:
nedaudz vairāk pavalkāts kā pirmais, ir saburzījies nedaudz.
tumši pelēks ar gaišpalēkām un zilām svītriņām. divi šķēlumi.
Materiāls: 100% wool
Firma: Vistula
Izmērs: žaketei 182/100/86/A, biksēm nevaru atrast kur rakstīts, laikam būšu to cedeli nogriezis.bet viņas nedaudz lielākas kā uzvalkam 1
1 bilde
2 bilde
Cena 70ls (vai pēc vienošanās)
*Pagarš kabelis prieksh pc-tv sasleegshanas. scart vienaa galaa un video-s, mini jack otraa. (5ls)
*dekoratīva sētina ruljos. augstums 40cm garums daudz. materiāls: drāts ar zaļu plastmasu apkārt. savlaik pirkta laikam pa 16ls rulī tur ir laikam 3 vai 4 rulji kopā un gribu pa vinjiem visiem 10ls
*veel ir 4 riepas 2as vasaras hankook k705 atlikums 4mm un divas ziemas mishelin kautkaadas bet ziemaa braucamas nav. vietaam protektora atlikums tikpatkaa nav. deriigas nopleeshanai lupataas. izmeeri riepinjam 175/65 R14
=pret kaadiem alinjiem var.
*fujitsu siemens AMILO M7440G detaljas, palicis:
-baterija 5ls
-procesors Pentium M 725A (1.60 GHz) 5ls
*RAM 256mb PC133 (5Ls)
*ram 512mb DDR2 pc2-4300s (5Ls)
PM |
Offline | |
|
| Jaunais_Gads | | 31. May 2011, 15:56 |
#3865
|
|
 Kopš: 26. Feb 2010
Ziņojumi: 434
Braucu ar:
| Pārdodu airBaltic biļeti Hamburga - Rīga, 7. jūnijā 20:35, reisa numurs BT254.
Cena: 20 Ls
Vārda maiņa maksā 50 Ls.
airBaltic cena: 123.51 EUR |
Offline | |
|
| lexafil | | 31. May 2011, 16:20 |
#3866
|
|
 Kopš: 20. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 347
Braucu ar: E46
| SONY CDX F7500 mp3/AUX 30ls
|
Offline | |
|
ROLEXX  | | 31. May 2011, 16:57 |
#3867
|
|
 Kopš: 10. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 11581
Braucu ar: Cayenne S, B6 cabrio; Suzuki SV1000s
|
31 May 2011, 15:56:42 Jaunais_Gads rakstīja:
Pārdodu airBaltic biļeti Hamburga - Rīga, 7. jūnijā 20:35, reisa numurs BT254.
Cena: 20 Ls
Vārda maiņa maksā 50 Ls.
airBaltic cena: 123.51 EUR
njā - ieguvums ~ 14 LVL
----------------- Juridiskie pakalpojumi
|
Offline | |
|
| kapustella | | 31. May 2011, 17:00 |
#3868
|
|
 Kopš: 28. Jul 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1933
Braucu ar: VW T6 ABT
|
31 May 2011, 16:57:22 ROLEXX rakstīja:
31 May 2011, 15:56:42 Jaunais_Gads rakstīja:
Pārdodu airBaltic biļeti Hamburga - Rīga, 7. jūnijā 20:35, reisa numurs BT254.
Cena: 20 Ls
Vārda maiņa maksā 50 Ls.
airBaltic cena: 123.51 EUR
njā - ieguvums ~ 14 LVL
+ jebatorijs |
Offline | |
|
|
|
Valcha  | | 31. May 2011, 18:57 |
#3869
|
|
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21370
Braucu ar: ar ar ar ..
| Pārdodu Nike Shox V street EUR 40.5 izmēru
Jaunas iepakojumā:
55Ls
Sūtīju sev bet sajaucu UK ar US izmēru  |
Offline | |
|
| zozolins | | 31. May 2011, 20:23 |
#3870
|
|
Kopš: 19. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 191
Braucu ar: VW
| Pārdodu AL-KO Hurricane elektrisko lapu sūcēju. pāris reizes lietots, labā stāvoklī
apraksts veikalā - http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=208898
ja interesē raksti PM, par cenu vienosimies
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=nb7coxpbevjxirjzxevc.jpg][/URL] |
Offline | |
|
| lossia | | 31. May 2011, 22:14 |
#3871
|
|
 Kopš: 04. Jan 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 710
Braucu ar: Volgo & Cube
|
30 May 2011, 21:29:30 joncitis rakstīja:
Pērku Wi-Fi rūteri līdz 30 Ls.
Piedāvājumi PM.
ir jauns, neizpakots. Atdošu pa 18Ls |
Offline | |
|
| cerruti | | 31. May 2011, 23:05 |
#3872
|
|
Kopš: 16. May 2008
Ziņojumi: 33
Braucu ar:
| pardodu MOMO stūre no audi 80. Cena 50ls.
http://www.ss.lv/msg/ru/transport/spare-parts/a...attro/pifii.html |
Offline | |
|
| martinjsh | | 31. May 2011, 23:20 |
#3873
|
|
 Kopš: 13. Jan 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 791
Braucu ar: mazlitrāžzas e38
| nopirksu sasistu nokia x6
galvenais lai pamatplate stradajosa.
nauda ir.29866389 |
Offline | |
|
| nik-09 | | 01. Jun 2011, 00:34 |
#3874
|
|
 Kopš: 09. Jun 2009
Ziņojumi: 1036
Braucu ar: BMWe36, BMWe39, BMWe60, Iveco Daily
| Perku:
a) GPS navigaciju laba darba kartiba.
b) Jumta kasti prieks Voyager.
c) automagnetolu - Pioneer DEH-P77DH
Piedavajumus PM! |
Offline | |
|
Czars  | | 01. Jun 2011, 09:04 |
#3875
|
|
 Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
|
20LS |
Offline | |
|
| GRaiders | | 01. Jun 2011, 09:44 |
#3876
|
|
 Kopš: 21. Aug 2010
Ziņojumi: 39
Braucu ar:
| tirgojas USPLabs Jack3d, cena 21,6 lvl
pm vai 25443341 |
Offline | |
|
|
|
| sos911 | | 01. Jun 2011, 10:45 |
#3877
|
|
 Kopš: 07. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1575
Braucu ar: V40
| Pērku divriteni lieliskā tehniskā stāvoklī cenā līdz 30Ls piedāvājumus PM, bmx un hlamus nepiedāvāt
|
Offline | |
|
| ReLiNsH | | 01. Jun 2011, 10:45 |
#3878
|
|
 Kopš: 27. Sep 2007
No: Ogre
Ziņojumi: 118
Braucu ar:
|
Vai kadam nav aizkeries no e39 radio apgaismojums ar 12 lampinam PM
|
Offline | |
|
| sos911 | | 01. Jun 2011, 12:08 |
#3879
|
|
 Kopš: 07. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1575
Braucu ar: V40
| Varbūt kāds var piedāvāt videokameru ar HD filmēšanu? |
Offline | |
|
stuntman  | | 01. Jun 2011, 12:21 |
#3880
|
|
 Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Biedri! Labprāt ieķertu PIONEER maģīti. Varbūt kādam tieši mētājas viens lieks!
[email protected] / PM  |
Offline | |
|