Online
Pašreiz BMWPower skatās 93 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: BMW Track Day 2009
| Autors | Ziņojums |
sabinciks  | |  Kopš: 17. Oct 2004
Ziņojumi: 2754
Braucu ar:
|
18 May 2009, 18:19:55 Artis_D rakstīja:
atļauj vismaz papriecāties par max atrumu ,ja ne par laikiem un taisnam trajektorijam 
kad sportisti sak bremzet pec starta finisha taisnes? pirms ta slaida likuma vai tikai elkonii 
Aiz slaida liikuma. 
----------------- WIL(Wine International Latvia) | Offline | | |
| noels | |  Kopš: 21. Aug 2002
Ziņojumi: 1921
Braucu ar:
|
18 May 2009, 18:41:40 sabinciks rakstīja:
18 May 2009, 18:19:55 Artis_D rakstīja:
atļauj vismaz papriecāties par max atrumu ,ja ne par laikiem un taisnam trajektorijam 
kad sportisti sak bremzet pec starta finisha taisnes? pirms ta slaida likuma vai tikai elkonii 
Aiz slaida liikuma. 
Un ja nesavacās tad ir auzas Es bremzeju pirms - bail  | Offline | | |
Pauliic  | |  Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| pāris reižu ir nācies pavērot, ka tur e30 gāž - tas ir 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv | Offline | | |
Mr-Scorpion  | |  Kopš: 03. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 4720
Braucu ar: E92 330xd Pussymagnet
| nez tur taj slaidajā līkumā tā purina un krata, ka turpināt bērt virsū teorētiski jau varētu, tikai kā to lēkājošo autiņu pirms elkoņa savākt pēc tam tāpēc es jau dzēsos slaidajā līkumā, lai taupītu auto un nesabojātu prieku. pietam - ~ 160km/h starta/finiša taisnes beigās nemaz nav tik slikti, lai adrenalīnu izbaudītu
----------------- www.krasuforums.lv
| Offline | | |
| Touwer | |  Kopš: 22. Jan 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 267
Braucu ar: BMW V8 power E65. E12. Honda
|
18 May 2009, 18:32:34 ozolins rakstīja:
Vai kāds no braucējiem vēl vēlas lauzt savas tačkas pa kartodromiem? 
Es ta tocna gribeetu veel pagazeet 
man patikaas palauzt masiinu Ikdienaa to nevar izdariit  | Offline | | |
| martinsg | |  Kopš: 21. Feb 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1307
Braucu ar: prieku
|
18 May 2009, 19:49:29 Touwer rakstīja:
18 May 2009, 18:32:34 ozolins rakstīja:
Vai kāds no braucējiem vēl vēlas lauzt savas tačkas pa kartodromiem? 
Es ta tocna gribeetu veel pagazeet 
man patikaas palauzt masiinu Ikdienaa to nevar izdariit 
Tu pārprati.
Jautājums bija par kartodromiem (333, Rullīši utt).
Ja godīgi, Biķerniekus nemaz salīdzināt nevar ar kartodromu Es tikai par to, lai vismaz 1x mēnesī ir iespēja pabraukt Biķerniekos!
Manuprāt, būtu interesanti, ja kādu no nākamajiem pasākumiem varētu uztaisīt ar laika kontroli, protams, dažviet trasē izvietojot ātrumu bremzējošus elementus. | Offline | | |
| PolePosition | |  Kopš: 03. Feb 2007
Ziņojumi: 392
Braucu ar:
| Kas grib meeriities , lai mērās .
Man riepu protektors samazinājās ātrāk , kā benzīna daudzums bākā .
| Offline | | |
Archuks  | |  Kopš: 31. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7947
Braucu ar: EVO
| domāju, ka laikus ņemt nevajag, lai paši ar 'telefoniem', ja ļoti grib  | Offline | | |
|
|
| martinsg | |  Kopš: 21. Feb 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1307
Braucu ar: prieku
|
18 May 2009, 21:10:04 Archuks rakstīja:
domāju, ka laikus ņemt nevajag, lai paši ar 'telefoniem', ja ļoti grib 
Imo labāk/drošāk uztaisīt ar laika kontroli un kautkādiem ātrumu bremzējošiem elementiem(jā, protams, es jau arī gribētu bez :shuriks_wannabe_Šūmahers:, bet nu atzīsim, ar standarta auto tas ir ļoti nedrošs pasākums), nevis katrs, kuram ir vēlme ņem ar telefoniem/video/whatever (domāju, uz nākamo pasākumu šādu laika ņēmēju skaits palielinātos vairākkārt).
Nu tas ir tāpat kā ar prostitūciju Labāk, lai tā ir legāla, kontrolēta, nevis aizliegta/nelegāla, līdz ar to pilnīgi nekontrolēta  | Offline | | |
Mar4ello  | |  Kopš: 13. Feb 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 5721
Braucu ar: Bmw un Vag
|
18 May 2009, 18:32:34 ozolins rakstīja:
Vai kāds no braucējiem vēl vēlas lauzt savas tačkas pa kartodromiem? 
Logichna  | Offline | | |
| PolePosition | |  Kopš: 03. Feb 2007
Ziņojumi: 392
Braucu ar:
|
18 May 2009, 21:20:51 martinsg rakstīja:
18 May 2009, 21:10:04 Archuks rakstīja:
domāju, ka laikus ņemt nevajag, lai paši ar 'telefoniem', ja ļoti grib 
Imo labāk/drošāk uztaisīt ar laika kontroli un kautkādiem ātrumu bremzējošiem elementiem(jā, protams, es jau arī gribētu bez :shuriks_wannabe_Šūmahers:, bet nu atzīsim, ar standarta auto tas ir ļoti nedrošs pasākums), nevis katrs, kuram ir vēlme ņem ar telefoniem/video/whatever (domāju, uz nākamo pasākumu šādu laika ņēmēju skaits palielinātos vairākkārt).
Nu tas ir tāpat kā ar prostitūciju Labāk, lai tā ir legāla, kontrolēta, nevis aizliegta/nelegāla, līdz ar to pilnīgi nekontrolēta 
Un ja kļuudas peec Tev paziņo , ka Tev ir labaakais laiks, kas peec tam darīsies tavā prātā braucot mājās pa koplietošanas ceļiem??? Nekā personīga.
[ Šo ziņu laboja PolePosition, 18 May 2009, 21:26:28 ] | Offline | | |
REEGS  | |  Kopš: 21. Jan 2005
Ziņojumi: 128
Braucu ar:
|
18 May 2009, 19:43:43 Mr-Scorpion rakstīja:
nez tur taj slaidajā līkumā tā purina un krata, ka turpināt bērt virsū teorētiski jau varētu, tikai kā to lēkājošo autiņu pirms elkoņa savākt pēc tam tāpēc es jau dzēsos slaidajā līkumā, lai taupītu auto un nesabojātu prieku. pietam - ~ 160km/h starta/finiša taisnes beigās nemaz nav tik slikti, lai adrenalīnu izbaudītu
Šito līkumu jāņam bez spido.

p.s. slaidais līkums saucas OZOLS O.Z.L.S. | Offline | | |
| martinsg | |  Kopš: 21. Feb 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1307
Braucu ar: prieku
|
18 May 2009, 21:26:10 PolePosition rakstīja:
18 May 2009, 21:20:51 martinsg rakstīja:
18 May 2009, 21:10:04 Archuks rakstīja:
domāju, ka laikus ņemt nevajag, lai paši ar 'telefoniem', ja ļoti grib 
Imo labāk/drošāk uztaisīt ar laika kontroli un kautkādiem ātrumu bremzējošiem elementiem(jā, protams, es jau arī gribētu bez :shuriks_wannabe_Šūmahers:, bet nu atzīsim, ar standarta auto tas ir ļoti nedrošs pasākums), nevis katrs, kuram ir vēlme ņem ar telefoniem/video/whatever (domāju, uz nākamo pasākumu šādu laika ņēmēju skaits palielinātos vairākkārt).
Nu tas ir tāpat kā ar prostitūciju Labāk, lai tā ir legāla, kontrolēta, nevis aizliegta/nelegāla, līdz ar to pilnīgi nekontrolēta 
Un ja kļuudas peec Tev paziņo , ka Tev ir labaakais laiks, kas peec tam darīsies tavā prātā braucot mājās pa koplietošanas ceļiem??? Nekā personīga.
Nekas. Pēc braukšanas pa trasi nekad nav bijusi vēlme uz ielas skriet. | Offline | | |
Staris  | |  Kopš: 24. Apr 2006
No: Ventspils
Ziņojumi: 30609
Braucu ar: ra ucuarB
| nekā personīga, bet nevajag pēc kāda cilvēka spriest par visiem auto vadītājiem. Man arī ideālākais variants ir nolaist tvaiku ir ārpus koplietošanas ceļiem (trase,ezers un t.t.). Pēc tam nekur skriet vairs negribas.
Ko dos bremzējošie elementi uz trases? Kāda atšķirība vai šūmahers ietrieksies bremzējošajos elementos vai betona sienā?
Sorry, bet ja ir idiots un gar galvu nedomā, tad lai šķaida savu auto. Kāda daļa citiem gar to? Nesaprotu ko var satraukties par to, ka citi savus auto šķaida 
Pieauguši cilvēki ar savu īpašumu un savu veselību riskē. Pats skaidrā prātā apzinies ko dari. | Offline | | |
ozolins  | |  Kopš: 20. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1564
Braucu ar: ///3+5
| Šādi pasākumi noteikti netiks atkārtoti ar laika kontroli un savstarpēju sacenšanos uz laiku. Tās tomēr ir ielas mašīnas bez dugām, daudzpunktu jostām, kombinzoniem un pārējām papildus drošības lietām. | Offline | | |
Staris  | |  Kopš: 24. Apr 2006
No: Ventspils
Ziņojumi: 30609
Braucu ar: ra ucuarB
| Nevajag arī. Ja grib, tad lai kolēģis ar telefonu izmēra.
Pirms tam uztaisa braucēju sapulcīti un visu sarunā. Ja kāds nesaprot, tad tas tiek izraidīts uz neatgriešanos
bet pasākumu vajag obligāti nākamo 
gribas trajektorijas pamācīties [ Šo ziņu laboja Staris, 18 May 2009, 22:05:45 ] | Offline | | |
|
|
| martinsg | |  Kopš: 21. Feb 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1307
Braucu ar: prieku
|
18 May 2009, 22:01:35 Staris rakstīja:
nekā personīga, bet nevajag pēc kāda cilvēka spriest par visiem auto vadītājiem. Man arī ideālākais variants ir nolaist tvaiku ir ārpus koplietošanas ceļiem (trase,ezers un t.t.). Pēc tam nekur skriet vairs negribas.
Ko dos bremzējošie elementi uz trases? Kāda atšķirība vai šūmahers ietrieksies bremzējošajos elementos vai betona sienā?
Sorry, bet ja ir idiots un gar galvu nedomā, tad lai šķaida savu auto. Kāda daļa citiem gar to? Nesaprotu ko var satraukties par to, ka citi savus auto šķaida 
Pieauguši cilvēki ar savu īpašumu un savu veselību riskē. Pats skaidrā prātā apzinies ko dari.
Vienkārši, cik saprotu, organizatori tieši drošības apsvērumu dēļ izvēlējās uztaisīt braukšanu bez laika kontroles.
Es tikai gribētu pasākumu/sacensības ar laika kontroli, tādēļ izsaku kautkādus variantus
Whatever, nav cepiena, ja būs tāpat kā šoreiz, arī būs ļoti labi un paņemšu laiku ar telefonu  | Offline | | |
| ninja636 | |  Kopš: 24. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 109
Braucu ar: e60e30
| Ielas auto laika kontroli nevajag, lai brauc tā pat | Offline | | |
DoubleD  | |  Kopš: 01. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 50162
Braucu ar: HH-325
|
18 May 2009, 17:56:01 AV rakstīja:
18 May 2009, 17:02:17 noels rakstīja:
Ja var ticēt stāstītajam, tad ar nacionalas klases e30 2.0 puikas var panākt 195 starta finiša taisnes galā. 
Prieks veca 2.0 dzineja izklausas pec pasakam 
Lielakais, ko savejam, drosmes uzpludos, maniju spidometra bija nepilni 170.
Tur jau sen kā nav vairs tīrs m20b20 un tie motori ir mazāk km noskrējuši nekā Tavs ielas auto 
18 May 2009, 18:32:34 ozolins rakstīja:
Vai kāds no braucējiem vēl vēlas lauzt savas tačkas pa kartodromiem? 
Tu jau nu ar pajautāji, padriftēt pa kartadromiem - OK. Bet šitā pavizināties pagaidām nav citu iespēju kā tikai BKSB.
Labprāt aizbrauktu vēlreiz, jāskatās kad būs kāds autošosejas trenniņš, varbūt šogad tāpat kā iepriekšējos gados varēs arī ar ieliniekiem tur paplivināt 
----------------- раз пошла такая пьянка ... | Offline | | |
jvanks  | |  Kopš: 16. May 2002
Ziņojumi: 4299
Braucu ar: Sporta auto
| Aatruma slaapeetaaji, peec sacensiibu pieredzes, biezhi vien ir tie, pret kuriem tieshi arii apskaadee auto. Ja brauc un domaa liidi, kaa arii epaarveertee savas speejas, tad nekaadi aatruma ierobezhotaaji nav nepiecieshami, tie ir smadzenees 
Pasaakumiem jaabuut! Man vairaaki pazinjas jau pieteikushies uz naakamajiem pasaakumiem ar ljoti interesantiem auto Buus atkal ko redzeet arii skatiitaajiem 
----------------- BaTCC Nacionālā klase Opel Astra Nr.15 | Offline | | |
|
Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|