| Autors | Ziņojums |
| RV | |
 Kopš: 29. Apr 2008
Ziņojumi: 497
Braucu ar: Nr. 18
| http://autosport.lv/?id=9645
te nav nekas atcelts. 
95% ka buus gonka pa asfaltu.
es brauksu ar asfalta(rallycross) riepaam  |
Offline | |
|
RaimisK  | |
Kopš: 02. Oct 2005
Ziņojumi: 3233
Braucu ar: erenpreisu
|
06 Mar 2009, 17:48:00 tomick rakstīja:
A kas tad?
Bez KYB budžeta klasē nekā nav. Un ir 1s modelis tikai uz vietas dabūjams. Nav ne vainas priekš ikdienas. |
Offline | |
|
| Erx | |
 Kopš: 12. Oct 2005
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2263
Braucu ar: Subaru Spec-B
|
06 Mar 2009, 17:37:52 UPSS rakstīja:
Erx-
Tu par to legacy no utrupes ko mineji?
sodien biju tur- tas legacis izskatas ka butu 2-o pasaules karu izcietis + nav spec-b, 15k par tadu
oki, tātad konstruktors. Es jau tik cik webā bildīti redzēju  |
Offline | |
|
| Erx | |
 Kopš: 12. Oct 2005
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2263
Braucu ar: Subaru Spec-B
|
06 Mar 2009, 16:20:03 adolfs rakstīja:
labaak nomaini - Braucu ar: 
lab lab, ko trubu necel 
p.s. šodien pazvanīju, šie man pa lielu brīnumu uz trešdienu it kā jau solīja gatavu  |
Offline | |
|
| 1414 | |
Kopš: 04. Oct 2007
Ziņojumi: 792
Braucu ar: IX un VI
| X test kļūstam populāri  |
Offline | |
|
Siipols  | |
 Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
| Lietuviškas suzukas 
Sists un lēti 
Kas tur sačakarets,pilde maza 
07 gada pa 5.6 eiro[ Šo ziņu laboja Siipols, 06 Mar 2009, 21:50:12 ]
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga |
Offline | |
|
DoubleD  | |
 Kopš: 01. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 50162
Braucu ar: HH-325
|
06 Mar 2009, 17:48:00 tomick rakstīja:
A kas tad?
Semi Sport plaza un laimigs
----------------- раз пошла такая пьянка ... |
Offline | |
|
| jaks | |
 Kopš: 02. Dec 2008
No: Saldus
Ziņojumi: 3101
Braucu ar:
| Semi Sport plaza un laimigs
KYB AGX un plaza  |
Offline | |
|
|
|
| jaks | |
 Kopš: 02. Dec 2008
No: Saldus
Ziņojumi: 3101
Braucu ar:
| A tas tak normāli sabuuveet spooooorta piekari, sagriezt jaudas un riigaa uz darbu braucot sastreegumaa staaveet  |
Offline | |
|
| Erx | |
 Kopš: 12. Oct 2005
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2263
Braucu ar: Subaru Spec-B
|
06 Mar 2009, 23:10:02 adolfs rakstīja:
bla bla
Par to tikšanos ko ieminējos vienā prominentā pasākumā, ir kāda iespēja to sarunāt līdz 11.martam?
Tad sākas izstāde ķīpenē, kurā attiecīgā persona varētu visu apskatīt dabā... |
Offline | |
|
PG  | |
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| gan jau ka labaak sastreegumaa pastaveet uz taisniites droshvien virzulji sakustu shkjuuneri(tm)
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
RaimisK  | |
Kopš: 02. Oct 2005
Ziņojumi: 3233
Braucu ar: erenpreisu
| tipa nesen parādījies  |
Offline | |
|
RaimisK  | |
Kopš: 02. Oct 2005
Ziņojumi: 3233
Braucu ar: erenpreisu
| estētiski nebaudāma lapa un rakstīšanas stils arī "beginner level"  |
Offline | |
|
| Miks44 | |
Kopš: 09. Jul 2007
Ziņojumi: 913
Braucu ar: EVO
|
06 Mar 2009, 22:09:41 adolfs rakstīja:
VeL pAarIs CmuKaS bIlzHukas :lielais_S_lepns: 
Kapēc nevien neliek šīs siksnas?
hans
Laikam nav tik liela prakse  [ Šo ziņu laboja Miks44, 07 Mar 2009, 00:09:46 ] |
Offline | |
|
rolis  | |
 Kopš: 27. Oct 2002
No: Zilupe
Ziņojumi: 6381
Braucu ar: M•PWR 777 BMW HP4 Competition
|
kā var šitā disku salauzt?  |
Offline | |
|
dust  | |
 Kopš: 12. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 6538
Braucu ar: KZ2
|
06 Mar 2009, 18:01:18 RV rakstīja:
95% ka buus gonka pa asfaltu.
man laukos reni sniegs jau atkal atpakaļ, taka 
-----------------
|
Offline | |
|
|
|
defekc  | |
 Kopš: 19. Sep 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 14480
Braucu ar: G31, F31, E46 Ci
|
07 Mar 2009, 01:53:46 rolis rakstīja:
kā var šitā disku salauzt? 
droshvien skruuves pievelkot shaadam te
|
Offline | |
|
| bobix | |
 Kopš: 27. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2166
Braucu ar: stulbaru un jebalution
| Vot es tiko kaa reiz tiku pie 4 jaunaam KYB AGX Un mlje ja shitie atkal lieksies aizmuguree, tad tok vairs nekad nelekshu T 
Bet iisteniibaa tagad taadaam AGX ir laba cena- pirms gada parastie OEM Exel G maxaaja tikpat  |
Offline | |
|
| 1414 | |
Kopš: 04. Oct 2007
Ziņojumi: 792
Braucu ar: IX un VI
| 16. (36) Aivis Egle 17:39,9 1:06,9
17. (35) Maris Neiksans 17:40,3 1:07,3
18. (37) Janis Vorobjovs 17:43,6 1:10,6
Mūsējo 3ks FI pēc SS3, laikam  [ Šo ziņu laboja 1414, 07 Mar 2009, 12:15:50 ] |
Offline | |
|
Ruff  | |
 Kopš: 23. Jul 2002
Ziņojumi: 14966
Braucu ar: Vogele Super 1800-3
|
MarCa brachka
----------------- I'm done with 'the winning' because I've already won. (c) C.Sheen |
Offline | |
|