| Autors | Ziņojums |
| fleix | |
 Kopš: 27. Jun 2006
Ziņojumi: 8379
Braucu ar: 22
| blja mode nabags veel ciinaas
 |
Offline | |
|
Delerium  | |
 Kopš: 29. Apr 2004
No: Sigulda
Ziņojumi: 8329
Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio
| naaks kaads?
81.198.244.155
|
Offline | |
|
| rolis1987 | |
 Kopš: 19. Dec 2006
No: Liepāja
Ziņojumi: 2871
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 00:07:33 ozo rakstīja:
16 Mar 2009, 00:07:07 Fashion rakstīja:
16 Mar 2009, 00:04:18 ozo rakstīja:
speele der! 
naciet uz musu serveri- 89.254.148.28
pie jums 0.0.1.9 versija un jaaiet iekshaa ir caur CMR Network failu vai parasto CMR 
vairs neiet
Varu jau uztaisīt, bet ir tikai 4 trses  |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 00:07:46 fleix rakstīja:
blja mode nabags veel ciinaas

da pizdec biju pazvejot nomierinaajos mazliet tagad atkal trakot saakshu nu pasakiet kur lai es speeleeju ar to 0019 un kas jaaizveeles CMR NWETWORK\CMR ?  |
Offline | |
|
| egonspleeve | |
 Kopš: 15. Mar 2009
Ziņojumi: 4719
Braucu ar: 2 litrigo alu rokā
|
16 Mar 2009, 00:04:18 ozo rakstīja:
speele der! 
naciet uz musu serveri- 89.254.148.28
neiet ne viens ne otrs. jus varbut pagaidiet lai tauta sarodas untikai tad palaidiet speeli :esmi_lol: |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
16 Mar 2009, 00:08:16 Delerium rakstīja:
naaks kaads?
81.198.244.155
naiit |
Offline | |
|
| rolis1987 | |
 Kopš: 19. Dec 2006
No: Liepāja
Ziņojumi: 2871
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 00:04:18 ozo rakstīja:
speele der! 
naciet uz musu serveri- 89.254.148.28
Labi, taisu šito augšā. Būs pēc 2 min. |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 00:09:36 egonspleeve rakstīja:
16 Mar 2009, 00:04:18 ozo rakstīja:
speele der! 
naciet uz musu serveri- 89.254.148.28
neiet ne viens ne otrs. jus varbut pagaidiet lai tauta sarodas untikai tad palaidiet speeli 
|
Offline | |
|
|
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
16 Mar 2009, 00:10:22 rolis1987 rakstīja:
16 Mar 2009, 00:04:18 ozo rakstīja:
speele der! 
naciet uz musu serveri- 89.254.148.28
Labi, taisu šito augšā. Būs pēc 2 min.
visi surp davai! |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| 89.254.148.28 |
Offline | |
|
| envy | |
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2220
Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S
| es visu laiku palieku pie "select session"  |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
|
Mani saak riktiigi besiit jau blkja ko tur nahui var izveeleeties ja nav no kaa pat  |
Offline | |
|
defekc  | |
 Kopš: 19. Sep 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 14480
Braucu ar: G31, F31, E46 Ci
| es arii ble  |
Offline | |
|
| subaru | |
 Kopš: 17. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 10489
Braucu ar: rokām uz stūres
| a cmr 04 kaads netaisa tiiklaa ? (vai maz vispaar var ? )
a to cmr2 taads bik veesturisks šķiet  |
Offline | |
|
| envy | |
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2220
Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S
| wlcm t z clb  |
Offline | |
|
| envy | |
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2220
Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S
|
16 Mar 2009, 00:18:18 subaru rakstīja:
a cmr 04 kaads netaisa tiiklaa ? (vai maz vispaar var ? )
a to cmr2 taads bik veesturisks šķiet 
mut ciet labāk pasaki, kā lai kaut ko izdara  |
Offline | |
|
|
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
|
16 Mar 2009, 00:18:18 subaru rakstīja:
a cmr 04 kaads netaisa tiiklaa ? (vai maz vispaar var ? )
a to cmr2 taads bik veesturisks šķiet 
suuds tie paareejie makreji :kaka: shitam fizika visraalaakaa un uprovlenie ahuena..un skjeereet var nu kaads pasakiet man LUUUUUZUU kaa lai es tieku pie epeelet, augstaak skriins kur es apstaajos  |
Offline | |
|
| envy | |
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2220
Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S
|
16 Mar 2009, 00:19:45 Fashion rakstīja:
16 Mar 2009, 00:18:18 subaru rakstīja:
a cmr 04 kaads netaisa tiiklaa ? (vai maz vispaar var ? )
a to cmr2 taads bik veesturisks šķiet 
suuds tie paareejie makreji :kaka: shitam fizika visraalaakaa un uprovlenie ahuena..un skjeereet var nu kaads pasakiet man LUUUUUZUU kaa lai es tieku pie epeelet, augstaak skriins kur es apstaajos 
es arī  |
Offline | |
|
defekc  | |
 Kopš: 19. Sep 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 14480
Braucu ar: G31, F31, E46 Ci
| nu bļe |
Offline | |
|
| einaars | |
 Kopš: 17. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2277
Braucu ar:
| dafai nakat bhruakt mes gaidam cilvekus ..a to 2vata garlaicigi palika.. 84.245.195.205 |
Offline | |
|