Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 93 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: BMW Track Day 2009

AutorsZiņojums
sabinciks
18. May 2009, 18:41 #381

Kopš: 17. Oct 2004

Ziņojumi: 2754

Braucu ar:


18 May 2009, 18:19:55 Artis_D rakstīja:
atļauj vismaz papriecāties par max atrumu ,ja ne par laikiem un taisnam trajektorijam

kad sportisti sak bremzet pec starta finisha taisnes? pirms ta slaida likuma vai tikai elkonii


Aiz slaida liikuma.

-----------------
WIL(Wine International Latvia)
Offline
noels
18. May 2009, 18:49 #382

Kopš: 21. Aug 2002

Ziņojumi: 1921

Braucu ar:


18 May 2009, 18:41:40 sabinciks rakstīja:

18 May 2009, 18:19:55 Artis_D rakstīja:
atļauj vismaz papriecāties par max atrumu ,ja ne par laikiem un taisnam trajektorijam

kad sportisti sak bremzet pec starta finisha taisnes? pirms ta slaida likuma vai tikai elkonii


Aiz slaida liikuma.


Un ja nesavacās tad ir auzas Es bremzeju pirms - bail
Offline
Pauliic
18. May 2009, 19:42 #383

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

pāris reižu ir nācies pavērot, ka tur e30 gāž - tas ir

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
Mr-Scorpion
18. May 2009, 19:43 #384

Kopš: 03. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4720

Braucu ar: E92 330xd Pussymagnet

nez tur taj slaidajā līkumā tā purina un krata, ka turpināt bērt virsū teorētiski jau varētu, tikai kā to lēkājošo autiņu pirms elkoņa savākt pēc tam tāpēc es jau dzēsos slaidajā līkumā, lai taupītu auto un nesabojātu prieku. pietam - ~ 160km/h starta/finiša taisnes beigās nemaz nav tik slikti, lai adrenalīnu izbaudītu

-----------------
www.krasuforums.lv

Offline
Touwer
18. May 2009, 19:49 #385

Kopš: 22. Jan 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 267

Braucu ar: BMW V8 power E65. E12. Honda


18 May 2009, 18:32:34 ozolins rakstīja:
Vai kāds no braucējiem vēl vēlas lauzt savas tačkas pa kartodromiem?

Es ta tocna gribeetu veel pagazeet
man patikaas palauzt masiinu Ikdienaa to nevar izdariit
Offline
martinsg
18. May 2009, 19:59 #386

Kopš: 21. Feb 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1307

Braucu ar: prieku


18 May 2009, 19:49:29 Touwer rakstīja:

18 May 2009, 18:32:34 ozolins rakstīja:
Vai kāds no braucējiem vēl vēlas lauzt savas tačkas pa kartodromiem?

Es ta tocna gribeetu veel pagazeet
man patikaas palauzt masiinu Ikdienaa to nevar izdariit


Tu pārprati.
Jautājums bija par kartodromiem (333, Rullīši utt).

Ja godīgi, Biķerniekus nemaz salīdzināt nevar ar kartodromu Es tikai par to, lai vismaz 1x mēnesī ir iespēja pabraukt Biķerniekos!

Manuprāt, būtu interesanti, ja kādu no nākamajiem pasākumiem varētu uztaisīt ar laika kontroli, protams, dažviet trasē izvietojot ātrumu bremzējošus elementus.
Offline
PolePosition
18. May 2009, 21:10 #387

Kopš: 03. Feb 2007

Ziņojumi: 392

Braucu ar:

Kas grib meeriities , lai mērās .

Man riepu protektors samazinājās ātrāk , kā benzīna daudzums bākā .
Offline
Archuks
18. May 2009, 21:10 #388

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO

domāju, ka laikus ņemt nevajag, lai paši ar 'telefoniem', ja ļoti grib
Offline
martinsg
18. May 2009, 21:20 #389

Kopš: 21. Feb 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1307

Braucu ar: prieku


18 May 2009, 21:10:04 Archuks rakstīja:
domāju, ka laikus ņemt nevajag, lai paši ar 'telefoniem', ja ļoti grib


Imo labāk/drošāk uztaisīt ar laika kontroli un kautkādiem ātrumu bremzējošiem elementiem(jā, protams, es jau arī gribētu bez :shuriks_wannabe_Šūmahers:, bet nu atzīsim, ar standarta auto tas ir ļoti nedrošs pasākums), nevis katrs, kuram ir vēlme ņem ar telefoniem/video/whatever (domāju, uz nākamo pasākumu šādu laika ņēmēju skaits palielinātos vairākkārt).

Nu tas ir tāpat kā ar prostitūciju Labāk, lai tā ir legāla, kontrolēta, nevis aizliegta/nelegāla, līdz ar to pilnīgi nekontrolēta
Offline
Mar4ello
18. May 2009, 21:23 #390

Kopš: 13. Feb 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 5721

Braucu ar: Bmw un Vag


18 May 2009, 18:32:34 ozolins rakstīja:
Vai kāds no braucējiem vēl vēlas lauzt savas tačkas pa kartodromiem?


Logichna
Offline
PolePosition
18. May 2009, 21:26 #391

Kopš: 03. Feb 2007

Ziņojumi: 392

Braucu ar:


18 May 2009, 21:20:51 martinsg rakstīja:

18 May 2009, 21:10:04 Archuks rakstīja:
domāju, ka laikus ņemt nevajag, lai paši ar 'telefoniem', ja ļoti grib


Imo labāk/drošāk uztaisīt ar laika kontroli un kautkādiem ātrumu bremzējošiem elementiem(jā, protams, es jau arī gribētu bez :shuriks_wannabe_Šūmahers:, bet nu atzīsim, ar standarta auto tas ir ļoti nedrošs pasākums), nevis katrs, kuram ir vēlme ņem ar telefoniem/video/whatever (domāju, uz nākamo pasākumu šādu laika ņēmēju skaits palielinātos vairākkārt).

Nu tas ir tāpat kā ar prostitūciju Labāk, lai tā ir legāla, kontrolēta, nevis aizliegta/nelegāla, līdz ar to pilnīgi nekontrolēta


Un ja kļuudas peec Tev paziņo , ka Tev ir labaakais laiks, kas peec tam darīsies tavā prātā braucot mājās pa koplietošanas ceļiem??? Nekā personīga.

[ Šo ziņu laboja PolePosition, 18 May 2009, 21:26:28 ]

Offline
REEGS
18. May 2009, 21:31 #392

Kopš: 21. Jan 2005

Ziņojumi: 128

Braucu ar:


18 May 2009, 19:43:43 Mr-Scorpion rakstīja:
nez tur taj slaidajā līkumā tā purina un krata, ka turpināt bērt virsū teorētiski jau varētu, tikai kā to lēkājošo autiņu pirms elkoņa savākt pēc tam tāpēc es jau dzēsos slaidajā līkumā, lai taupītu auto un nesabojātu prieku. pietam - ~ 160km/h starta/finiša taisnes beigās nemaz nav tik slikti, lai adrenalīnu izbaudītu

Šito līkumu jāņam bez spido.


p.s. slaidais līkums saucas OZOLS O.Z.L.S.
Offline
martinsg
18. May 2009, 21:52 #393

Kopš: 21. Feb 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1307

Braucu ar: prieku


18 May 2009, 21:26:10 PolePosition rakstīja:

18 May 2009, 21:20:51 martinsg rakstīja:

18 May 2009, 21:10:04 Archuks rakstīja:
domāju, ka laikus ņemt nevajag, lai paši ar 'telefoniem', ja ļoti grib


Imo labāk/drošāk uztaisīt ar laika kontroli un kautkādiem ātrumu bremzējošiem elementiem(jā, protams, es jau arī gribētu bez :shuriks_wannabe_Šūmahers:, bet nu atzīsim, ar standarta auto tas ir ļoti nedrošs pasākums), nevis katrs, kuram ir vēlme ņem ar telefoniem/video/whatever (domāju, uz nākamo pasākumu šādu laika ņēmēju skaits palielinātos vairākkārt).

Nu tas ir tāpat kā ar prostitūciju Labāk, lai tā ir legāla, kontrolēta, nevis aizliegta/nelegāla, līdz ar to pilnīgi nekontrolēta


Un ja kļuudas peec Tev paziņo , ka Tev ir labaakais laiks, kas peec tam darīsies tavā prātā braucot mājās pa koplietošanas ceļiem??? Nekā personīga.



Nekas. Pēc braukšanas pa trasi nekad nav bijusi vēlme uz ielas skriet.
Offline
Staris
18. May 2009, 22:01 #394

Kopš: 24. Apr 2006

No: Ventspils

Ziņojumi: 30609

Braucu ar: ra ucuarB

nekā personīga, bet nevajag pēc kāda cilvēka spriest par visiem auto vadītājiem. Man arī ideālākais variants ir nolaist tvaiku ir ārpus koplietošanas ceļiem (trase,ezers un t.t.). Pēc tam nekur skriet vairs negribas.
Ko dos bremzējošie elementi uz trases? Kāda atšķirība vai šūmahers ietrieksies bremzējošajos elementos vai betona sienā?
Sorry, bet ja ir idiots un gar galvu nedomā, tad lai šķaida savu auto. Kāda daļa citiem gar to? Nesaprotu ko var satraukties par to, ka citi savus auto šķaida
Pieauguši cilvēki ar savu īpašumu un savu veselību riskē. Pats skaidrā prātā apzinies ko dari.
Offline
ozolins
18. May 2009, 22:03 #395

Kopš: 20. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1564

Braucu ar: ///3+5

Šādi pasākumi noteikti netiks atkārtoti ar laika kontroli un savstarpēju sacenšanos uz laiku. Tās tomēr ir ielas mašīnas bez dugām, daudzpunktu jostām, kombinzoniem un pārējām papildus drošības lietām.
Offline
Staris
18. May 2009, 22:05 #396

Kopš: 24. Apr 2006

No: Ventspils

Ziņojumi: 30609

Braucu ar: ra ucuarB

Nevajag arī. Ja grib, tad lai kolēģis ar telefonu izmēra.
Pirms tam uztaisa braucēju sapulcīti un visu sarunā. Ja kāds nesaprot, tad tas tiek izraidīts uz neatgriešanos

bet pasākumu vajag obligāti nākamo
gribas trajektorijas pamācīties

[ Šo ziņu laboja Staris, 18 May 2009, 22:05:45 ]

Offline
martinsg
18. May 2009, 22:14 #397

Kopš: 21. Feb 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1307

Braucu ar: prieku


18 May 2009, 22:01:35 Staris rakstīja:
nekā personīga, bet nevajag pēc kāda cilvēka spriest par visiem auto vadītājiem. Man arī ideālākais variants ir nolaist tvaiku ir ārpus koplietošanas ceļiem (trase,ezers un t.t.). Pēc tam nekur skriet vairs negribas.
Ko dos bremzējošie elementi uz trases? Kāda atšķirība vai šūmahers ietrieksies bremzējošajos elementos vai betona sienā?
Sorry, bet ja ir idiots un gar galvu nedomā, tad lai šķaida savu auto. Kāda daļa citiem gar to? Nesaprotu ko var satraukties par to, ka citi savus auto šķaida
Pieauguši cilvēki ar savu īpašumu un savu veselību riskē. Pats skaidrā prātā apzinies ko dari.


Vienkārši, cik saprotu, organizatori tieši drošības apsvērumu dēļ izvēlējās uztaisīt braukšanu bez laika kontroles.
Es tikai gribētu pasākumu/sacensības ar laika kontroli, tādēļ izsaku kautkādus variantus

Whatever, nav cepiena, ja būs tāpat kā šoreiz, arī būs ļoti labi un paņemšu laiku ar telefonu
Offline
ninja636
18. May 2009, 22:24 #398

Kopš: 24. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 109

Braucu ar: e60e30

Ielas auto laika kontroli nevajag, lai brauc tā pat
Offline
DoubleD
18. May 2009, 23:11 #399

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325


18 May 2009, 17:56:01 AV rakstīja:

18 May 2009, 17:02:17 noels rakstīja:
Ja var ticēt stāstītajam, tad ar nacionalas klases e30 2.0 puikas var panākt 195 starta finiša taisnes galā.

Prieks veca 2.0 dzineja izklausas pec pasakam
Lielakais, ko savejam, drosmes uzpludos, maniju spidometra bija nepilni 170.

Tur jau sen kā nav vairs tīrs m20b20 un tie motori ir mazāk km noskrējuši nekā Tavs ielas auto


18 May 2009, 18:32:34 ozolins rakstīja:
Vai kāds no braucējiem vēl vēlas lauzt savas tačkas pa kartodromiem?

Tu jau nu ar pajautāji, padriftēt pa kartadromiem - OK. Bet šitā pavizināties pagaidām nav citu iespēju kā tikai BKSB.

Labprāt aizbrauktu vēlreiz, jāskatās kad būs kāds autošosejas trenniņš, varbūt šogad tāpat kā iepriekšējos gados varēs arī ar ieliniekiem tur paplivināt

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
jvanks
18. May 2009, 23:12 #400

Kopš: 16. May 2002

Ziņojumi: 4299

Braucu ar: Sporta auto

Aatruma slaapeetaaji, peec sacensiibu pieredzes, biezhi vien ir tie, pret kuriem tieshi arii apskaadee auto. Ja brauc un domaa liidi, kaa arii epaarveertee savas speejas, tad nekaadi aatruma ierobezhotaaji nav nepiecieshami, tie ir smadzenees

Pasaakumiem jaabuut! Man vairaaki pazinjas jau pieteikushies uz naakamajiem pasaakumiem ar ljoti interesantiem auto Buus atkal ko redzeet arii skatiitaajiem

-----------------
BaTCC Nacionālā klase Opel Astra Nr.15
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo