Online

Pašreiz BMWPower skatās 148 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
osxk
31. May 2011, 15:00 #3861

Kopš: 28. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 515

Braucu ar: raķeti

Kur varētu tirgoties Chainas, bet jauni spoguļu stikliņi priekš Audi A4 '01?
Offline
agRo
31. May 2011, 15:18 #3862

Kopš: 16. Nov 2008

Ziņojumi: 335

Braucu ar:

Kurš šeit nodarbojas ar kokmateriāliem?
Vajadzētu šo to

[ Šo ziņu laboja agRo, 31 May 2011, 15:20:16 ]

Offline
RZZ
31. May 2011, 15:22 #3863

Kopš: 30. Apr 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1413

Braucu ar: Plostu

Vadi, kas tika sagatavoti lietošanai, bet tā arī netika lietoti! 5Ls


Pārdoti!

[ Šo ziņu laboja RZZ, 31 May 2011, 22:41:46 ]

Offline
nutastur
31. May 2011, 15:43 #3864

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO

Pārdodu pa 12Ls šādu 2x lietotu kameru ir čeks, iepakojums, kā jauna:




Pārdodu Elketrolux leduskapi. gaismiņa deg bet alus silts un pelmeņi atkusuši. ganjau ka viegli sataisīt. cena 1 Guinnes
Apraksts
BILDE


*4 gabali Nokian Hakkapeliitta RSi izmērs 215/55R17 vienai riepai ir pumpa uz sāna,bet netraucē. atlikums 6mm (4gad=45Ls)


Skapja tīrīšana. Man pa mazu plikuši uzvalki.

1:
vilkts labi ja 2x, veikalā pielaikošanas kabīnēs viņš domāju ka ir bijis vairāk valkāts nekā es viņu vilku.. neburzās. izskatās kā jauns

melns ar sudraba svītriņu. divi šķēlumi.

Materiāls: wool 98%, polyester 2%
Firma: Ben Sherman
Izmērs: žaketei regular, Chest 40"(102cm), bet biksēm regular W34"(86cm) L31,5"(80cm)
1 bilde
2 bilde

Cena 100Ls (vai pēc vienošanās)

2:
nedaudz vairāk pavalkāts kā pirmais, ir saburzījies nedaudz.
tumši pelēks ar gaišpalēkām un zilām svītriņām. divi šķēlumi.

Materiāls: 100% wool
Firma: Vistula
Izmērs: žaketei 182/100/86/A, biksēm nevaru atrast kur rakstīts, laikam būšu to cedeli nogriezis.bet viņas nedaudz lielākas kā uzvalkam 1
1 bilde
2 bilde

Cena 70ls (vai pēc vienošanās)

*Pagarš kabelis prieksh pc-tv sasleegshanas. scart vienaa galaa un video-s, mini jack otraa. (5ls)

*dekoratīva sētina ruljos. augstums 40cm garums daudz. materiāls: drāts ar zaļu plastmasu apkārt. savlaik pirkta laikam pa 16ls rulī tur ir laikam 3 vai 4 rulji kopā un gribu pa vinjiem visiem 10ls

*veel ir 4 riepas 2as vasaras hankook k705 atlikums 4mm un divas ziemas mishelin kautkaadas bet ziemaa braucamas nav. vietaam protektora atlikums tikpatkaa nav. deriigas nopleeshanai lupataas. izmeeri riepinjam 175/65 R14
=pret kaadiem alinjiem var.

*fujitsu siemens AMILO M7440G detaljas, palicis:

-baterija 5ls
-procesors Pentium M 725A (1.60 GHz) 5ls

*RAM 256mb PC133 (5Ls)

*ram 512mb DDR2 pc2-4300s (5Ls)


PM
Offline
Jaunais_Gads
31. May 2011, 15:56 #3865

Kopš: 26. Feb 2010

Ziņojumi: 434

Braucu ar:

Pārdodu airBaltic biļeti Hamburga - Rīga, 7. jūnijā 20:35, reisa numurs BT254.
Cena: 20 Ls
Vārda maiņa maksā 50 Ls.
airBaltic cena: 123.51 EUR
Offline
lexafil
31. May 2011, 16:20 #3866

Kopš: 20. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 347

Braucu ar: E46

SONY CDX F7500 mp3/AUX 30ls

Offline
ROLEXX
31. May 2011, 16:57 #3867

Kopš: 10. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 11581

Braucu ar: Cayenne S, B6 cabrio; Suzuki SV1000s


31 May 2011, 15:56:42 Jaunais_Gads rakstīja:
Pārdodu airBaltic biļeti Hamburga - Rīga, 7. jūnijā 20:35, reisa numurs BT254.
Cena: 20 Ls
Vārda maiņa maksā 50 Ls.
airBaltic cena: 123.51 EUR

njā - ieguvums ~ 14 LVL

-----------------
Juridiskie pakalpojumi
Offline
kapustella
31. May 2011, 17:00 #3868

Kopš: 28. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1933

Braucu ar: VW T6 ABT


31 May 2011, 16:57:22 ROLEXX rakstīja:

31 May 2011, 15:56:42 Jaunais_Gads rakstīja:
Pārdodu airBaltic biļeti Hamburga - Rīga, 7. jūnijā 20:35, reisa numurs BT254.
Cena: 20 Ls
Vārda maiņa maksā 50 Ls.
airBaltic cena: 123.51 EUR

njā - ieguvums ~ 14 LVL

+ jebatorijs
Offline
Valcha
31. May 2011, 18:57 #3869

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..

Pārdodu Nike Shox V street EUR 40.5 izmēru

Jaunas iepakojumā:



55Ls

Sūtīju sev bet sajaucu UK ar US izmēru
Offline
zozolins
31. May 2011, 20:23 #3870

Kopš: 19. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: VW

Pārdodu AL-KO Hurricane elektrisko lapu sūcēju. pāris reizes lietots, labā stāvoklī

apraksts veikalā - http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=208898

ja interesē raksti PM, par cenu vienosimies

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=nb7coxpbevjxirjzxevc.jpg]
[/URL]
Offline
lossia
31. May 2011, 22:14 #3871

Kopš: 04. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 710

Braucu ar: Volgo & Cube


30 May 2011, 21:29:30 joncitis rakstīja:
Pērku Wi-Fi rūteri līdz 30 Ls.
Piedāvājumi PM.

ir jauns, neizpakots. Atdošu pa 18Ls
Offline
cerruti
31. May 2011, 23:05 #3872

Kopš: 16. May 2008

Ziņojumi: 33

Braucu ar:

pardodu MOMO stūre no audi 80. Cena 50ls.

http://www.ss.lv/msg/ru/transport/spare-parts/a...attro/pifii.html
Offline
martinjsh
31. May 2011, 23:20 #3873

Kopš: 13. Jan 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 791

Braucu ar: mazlitrāžzas e38

nopirksu sasistu nokia x6
galvenais lai pamatplate stradajosa.
nauda ir.29866389
Offline
nik-09
01. Jun 2011, 00:34 #3874

Kopš: 09. Jun 2009

Ziņojumi: 1036

Braucu ar: BMWe36, BMWe39, BMWe60, Iveco Daily

Perku:
a) GPS navigaciju laba darba kartiba.
b) Jumta kasti prieks Voyager.
c) automagnetolu - Pioneer DEH-P77DH

Piedavajumus PM!
Offline
Czars
01. Jun 2011, 09:04 #3875

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100





20LS
Offline
GRaiders
01. Jun 2011, 09:44 #3876

Kopš: 21. Aug 2010

Ziņojumi: 39

Braucu ar:

tirgojas USPLabs Jack3d, cena 21,6 lvl



pm vai 25443341
Offline
sos911
01. Jun 2011, 10:45 #3877

Kopš: 07. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1575

Braucu ar: V40

Pērku divriteni lieliskā tehniskā stāvoklī cenā līdz 30Ls piedāvājumus PM, bmx un hlamus nepiedāvāt
Offline
ReLiNsH
01. Jun 2011, 10:45 #3878

Kopš: 27. Sep 2007

No: Ogre

Ziņojumi: 118

Braucu ar:


Vai kadam nav aizkeries no e39 radio apgaismojums ar 12 lampinam PM


Offline
sos911
01. Jun 2011, 12:08 #3879

Kopš: 07. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1575

Braucu ar: V40

Varbūt kāds var piedāvāt videokameru ar HD filmēšanu?
Offline
stuntman
01. Jun 2011, 12:21 #3880

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu

Biedri! Labprāt ieķertu PIONEER maģīti. Varbūt kādam tieši mētājas viens lieks!
[email protected] / PM
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo